Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165285 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1980 dnia: Grudnia 23, 2004, 08:43:21 pm »
a u mnie jedyny śnieg to na moim avku i avie morchola :(

lipa maxymalna, u mnie wygląda tak jaby kropiło... poprostu jest mokra ziemia, ale nie ma kałuż.... fak czyli święta bez śniegu... nie lubie takich świąt ale co tam puszczam sobie lajtowe wesołe nutki które pasują do świąt... i sobie tańcze bo właśnie jestem w trakcie strojenia choinki więc wygibasy przy słuchaniu głosu Hyde są jaknajbardziej na czasie :)


EDIT:::::::::::
Mwahahahahhaah zarezerwowałem sobie pierwszy post na historycznej 100 stronie Total offtopciu!!!! :P
dajcie mi jeszcze konika do rehablitacji i będę w pełni szczęśliwy...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2004, 08:44:33 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #1981 dnia: Grudnia 23, 2004, 08:57:02 pm »
Cytuj
Mwahahahahhaah zarezerwowałem sobie pierwszy post na historycznej 100 stronie Total offtopciu!!!! 
 :P
fak!! a tak sie zastanawiałam kto rozpocznie 100ną str, serio.... za to ja mam ostatniego posta na 99 iwymiatam  <_< :D
Ty sobie cwaniaczku poczekaj aż bedzie 1000 str :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2004, 08:57:33 pm wysłana przez Selphie »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1982 dnia: Grudnia 23, 2004, 09:28:46 pm »
Ehehehe da sssie złobić że my będziemy mieli pierwszy possst na 100 ssstronie więc sssię niecieszyć  :P jest tu w końcie taki button który po wścisnięciu ssspławia że nagle w magiczny sssposób znikają posssty :F



A u nassss śniega nie brakuje bo mieszkamy w takim zadupiu że śnieg tu nie topnieje <_< za blisssko Ukrainy i czarnobyla :P  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1983 dnia: Grudnia 23, 2004, 10:07:18 pm »
Jak mogłeś Gips !? Ja chciałem zrobic 100 stroneeeeeee<płacze>
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1984 dnia: Grudnia 23, 2004, 10:28:12 pm »
Nie to żebyśmy wam życzyli czegokolwiek dobłego ale niech ssstracimy :prr: Życzenia :F

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #1985 dnia: Grudnia 23, 2004, 11:31:15 pm »
hehe marv neizle ;) a ja Wam powiem że w ogóle nie czuje żeby jutro Wigilia byla..  :prr:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1986 dnia: Grudnia 24, 2004, 12:24:10 am »
Ostatnio zaczynam sie bawić różnymi śmiesznymi funkcjami forum... jak myślicie... czyj to post:

Cytuj
Wiec tak jestem nowy:) Wydaje mi sie ze takiego pytanie wczesniej nie bylo. Jak bylem tu w sylwestra to bylo pytanie co sadzimy o Harle? Wiec ja postanowilem zapytac kim ona tak naprawde jest, bo na poprzednim forum ktos napisal ciekawa teze iz Kid i Harle to jedna i ta sama osoba. Ja w to raczej watpie ale ciekawe stwierdzenie. Cos w grze bylo powiedziane ze Harle to 7 smok ale dokladnie to w sumie oniej nic nie wiem jak ktos wie to z checia poslucham!

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1987 dnia: Grudnia 24, 2004, 12:27:47 am »
Gipsiego, a jak! Taki styl od razu poznać można, nawet na mile. Zresztą, później wywiązała się z tego niezła dyskusja, nie powiem...

Pełny post

Gipsi, pamiętasz:
Cytuj
proste, nie?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1988 dnia: Grudnia 24, 2004, 01:33:35 am »
mwhahahahahahahahaha
melodyjka z archiwum ex od tanta rzadzi :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1989 dnia: Grudnia 24, 2004, 02:22:48 am »
Cytuj
Ostatnio zaczynam sie bawić różnymi śmiesznymi funkcjami forum... jak myślicie... czyj to post:

Cytuj
Wiec tak jestem nowy:) Wydaje mi sie ze takiego pytanie wczesniej nie bylo. Jak bylem tu w sylwestra to bylo pytanie co sadzimy o Harle? Wiec ja postanowilem zapytac kim ona tak naprawde jest, bo na poprzednim forum ktos napisal ciekawa teze iz Kid i Harle to jedna i ta sama osoba. Ja w to raczej watpie ale ciekawe stwierdzenie. Cos w grze bylo powiedziane ze Harle to 7 smok ale dokladnie to w sumie oniej nic nie wiem jak ktos wie to z checia poslucham!
heheh jasne że poznaje... to mój pierwszy post na forum po czystce... przed tym postem napisałem około 3 posty ale jak przyszedłem po 2 dniach chyba to było tu pusto... i tylko jakieś Zelle offtopicowały...

a tak pozatym to co ty Tant tam hakujesz? jakie funkcje?

qiax:
Cytuj
Gipsi, pamiętasz:

QUOTE 
proste, nie?

co do tego to niejestem pewien... myślałem że to jest z naszej rozmowy w temacie "Japonia -raj na ziemi?" którego byłem założycielem i iałeś do mnie pretensje o to że założyłem temat a się nie wypowiedziałem... ale jednak tego tam nie ma więc albo nie chodzi o to... albo poszło się jeb** jak ja tam robiłem pożadek i usuwałem kilka naszych postów...

a pamiętasz qiax-u to:
2 naćpane kardasy nie mające nic lepszego do roboty:
http://squarezone.net/forum/index.php?showtopic=924&st=380

i tak chyba przez 2 strony...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 24, 2004, 02:24:19 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1990 dnia: Grudnia 24, 2004, 11:43:19 am »
No cóż, jak to się pisze... Błędy młodości - byłem wtedy bardzo uzależniony od kawy <teraz już nie> i wogóle heheh... Ale fajnie było, nie?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1991 dnia: Grudnia 24, 2004, 11:53:26 pm »
i co tam wam mikolaj przyniosl pod choinke? no dobra wiem ze rozgi... najwyrazniej na tym 4um ja jestem jedynym normalnym grzeczniutkim chlopczykiem ktory lapie motyle i sni ze je lapie i za to do mnie przyszedl mwhahahahahaha i ofiarowal mi - powerball (takie cos do cwiczenia nadgarstka bicepsa i innych trudnych nazw... przydatne dla gitarzysty), skarpetki (ale za to jakie :F czerwone z napisem CCCP i podobizna lenina :D), siakies dobre czeskie slodycze (damn... czemu w polsce takich nie ma? i mowie serio a nie ironicznie... nic nie przebije raczkow), bluze (z podobiznami tych dalnow z soad i napisem soad i z tylu system of a down :F) i..... PRINCE POLO!!!!! (uwielbiam swieta :F)  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1992 dnia: Grudnia 25, 2004, 12:12:51 am »
ja nic nie dostałem...

a święta w tym roku lipne... za oknem wczesna jesień... nie ma śniegu nie ma klimatu... jakoś kompletnie nie czuje że są święta... jak był śnieg to jakoś tak inaczej się patrzało... nawet pieprzone wystawy sklepów były bardziej widoczne przez to i sprawiały że czuło się te święta... tak tak ta cała szopka nie potrzebna w postaci szału lampek i bombek na wystawach jednak sprawiała że czuło się święta, teraz nic nie czuje... zwykłe wolne dni...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1993 dnia: Grudnia 25, 2004, 12:49:14 am »
A ja dostałem... Hmm... Sprzęcik tradycyjnie już, 2 książki Dana Browna <cenię go za "Anioły i Demony": "Cyfrowa Twierdza" )jeśli się nie mylę...( i "Kod Leonarda Da Vinci". Nie wiem jak wy, ale ja się cholernie ciesze: w końcu coś dobrego do czytania mam!>, no i kosmetyki, które znowu będę używać przez cały rok, heh.
A co do klimatu świąt... Piszcie co chcecie, ale ja nie lubię zimna, śniegu <jest taki... biały i jasny... kompletnie nie mój styl> i tej całej cholernej szopki ze świętami związanymi... Zwłaszcza, że w święta "otwierają się nasze serca/"portfele" i rośnie nasza 'dobroć/głupota". Może jestem na to za stary, albo zbyt cyniczny, ale aż strach iść po zakupy, by nie paść ofiarą akcji "10 zł dla siakiejść firmy, 1 grosz dla biednych dzieci". Ja rozumiem, święta, klima itd, ale jesli ktoś chce czynić dobro, to proszę bardzo: przez cały cholerny rok! Takie "wyskoki" jednoroczne, to ja tam sobie daruję...
A z tymi wolnymi dniami to nie narzekam: ciągle słucham rocka <teraz jak nigdy wcześniej> przez Winampa <stacja Energy X - gorąco polecam!> i w KotOR-a gram. Ech, nie ma to jak dobra gra i dobry trunek, heheh...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #1994 dnia: Grudnia 25, 2004, 01:20:24 am »
Świeta w tym roku lipne jak cholera, to chyba najgorsze śięta jakie pamietam :// normalnie cały śnieg stopniał, prezenty dostałam dużo dużo wcześniej (tzn oczywiście dostałam tam jakieś pierdoly, sweter, mnostwo kosmetykof, slodycze itp..) ale najgorsze że śniergu ni ma ;( budze sie, patrze, a śniegu w ogóle ni ma, a jeszcze wczoraj (no włąściwie to przedwczoraj) jeszcze byl ;(;(

którko mowiąc święta do dupy w tym roku  <_<  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1995 dnia: Grudnia 25, 2004, 02:04:19 am »
zgodzę się....święta są do chrzanu.... jednak bez kilkumetrowej warstwy śniegu i zamieci śnieżnej za oknem to nie to samo... człowiek może sobie wtedy usiąść w ciepłym fotelu, zapuścić dobrą muzę i pod kocykiem z gorącą herbatką w dłoni patrzeć jak się ładnie robi za oknej i jak różni nieudacznicy marzną przedzierając się przez zaspy.... a takie coś to jest, ordynarnie mówiąc, hooynia a nie zima i cały klimat poszedł do gleby tak jak śnieg...
 

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1996 dnia: Grudnia 25, 2004, 02:09:44 am »
heh a u mnie wlasnie sniegu "troche" jest :F
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2004, 02:09:57 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #1997 dnia: Grudnia 25, 2004, 02:13:37 am »
ech.. u mnie tez bylo i to sporo.. ale w pikny dzień zwany Wigiliom wysztko sie poroztapialo.. no ale jakis tam nastrój świąt panuje.. np. w hipermarketach ;)  :D

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1998 dnia: Grudnia 25, 2004, 02:21:46 am »
Ech.... gdyby nie to, ze choinka stoi w pokoju to pewnie zapomnniałbym o świętach..... śniegu nie ma, sceneria jesienna.... wszystko jakieś takie bezsensowne... No ale przynajmniej nie było mi zimno na pasterce... A jeśli chodzi o prezenty, to dostałem na gwiazdkę skaner. Byłbym z tego bardzo szczęśloiwy, ale matka stwierdziła, ze nie zasłużyłem na skaner, po czym zarekwirowała kable i powiedziała, ze będę mógł z niego kożystać jak dobrze napiszę egzaminy końcowe w gimnazjum (czyli za 5 miesięcy -_-') ...... Wyobrazacie to sobie? W wigilie dostać szlaban na nowy prezent... i to jeszcze skaner......
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1999 dnia: Grudnia 25, 2004, 02:40:24 am »
Cytuj
dostałem na gwiazdkę skaner
:o ja tez :D