Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164371 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19080 dnia: Listopada 19, 2006, 09:04:55 pm »
Ogolnie konwent... nie zaden konwent SZtowy, tylko ogolnie dupna impreza o grach. Miedzy innymi bedzie tam pokaz Nintendo Wii (PS3 pewnie nie bedzie bo w koncu do premiery eur przeciez zbyt daleka droga...)


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19081 dnia: Listopada 19, 2006, 09:07:06 pm »
A ja chodze sobie do technikum i jest git ;/  wydaje mi sie, że technikum to kolejne 4 lata luzu (nie licze praktyk czy roboty), dopiero studia to będzie coś ;p

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19082 dnia: Listopada 19, 2006, 09:15:38 pm »
Cytuj
Za dwa lata też bedziesz gadał o liceum/technikum. Albo to olejesz w diabły, usiądziesz przed konsolą i zamkniesz się we własnym świecie.
Na 100% tego nie oleje.Jak pójdzie dobrze(jeżeli chodzi o gre,bo oceny mam dobre)to chyba pójde do Liceum Mistrzostwa Sportowego.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19083 dnia: Listopada 19, 2006, 09:22:18 pm »
Cytuj
Cytuj
Za dwa lata też bedziesz gadał o liceum/technikum. Albo to olejesz w diabły, usiądziesz przed konsolą i zamkniesz się we własnym świecie.
Na 100% tego nie oleje.
A ja właśnie stwierdzam, że najzwyczajniej w świecie poprostu to pierd*le ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19084 dnia: Listopada 19, 2006, 09:23:28 pm »
Cytuj
Jak wyglada sprawa z piratami wogole na X-Boxa? Bo ostatnio widzialem X360 na raty i w sumie sobie pomyslalem ze jak mnie ze szkoly wyjebia po 1 semestrze i pojde do pracy to elegancko z wyplaty sobie bede trohe odtracal na rate i nie bedzie problem kupic konsoli...
W najblizszy weekend jade do ziomka na gielde sie dokladnie popytac, ale wstepnie rozmawialem z Majonezem (red. na OGM) to mowil ze bezpiecznie mozna chipem przerobic. Tylko te chipy drogie dosyc ;/
Cytuj
No i czy sa juz jakies fajne gry na X360?
Bo wiem ze fajny bedzie Blue Dragon i Lost Oddysey a po za tym cos spoko jest?
Gears of War jest zajebiscie spoko. Najbardziej next-genowa gra do tej pory. Just Cause jest spoko (i nie mowcie ze na PS2 tez wyszlo, bo to zupelnie dwie rozne gry, co najmniej 2 [skala 10 stopniowa] punkty przewagi dla JC na Xa]. Dead Rising jest bardzo spoko, ale diabelnie trudny.  Jest tez Enchanted Arms. no i bedzie Halo 3 i Forza 2. Mnie jeszcze ciagnie do Ninety Nine Nights, chociaz dostal lipne oceny. O! Double Agent jeszcze dobry jest!
Cytuj
BTW Sergey jaka ocene dostal NFS Carbon w N+?
8.5
Cytuj
I byly moze jakies ciekawe gry na ps2 w ostatnim numerze?
Gry na PS2 recenzowane w listopadwym Neło:
-Eragon - multiplatformowy (MP) - 7.0
-Scarface - MP - 8.3
-VP 2: Silmeria - Exclusiv (E) - 9.0
-Carbon - MP - 8.5
-PES6 (PL) - MP - 9.1
-Greg Hastings' Tournament Paintball Max'd (kurfa ;/) - MP - 6.0 (chociaz wszystkie oceny czastkowe to 8 ;/)
-MK: Armageddom - MP - 8.0
-The Legend of Spyro: New beginning - MP - 7.0
-MGS3: Subsistence - E - 10
-GodHand - E - 7.5
-Canis Canem Edit (Bully) - E - 9.0
-Samurai Warriors 2 - MP - 5.0

Wez mi odpisz na GG Gipsi ;/

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19085 dnia: Listopada 19, 2006, 09:24:18 pm »
Cytuj
A ja właśnie stwierdzam, że najzwyczajniej w świecie poprostu to pierd*le ;/
no cóż.... i tak mamy za dużo wykształconych ludzi. Murarzy, piekarzy i innych majstrów też nam potrzeba ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19086 dnia: Listopada 19, 2006, 09:38:24 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Za dwa lata też bedziesz gadał o liceum/technikum. Albo to olejesz w diabły, usiądziesz przed konsolą i zamkniesz się we własnym świecie.
Na 100% tego nie oleje.
A ja właśnie stwierdzam, że najzwyczajniej w świecie poprostu to pierd*le ;/
Proste podejście do życia :D  

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19087 dnia: Listopada 19, 2006, 09:45:42 pm »
Cytuj
Gears of War jest zajebiscie spoko. Najbardziej next-genowa gra do tej pory. Just Cause jest spoko (i nie mowcie ze na PS2 tez wyszlo, bo to zupelnie dwie rozne gry, co najmniej 2 [skala 10 stopniowa] punkty przewagi dla JC na Xa]. Dead Rising jest bardzo spoko, ale diabelnie trudny. Jest tez Enchanted Arms. no i bedzie Halo 3 i Forza 2. Mnie jeszcze ciagnie do Ninety Nine Nights, chociaz dostal lipne oceny. O! Double Agent jeszcze dobry jest!
Ne wymieniłeś jeszcze DoA4;]
Cytuj
Proste podejście do życia 
Ja bym powiedział że raczej optymistyczne;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2006, 09:46:17 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19088 dnia: Listopada 19, 2006, 09:51:42 pm »
Cytuj
Cytuj
Proste podejście do życia 
Ja bym powiedział że raczej optymistyczne;]
No też fakt :P  

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19089 dnia: Listopada 19, 2006, 09:53:39 pm »
Serdż, póki co wymieniłeś Gipsonowi prawie same mózgojeby, a takie gry raczej go nie interesują ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19090 dnia: Listopada 19, 2006, 10:07:04 pm »
Cytuj
ku*wa wiedzialem ze tak bedzie, ja pier*le, fak ;/
Zbieralem kase na DS-a. Uzbieralem. Kumpel z redakcji OGM namowil mnie na PSP. Mniej-wiecej dozbieralem. Az tu nagle w Ultimie X360 z 899 zlotych (ze starszych partii, ale rok gwarancji) i wuj, glupi Siergiej nie wie na co sie ma zdecydowac ;/

Forget it Serge, bierz PSP albo DS'a, a jak pozbierasz, to se memory sticka dokupisz i będzie lans. A ten X360 to pewnie śmierdzący Core, którego się kupować wogóle nie pyli.

Cytuj
Za dwa lata też bedziesz gadał o liceum/technikum. Albo to olejesz w diabły, usiądziesz przed konsolą i zamkniesz się we własnym świecie.
Cytuj
jak Tant szczerb 2.gif

STFU, ja jestem studentem drugiego roku Politechniki Gdańskiej, Wydziału Chemicznego. Za 2 lata będę inżynierem, za 2 następne będę już magistrem inżynierem, a potem zrobie sobie doktorat, a następnie dostane habilitacje, za jakieś rewolucyjne odkrycie. Potem pewnie ktoś mi będzie chciał dać Noble'a, ale powiem, że nie chce go, bo design statuetki nie pasuje do wystroju mojej willi. Yup, jestem na prostej drodze do sławy, splendoru i życia w luksusie.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19091 dnia: Listopada 19, 2006, 10:08:00 pm »
No wlasnie Gipsiego interesuja raczej gry, przy tkroych moze siasc nawet na 10 minut, zrobic rozpierziel, swietnie sie bawic, a potem isc spac ;]

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19092 dnia: Listopada 19, 2006, 10:19:43 pm »
No nie,jutro poniedziałek,najbardziej parszywy dzień tygodnia,ale przynajmniej mogę się wyspać.Dobra,ja zaraz lece.Zedytowałem post w Trivii FFIX bo Musiol nie zadał pytania wiec zadałem,a nie chciałem pisać jeden pod drugim.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19093 dnia: Listopada 19, 2006, 11:34:22 pm »
Cytuj
Jak wyglada sprawa z piratami wogole na X-Boxa? Bo ostatnio widzialem X360 na raty i w sumie sobie pomyslalem ze jak mnie ze szkoly wyjebia po 1 semestrze i pojde do pracy to elegancko z wyplaty sobie bede trohe odtracal na rate i nie bedzie problem kupic konsoli...

Jak cie wyj**ią ze studiów to kombinuj rzeby cie do wojska nie wzieli. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19094 dnia: Listopada 20, 2006, 12:24:08 am »
Apropo narzekania Gipsona na studia

Ej Gipsi, czemu ciągle piszesz, że cie wyjebią ze studiów po jednym semestrze? Chyba nie jest tak źle, co? Chociaż to zależy od tego na jakich jesteś studiach i jak się uczysz.

Mi się osobiście bardzo podoba na studiach. Napewno jest lepiej niż w Liceum i o wiele przyjemniej mi się uczy. Ja się nigdy nie potrafiłem uczyć długoterminowo do czegoś, bez względu na przedmiot. Koleżanki niektóre potrafią się do sesji uczyć na 2 tygodnie przed, a ja tak poprostu nie daje rady. Kiedyś próbowałem się uczyć tydzień fizyki, to jak w końcu miałem napisać sprawdzian, to dostałem 1+ zdaje się. W liceum do niektórych rzeczy trzeba się było uczyć regularnie i czasami codziennie poświęcać czas, na jakieś głupie prace domowe, na nauke na kartkówki itp.

A teraz? Teraz uczyć się muszę wyłącznie na wejściówki i kolokwia (a i tak nie specjalnie dużo zazwyczaj), a podczas sesji zaczyna się ostre wkuwanie. Mój system nauczania jest prosty - rozpoczęcie nauki o godzinie 20 w dzień przed egzaminem i nauka jednym ciągiem do czasu, kiedy trzeba z domu wychodzić, żeby na uczelnie zdążyć. Przez pierwszy rok studiów zrozumiałem jedno: brak czasu nigdy nie jest problemem - problemem może być tylko brak kawy (przypuszczam, że qiax by mi tu przyznał racje hehe). W ten sposób nie tylko uczę się więcej i lepiej niż w inny - sam fakt zdania egzaminu z przedmiotu, na którym się nie było przez cały semestr, poprzez poświęcenie jednej tylko nocy daje satysfakcje (tak było z Meteorologią w letniej sesji heh). Dzisiaj np. mam o 8 rano trudne kolokwium z chemii organicznej, które muszę zdać, dlatego zarywam nocke i poświęcam ją na ostre wkuwanie (co z tego, że siedze na uczelni 12 godzin i pod koniec będę umierał).

Dobra.. o czym to ja? A tak... Gipsi, może poprostu przykuj przez ten miesiąc do wszystkich przedmiotów, z których masz ćwiczenia, potem "odejdziesz" z SZ na czas sesji zimowej i na trójach przejdziesz dalej? My tu będziemy za ciebie trzymać kciuki (oprócz Zella z powodów oczywistych) to ci się musi udać.

Apropo nauki do matury próbnej

AAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAAAAAAA...

Idę się wykompać, a potem do nauki...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19095 dnia: Listopada 20, 2006, 12:35:22 am »
Cytuj
Jak cie wyj**ią ze studiów to kombinuj rzeby cie do wojska nie wzieli. ;]
Gipsi jako życiowy optymista pewnie literalnie to "pierd*li";]

BTW, twarda ze mnie sztuka, dzisiaj musze wstać o 6, a do spania jakoś mnie nie ciągnie. Większość userów pewnie już spoczywa w objęciach morfeusza heh.
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2006, 12:43:08 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19096 dnia: Listopada 20, 2006, 12:43:26 am »
Ja wstaje o 7, ale i tak przed 3 spac nie ide... Do 1 trenuje sweepa z "Beyond the dark sun", potem czytam 1,5h "Pana Tadeusza" i potem w 0,5h czytam streszczenie, coby sobie fakty przypomniec i poznac to, czego doczytac nie zdazylem.
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19097 dnia: Listopada 20, 2006, 01:32:50 am »
Cytuj
Cytuj
Jak cie wyj**ią ze studiów to kombinuj rzeby cie do wojska nie wzieli. ;]
Gipsi jako życiowy optymista pewnie literalnie to "pierd*li";]
Hehe żeby przypadkiem tam nie trafił. Bo nie warto marnować sobie czasu wiem z własnego doświadczenia, hyba że pójdzie się na taki obiekt co ja i bedzie sie mieć konsolkę i gry to mozna nawet "troszkę" pograć. ;] No ale to tak jak strzał w otolotka prawie. Ale będę trzymał kciuki żeby do nie trafił do woja, zawsze można jakąś zaoczną szkołę robić i pracować od poniedziałku do piątku. Ale jestem dobrej myśli i ydaje mi się, że Gipsiemu to pójdzie na luzie to zdanie semestru.

Cytuj
BTW, twarda ze mnie sztuka, dzisiaj musze wstać o 6, a do spania jakoś mnie nie ciągnie. Większość userów pewnie już spoczywa w objęciach morfeusza heh.
Eh a ja wstaje też o 0600. Tylko co ja tu do cholery jeszcze robie ?!!!!!!!!1111jedenjeden   ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19098 dnia: Listopada 20, 2006, 12:38:36 pm »
Cytuj
hyba że pójdzie się na taki obiekt co ja i bedzie sie mieć konsolkę i gry to mozna nawet "troszkę" pograć. ;]
predzej wtrafi w druga opcje... na sniadanie - wóda, na obiad - wóda, na kolacje - wóda i ot caly trening wojskowy ;f (znam takie przypadki ;p)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19099 dnia: Listopada 20, 2006, 02:28:18 pm »
Nie lubię szkoły, a dokładnie mojego lenistwa ;] dziś muszę skończyć 2 projekty na Systemy operacyjne ;] żeby jutro mieć luz, do tego dochodzą zadania z angla i kartkówa z fizy ;] kocham niesystematyczność ;] No i czeka na mnie PSXExtreme (Tant znów jest w kąciku RPG <_< )