Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165207 razy)

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1900 dnia: Grudnia 17, 2004, 09:27:41 pm »
Troche nie na czasie jestem żucił by ktoś linkiem to tego co się stało i odkąd zaczela sie ta cała afera?? ;)  Ale widze że ostro było i nawkurzali sie niekturzy...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1901 dnia: Grudnia 17, 2004, 09:31:40 pm »
a to drań... nie darujemy ci tego Serge.... zginiesz w męczarniach jak wrócisz... i masz mi odesłać te stringi, co wysłałem ci jako prezent gwiazdkowy..

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1902 dnia: Grudnia 17, 2004, 09:34:56 pm »
Cytuj
Troche nie na czasie jestem żucił by ktoś linkiem to tego co się stało i odkąd zaczela sie ta cała afera?? ;)  Ale widze że ostro było i nawkurzali sie niekturzy...
wszystko masz w dziale "Z Archiwum" w temacie jak grac w warhamer, oraz w temacie Mod Zone...

Tant:
a mowilem zeby dzis spalic Sergeya na stosie w ramah ofiary :P  Seregy jak to czytasz to wiedz z jak wrocisz to idziesz na stos...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1903 dnia: Grudnia 17, 2004, 09:38:46 pm »
Cytuj
Gipsi:
Tu byłem pan cenzura brzydzący się wulgaryzmów;)
Eeee a od kiedy to ty sie zwiesz pan cenzura :P jak ty sie jeszcze do kończa nie oduczyłeś się przeklinać :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2004, 09:39:07 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1904 dnia: Grudnia 17, 2004, 09:39:14 pm »
Splamiłeś homor Krakowa, SS dlatego też oznajmiam wszem i wobec że zostaniesz oficjalnie nabity na członka smoka wawelskiego gdzie spedzisz reszte swoich dni a wróbel bedzie przylatywał co wieczór i wydłubywal ci oczy i wątrobe....Tak mi dopomóż Zeusie :D  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1905 dnia: Grudnia 17, 2004, 09:48:58 pm »
Cytuj
Splamiłeś homor Krakowa, SS dlatego też oznajmiam wszem i wobec że zostaniesz oficjalnie nabity na członka smoka wawelskiego gdzie spedzisz reszte swoich dni a wróbel bedzie przylatywał co wieczór i wydłubywal ci oczy i wątrobe....Tak mi dopomóż Zeusie :D
hahhahahhahahahha :lol:

wypas

Marv:
Cytuj
Eeee a od kiedy to ty sie zwiesz pan cenzura  jak ty sie jeszcze do kończa nie oduczyłeś się przeklinać
no niby jeszcze się nie oduczyłem ale dzisiaj jakoś się tak brzudze przekleństwa i nigdy by dziś w moich ustach ono nie zabrzmiało... a dlaczego? ano bo Tant mnie dziś nauczył bardzo trudnego słowa....


ale chyba wykrakałem... bo znowu nie poszło cosik wam z quizem :P


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1906 dnia: Grudnia 17, 2004, 09:56:19 pm »
na tym forum nic nigdy tak nie wyszło jak kłizy :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1907 dnia: Grudnia 17, 2004, 10:11:51 pm »
tia kłizy żądzą maxymalnie....


eee to jak to jest z tymi banami? Może Sergeykens oglądać forum czy co? Bo jak patrze na liste zalogowanyh useró to łon tam się czai :P  a jak ja miałem bana to jo zech nie mógł na forum wchodzić...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1908 dnia: Grudnia 17, 2004, 11:06:46 pm »
Jak ja sie zbanowałem to mogłem być na ssstronie głównej ale nie miałem wssstepu na forum <_<



Ja cie Gipson moge kila ciekawych zwrotów nauczyć :> już jednego kumpla ucze bo kce on przestać przeklinać  ;)  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1909 dnia: Grudnia 18, 2004, 08:12:23 pm »
ejj.. ludzie... zbliżają się święta, to może na ich czas, jakiś świąteczny akcent do szaty graficznej strony dodajcie, co? Z tego co pamiętam, to kiedyś były spadajace powoli płatki śniegu... nie dałoby się czegoś takiego wstawić... Nie wiem czemu mi coś tak strzeliło... nie ma klimatu nigdzie indziej, to może chociaż tutaj?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1910 dnia: Grudnia 18, 2004, 09:06:35 pm »
O Tant zgodzę się z tobą..takie małe coś..jakiś akcent by się przydał na święta^^

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1911 dnia: Grudnia 18, 2004, 09:37:40 pm »
ja jestem przeciw
po 1. bedzie przeszkadzalo
po 2. damn... mam juz dosc tej calej cukierkowej otoczki swiat... a juz najdobitniej dobijaja mnie reklamy przedswiateczne i w trakcie swiat.... w co 2 jest ciha noc i jakies gadanie o milosci pamieci itp... ja wiem ze swieta sluza do zjednania sie no ale ilez mozna? az sie boje otworzyc lodowke...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1912 dnia: Grudnia 18, 2004, 09:38:33 pm »
mozeby pania z loga "ubrac" w czape mikołaja? :>

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1913 dnia: Grudnia 18, 2004, 11:16:59 pm »
Zell ateiści nie maja nic do gadania bo święta sssa dla wierzących :F


Jeden mały szczegół... kto to wssstawi w ssstrone bo Fastowi nic sie już niekce <_<
...
hmmm choć w sssumie :shifty: może jakas dzieweczka by go namówiła do tego :> wiadomo że faceci mają sssłabości :) mimo że on jessst zarzeczony <_<  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1914 dnia: Grudnia 19, 2004, 11:13:47 am »
ooooo... już są płatki śniegu na głównej..... a nie dałoby się ich na 4um przenieść jeszcze?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1915 dnia: Grudnia 19, 2004, 11:25:23 am »
Cytuj
może jakas dzieweczka by go namówiła do tego 
Cytuj
a nie dałoby się ich na 4um przenieść jeszcze?

widze ze musze znowu z fastem pogadac i urzyc mojego uroku<poprawia włosy> :lol: :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1916 dnia: Grudnia 19, 2004, 01:56:08 pm »
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1917 dnia: Grudnia 19, 2004, 01:58:20 pm »
"I co cie boli? że rychu peja chce zarobic?" :lol: :rotfl:

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #1918 dnia: Grudnia 19, 2004, 02:14:50 pm »
omg.. wreszcie mi net dziala, wczesniej jak chcialam wejsc na 4um to mi onet wyskakiwał <_<...
a u mnie sniegu juz pelno!  :w00t:  miejmy nadzieje ze dlugo potrzyma  =]  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1919 dnia: Grudnia 19, 2004, 02:17:08 pm »
u mnie rano szron byl - dobre i to :P a ja sie w glowe walnalem o glosnik w pokoju starszych i traz mi sie kreci w glowie i guz mi rosnie >_<