Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163776 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18720 dnia: Listopada 08, 2006, 07:05:56 pm »
Ała, za dużo łuskania pestek z dyni jest złe - grozi ponadgryzanymi wargami.
A że ja ogryzam paznokcie, to ziarnek z dyni wcinam z jakieś 10 deko dziennie.

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18721 dnia: Listopada 08, 2006, 08:02:03 pm »
przestan obgryzac i zacznij zapuszczac bo to nie zdrowe

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18722 dnia: Listopada 08, 2006, 08:17:33 pm »
Mówiła, że ma nerwice, czyli chyba obgryzasz z nerwów c'nie Goha? Ja obgryzam...czasem skórki ;/ gdy sie wkurze totalnie a nie chce wybuchnąć gniewem ;/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18723 dnia: Listopada 08, 2006, 08:48:54 pm »
Ja sobie warge obgryzam...sam nie wiem czemu. Tak bez przerwy wsumie. Czasem nawet do krwi ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18724 dnia: Listopada 08, 2006, 08:50:54 pm »
Dunno. To był nawyk z dzieciństwa, teraz robię to non stop, albo gdy się wnerwiam, albo gdy się boję, albo kiedy nie mam czym rąk zająć. Owocuje to tym, że człowiek ma szkaradne palce. Najdłużej przestałam gryźć na jakieś 3 miesiące, ale dosłownie dwa dni przed studniówką, kiedy się wydało parę spraw, odziabałam do krwi. Lakier nie lakier, cynk nie cynk, nie ważne co, pazury mam wiecznie krótkie i brzydkie. Aż wstyd się przyznawać, ale może niech to będzie przestroga dla innych. Jak to się nazywa... Autokanibalizm?

Hum, hum... tak się patrzę na tego fanarta od Kintara i zastanawiam się czy mu nie wręczyć scenariusza i powiedzieć "rób to za mnie" XD Cholera, lubię swój komiks (a raczej postacie)... Ale wydaje mi się on teraz tak beznadziejnym pomysłem, że chcę się schować. Tak więc w wolnych chwilach siedzę i poprawiam...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18725 dnia: Listopada 08, 2006, 09:06:15 pm »
ehh ja tak samo ciagle te paznokcie co w wakacje uda mi sie troche zapuscic to od wrzesnia do czerwca wygryzan ciagle ;/

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #18726 dnia: Listopada 08, 2006, 09:09:55 pm »
Cytuj
Jak to się nazywa... Autokanibalizm?
autotrofizm ;]
ja rozumiem skórki bo też mi się zdarza, ale paznokcie? blach... niemógłbym...


ahahaha eMule jest boski cudowny wspaniały i pare innych epitetów jeśli ma się highID ^^ od 17-18 już się ściągnęło kilka płyt, 3 epy azumangi nowe Naruto którego i tak mi się oglądać nie chce... no i tak seksownie wygląda bez opaski ;]  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18727 dnia: Listopada 08, 2006, 10:06:49 pm »
Ku*wa ;/
Czy wszyscy musza sie chwalic tym, ze maja zajebiscie szybki net i nie maja neostrady? ;/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18728 dnia: Listopada 08, 2006, 10:09:58 pm »
Cytuj



ahahaha eMule jest boski cudowny wspaniały i pare innych epitetów jeśli ma się highID ^^ od 17-18 już się ściągnęło kilka płyt, 3 epy azumangi nowe Naruto którego i tak mi się oglądać nie chce... no i tak seksownie wygląda bez opaski ;]
-_-
nie przygnębiaj mnie ;/

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18729 dnia: Listopada 08, 2006, 10:18:15 pm »
ja mam net do dupy! ja mam też! czyż to nie pocieszające? :D


lol?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18730 dnia: Listopada 08, 2006, 10:33:23 pm »
Cytuj
ahahaha eMule jest boski cudowny wspaniały i pare innych epitetów jeśli ma się highID ^^ od 17-18 już się ściągnęło kilka płyt, 3 epy azumangi nowe Naruto którego i tak mi się oglądać nie chce... no i tak seksownie wygląda bez opaski ;]

No, w złotym okresie działalności eMule'a na moim kompie, zasysał on po 0.5GB/h, a ja go na całe noce zostawiałem. Teraz nie ściagam, bo mam kompa dalej zpsutego i powoli go doprowadzam do stanu użyteczności (od 2 miesięcy mam partycje zaorać jedną, ale szkoda mi jej heh).

Cytuj
Czy wszyscy musza sie chwalic tym, ze maja zajebiscie szybki net i nie maja neostrady? ;/

Zaraz przydzie DB i się zaśmieje z nas wszystkich.. swoją drogą, miał mi on przysłać płytki jakieś zdaje się....

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18731 dnia: Listopada 08, 2006, 10:38:22 pm »
ja tam mam neo i nie narzekam ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18732 dnia: Listopada 08, 2006, 11:01:12 pm »
Cytuj
swoją drogą, miał mi on przysłać płytki jakieś zdaje się....
Noo ma, ma. DoC się ściągnie w nocy (1 seed to ciut mało ;/) i jutro go nagram.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18733 dnia: Listopada 08, 2006, 11:32:34 pm »
Cytuj
   ja tam mam neo i nie narzekam ;]
same here - jaki mi w domu przez noc emul zaszaleje to i ze 2 giga sciągne :) of koz małę to pocieszenie, bo dziś w nocy w akademiku sciągłem w sumie z 10 giga - 4 gry na x-klocka ;/
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2006, 11:33:53 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18734 dnia: Listopada 09, 2006, 01:19:13 am »
Dawno wam nie blogowałem, to teraz to nadrobię.

Z cyklu "Perypetie Tanta na polibudzie":

Początkowo było lekko, ale teraz chyba będę musiał zacząć się uczyć, bo raz, że zaczynają się ćwiczenia z chemii organicznej, a dwa, że nagle wszyscy sobie przypomnieli o wejściówkach i co drugi psor tera je urządzać będzie. Do tego dzisiaj dowiedziałem się, że jutro są laboratoria (oficjalnie miały być za tydzień) i muszę znać 7 stron teorii na temat wykonywanego doświadczenia, żeby móc coś napisać na kartkówce (z której ocena może zaważyć o całokształcie). W poniedziałek pierwsza kartków z organicznej.. całe szczęście, że mam siostre, która robi doktorat z tego heh... krótko mówiąc, powoli zaczynają cisnąć na studiach, ale jeszcze temperatura jest umiarkowana (zobaczymy jak na sesji będzie). Myślę, że kupienie NDS'a nie wpłynie najlepiej na moje oceny.... no ale nic, już za bardzo się napaliłem, żeby czekać do końca semestru hehe...

Swoją drogą, jak tam sobie Gipsi radzisz na studiach? W shoutboxie piszesz, że umierasz, ale co wy tam tak wogóle macie? Ja na pierwszym semestrze się opieprzałem zupełnie, na drugim też, za wyjątkiem sesji czerwcowej i wszystko ślicznie zaliczyłem, ze średnią 3.5. No ale ty masz inny rodzaj studiów, to może jakiś chartkor masz tam.

Z cyklu "Kapitan Tant, pirat siedmiu mórz i oceanów"

Zassałem sobie już kupe gier na NDS'a, jeszcze pare chyba zasse... ściąganie gier na tą konsole, to jeszcze jeden powód, dla którego ją kocham, chociaż jeszcze nie jest w moim posiadaniu... gry ważą tak mało, że hurtem można tego zassać ile dusza zapragnie. Mam pytanko do DB, bo on się zdaje być najlepiej poinformowany w tej materii... rozumiem, że save'y z gier zapisują się na karcie (NDS chyba nie ma żadnej własnej pamięci AFAIK). Ile one ważą tak średnio? Bo już sobie zestaw gier wstępnie złożyłem i wyszło mi 504MB, nie wiem, czy to nie za dużo... i chyba jeszcze jakoś te gierki spatchować trzeba, nie?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18735 dnia: Listopada 09, 2006, 01:50:14 am »
...

to ja juz wole o paznokciach gadac
jakl byłem mały (tak gdzies do 10roku zycia) tez obgryzalem ale zeby temu zapobiec zaczolem je powoli zapuszczac, zaczolem od małych palcow i po latach zeszlo na wszystkie palce ;p teraz zamiast obgryzac paznokcie to w nich dlubie i oczyszczam (nawet jak sa czyste XD)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18736 dnia: Listopada 09, 2006, 07:07:09 am »
Cytuj
Zassałem sobie już kupe gier na NDS'a, jeszcze pare chyba zasse... ściąganie gier na tą konsole, to jeszcze jeden powód, dla którego ją kocham, chociaż jeszcze nie jest w moim posiadaniu... gry ważą tak mało, że hurtem można tego zassać ile dusza zapragnie. Mam pytanko do DB, bo on się zdaje być najlepiej poinformowany w tej materii... rozumiem, że save'y z gier zapisują się na karcie (NDS chyba nie ma żadnej własnej pamięci AFAIK). Ile one ważą tak średnio? Bo już sobie zestaw gier wstępnie złożyłem i wyszło mi 504MB, nie wiem, czy to nie za dużo... i chyba jeszcze jakoś te gierki spatchować trzeba, nie?
IMHO powinno byc git. Jesli sejwy z gier na PS2 zajmuja srednio, powiedzmy 100kb, to te z DSa pewne zajma 10 ;] Ale gwarancji nie dam :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18737 dnia: Listopada 09, 2006, 05:29:21 pm »
Cytuj
Mam pytanko do DB, bo on się zdaje być najlepiej poinformowany w tej materii... rozumiem, że save'y z gier zapisują się na karcie (NDS chyba nie ma żadnej własnej pamięci AFAIK). Ile one ważą tak średnio? Bo już sobie zestaw gier wstępnie złożyłem i wyszło mi 504MB, nie wiem, czy to nie za dużo... i chyba jeszcze jakoś te gierki spatchować trzeba, nie?
256KB/save, ale pliki .sav robi już programik z do konwertowania gier na Super Carda.
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2006, 05:29:41 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18738 dnia: Listopada 09, 2006, 05:37:59 pm »
OMG. Aż tyle O_o Jestem w szoku raczej O_o

Swoja droga - yatta! 2 F-16 dolecialy do nas tylko z 3-dniowym opoznieniem ;] I dziala z nich az jeden ;] szkoda tylko, ze nie bardzo ma paliwo ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18739 dnia: Listopada 09, 2006, 05:49:14 pm »
Cytuj
OMG. Aż tyle O_o Jestem w szoku raczej O_o

Swoja droga - yatta! 2 F-16 dolecialy do nas tylko z 3-dniowym opoznieniem ;] I dziala z nich az jeden ;] szkoda tylko, ze nie bardzo ma paliwo ;]
Chyba na bashu ktoś napisał, że te F-16 dostaną podwójne zapasowe baki paliwa, żeby latały tankować do USA ;] Zresztą jak już pisałem i jak widać - F-16 to kupa gówna, a nie samolot.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?