Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162987 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18380 dnia: Października 18, 2006, 07:14:36 am »
Zell najlepszego :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18381 dnia: Października 18, 2006, 08:08:37 am »
Senkju, guys ;)


btw. zaraz wam wysle na pm adres, na ktory nalezy wysylac prezenty i moj nr konta :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18382 dnia: Października 18, 2006, 11:46:12 pm »
Kurde, czemu nikt nic nie pisze? Smogu zobaczył, że wszyscy tylko wlepiają gały w stronę główną, to uciekł...

Z cyklu "Tantowe perypetie na PG"

Nie koniecznie to o PG, ale dzisiaj sobie załatwiłem sprawe z WKU i mam z nimi spokój na rok. Dodatkowo, w następnym semestrze mogę się zapisać na kurs do przysposobienia obronnego na uczelni. Pytacie, po jaką cholere mi PO? Otóż, jak będę miał w indeksie ocene z PO, to zamiast 12tu miesięcy służby po studiach, służyć będę musiał max. 6 tygodni. Ciągle mam jednak nadzieję, że się jakoś od woja wymigam (póki co się udaje). A jutro mi się laboratoria zaczynają... kurde, właśnie sobie przypomniałem, że powinienem mieć na nie fartuch... damn it, będę jutro się musiał wcześniej obudzić i siakiś znaleźć w domu albo od siostry pożyczyć...

Z cyklu "Tantowa droga do bogactwa i sławy"

Gipsi chce być w przyszłości nauczycielem angielskiego, a ja kurcze już jestem. Powiedziałem matce tych gnojków co ich ucze, że lepiej będzie, żeby chodzili oddzielnie, bo między nimi jest różnica poziomów znaczna. Jutro przyjdzie ten mniej mądry i przez 2 godziny go będę męczył, a w piątek na godzine ten zdolniejszy. Do tego, do tego mniej mądrego dołączyć ma jakiś jego równie nierozgarnięty kumpel. A że biore od łebka 10 PLN/h, to jak ten trzeci gnojek przyjdzie, będę 5 dych tygodniowo zgarniał. Niby to gówno nie pieniądz, ale za tak lekką robote jest nawet bardziej niż spoko. A jeżeli chodzi o plany na daleką przyszłość.... siostra mi mówiła, że magistów, czy nawet zwykłych inżynierów po moim kierunku w rafinerii gdańskiej zatrudniając, dając na wstępie 2.8k/miesiąc,  naturalnie z dobrymi perspektywami koszenia większej sumy. Myślę, że jak będę magistrem, to jakąs sensowną prace znajdę i będę miał z czego żyć i za co kupować next-geny hehe...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18383 dnia: Października 19, 2006, 12:30:53 am »
Cytuj
Ja właśnie też mam uraz do tego, bo moi kumple grają w tibię. Cały czas napieprzają jakimiś hasłami "A przez noc wyrobiłem dobie 3 BP UH !" "Noo a ja byłem na HG i zabiłem 8 DS'ów i zostały mi 4 HMMy. Mam teraz tyle loota żeby kupić CH i DSM."..."O CZYM WY, k***a, MÓWICIE ?!"
Ty, to teraz wreszcie wiesz jak my sie czujemy jak ty te swoje 5 literowe skroty walisz o ktorych nikt nie mapojecia bo nie czyta i nie siedzi na blogu Billa Clintona i nie zna skrotow amerykanskich ;/

Wszystkiego najlepszego Zell ;] Troche spoznione ale wazne ze sa ;]

Wszystkiego najlepszego Tant ;] Troche bardziej spoznione ale wazne ze sa ;]

Cytuj
Gipsi chce być w przyszłości nauczycielem angielskiego, a ja kurcze już jestem. Powiedziałem matce tych gnojków co ich ucze, że lepiej będzie, żeby chodzili oddzielnie, bo między nimi jest różnica poziomów znaczna. Jutro przyjdzie ten mniej mądry i przez 2 godziny go będę męczył, a w piątek na godzine ten zdolniejszy. Do tego, do tego mniej mądrego dołączyć ma jakiś jego równie nierozgarnięty kumpel. A że biore od łebka 10 PLN/h, to jak ten trzeci gnojek przyjdzie, będę 5 dych tygodniowo zgarniał. Niby to gówno nie pieniądz, ale za tak lekką robote jest nawet bardziej niż spoko. A jeżeli chodzi o plany na daleką przyszłość....
No ja takiego zioma jednego malego ucze od poczatku i biore 15 za godzine... dwa razy w tygodniu dahje 30 zeta na tydzien ;] Wiec mniej dostaje ale i roboty mniej ;]

no ale jak juz bedziesz magistrem to kasy bedziesz mial w chu* wiecej i roboty tez pewnie mniej ;]
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2006, 12:31:39 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18384 dnia: Października 19, 2006, 12:35:47 am »
Cytuj
Cytuj
Ja właśnie też mam uraz do tego, bo moi kumple grają w tibię. Cały czas napieprzają jakimiś hasłami "A przez noc wyrobiłem dobie 3 BP UH !" "Noo a ja byłem na HG i zabiłem 8 DS'ów i zostały mi 4 HMMy. Mam teraz tyle loota żeby kupić CH i DSM."..."O CZYM WY, k***a, MÓWICIE ?!"
Ty, to teraz wreszcie wiesz jak my sie czujemy jak ty te swoje 5 literowe skroty walisz o ktorych nikt nie mapojecia bo nie czyta i nie siedzi na blogu Billa Clintona i nie zna skrotow amerykanskich ;/
Nuh-uh...Skróty internetowe są powszechnie używane na necie. Skróty MMORPGowe...nie. I lepiej brzmi "STFU" niż "poszedłem na UD, zabiłem kilka MP i zbobyłem 4 RS".
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18385 dnia: Października 19, 2006, 12:43:45 am »
Cytuj
Nuh-uh...Skróty internetowe są powszechnie używane na necie.

No ale fakt faktem, pare razy się dłużej zastanawiałem co coś znaczy. Do dzisiaj nie wiem co to jest FTW heh

Cytuj
No ja takiego zioma jednego malego ucze od poczatku i biore 15 za godzine... dwa razy w tygodniu dahje 30 zeta na tydzien ;] Wiec mniej dostaje ale i roboty mniej ;]

No czyli też spoko. DB napisał, że nowy NDS Light z "zestawem małego pirata" chodzi po 1k zeta. Co by znaczyło, że za jakieś pół roku będę miał na niego kase, zakładając, że nie przepije zbyt dużo. No i oczywiście, gdyby tatuś zwrócił mi część długu, który u mnie ma, to zakupienie NDS'a nie stanowiło by problemu (gdyby oddał całość, to bym se mógł conajmniej kilka kupić heh).


O W DUPE! Właśnie się dowiedziałem, że na laborki musze poza fartuchem mieć maske na ryj, bo będziemy się bawić siarczanem (II) węgla, a on jest lotny i silnie toksyczny. Trudno, najwyżej się zatruje.. a nie zaraz, ja jeszcze za ubezpieczenie nie zapłaciłem... głupie studia... będę musiał jutro rano biegać i kombinować w poszukiwaniu maski gazowej i możliwe, że fartucha i jest szansa, że swojego nie znajdę. Kurde, a myślałem że sobie kumple beke kręcą, jak coś o masce gadali dzisiaj heh...
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2006, 03:38:31 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18386 dnia: Października 19, 2006, 12:48:33 am »
Cytuj
Cytuj
Nuh-uh...Skróty internetowe są powszechnie używane na necie.

No ale fakt faktem, pare razy się dłużej zastanawiałem co coś znaczy. Do dzisiaj nie wiem co to jest FTW heh
FTW=For T3H Win
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18387 dnia: Października 19, 2006, 12:14:03 pm »
Nowy Firefox ma opcje sprawdzania pisowni :P więc polecam ściąganie analfabetą ;p będzie mniej ortografów ;p

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18388 dnia: Października 19, 2006, 02:22:20 pm »
Cytuj
No czyli też spoko. DB napisał, że nowy NDS Light z "zestawem małego pirata" chodzi po 1k zeta.
Ej...DS Lite od zwyklego DSa rozni sie czyms, poza tym ze jets ladniejszy i lzejszy?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18389 dnia: Października 19, 2006, 02:56:18 pm »
Cytuj
więc polecam ściąganie analfabetą
Czyli Tobie też ;]
Cytuj
Ej...DS Lite od zwyklego DSa rozni sie czyms, poza tym ze jets ladniejszy i lzejszy?
Tak. W porównaniu do klasycznego DS'a DSL ma jeszcze 4 stopnie podświetlenia ekranu. Klasyczny miał 2. I nie gadaj, że łał, że aż 4 stopnie podświetlenia, bo o Game Boy Pocket nikt nie jęczał mimo, że była to tylko mniejsza wersja GB Mono.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2006, 02:58:18 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18390 dnia: Października 19, 2006, 04:42:51 pm »
Cytuj
Cytuj
więc polecam ściąganie analfabetą
Czyli Tobie też ;]
 
XD fucktycznie :P pardon me ;] w szkole to pisałem, to wina przeglądarki XD

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18391 dnia: Października 19, 2006, 04:46:58 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
więc polecam ściąganie analfabetą
Czyli Tobie też ;]
 
XD fucktycznie :P pardon me ;] w szkole to pisałem, to wina przeglądarki XD
Tej zajebistej przeglądarki ze spellcheckiem ? ;]

EDIT
Marv, dało by się coś zrobić żeby np. raz odznaczona opcja "pokaż uśmieszki w tym poście" pozostawała odznaczona dopóki nie zaznaczy się jej ponownie ? Trochę nużące jest wyłączanie co post jednej, tej samej opcji.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2006, 04:48:17 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18392 dnia: Października 19, 2006, 05:04:49 pm »
No ja tez zawsze chcialem zeby to sie jakos na stale dalo zaznaczyc ;/ nienawidze tego klikania zeby nie pokazywalo emotow...

Sergey jakie oceny w N+ dostala Valkyria i DoC?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18393 dnia: Października 19, 2006, 05:21:14 pm »
DoC dostal 7.6. Ja wystawilem 6.5 :F
A Silmeria...przejrzalem 4 ostatnie numery i nie znalazlem recki ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18394 dnia: Października 19, 2006, 06:14:08 pm »
Cytuj
Marv, dało by się coś zrobić żeby np. raz odznaczona opcja "pokaż uśmieszki w tym poście" pozostawała odznaczona dopóki nie zaznaczy się jej ponownie ? Trochę nużące jest wyłączanie co post jednej, tej samej opcji.

Inaczej to można załatwić. Niech Marv zmieni znaki emotów, bo niektóre mnie też strasznie wkurzają. Jak chce dwa wykrzykniki napisać albo o_O to zawsze mi krzywy ryj wyskakuje, a ja w końcu nie chce tego. Marv jakoś na to nie wpadł najwidoczniej. Proponuje zatem, żeby każdy emot był pisany poprzez umieszczanie go pomiędzy dwukropkami, jak połowe innych. Marv - zajmij się tym.

Umarł mi pilot od telewizora. Przyniosłem sobie telewizor starych, ale na nim gry japońskie mi dziwnie przeskakują i wogóle obraz jest z dupy wzięty. A żeby na moim starym TV się do AV dobić, to trzeba przez 100 kanałów przejechać, bo na telewizorze mam tylko kuzik do przeskakiwania kanałami do przodu =_=... czyli se to ponaciskam, zanim do AV dojade. Głupi złom.

BTW. Zna ktoś jakiś myk, który by pozwolił na robienie screenów z konsoli? Bo jakoś się musi dać.... podłączyć telewizor jakimś magicznym kablem do komputera albo konsole a potem cośtam nacisnąć, jakiś program ściagnać i coś przekręcić.... skądś się te screeny na necie brać muszą. Wie ktoś coś o tym?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #18395 dnia: Października 19, 2006, 06:22:52 pm »
Cytuj
skądś się te screeny na necie brać muszą. Wie ktoś coś o tym?
oni robią taki myk z Bema i odpalają na kompach gierki wszystkie elegancko ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18396 dnia: Października 19, 2006, 08:52:15 pm »
moze zrob screena TVka, bo masz cyfrowke ;]
Cytuj
oni robią taki myk z Bema i odpalają na kompach gierki wszystkie elegancko ;]
Ale wtedy nie zrobisz print sceena, bo na Bema wymontowuja przycisk print screen i w jego miejsca wkladaja power, zebys mogl wlaczac swoich konsoloputer :o

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18397 dnia: Października 20, 2006, 12:02:25 am »
Hm...czy skrót FYT nie oznacza aby "Fuck You Too" ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18398 dnia: Października 20, 2006, 12:25:14 am »
Cytuj
Marv, dało by się coś zrobić żeby np. raz odznaczona opcja "pokaż uśmieszki w tym poście" pozostawała odznaczona dopóki nie zaznaczy się jej ponownie ?
w acp tego nie ma nawet calkiem emotow wylaczyc w danym dziale nie moge


Cytuj
Jak chce dwa wykrzykniki napisać albo o_O to zawsze mi krzywy ryj wyskakuje
bo masz dałna i zamiast 2 wykrzyknikow piszesz 3 (ale to zmienilem na to co było wczesniej) a ten z galami jakos napisales bez problemu ;f kilka innych zmienilem ale te podstawowe jak :D XD :F itp. zostawilem bo bezsensu pisac emota usmiechnietego obstawionego przez kropki.... jak to wyglada wogole ::P: i jak niewygodnie sie pisze <.<
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2006, 12:27:00 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18399 dnia: Października 20, 2006, 07:08:17 am »
Usunmy emoty! ;]