Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162681 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18320 dnia: Października 14, 2006, 11:11:22 pm »
Glenn - traumatyczne przezycia z dziecinstwa z byciem " na górze" ? pochwa(l) sie  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18321 dnia: Października 14, 2006, 11:13:05 pm »
nie musze bo jak wszystkim wiadomo razem z gipsem wiecie o tym wiecej niżli ktokolwiek by chcial

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18322 dnia: Października 14, 2006, 11:32:11 pm »
Cytuj
How 'bout "no"?
How about "jestes debilem"?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18323 dnia: Października 14, 2006, 11:57:45 pm »
Cytuj
nie musze bo jak wszystkim wiadomo razem z gipsem wiecie o tym wiecej niżli ktokolwiek by chcial
My wiemy, ale jakby inni nie wiedzieli to poinformuje was ze chodzi o to iz siedzimy z Musiolem zawsze "na górze" czyli na gałęzi drzewa i sramy idacemu do szkoly Glennowi na twarz.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18324 dnia: Października 15, 2006, 12:26:22 am »
Cytuj
Cytuj
How 'bout "no"?
How about "jestes debilem"?
[!--SPOILER BEGIN--][div onClick=\"openClose(\'39b143b4a8c6f0a1ebe4c560f8f1b5bf\')\" style=\"font-weight: bold\"]Kliknij, aby zobaczyć spoiler[/div][div id=\"39b143b4a8c6f0a1ebe4c560f8f1b5bf\" style=\"display:none\"][!--SPOILER END--][!--SPOILER DIV--][/div][!--SPOILER DIV--]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18325 dnia: Października 15, 2006, 12:27:49 am »
Cytuj
Cytuj
How 'bout "no"?
How about "jestes debilem"?
How about "chill out, dude" ? Poważnie, Serdż...przez ostatnie parę dni czepiasz się byle gówien i wygląda to jakbyś chciał pokazać jak to ty jesteś zły i stanowczy.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18326 dnia: Października 15, 2006, 12:37:35 am »
ror ;] Gipsi - miażdzysz ;]
Glenn i Sercz maja chyba miesiączke ;p

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18327 dnia: Października 15, 2006, 12:44:16 am »
[total offtop]A wiecie , że słoń afrykański robi 45 Kg odchodów na dzień ? Słyszałem o tym w jakimś programie dokumentalnym ;)[/total offtop]
Jakby tak zaistalować odpowiednio takiego słonia na drodze GLenna do szkoły...
Hmm...
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18328 dnia: Października 15, 2006, 12:49:31 am »
Dżi - XD biedny Gleen ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18329 dnia: Października 15, 2006, 01:57:28 am »
a wiecie, ze jaskółka europejska.... a tak serio, nie macie o czym gadac, tylko o sraniu Glennowi w twarz, czy gdzie tam chcecie? to jest niesmaczne troche ;/  
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18330 dnia: Października 15, 2006, 02:03:23 am »
Cytuj
a wiecie, ze jaskółka europejska.... a tak serio, nie macie o czym gadac, tylko o sraniu Glennowi w twarz, czy gdzie tam chcecie? to jest niesmaczne troche ;/
Taki temat ;) Freestyle po prostu. Taki hyde park mały. ;)

BTW. 45 Kg na pewno zwaliło by go z nóg , jak nie ciężarem to smrodem :F
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2006, 02:05:21 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18331 dnia: Października 15, 2006, 02:07:21 am »
ale postawcie sie w miejscu biednego glenna. albo mnie. piłem smacznie herbatkę, zaglądam na forum i smak sobie popsułem. to tak jakbym pisał o rzyganiu do zupy, a nastepnie podaniu tej zupy pułkowi wojska;/ są wdzieczniejsze tematy do rozmów, np. pogoda, nowe stringi Tantalusa, nowa fura Chieffa, a nie jakies gówna i inne niesmaczne rzeczy :F
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18332 dnia: Października 15, 2006, 02:19:58 am »
Cytuj
ale postawcie sie w miejscu biednego glenna. albo mnie.
Ty to czasem potrafisz być zabawny :F
Cytuj
są wdzieczniejsze tematy do rozmów, np. pogoda, nowe stringi Tantalusa, nowa fura Chieffa, a nie jakies gówna i inne niesmaczne rzeczy szczerb 2.gif
Gipsi hyba pierwszy nawinął o sraniu z drzewa... Hmm ciekawe nigdy się nie zastanawiałem jak to jest na drzewie... Na pewno jest przeciąg ;F Ale lepiej pozostawić to słoniom. No i dużo efektywniejsze by to było :F

Cytuj
nowe stringi Tantalusa
Które ? Te skórzane ze stalowymi ćwiekami ? :F
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2006, 02:23:04 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18333 dnia: Października 15, 2006, 02:30:38 am »
Cytuj
Ty to czasem potrafisz być zabawny
te słowa są miodem.... dla uszu :F

Cytuj
Gipsi hyba pierwszy nawinął o sraniu z drzewa... Hmm ciekawe nigdy się nie zastanawiałem jak to jest na drzewie... Na pewno jest przeciąg ;F Ale lepiej pozostawić to słoniom. No i dużo efektywniejsze by to było szczerb 2.gif
[unkt widzenia zalezy od punkdu padania... spadania słonskiej kupy ;/ w sumie zalezy od drzewa i słonia, bo aby takiego słonia zmieścić, to musiało by to być niezłe drzewo. takie 100 letnie. albo przynajmniej 1000 letnie :F efektywność pozostawmy sędziom :P

Cytuj
Które ? Te skórzane ze stalowymi ćwiekami ? szczerb 2.gif

a to te są najnowsze? a myslałem, ze te z czetwonego lateksu, w kształcie słonia z trąbą i z metalowym łańcuszkiem co sie w rowa wrzyna. :F
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18334 dnia: Października 15, 2006, 02:44:52 am »
Cytuj
Cytuj

Gipsi hyba pierwszy nawinął o sraniu z drzewa... Hmm ciekawe nigdy się nie zastanawiałem jak to jest na drzewie... Na pewno jest przeciąg ;F Ale lepiej pozostawić to słoniom. No i dużo efektywniejsze by to było szczerb 2.gif

punkt widzenia zalezy od punkdu padania... spadania słonskiej kupy ;/ w sumie zalezy od drzewa i słonia, bo aby takiego słonia zmieścić, to musiało by to być niezłe drzewo. takie 100 letnie. albo przynajmniej 1000 letnie szczerb 2.gif efektywność pozostawmy sędziom tongue.gif

Można by też wybudować odpowiednią platformę na której umieścilibyśmy słonia. Oczywiście trzeba by ją odpowiednio zamaskować aby Glenn idąc wesoły niczego się nie spodziewał.
Albo w miejscu gdzie Glenn przechodzi obok jakiegoś dużego budynku wystawić słonia a raczej tylną jego część przez okno tego budynku. Oczywiście to by było dosyć kosztowne ze wzgledu na fistaszki jakie musielibyśmy zmarnować nakłniając nimi słonia aby wprowadzić go na najwyzsze piętro lub dach budynku obok którego niewinnie i niczym nie przejmujący się Glenn będzie przechodzić w drodze do szkoły.
A i najważniejsze , zrobić poprawkę na wiatr i dobrze wycelować. Bo próba jest tylko jedna. ;)

Cytuj
efektywność pozostawmy sędziom tongue.gif
Sędziom takim jak przy skokach narciarskich lub łyżwiarstwie figurowym ? ;)
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2006, 04:41:52 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18335 dnia: Października 15, 2006, 10:42:09 am »
Cytuj
nowa fura Chieffa

[!--SPOILER BEGIN--][div onClick=\"openClose(\'34885cf2e70dcb35ca36f955842b590c\')\" style=\"font-weight: bold\"]Kliknij, aby zobaczyć spoiler[/div][div id=\"34885cf2e70dcb35ca36f955842b590c\" style=\"display:none\"][!--SPOILER END--]
Osiemnastoletni fiat126p, bez wspomagania, bez abeesów, bez niczego :F Kierownica+4 koła+ wyrzucająca biegi skrzynia biegów. Idealny do jazdy ekstremalnej.[!--SPOILER DIV--][/div][!--SPOILER DIV--]
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2006, 10:42:24 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18336 dnia: Października 15, 2006, 11:07:16 am »
Cytuj
a tak serio, nie macie o czym gadac, tylko o sraniu Glennowi w twarz, czy gdzie tam chcecie? to jest niesmaczne troche ;/
nie no niech gadają skoro tak bardzo odchody ich interesuja to ich sprawa nie moja  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18337 dnia: Października 15, 2006, 11:42:47 am »
Cytuj
How about "chill out, dude" ? Poważnie, Serdż...przez ostatnie parę dni czepiasz się byle gówien i wygląda to jakbyś chciał pokazać jak to ty jesteś zły i stanowczy.
Pewnie ze tak. Jestem zly, grim, EMO i takie tam. A poza tym wkurwia mnie niewasko robienie z siebie debila przez ciagle uzywanie teego glupiego taga. Tak - to jest wkurwiajace Chieff i bynajmniej nie ma w tym nic zabawnego.
Cytuj
My wiemy, ale jakby inni nie wiedzieli to poinformuje was ze chodzi o to iz siedzimy z Musiolem zawsze "na górze" czyli na gałęzi drzewa i sramy idacemu do szkoly Glennowi na twarz.
W takim razie spokojnie mozna mowic do Glenna: "wyjebac ci, kutasie obesrany?" XD

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18338 dnia: Października 15, 2006, 11:50:00 am »
Cytuj
Tak - to jest wkurwiajace Chieff i bynajmniej nie ma w tym nic zabawnego.

[!--SPOILER BEGIN--][div onClick=\"openClose(\'178664ab9f872800531b956ec3522458\')\" style=\"font-weight: bold\"]Kliknij, aby zobaczyć spoiler[/div][div id=\"178664ab9f872800531b956ec3522458\" style=\"display:none\"][!--SPOILER END--]A jak tak, to przepraszam[!--SPOILER DIV--][/div][!--SPOILER DIV--]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18339 dnia: Października 15, 2006, 12:36:15 pm »
Cytuj
Cytuj
a tak serio, nie macie o czym gadac, tylko o sraniu Glennowi w twarz, czy gdzie tam chcecie? to jest niesmaczne troche ;/
nie no niech gadają skoro tak bardzo odchody ich interesuja to ich sprawa nie moja
moze ich odchoy czy jak zwał, tak zwał, ale twarz Twoja... pomyślałeś o tym przez chwilę? czy los własnej twarzy az tak bardzo Ciebie nie obchodzi, hm? spisałeś już twarz na stracenie i takie tam.

Cytuj
Kliknij, aby zobaczyć spoiler
A jak tak, to przepraszam

[!--SPOILER BEGIN--][div onClick=\"openClose(\'6887195f6cad62e3341a488ec9288870\')\" style=\"font-weight: bold\"]Kliknij, aby zobaczyć spoiler[/div][div id=\"6887195f6cad62e3341a488ec9288870\" style=\"display:none\"][!--SPOILER END--]nie przepraszaj, nie gniewaj[!--SPOILER BEGIN--][div onClick=\"openClose(\'3812b68277647ff1770c9dac4a0dcd22\')\" style=\"font-weight: bold\"]Kliknij, aby zobaczyć spoiler[/div][div id=\"3812b68277647ff1770c9dac4a0dcd22\" style=\"display:none\"][!--SPOILER END--]a Sergiej - spoko luźno[!--SPOILER BEGIN--][div onClick=\"openClose(\'d1fa847f7ee2c84d90f9ba04858ff40c\')\" style=\"font-weight: bold\"]Kliknij, aby zobaczyć spoiler[/div][div id=\"d1fa847f7ee2c84d90f9ba04858ff40c\" style=\"display:none\"][!--SPOILER END--]dano dzieciom zabawke, to niech sie nacieszą[!--SPOILER BEGIN--][div onClick=\"openClose(\'4da5dcf3f5c6df3448db03d42c170ecf\')\" style=\"font-weight: bold\"]Kliknij, aby zobaczyć spoiler[/div][div id=\"4da5dcf3f5c6df3448db03d42c170ecf\" style=\"display:none\"][!--SPOILER END--]jeszcze kilka postów i im sie to znudzi.ha[!--SPOILER DIV--][/div][!--SPOILER DIV--]
Kame Hame Ha