Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165111 razy)

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1760 dnia: Grudnia 06, 2004, 03:30:37 pm »
18 zarejestrowanych i i reszta goście, bo sam widziałem.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1761 dnia: Grudnia 06, 2004, 04:06:32 pm »
lol...............85 gosci :F
kurde ja msuze se poszukac jakiegos fajnego MMORPG'a (no co trza odpoczac od Eternal Lands - wtajemniczeni wiedza o co chodzi)
bo doszlem do wnisku ze L2 jest straaaaaaasznie biedna gra biorac pod uwage swoja "wage"

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1762 dnia: Grudnia 06, 2004, 04:10:05 pm »
e tam wszystkie mmorpgi sa dupne :F no moze z wyjatkiem ffxi i wow ale nie ocenie poki nie zagram :F (czyli pewnie nigdy :F)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1763 dnia: Grudnia 06, 2004, 05:59:54 pm »
buahhahaha ff11 dobry lol..to jest MMORPG h&s. FF11 to jest takie L2 bez guild warow

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1764 dnia: Grudnia 06, 2004, 06:25:59 pm »
Cytuj
buahhahaha ff11 dobry lol..to jest MMORPG h&s. FF11 to jest takie L2 bez guild warow
jaki koles ke?  ty hyba nie wiesz co ty majaczysz... te wszystkie MMORPG co wy tam pogrywacie i macie topici o nich na SZ to przy FFXI jak gry z Pegazusa przy grach z PS2


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1765 dnia: Grudnia 06, 2004, 06:27:01 pm »
lol....czytales jakakolwiek recke? to nie jest mmorpg ktorego zrobila jakas firma dala na open beta i niby ze costam robia a zadnyh zmian ani widu ani slyhu... no dobra... jedna zmiana jest... cena.... a w ff11 caly czas cos sie dzieje spece od square wymyslaja caly czas jakies nowe eventy a nie maja kilka gotowyh i daja w kolko do zajebania, wszystko jest bardziej rozbudowane i rozbudowywane, a rzeczy jest tyle do robienia ze nie sposob sie nudzic... i ja tego nie mowie na podstawie jednej przeczytanyh recenzji, ani 2 ani 5. czytalo sie tego trohe zeby zobaczyc czy rzeczywiscie ffxi to bedzie taki hlam.... i sie okazalo ze nie...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1766 dnia: Grudnia 06, 2004, 06:30:35 pm »
sergey smutna prawda:P zagralbys w wowa, FF11, Asheron's call, star wars galaxies czy jakiegokolwiek innego platnego to bys zobaczyl co to znaczy mmorpg :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1767 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:07:05 pm »
<1 2 3 proba mikrofonu.... 1 2 3, 1 1 1, 123123> <wyciaga kartke z przemowa>khem.... witam wszystkih zgromadzonyh tu i na wstepie hcialbym powiedziec ze ciesze sie ze wszyscy sie tu pofatygowaliscie aby..... a jebac to... zapraszam do obluhiwania solowek z mojego signa i smiania sie ze mnie jakiej ja dennej muzy sluham :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1768 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:47:09 pm »
Zell czy to z twojego serwa ta lissssta? O_o
    *  Parent Directory
    * 01-Prison Song.mp3
    * 02-Know.mp3
    * 02-Needles.mp3
    * 04-Suggestions.mp3
    * 06-A.D.D.mp3
    * 09-Mind.mp3
    * 13-Psycho.mp3
    * Snowblind.mp3
    * auron2.gif
    * daron.mp3
    * daron2.mp3
    * js.gif
    * myluv.jpg
    * pingpong.wmv
    * tantalus.jpg  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1769 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:48:24 pm »
yup :F a o co sie rozhodzi?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1770 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:52:29 pm »
nic chciałem wiedziec czy to normalne że ci na ssserwer wlazłem :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1771 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:54:36 pm »
normalne normalne
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1772 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:56:03 pm »
ta Marvell.... <1,2,3... 1,2,3... próba mikrofonu> ejj ludzie.... TĘDY możecie się włamać na server Zell'a i wykasować mu wszystkie pliki albo założyć stronę dla fetyszystów, to zależy od was...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1773 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:58:18 pm »
do tego to juz trzeba byc wiekszym hakierem i znac haslo :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1774 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:58:55 pm »
Cytuj
ta Marvell.... <1,2,3... 1,2,3... próba mikrofonu> ejj ludzie.... TĘDY możecie się włamać na server Zell'a i wykasować mu wszystkie pliki albo założyć stronę dla fetyszystów, to zależy od was...
yyy no to uwaga uwaga... coś dla fanów wszystkiego co jest fajne... wkradłem się na Zellusiowy serwer i zamieścilem moje roznagliżowane fotki...


ojjj tant 2 posty naraz... jak ty to mówisz.. sprawdzasz nas? :>  :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1775 dnia: Grudnia 06, 2004, 09:59:43 pm »
hasłonie ssstanowi wiekszego problema :> a nie takie rzeczy już pssssułem :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1776 dnia: Grudnia 06, 2004, 10:03:19 pm »
Cytuj
ojjj tant 2 posty naraz... jak ty to mówisz.. sprawdzasz nas?
Cytuj

nie Gispi.... mam nową cudowną przeglądarkę i nigdy nie mogę być pewien kiedy wiadomość mi się wysłała dwa razy, a kiedy wogóle mi sie nie wysłała (Opera się nazywa ten komercyjny wytwór kultury masowej i pomiot szatana). Żeby było śmieszniej, to nie chodzi mi na niej automatyczne wstawianie tagów, więc muszę się ze wszystkimi ramkami bawić ręcznie...

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1777 dnia: Grudnia 06, 2004, 10:09:58 pm »
To już wiem gdzie bede publikował zdjęcia mojej kolekcij win :lol:  Dzieki Zell za udostępnienie serwa :P  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1778 dnia: Grudnia 06, 2004, 10:13:29 pm »
hehheheh uprzejmie prosimy fiutka o zpaodanie tej kolecji... ale na tyle fotek to by ci nawet Serwer SZ nie starczył a co dopiero ten od tego ubogiego Zella którego nawet nie stać żeby mi futerkowate stringi na mikołajki kupić... (ehhh znowu zapomniałeś o prezencie dla mnie łotrze ;( )

a najlepiej to fiutek znajdź jakieś zdjęcia z bibek które opisałeś w Imprezach... heheh z chęcią bym zobaczył zdjęcie biegnącego żula z podpaską na plecach :lol:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1779 dnia: Grudnia 06, 2004, 10:17:55 pm »
eee Tant to ja ci proponuje Mozzile Firefox :P też są małe rpoblemy z niektórymi tagami ale działaja przynajmniej :P