Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164285 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17540 dnia: Września 16, 2006, 07:27:39 pm »
Tant, widzę że nie ubiegałeś się o oralny egzamin :F  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17541 dnia: Września 16, 2006, 10:21:48 pm »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17542 dnia: Września 17, 2006, 12:18:15 am »
Ten kolo zaczyna być irytujący... Nauczcie mnie walić cięte riposty, bo słaba jestem wobec takich osób >_>

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17543 dnia: Września 17, 2006, 01:24:57 am »
Podaj jego IP, potem znajdziemy go, wywleczemy przed blok i wychłostamy tak mocno, że nie będzie mógł usiąść na krześle przez dobry miesiąc :)

 

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17544 dnia: Września 17, 2006, 01:34:02 am »
taaa...... nudzi mi się, to napiszę, ze wróciłem już z niemiec. W sumie to i tak to nikogo nie obchodzi i zapewne zostanę potraktowany starą forumową życzliwością w stylu "nie było cię?", ale i tak napiszę tego posta.
Nie mam specjalnie teraz ochoty, żeb zdawać dokładną relację, bo jak już wczesniej napisałem, nie obchodzi to pewnie nikogo, ale powiem jedno. Jeśli ktoś kiedyś powiedział wam, że niemcy nie piją alkocholu, ten ktoś kłamał..... bardzo.
No, a tak ogólnie to motywem przewodnim mojego wyjazdu była "aspołeczność" ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17545 dnia: Września 17, 2006, 01:51:12 am »
Cytuj
taaa...... nudzi mi się, to napiszę, ze wróciłem już z niemiec. W sumie to i tak to nikogo nie obchodzi i zapewne zostanę potraktowany starą forumową życzliwością w stylu "nie było cię?", ale i tak napiszę tego posta.
Nie mam specjalnie teraz ochoty, żeb zdawać dokładną relację, bo jak już wczesniej napisałem, nie obchodzi to pewnie nikogo, ale powiem jedno. Jeśli ktoś kiedyś powiedział wam, że niemcy nie piją alkocholu, ten ktoś kłamał..... bardzo.
No, a tak ogólnie to motywem przewodnim mojego wyjazdu była "aspołeczność" ;]
Nikogo nie obchodzi że cię nie było, nikogo nie obchodzi gdzie byłeś, nikogo nie obchodzi czy niemcy piją alkohol, nikogo nie obchodzi że napisałeś tego posta.

A tak na poważnie, faktycznie chyba jednak los każdego z nas na tym forum mało obchodzi i nieszczerym jest udawanie, że jest inaczej. Ale ponoć kłamstwo w dobrej intencji nie jest grzechem, więc warto w takim przypadku być nieszczerym i skłamać.

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #17546 dnia: Września 17, 2006, 01:53:01 am »
Cytuj
wróciłem już z niemiec. W sumie to i tak to nikogo nie obchodzi i zapewne zostanę potraktowany starą forumową życzliwością w stylu "nie było cię?", ale i tak napiszę tego posta.
aaaaa to daltego ciebie nie bylo ;f

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17547 dnia: Września 17, 2006, 01:58:48 am »
Kogo nie było ? :F

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17548 dnia: Września 17, 2006, 09:15:57 am »
Cytuj
Podaj jego IP, potem znajdziemy go, wywleczemy przed blok i wychłostamy tak mocno, że nie będzie mógł usiąść na krześle przez dobry miesiąc :)
195.28.182.12/83.21.135.2 XD
Ale na serio, to wkurza mnie takie podejście...

Mała prośba do osób, które korzystają z sieci p2p innych niż DC/torrent. Czy udostępniane są może już skany z Togihime Zoushi No Ni (ew. Togihime Zoushi 2). Jest to kalendarz Shirowa na 2007, wszedł ponad miesiąc temu ale nikt jeszcze nigdzie nie zarzucił.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2006, 09:21:03 am wysłana przez Goha »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17549 dnia: Września 17, 2006, 09:50:33 am »
Cytuj
7-miesięczna Alayiah Turner zamordowana przez ojca z powodu konsoli do gier.

Philadelphia Inquirer donosi o pewnym tragicznym wydarzeniu, które miało związek z grami video. Otóż 17-miesięczna Alayiah Turner przypadkowo pociągnęła za kabel od Xboxa powodując, że konsola spadła ze stolika. To tak rozsierdziło jej ojca, Tyrone'a Spellman'a, że pobił dziecko, a być może także rzucił nim przez cały pokój.

Kiedy matka dziewczynki wróciła do domu, ojciec skłamał, że dziecko śpi. Okazało się jednak, że nie żyje. Policja wezwana do zdarzenia początkowo stwierdziła, że niemowlę spadło z łóżka, jednak szybko straszna prawda wyszła na jaw, a ojca oskarżono o morderstwo.
O_o :/

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17550 dnia: Września 17, 2006, 09:54:13 am »
Nie martw się Wiz. Przegapiłeś, tylko to, że Tant ma moją reckę, więc możesz nasyłać inne article. By the way, Shprechen, sie Duetch??
I'm in Space!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17551 dnia: Września 17, 2006, 09:55:00 am »
tia... i jak zwykle zrzuca cala wine na przemoc w grach :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17552 dnia: Września 17, 2006, 11:30:06 am »
Cytuj
Selphie ja raz miałam sen o jakimś japońskim demonie zła devil.gif . Było strasznie. A tak przy okazji raz wywoływałam duchy z koleżankami i wywołałybyśmy ducha Hitlera, ale przerwałam to.
ahahahahahahahahahah ;/


Co do tej konsoli to ofkoz moglo spasc cokolwiek innego na ziemie -TV, DVD i i tak pewnie by je pobil -pojeb ;/
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2006, 11:30:31 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17553 dnia: Września 17, 2006, 11:50:00 am »
[marcinkiewicz mode]yes, yes, yes!!!![/marcinkiewicz mode]
zell dokladnie 5 minut temu skonczyl komponowac swoj pierwszy pelnometrazowy utwor (zaczety ok. rok temu). jesli utrzymam takie mordercze tempo, to za +/- 15 lat mozecie sie spodziewac mojej debiutanckiej plyty ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #17554 dnia: Września 17, 2006, 11:54:11 am »
Cytuj
zell dokladnie 5 minut temu skonczyl komponowac swoj pierwszy pelnometrazowy utwo
to daj przesluchac ;)
A ja znalazlam swoj porfel  :grin:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17555 dnia: Września 17, 2006, 11:56:27 am »
Cytuj
to daj przesluchac
nie tak predko, na razie jest tylko kompozycja + podklad robiony w flstudio, jeszcze musze sie tego dranstwa nauczyc i nagrac jak mi gitara z remontu przyjdzie ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #17556 dnia: Września 17, 2006, 12:00:42 pm »
ok, czkeamy :))

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17557 dnia: Września 17, 2006, 12:02:42 pm »
Damn ;/ dziśjade na 2 dzień wesela mojej cioci ;/ by to szlag ;/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17558 dnia: Września 17, 2006, 12:04:32 pm »
Cytuj
Damn ;/ dziśjade na 2 dzień wesela mojej cioci ;/ by to szlag ;/
wspolczuje, ja tez wolalbym zostac na sz i podyskutowac z fierybird na temat wywolywania duchow... przyzwe sobie mozarta i zostane geniuszem muzycznym mwhahahahaha
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17559 dnia: Września 17, 2006, 12:05:07 pm »
No Zell czekamy - pokaz co potrafisz, zlap je wszystkie, Go Go Texas Rangers i tak dalej.

A co do tego Amerykanca - Nie mial czego zalowac - Xbox pierwszy jest taki se ;/