Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164422 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17420 dnia: Września 12, 2006, 11:09:48 pm »
RadicalDreamer, Anouk, G-1 to dobrze zapowiadające się newbe... no i oczywiście Agrias

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #17421 dnia: Września 12, 2006, 11:10:44 pm »
..przecudowna Selphie udzielająca się gdy jej sie przypomni w offtopie i nigdzie indziej..
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2006, 11:11:04 pm wysłana przez Selphie »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17422 dnia: Września 12, 2006, 11:12:41 pm »
Ty Selphie nie jesteś newbe, bo ja cię pamiętam jeszcze z okresu, kiedy dopiero się pojawiłem na stronie. Masz numer użytkownika niższy od znacznej części stałych userów, więc jesteś "powracającym użytkownikiem", jak The Reaver, Chief Roberts, czy _dark_cloud_, którzy zniknęli i się pojawili po jakimś czasie.
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2006, 11:12:59 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17423 dnia: Września 12, 2006, 11:13:09 pm »
Musiol, daj troche powspominac starym prykom. kiedys ty sam bedziez w naszym wieku, sam jeden  ze starej kadry zostaniesz n SZ i bedziesz sobie nas wspominał... ze był GLenn co miał dałna, Zell bez rączek, Gipsi od tanich win i cycuszków, degenerat Smogu, biszonen Tant... bedziesz nas sobie wspominał, a nowa krwe (moze jakies nowe wersje Tidusa 3000) bedą ci mówiły, ze nowi są. za tyle lat to moze nawet Agrias oduczy sie bezcelowego spamu i nie bedzie juz ciepłą 13 ale gorącą 18  ;)
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17424 dnia: Września 12, 2006, 11:37:13 pm »
To nie jest tak, że nie pozwalam wspominać ;]

Ale z tego i tak nie ma pozytku, oni i tak nie wrócą, mają już swoje życie i takie tam pierdoły, kazdy z nas odejdzie predzej czy pozniej.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17425 dnia: Września 12, 2006, 11:43:15 pm »
Cytuj
To nie jest tak, że nie pozwalam wspominać ;]

Ale z tego i tak nie ma pozytku, oni i tak nie wrócą, mają już swoje życie i takie tam pierdoły, kazdy z nas odejdzie predzej czy pozniej.
Sam lubisz powspominać stare czasy, kiedy graliśmy na Commodorkach, a one tez nie wrócą ;]
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2006, 11:43:49 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17426 dnia: Września 12, 2006, 11:44:38 pm »
Ale to co innego :P Wrócić zawsze mogą ^^ nic nie stoi na przeszkodzie by kupić c64 :P choć to nie to samo, jak sie było 4 letnim dzieciuchem i pocinało w giery ;)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17427 dnia: Września 12, 2006, 11:51:06 pm »
Cytuj
Ale to co innego :P Wrócić zawsze mogą ^^ nic nie stoi na przeszkodzie by kupić c64 :P choć to nie to samo, jak sie było 4 letnim dzieciuchem i pocinało w giery ;)
Raczej nie wrócą, bo nie będziesz mógł sobie pocinać w np. Artillery Duel, bo "bszytka grafika" ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17428 dnia: Września 12, 2006, 11:55:53 pm »
haha, grafika mi nie przeszkadza, ja lubie pograć w "starocie" :P tylko teraz nie mam czasu....szkoła, dziewczyna=mniej czasu na jakiekolwiek gry.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17429 dnia: Września 12, 2006, 11:57:28 pm »
a tak wracajac do starych uzytkownikow - ard i volrath to w sumie stara, zaj***sta ekipa jeszcze sprzed czystki, ale i tak najbardziej szkoda mi deruka ema... do konca zycia nie zapomne jego wykladu o zastosowaniu kaloszy na pierwszych stronach total offtopica

btw. od kiedy jest cenzura na slowo "zaj***sta"?
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2006, 11:59:00 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17430 dnia: Września 13, 2006, 12:32:21 am »
Cytuj
Cytuj
Volrath poszedł sobie po wielkiej czystce, czyli zanim się zacząłem udzielać na forum. Alakair też jakoś w tym okresie. Tidus1 wogóle nie pamiętam.
Volrath po czystce został modem i trochę się udzielał jeszcze potem (fak...rym ;/). Tidus1 odszedł, zanim się pojawiłeś. Był redaktorem na SZ, bardzo fajny koleś. Fast się wkurzył na niego i go zbanował kiedy ten odszedł ze strony nie powiadamiając go (Fasta) o swoim odejściu.
To z tym Tidusem to bylo troche inaczej... z tego co wiem to ten Tidus to byl pedal... tak jak ten Bahamuth ktory pozniej wrocil tutaj jeszcze kiedys i jak go nazwalem skurwysynem to ARD mi dal za to bana ;/
Do tej pory chyba mam to za zle mu... a raczej nie za zle tylko wtedy sie na nim rozczarowalem... choc od razu mu powiedzialem ze jak chce to niech mi daje bana, mnie to je*ie.

Cytuj
hah ! znowu wspominki....moze zamiast tego spojrzymy jakich teraz mamy userów? obiecujący Radical, Anouk czy inni, którzy sie udzielają i sie dobrze zapowiadają ? Tamiko tez sie dobrze zapowiadałą, ale nas chyba olała, trudno. nie mozna przeciez nonstop patrzec wstecz, jacy to kiedys byli fajni userzy...
Tamiko to była i jest Pokemon tak jak jej kumpel czy brat i tak jak Agrias i ktos tam jeszcze Mati czy Mateo czy inny maciej ;/

Cytuj
btw. od kiedy jest cenzura na slowo "zaj***sta"?
Od dawien dawna ;/ Mowilem ze to zaj***sta lipa bo zajebiscie nie jest wulgaryzmem, ale Marv kiedys sie uparl.

Cytuj
haha, grafika mi nie przeszkadza, ja lubie pograć w "starocie" tongue.gif tylko teraz nie mam czasu....szkoła, dziewczyna=mniej czasu na jakiekolwiek gry.
A tak BTW to twoja dziewczyna to chlopakiem jest czy dziewczyna? ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17431 dnia: Września 13, 2006, 12:55:35 am »
Cytuj
Od dawien dawna ;/ Mowilem ze to zaj***sta lipa bo zajebiscie nie jest wulgaryzmem, ale Marv kiedys sie uparl.

Technicznie, "Zajebiście" jest przymiotnikiem, którego jednoznaczną genezą jest czasownik "Zaj ebać" LOOK HERE*.

PS. *

Cytuj
(1.1) kur wa, kto mi zajebał temperówkę?!

Umarłem... To zdanie jest poprostu zajebiste.
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2006, 12:57:56 am wysłana przez Tantalus »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17432 dnia: Września 13, 2006, 01:34:30 am »
Cytuj
Co wieczór przy szosie stoją k***y i czekają na jakiś zarobek.
Cytuj
Ta dziwka wpierdoliła wszystkie pierogi!.
Uczmy się z wikipedią!
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2006, 01:39:25 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17433 dnia: Września 13, 2006, 03:48:14 am »
Studia jednak zmieniają ludzi... kiedyś nie mogłem się doczekać weekendu, a dzisiaj jestem coraz bardziej zestresowany wraz z perspektywą zbliżającej się z każdą sekundą soboty.... X_X ja nie chce umierać.... a ten egzamin będzie ultra-mega-niefajny... po dzisiejszym szybkim kursie kinetyki chemicznej i skonfrontowaniu swojej wiedzy z poprzednim testem, uważam, że może być nie dobrze... jutro termodynamika, pojutrze elektrochemia wraz z konduktometrią, a popojutrze powtórzenie.... i kto wie, może na 3 wyciągne...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17434 dnia: Września 13, 2006, 03:50:11 am »
Cytuj
To z tym Tidusem to bylo troche inaczej... z tego co wiem to ten Tidus to byl pedal... tak jak ten Bahamuth ktory pozniej wrocil tutaj jeszcze kiedys i jak go nazwalem skurwysynem to ARD mi dal za to bana ;/
Do tej pory chyba mam to za zle mu... a raczej nie za zle tylko wtedy sie na nim rozczarowalem... choc od razu mu powiedzialem ze jak chce to niech mi daje bana, mnie to je*ie.

Ciekawe perypetie się tu rozgrywały  ;)
No ale nie wnikam w to ;)

EDit::
Nie zauważyłem , żadnego tematu w dziale muzyka związanego z radiem , czyżby radio  u innych użytkowników tego forum nie było zbyt popularne ?  
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2006, 04:03:52 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17435 dnia: Września 13, 2006, 07:08:45 am »
Cytuj
Cytuj
haha, grafika mi nie przeszkadza, ja lubie pograć w "starocie" tongue.gif tylko teraz nie mam czasu....szkoła, dziewczyna=mniej czasu na jakiekolwiek gry.
A tak BTW to twoja dziewczyna to chlopakiem jest czy dziewczyna? ;]
Jest dziewczyną ;] dla jednych niestety, dla mnie stety ;]

Cytuj
Tamiko to była i jest Pokemon tak jak jej kumpel czy brat i tak jak Agrias i ktos tam jeszcze Mati czy Mateo czy inny maciej ;/
XD :giggle:


::edit::

HAHAHA....w szkole u mnie SZ jest zablokowane pod kategorią "czaty" XD
na szczęście forum działa ;]
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2006, 09:23:00 am wysłana przez Musiolik »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17436 dnia: Września 13, 2006, 12:11:12 pm »
Heh wspominki...jak sobie przypominam forum jeszcze przed czystką to aż mi się łezka w oku kręci.Co to się na forum nie działo ;P.
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2006, 12:15:39 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17437 dnia: Września 13, 2006, 12:16:34 pm »
Ja przed czystka tylko jeden dzien bylem na forum...
Pamietam pozniej moj szok jak wchodze na strone a tam nie ma moich postow... z racji tego ze byl to moj pierwszy kontak z forami pomyslalem ze albo z moim kompem cos nie tak albo poprostu posty trzymane sa na serwerze tylko jeden dzien ;D

Pozniej zczailem ze wogole nie ma tez innych tematow starych ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17438 dnia: Września 13, 2006, 01:27:10 pm »
Ech, obdzwoniłem wszystkie akademiki w Szczyjcinie i 3 z 5 są w remoncie (!) reszta już ma zaklepane wszystkie miejsca przez dziadów, ogłoszenia na stancje to albo studentka szuka studentki albo pan szuka studentki/studentek. Ciężkie jest życie chłopa. Najlepsze ogłoszenie jakie czytałem to dwie dziewczyny szukają studenta/studentki której nie przeszkadzają odmienne ori. (rozumiem, że ori. to skrót od orientacji). Czasami też odnoszę wrażenie, że te ogłoszenia wynajmę dom studentce, to nic innego jak po prostu ogłoszenia matrymonialne.

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17439 dnia: Września 13, 2006, 03:27:34 pm »
Tak apropo to ja mieszkam kolo szczecina ...

I tak sobie poczytalam wasze posty i tylko moge wam bardzo podziekowac ;((