Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164723 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17260 dnia: Września 11, 2006, 05:44:00 pm »
Wywalcie tą ankietę bo psuje całkowicie temat :F Po drugie, kogo to obchodzi co oznacza PYTA. Wszyscy wiedzą chyba (a reszta się zgrywa), że pyta to "pyta węża", czyli fallus.

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17261 dnia: Września 11, 2006, 06:01:01 pm »
pewnie XD ze kazdy to wie a wiez z kat, bo ty nam powiedziales  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #17262 dnia: Września 11, 2006, 06:52:13 pm »
Cytuj
Heh ja właśnie wrócilem od dentysty..
;(
Bolało.
AAAAAAA jestem Chiefem O_o

;]

oczywiście się musiało jakieś stare babsko w kolejke wepchac i wez takiej powiedz ze ma spadac ;/ ale ją dentystka pojechała, że "ci co maja najwiecej czasu to sie najbardziej spieszą" ;]

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #17263 dnia: Września 11, 2006, 08:02:00 pm »
szyt mnie tez detka czeka nie bylem juz od ponad 2lat i moje zeby zaczynaja przypominac ser ;f zwłaszcza ze nie lubie smaku pasty do zebow ;B

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17264 dnia: Września 11, 2006, 08:08:26 pm »
Ja mam wszystkie zdrowe bo ostatnio szoruje rano i dwa razy wieczorem :F Ja z kolejką nie mam problemów, bo chodze prywatnie (tylko nie wiem po co płacę podatki na "darmowe państwowe" leczenie zębów) ale ostatnio musiałem coś załatwić państwowo i czekam w kolejce, jakaś baba tak się czaiła przed wejściem, drzwi się otwierają i ona "szust" do wejścia. Ja wstałem i mówie "A PANI DOKĄD!" :F Z takimi to trzeba ostro ;)

[tak, wiem. Jestem Boski]

A tak na serio, to z chamstwem trzeba walczyć i to na każdym kroku, a nie wpuszczać takich buców do środka. Nie godzi się.
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2006, 08:10:09 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #17265 dnia: Września 11, 2006, 08:09:47 pm »
Cytuj
zwłaszcza ze nie lubie smaku pasty do zebow ;B
nawet takiej rozowej colgate z tweety'm? ale ze ona dziala na mleczaki tylko niestety..
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2006, 08:10:20 pm wysłana przez Selphie »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17266 dnia: Września 11, 2006, 08:10:32 pm »
Cytuj
szyt mnie tez detka czeka nie bylem juz od ponad 2lat i moje zeby zaczynaja przypominac ser ;f zwłaszcza ze nie lubie smaku pasty do zebow ;B

To pewnie musisz mieć iście smoczy oddech ;)

Ja pamiętam jak ostatnio byłem to jak mi wierciła w zębie a znieczulenie nie działało to myślałem że padne nieprzytomny na glebe zaraz. Ból odczuwałem niesamowity ale za to mięśnie zupełnie mi zwidczały i nikt nie rozumiał co mówię i do tego śliniłem się jak świnia. ;)
A jak następnym razem byłem u dentystki innej już to nawet nie zauważyła plomb :D
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17267 dnia: Września 11, 2006, 08:12:05 pm »
Cytuj
Ja pamiętam jak ostatnio byłem to jak mi wierciła w zębie a znieczulenie nie działało to myślałem że padne nieprzytomny na glebe zaraz.
Moja dentystka niestety nie uznaje znieczulenia, więc za każdym razem jak u niej jestem to mam bez znieczulenia :/

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #17268 dnia: Września 11, 2006, 08:12:15 pm »
Mi kolesiowka kazala (jesli bedzie bolalo..) zlapac za reke swojego meza to Go podrapalam :F

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17269 dnia: Września 11, 2006, 08:13:53 pm »
Dajcie spokój, ja państwowo nie leczę. Ostatnio poszedłem i facetka zauważyła że jeden się psuje, zaczęła mi tak piekielnie wiercić, że nie mogłem wytrzymać po prostu. W końcu przerwała i powiedziała" Jak się panu nie podoba to do widzenia". k***a, poszedłem do innego dentysty i tak ona mówi, że ząb jest zdrowy!! Ten sam w którym tamta poprzednia zobaczyłą ubytek. No szlag by ich trafił.

Bez znieczulenia nigdy nie robie, bo nie mam zamiaru cierpieć:F  Ale czasmai itak nic nie daje. Ostatnio miałem jakiegośtam wyrywanego z tyłu szczęki i ludzie. Poszedłem do faceta takiego i myślałem, że sobie z nim poradzi. Wyrywał chyba 10 minut i myślałem, że tam zemdleje. Nie mógł chwycić tego zębą, majstrował jakimiś łyżeczkami czy innymi przyrządami ale nic to nie dawało..

Prymitywne mamy strasznie organizmy :)

Cytuj
zlapac za reke swojego meza to Go podrapalam
Twojego, czy jej (dentystki) ?;
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2006, 08:16:09 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #17270 dnia: Września 11, 2006, 08:19:00 pm »
Jej..
Ja raczej z dentysta nie mam zlych wspomnien ;p kiedys nawet lubilam chodzic, dawali kolorowanki, nakleijki etc.. :)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17271 dnia: Września 11, 2006, 08:21:00 pm »
Najlepiej byłoby mieć metalowe zęby zamiast własnych i mieć dentystów i mycie zębów w ..... No i przy jakichkolwiek uszkodzeniach idziesz do apteki i mówisz : "poprosze dwie górne jedynki i dwójki bo mi osatnio wypadły jak otwierałem słoik"  ;)
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2006, 08:21:14 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17272 dnia: Września 11, 2006, 08:21:29 pm »
Cytuj
dawali kolorowanki, nakleijki etc..

A tera nie dają O_o masakra. To po co chodzić do dentysty?? :F

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17273 dnia: Września 11, 2006, 08:22:35 pm »
No, jak to. Gdyby moją dentystką była Tamiko, biegałbym do niej regularnie codziennie :F

:F

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #17274 dnia: Września 11, 2006, 08:22:37 pm »
Cytuj
A tera nie dają  masakra. To po co chodzić do dentysty??
ej wlasnie nie wiem  <_<
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2006, 08:23:30 pm wysłana przez Selphie »

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17275 dnia: Września 11, 2006, 08:23:44 pm »
Cytuj
No, jak to. Gdyby moją dentystką była Tamiko, biegałbym do niej regularnie codziennie :F

:F
Mogę być twoją prywatną dentystką XD

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17276 dnia: Września 11, 2006, 08:24:56 pm »
Cytuj
Cytuj
No, jak to. Gdyby moją dentystką była Tamiko, biegałbym do niej regularnie codziennie :F

:F
Mogę być twoją prywatną dentystką XD
To umówmy się na prywatną wizytę ;)

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17277 dnia: Września 11, 2006, 08:26:01 pm »
Cytuj
To umówmy się na prywatną wizytę wink.gif

No, nie ma sprawy ;)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #17278 dnia: Września 11, 2006, 08:29:07 pm »
ja tez tylko do prywatnego chodze ale tam sie cos kolo 70 od zeba placi ;/ teraz moze wiecej i ani razu znieczulenia nie mialem hehe na sam widok strzykawki mozg mi sie znieczula ;f więc podziekuje... raz z bolu prawie zemdlalem ale szczegoly

Cytuj
To pewnie musisz mieć iście smoczy oddech
gdzies kiedys pisalem na ten temat... mam uzekająco powalajacy oddech :B zwlaszcza ze lubie jesc cebule i zółty ser XD

Cytuj
Mogę być twoją prywatną dentystką
Cytuj
To umówmy się na prywatną wizytę
Cytuj
No, nie ma sprawy
od detysty sie zaczyna a konczy sie na ginekologu ;f
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2006, 08:34:39 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17279 dnia: Września 11, 2006, 08:37:53 pm »
macie problemy... mnie od 12 lat zaden detysta nie widział i od 2 lat zadnych problemów z zebami nie miałem. no nie, raz jeden zab mnie bolał, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. poki co planuje isc do dentysty na kontrole, ale nie moge sie zebrac... :F ale jakbys Tamiko dla mnie czas znalazła, a nie tylko dla Chieffa... :)
Kame Hame Ha