Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164296 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16520 dnia: Sierpnia 24, 2006, 10:19:57 pm »
popieram DB - nowi mogli by np zakładac tematy po napisaniu ilustam postów.... wiem, ze forum nie jest az tak popularne, ale limit 20 - 25 postów nie byłby duzy.
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16521 dnia: Sierpnia 24, 2006, 10:24:36 pm »
Cytuj
popieram DB - nowi mogli by np zakładac tematy po napisaniu ilustam postów.... wiem, ze forum nie jest az tak popularne, ale limit 20 - 25 postów nie byłby duzy.
Już nie chodzi o to czy popularne czy nie, ale też to ma zapobiec sytuacjom, w których nowy user wchodzi na forum, pisze temat prosząc o pomoc do jakiejś gry olewając dział HELP, a po dostaniu odpowiedzi/opieprzu od modów nie pojawia się już więcej.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16522 dnia: Sierpnia 24, 2006, 10:24:58 pm »
link

jesli sprawdza sie zapowiedzi odnosnie walki (chociaz walkom z ksiazki pewnie ciezko bedzie dorownac) i wplywu gracza na historie, to to bedzie hit... wprawdzie wymagania troche przerazaja, ale mam nadzieje ze na najmniejszych detalach nie bede mial pokazu slajdow
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #16523 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:11:06 pm »
er sprostac opisowi walk sapkowskiego ? buehhehe tego sie nie da bo kazdy cios sztych ciecie jest opisane dokładnie ;) i własnie dlatego Wiedzmin i Narrentum wymiataja :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16524 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:12:33 pm »
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=vXcqmyP_PDs
A co do kuby
Ahahahahhahahah doobre ;] Kiedy to bylo z tym Lepperem? ;]


Cytuj
Cytuj
popieram DB - nowi mogli by np zakładac tematy po napisaniu ilustam postów.... wiem, ze forum nie jest az tak popularne, ale limit 20 - 25 postów nie byłby duzy.
Już nie chodzi o to czy popularne czy nie, ale też to ma zapobiec sytuacjom, w których nowy user wchodzi na forum, pisze temat prosząc o pomoc do jakiejś gry olewając dział HELP, a po dostaniu odpowiedzi/opieprzu od modów nie pojawia się już więcej.
Wiec zamiast objezdzac nowych uzytkownikow za tworzenie nowch tematow i kierowanie ich do dzialu help to mozna od razu przeniesc temat do helpa i tam ewentualnie go polaczyc ze starym tematem ktory juz jest... i kolesiowi wyslac wiadomoc na pw ze post zstal przeniesiony i zeby nie tworzyl nowych topicow... ja tak robie od jakiegos czasu.

Wg mnie ograniczanie mozliwosci tworzenia topicow to zly pomysl... czasem moze ktos zalozy fajny topic. A nawet jak glopi zalozy to przynajmniej jest jakas atrakcja.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16525 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:16:39 pm »
Cytuj
Wg mnie ograniczanie mozliwosci tworzenia topicow to zly pomysl... czasem moze ktos zalozy fajny topic. A nawet jak glopi zalozy to przynajmniej jest jakas atrakcja.
1.Jakoś nigdy się to jeszcze nie zdarzyło. Sam pamiętam początek mojej kariery tutaj. Napisałem temat o tym, że Final Fantasy zaczyna tracić swoje znane cechy. Prawie doszło do flejma, kiedy zacząłem się kłócić z Zellem o to, że stare fajnale są zajebiste.
2. Taa...atrakcja...a potem offtop, warny i płacz niewiast i dzieci połączony ze zgryztem zębów.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16526 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:29:28 pm »
Cytuj
1.Jakoś nigdy się to jeszcze nie zdarzyło. Sam pamiętam początek mojej kariery tutaj. Napisałem temat o tym, że Final Fantasy zaczyna tracić swoje znane cechy. Prawie doszło do flejma, kiedy zacząłem się kłócić z Zellem o to, że stare fajnale są zajebiste.
 
zdazylo sie i to wiele razy... ot chocby i taki:
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=914&st=0


A tak pozatym to brak mozliwosci zalozenia wlasnego tematu tez moze zniechecic uzytkownikow... Ja tez czasem wchodze na jakies forum po to aby zapytac sie o jakas ciekawostke i jesli mialbym pierw napisac 30 postow to by mi sie nie chcialo...a jak kto s kiedys przyjdzie i bedzie chcial zalozyc na przyklad temat o jakims z kompozytorow danej Serii SE i nie bedzie chcial zostac stalym uzytkownikiem tylko bedzie hcial wziasc udzial w jednym topicu to co? Ma juz zabroniona mozliwosc tworzenia topicu bo nie jest stalym userem?
Nie kazdy chce byc stalym userem... ja tez na wielu forachpisze posty ale stalum userem jestem na 2-3... a czasem chce wejsc poprostu gdziesp rzeczytac z 6 postow napisac cos i sru wracam na to forum za miesiac...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16527 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:43:20 pm »
W takim razie można by ograniczyć to do jednego tematu dopóki nie zdobędzie lepszej rangi.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16528 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:46:45 pm »
Heh....nie wiedziałem w sumie, ze az tak sie będziecie burzyc, ze dostałem na jeden dzien moda ;] heh, ale w sumie i tak sie nie nadaje na niego ;)

Co do ograniczania....nie wiem jak sie to sprawdzi w praktyce

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16529 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:48:22 pm »
Cytuj
Prawie doszło do flejma, kiedy zacząłem się kłócić z Zellem o to, że stare fajnale są zajebiste.
skleroza to niefajna rzecz... to napewno bylem ja?


a w kwestii zakladania tematow po x postach - jestem zdecydowanie przeciw, tak jak gipsi mowi moze to niektorych zniechecic. wiec po co to wprowadzac? przeciez takie glupie tematy zdarzaja sie rzadko i przez duza ilosc modow reakcja na nie jest szybka, nie rozumiem, dlaczego z takiego powodu mielibysmy wprowadzac jakies ograniczenia
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #16530 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:49:38 pm »
to najlepiej zeby zgłoszenia na forum były przyjmowane wpierw do admina ten przeczyta jak bedzie mu pasic to da konto jak nie to dupa ;f

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16531 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:53:59 pm »
Cytuj
Cytuj
Prawie doszło do flejma, kiedy zacząłem się kłócić z Zellem o to, że stare fajnale są zajebiste.
skleroza to niefajna rzecz... to napewno bylem ja?
Noo, bardzo niefajna...szczególnie w twoim wypadku. Napisałem
"Wiesz...niektórzy lubią pograć np. w FFV czy w FFIII."
A ty odpowiedziałeś coś w stylu :
"Nie no, ja nie mówię, że stare Finale są złe i też czasem lubię w nie pograć."
Wcześniej wszyscy mi wmawiali, że to dobrze, że stare pomysły są dobre ale się nudzą, a ja zażarcie broniłem swojego zdania.

Cytuj
to najlepiej zeby zgłoszenia na forum były przyjmowane wpierw do admina ten przeczyta jak bedzie mu pasic to da konto jak nie to dupa ;f
Nie no...nie róbmy z tego jakiegoś lewego serwera L2 (był kiedyś taki polski serwer, gdzie trzeba bylo napisać opowiadanie, żeby dostać konto).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2006, 11:54:32 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16532 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:57:39 pm »
pisalem juz w topicu jakiej muzyki sluchacie, ale w sumie nie kazdy to czyta wiec i tutaj zglosze pytanie... moze ktos bedzie mial ;]


Byłbym ogromnie wdzieczny gdyby ktos mogl mi sciagnac piosenke
JADE - Finally

i wzucic na You Send it (czy cos podobnego).
Jakbyscie mogli wlaczyc swoje programy P2P i sprawdzic w wyszukiwarce czy nie ma to bylo by sper, powinno byc bo to nowa pisoenka i od niedawna grana jest na vivie...
Ja odkad nie mam soul seeka to dupke zbita mam, probowalem bear sharem ale mi znalzlo tylko jakis paris mix a chce zwykla wersje (nie wiem czemu na bear share mi znalazlo tak malo, tam przez duzo muzy jest...)
Jak komus sie zachce poszukac to z gory thanks.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16533 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:02:06 am »
Cytuj
Byłbym ogromnie wdzieczny gdyby ktos mogl mi sciagnac piosenke
JADE - Finally

downloading data... please wait..

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16534 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:06:36 am »
Ha! metodą chałupniczą pozbyłem się moda :P pewno tez dostępu do RP, ale trudno XD przezyjecie chyba, nie ?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16535 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:08:48 am »
na Marva zes nie mógł zaczekac lemieszu jeden? damn, znowu zachowujesz sie jak Garfield który jest głodny. leje biednego Johna po głowie, drapie, gryzie i takie tam :P
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16536 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:08:53 am »
Cytuj
Noo, bardzo niefajna...szczególnie w twoim wypadku. Napisałem
"Wiesz...niektórzy lubią pograć np. w FFV czy w FFIII."
A ty odpowiedziałeś coś w stylu :
"Nie no, ja nie mówię, że stare Finale są złe i też czasem lubię w nie pograć."
Wcześniej wszyscy mi wmawiali, że to dobrze, że stare pomysły są dobre ale się nudzą, a ja zażarcie broniłem swojego zdania.
hmm... dalej nie pamietam tej akcji, ani tym bardziej nie widze z tej wymiany zdan powodow do flejma miedzy nami, ale niewazne... bylo, minelo

Cytuj
to najlepiej zeby zgłoszenia na forum były przyjmowane wpierw do admina ten przeczyta jak bedzie mu pasic to da konto jak nie to dupa ;f
to byl zart, prawda?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16537 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:10:20 am »
Cytuj
na Marva zes nie mógł zaczekac lemieszu jeden? damn, znowu zachowujesz sie jak Garfield który jest głodny. leje biednego Johna po głowie, drapie, gryzie i takie tam :P
nie, bo w czarnym mi do twarzy, pozatym miałem zrezygnowac przed 00:00, zapomniało sie ;p

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16538 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:11:25 am »
to była tzw. typical Glennish down action

Glenn, poziom dałna zwiększył się o 2 punkty
Musiol - poziom dałna zwiększył sie o jeden punkt
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16539 dnia: Sierpnia 25, 2006, 12:12:57 am »
obnizyłsie, bo reszta modów stwierdziła ze mi nie potrzebny mod ;] i w sumie mają racje;]