Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164237 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #16460 dnia: Sierpnia 23, 2006, 08:49:50 pm »
Co do Laguny i Tidusa...to _^_ łup.Reszta to nawet niezłe poruwnanie.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16461 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:12:51 pm »
Cytuj
http://thor.mirtna.org/oddities/lookalikes/pics/dante-01.jpg
http://thor.mirtna.org/oddities/lookalikes/pics/duke-01.jpg
http://thor.mirtna.org/oddities/lookalikes/pics/gau-01.jpg
http://thor.mirtna.org/oddities/lookalikes/pics/rufus-01.jpg
http://thor.mirtna.org/oddities/lookalikes/pics/cid-01.jpg
http://thor.mirtna.org/oddities/lookalikes...s/laguna-01.jpg
http://thor.mirtna.org/oddities/lookalikes/pics/tidus-01.jpg

dwa ostatnie, odnosnie zniewiescienia niektórych jRPGowych bohterów :P

http://thor.mirtna.org/oddities/lookalikes...homantis-01.jpg
http://thor.mirtna.org/oddities/lookalikes/pics/mario-01.jpg
http://thor.mirtna.org/oddities/lookalikes...s/violet-01.jpg


praktyka chiefuu-san jak widac od zawsze stosowana :) i bedzie stosowana nadal ;pp

a tu taki mały bonus :F

ahahahah Meg Ryan rzadzi ;]
Tak BTW to ten obrazek z Sephem i Kuja powinien zwrocic uwage tanta... Tant wzucaj tego kuje na ava!

Co do tego co pisal Chieff o gackcie to fakt ;] poczawszy od squalle, przez clouda i na tidusie konczac wszyscy wygladaja jak Gackt ;]
Ale i tak najbardziej podobny do Gackta jest Lau z Bujingai...
Aha no i ten ziomek zly z Dirge of Cerberus tez jakis taki troche do gakuto podobny ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16462 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:16:25 pm »
Cytuj

Aha no i ten ziomek zly z Dirge of Cerberus tez jakis taki troche do gakuto podobny ;]
może dlatego, ze to Gackt? XD <wiem, ze to on :P>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16463 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:20:27 pm »


Now that's interesting...

Cytuj
Tant wzucaj tego kuje na ava!

Ładniejszego se znajde.. nie bój sie

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16464 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:25:09 pm »
ahahahahahahah wlasnie sobie zdalem sprawe jakie SZ jest chu*owe! ;D
Patrze na av musiola i przypomnialo mi sie ze Glenn mowil ze to z muminkow... siegam pamiecia i mi sie przypomnialo ze wy ogolnie tutaj na forum mowiliscie duzo osob ze muminki sa zajebiste i fajne i ze wogole je ogladaliscie za mlodu ;/
ahahahahha a Morchol pewnie jeszcze ksiazke czytal muminkow ;D

ahahahahahha ale SZ jest chuuuu*oweeeee ;D az sam w to nie moge uwiezyc -jaka akcja wogole


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16465 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:27:29 pm »
Cytuj
ahahahahahahah wlasnie sobie zdalem sprawe jakie SZ jest chu*owe! ;D
Patrze na av musiola i przypomnialo mi sie ze Glenn mowil ze to z muminkow... siegam pamiecia i mi sie przypomnialo ze wy ogolnie tutaj na forum mowiliscie duzo osob ze muminki sa zajebiste i fajne i ze wogole je ogladaliscie za mlodu ;/
ahahahahha a Morchol pewnie jeszcze ksiazke czytal muminkow ;D

ahahahahahha ale SZ jest chuuuu*oweeeee ;D az sam w to nie moge uwiezyc -jaka akcja wogole
kur*a...Gipsi, ty piłeś coś :P przeterminowego jabola? XD

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16466 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:28:52 pm »
Gipsi, podsumowując, jesteś jebnięty czyli że ;] Ale i tak cię masy kochają więc nie masz się czym przejmować

a teraz "obczajcie akcję" ... mój kuzyn stwierdził że to 4um jest fajne i zabra się za czytanie TO od początku.... i podejrzewam, ze on jest w stanie przeczytać cały ten temat, a przy odrobinie interwencji sił piekielnych może mój kochany kuzynek zarejestruje się a 4um w przeciągu kilku dni..... Będziecie mieli nową zabawkę do zjechania, cieszycie się, prawda? ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16467 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:29:00 pm »
Spirytus Retyfikowany ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16468 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:31:20 pm »
W_w - czyli będzie 2 osobą po mnie, która to zrobiła, hehehe

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16469 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:39:12 pm »
Cytuj
a teraz "obczajcie akcję" ... mój kuzyn stwierdził że to 4um jest fajne i zabra się za czytanie TO od początku.... i podejrzewam, ze on jest w stanie przeczytać cały ten temat, a przy odrobinie interwencji sił piekielnych może mój kochany kuzynek zarejestruje się a 4um w przeciągu kilku dni..... Będziecie mieli nową zabawkę do zjechania, cieszycie się, prawda? ;]
Czyli ze twoj kuzyna to Musiol pewnie... nie ma innego wyjscia ;/ Tylko jednej osobie chcialo by sie to wszystko czytac...

Ja nic nie pilem ;] Jakbym pil to bym nie umial napisac ksywki Morchol ni hu hu ;]


Cytuj
Cytuj
Tant wzucaj tego kuje na ava!

Ładniejszego se znajde.. nie bój sie
Ta... znajdziesz ladniejszego ;/ chyba jakiegos fanarta znowu wiejskiego malowanego fioletowymi kredkami swiecowymi... o wlasnie popros tamaye zeby ci fanarta namalowala z Kuja i se w ava wzucisz ahahahahahahahahha ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16470 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:42:38 pm »
ahahahahha.....fajny pomysł z tym fanartem :P XD

Ja nie znam WuWu XD

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16471 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:44:31 pm »
Cytuj
Czyli ze twoj kuzyna to Musiol pewnie... nie ma innego wyjscia ;/ Tylko jednej osobie chcialo by sie to wszystko czytac...

Ja nic nie pilem ;] Jakbym pil to bym nie umial napisac ksywki Morchol ni hu hu ;]

eee..... napisałem, że mój kuzyn się tu zarejestruje, rozumiesz, czas PRZYSZłY ... .czyli że go jeszcze tu nie ma wśród użytkowników.....

i fakt, ty nie piłeś..... ty musiałeś się solidnie naćpać, lub pmyliłeś aspirynę z psychotropami ;]

 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16472 dnia: Sierpnia 23, 2006, 11:02:22 pm »
lub z tabletkami energetycznymi :o

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16473 dnia: Sierpnia 23, 2006, 11:57:51 pm »
Cytuj
Ja nic nie pilem ;] Jakbym pil to bym nie umial napisac ksywki Morchol ni hu hu ;]
Nie Gipsi, to nie jest powód do dumy.

Cytuj
Ta... znajdziesz ladniejszego ;/ chyba jakiegos fanarta znowu wiejskiego malowanego fioletowymi kredkami swiecowymi... o wlasnie popros tamaye zeby ci fanarta namalowala z Kuja i se w ava wzucisz ahahahahahahahahha ;]
Dobra, kto się włamał na jego konto :F? Przyznać się.

Gipsi pewnie rzucił picie i ćpanie :F I już jest na głodzie. Pamiętajcie młodzi, nowi użytkownicy, nie bierzcie nic nigdy :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2006, 11:59:59 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16474 dnia: Sierpnia 24, 2006, 12:04:29 am »
Cytuj
Dobra, kto się włamał na jego konto ? Przyznać się.

łiiiii.... Gipsi ma drugą osobowość.... dobrze że my nie mamy tego problemu, co nie wizard?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16475 dnia: Sierpnia 24, 2006, 12:06:17 am »
Cytuj
ahahahahahahah wlasnie sobie zdalem sprawe jakie SZ jest chu*owe! ;D
Patrze na av musiola i przypomnialo mi sie ze Glenn mowil ze to z muminkow... siegam pamiecia i mi sie przypomnialo ze wy ogolnie tutaj na forum mowiliscie duzo osob ze muminki sa zajebiste i fajne i ze wogole je ogladaliscie za mlodu ;/
ahahahahha a Morchol pewnie jeszcze ksiazke czytal muminkow ;D

ahahahahahha ale SZ jest chuuuu*oweeeee ;D az sam w to nie moge uwiezyc -jaka akcja wogole

Creepy.... jak internet zmienia ludzi... Gipsi taki dziwny nie był od dawna, coś musiał zjeść nieświeżego...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16476 dnia: Sierpnia 24, 2006, 12:43:16 am »
Grargh ;/ wy mi poprostu zazdroscicie ze powiedzialem tak mega zajebisty zart z tamaya i jej fanartami ;/

A tak BTW to nie wiem o co wam chodzi, przeciez ja zawsze takie akcje pisalem ze lah, brakowalo mi do Dark eMa ale tez dziwne akcje mialem... at eraz sobie jakimis zarcikami zucam a wy cos stwarzacie o drugiej osobowosci... giaz, przeca ja zawsze jakies glupoty pisalem... eehhh wracam chyba na nanikore bo tam od dluzszego czasu zucam zartami ktorych oni tez nie rozumieja ale przynajmniej sami pisza rzeczy ktore i ja nie bardzo rozumiem wiec jest lajt ;]
O wlasnie sie skaplem ze w sumie zartowac to ja sobie zarciki pisze tylko na nanikore moze dlatego zapomnieliscie ze ja tezp otrafie pisac bzdry... łał super ;] Moze czesciej bede teraz pisal na SZ zarty ktore tylko ja rozumiem i z ktorych sam sie smieje ;]
Wiec dementuje pogloski Wizarda -nie, nie mam dwoch osobowosci... an tym forum jest tylko jedno miejsce dla jednej pary syjamskich braci ;]

Cytuj
Nie Gipsi, to nie jest powód do dumy.
Jakbys widzial jak na kapie napisalem nick Morchola to bys jednak stwierdzil zem oge byc z siebie dumny ze mi sie udalo ;] Juz nie pamietam jak go napisalem gdy bylem na kapie ale Sergey pewnie pamieta bo on mlody jest i nie zaznal jesczze tyle masturbacji w zyciu co ja wiec mozg lepiej u niego pracuje a co za tym idzie pewnie pamieta jak to slzo... zreszta sam tak czasem teraz nazywa mola ;]

Cytuj
Creepy.... jak internet zmienia ludzi... Gipsi taki dziwny nie był od dawna, coś musiał zjeść nieświeżego...
Creepy to byla akcja jak mniej wiecej rok temu tez w wakacje pisalem posta w centrum powitan ;/ w chu* wtedy sobie patrzalem co wieczor na zdjecie pieknej Gohy ;]


A wogole to dzis mialem fajna akcje... dlatego pewnie mam taki pozdro humor raczej... szedlem sobie do dziewczyny i sluchalem tkiej zajebistej nutki ze mi sie chcialo biec... no i za kazdym razem na refrenie bieglem a na zwrotce odpoczywalem... wp orzo akcja ;] jak wracalem od niej to tez tak robilem ;]
Znaczy sie i tak w sumie zawsze wracajac od niej iegne, tak zeby nie dostac wpier*ol po zmroku, ale teraz bieglem z innego powodu ;]

Dziwna akcja to byla ;/ Ale chyba od dzis zaczne sobie jogingowac sluchajac tej nuty ;] Podobno jogging uprawiaja same pedaly ale co mi tam... sproboje... a nuz poderwie mnie podczas joggingu jakis mily bogaty pan ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2006, 12:47:27 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16477 dnia: Sierpnia 24, 2006, 12:46:14 am »
Cytuj
Jakbys widzial jak na kapie napisalem nick Morchola to bys jednak stwierdzil zem oge byc z siebie dumny ze mi sie udalo ;] Juz nie pamietam jak go napisalem gdy bylem na kapie ale Sergey pewnie pamieta bo on mlody jest i nie zaznal jesczze tyle masturbacji w zyciu co ja wiec mozg lepiej u niego pracuje a co za tym idzie pewnie pamieta jak to slzo... zreszta sam tak czasem teraz nazywa mola ;]
Mówie, że to że nie piłeś to nie powód do dumy. Tu jest Polska i tu sie k***a pije :F


Ja teraz się maskuje, bo chcę sobie pobrać masowo filmy z ITVP.pl, ale mam cykora że mnie będą ścigali za naruszenie praw autorskich. Bo Konfrontacja schodzi z anteny i za tydzień zniknie też ich strona internetowa, a wypadałoby sobie to jakoś ładnie zarchiwizować.
Btw. zgadnijcie czemu schodzi z anteny :) Oj, boli kogoś bardzo ten program.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16478 dnia: Sierpnia 24, 2006, 12:53:46 am »
Cytuj
Juz nie pamietam jak go napisalem gdy bylem na kapie ale Sergey pewnie pamieta bo on mlody jest i nie zaznal jesczze tyle masturbacji w zyciu co ja wiec mozg lepiej u niego pracuje a co za tym idzie pewnie pamieta jak to slzo... zreszta sam tak czasem teraz nazywa mola ;]

Ja też pamiętam.. Mothoplor go nazwałeś.... dobra akcja to była...

Cytuj
Creepy to byla akcja jak mniej wiecej rok temu tez w wakacje pisalem posta w centrum powitan

Hmm.. tak.. przypominam sobie. To chyba ten post, przez który qiax miał potem kryzys twórczy....  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16479 dnia: Sierpnia 24, 2006, 12:54:20 am »
Cytuj
Btw. zgadnijcie czemu schodzi z anteny smile.gif Oj, boli kogoś bardzo ten program.
Bo ogladales go tylko ty i twój tata? ;]

A tak BTW. czy to prawda ze Kubus odchodzi z polsatu i przechodzi do TVN? I tam bedzie mial swoj program... slyszlem ze odszedl bo szef polsatu ma jakies udzialy w PiS czy inne chu*nie, a jak wiadomo Kubuś zazuca zarcikami co chwile na PiS...


BTW2 Chief kilka dni temu chybap isales cos o filmach kolesia ktory zrobil miedzy innymi filmy Dzien swira i Wszyscy jestesmy chrystusami. Nie pamietasz w jakim temacie? A skoro juz mowie o ty6m rezyserze to moglbys mi powiedziec jak sie nazywa i jakie jeszcze onne filmy zrobil i ktore sa twoimi ulubionymi?

W sumie polowe odpowiedzi moge sprawdzic pewnie na google czy innych filmwebach, ale wole tak forumowo ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?