Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164144 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16420 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:58:01 pm »
Cytuj
kara smierci...? wiezienie o super zaostrzonym rygorze, z którego taki dupek nigdy nie wyjdzie. kara smierci to pojscie na łatwizne - niech cierpi do konca zycia sukinkot jeden, jak narozrabiał to niech sie meczy, a nie uktócimy mu cierpienia. od usmiercania ich preferowałbym totalny sadyzm, jakis obóz pracy, ale nie obóz smierci heh
Najlepszym wyjściem jest lobotomia- odpowiednio podciąć nerwy w mózgu i mamy kompletną jarzynkę. I potem bym oddał rodzinie takiego delikwenta, który nawet nie potrafi kontrolować za przeproszeniem, jak sra. I niech się nim opiekują. Bo kto raz popełni zbrodnię (nie mówie o nasikaniu pod blokiem, czy uderzeniu sąsiada w gniewie i szale ) to na pewno popełni ją drugi raz. To tak jak z kradzieżą?  Za peirwszym razem  najtrudniej- potem coraz łatwiej. Aż w końcu w ogóle nie ma oporów.

Ale nie ! JESTEŚMY W UNII I to jest SPRZECZNE Z DEMOKRACJĄNOWOCZESNĄ? Zycze wszystkim którzy tak mówią, aby ich rodzina ucierpiała właśnie od tej demokracji. Tak, bo inaczej do takich ludzi przemawiać nei można. Niech odczują jak morderca ich bliskich wychodzi z więzienia po 3 latach za dobre sprawowanie i śmieje im się w twarz, gdy oni wciąż noszą załobę po bliskim.  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16421 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:58:25 pm »


mi by takie coś wystarczyło, heh

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16422 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:58:32 pm »


Łah.. to jest to strzelające metalowymi nitkami ustrojstwo do rażenia prądem, w które ostatnio uzbrojono angielskich gliniarzy? Wesoły sprzęcik...

Cytuj
Dzisiaj jak oglądałem wiadomości i dowiedziałem się, że Macierewicz

Marcinkiewicz był spoko... jak ktoś ma poczucie humoru, to nie może być złym człowiekiem heh...

Cytuj
A tak na serio, coraz poważniej myśle o zapisaniu się do UPR.

No poza tym, jedyną sensowną altenatywą jest założenie własnej partii. Może przejmiemy władzę, obalimy rząd i wprowadzimy monarchie feudalną?

 

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16423 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:00:39 pm »
Steyra TMP bym sobie kupił :) Całkiem przyjemna broń. Co do Barreta- to jak już wersję Bullpup, bo ten jest cholernie nieporęczny (zresztą ostatnio jeszcze bardziej go skrócili )

Jak ktoś ma czas niech sobie poczyta fajne artykuły:
http://www.giwera.pl/artykuly/2006/01/04/apel.htm


i dla znających angola
http://www.a-human-right.com/


Cytuj
Marcinkiewicz był spoko... jak ktoś ma poczucie humoru, to nie może być złym człowiekiem heh...
MACIEREWICZ, nie Marcinkiewicz. Macierewicz to ten co o nim mówią, że "jest chory z nienawiści". Cóż, jak ktoś chce wypieprzyć raz na zawsze komuchów z polityki, to napewno jest chory z nienawiści. Do komuchów. Ja też jestem chory z nienawiści w takim razie.

Cytuj
No poza tym, jedyną sensowną altenatywą jest założenie własnej partii. Może przejmiemy władzę, obalimy rząd i wprowadzimy monarchie feudalną?/quote]
Nic śmiesznego, niestety. Biorąć pod uwagę stosunek polaków, którzy nie głosują a chcą aby SAMO SIĘ LEPIEJ ZROBIŁO, to jedyna możliwa normalna droga, to wyemigrować jako siła robocza i tym samym wspomóc polski eksport. Bo jesteśmy potęgą narodową jeśli chodzi o eksport (taniej siły roboczej).

 
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2006, 08:05:00 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16424 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:03:00 pm »
Kara smierci, dla takich skurwieli - jak najbardziej. Kara smierci w stylu "3 sekundy i headshot" - nie! Niech gnoje cierpia tak jak ich ofiary.

A co do pozwolenia na bron - u nas do tego potrzeba odpowiedniej argumentacji...ale czy nie jest nia samo mieszkanie w tym kraju? ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16425 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:06:23 pm »
Ostatnio w Zabrzu byłem w sklepie militarnym. Było do kupienia tam M4A1 i coś, co strasznie FA-MAS'a przypominało. Szkoda, że plastikowe i na kulki ;/
Jeśli bym miał wybierać jakiegoś SMG to byłby to albo TMP albo H&K MP7.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2006, 08:08:13 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16426 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:06:46 pm »
ja proponuje przerobic delikwentow na mydlo, jak w fight clubie
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16427 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:07:17 pm »
Cytuj
Kara smierci, dla takich skurwieli - jak najbardziej. Kara smierci w stylu "3 sekundy i headshot" - nie! Niech gnoje cierpia tak jak ich ofiary.

 
Cytuj
A co do pozwolenia na bron - u nas do tego potrzeba odpowiedniej argumentacji...ale czy nie jest nia samo mieszkanie w tym kraju? ;]
Jak mnie ktoś spyta kiedyś, dlaczego chcę broń- to odpowiem. Bo jestem WOLNYM człowiekiem i chcę BRONIĆ życia mojego i moich bliskich, gdy będę w potrzebie. Czy ktoś wierzy, że policja jest od pilnowania waszego bezpieczeństwa? To mnie atakują i ja powinienem się bronić, a nie oddawać moje życie i mojej rodziny w ręcę tych pieprzonych urzędasów za biurkami.,


Cytuj
Ostatnio w Zabrzu byłem w sklepie militarnym. Było do kupienia tam M4A1 i coś, co strasznie FA-MAS'a przypominało. Szkoda, że plastikowe i na kulki ;/
Jeśli bym miał ywbierać jakiegoś SMG to byłby to albo TMP albo H&K MP7.
Ja nie chodze po sklepach z airsoftem, bo mnie szlag trafia. Tak samo jak na zagranicznych stronach dzieciaki w wieku 16 lat zarzucają zdjęciami ich kolekcji pistoletów i rewolwerów. Jezu, gdybym mieszkał w Texasie, miałbym w domu malutkie muzeum współczesnej broni palnej ;) A tak to moge się zabawkami pobawić, bo jestem małpą której nie wolno się bronić. Którą obronią politycy i policjanci.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2006, 08:08:54 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16428 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:10:19 pm »
Zacznijmy od tego, że w naszym pojebanym, za przeproszeniem, kraju jakbyś zabił kogoś, broniąc swojego/czyjegoś życia to bys poszedł siedzieć.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2006, 08:11:20 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16429 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:10:47 pm »
Mamy tradycje -jebac policje! Jak zwyklem spiewac podczas meczow PESa... ja bardzo sie ciesze gdy widze policje bo wtedy czuje sie choc roche bardziej bezpiecznie jak po nocy wracam od dziewczyny przez "Wrogie mojemu osiedlu osiedle ;]".

Ja tez tak jak i wy czulbym sie bezpiecznie gdybym mogl chodzic z gnatem w lapie i mi wystarczylo by takie cos (ale mama mi nie pozwala z tym po ulicy hodzic ;()

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2006, 08:12:03 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16430 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:13:19 pm »
Cytuj
Zacznijmy od tego, że w naszym pojebanym, za przeproszeniem, kraju jakbyś zabił kogoś, borniąc swojego/czyjegoś życia to bys poszedł siedzieć.
Już nie. Zmienili prawo. Do tej pory tylko 9% skazanych przekraczało GRANICĘ (lol) obrony koniecznej. Obecnie takie coś jest już wykluczone. Obrona konieczna nie ma granic.
Wcześniej zakładano że obrona ma być odpowiednia do ataku. Jak cię atakują pięściami- broń się pięściami. Jak nożem- nożem. Nie możesz przekroczyć tej granicy. Obecnie znieśli. Więc jak masz pozwolenie (czyt. plecy w policji/polityce) to jesteś szefem. A jak nie- módl się, bo to jedyne wyjście.
No, ale idzie w dobrym kierunku.

 

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16431 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:17:59 pm »
Cytuj
Cytuj
Zacznijmy od tego, że w naszym pojebanym, za przeproszeniem, kraju jakbyś zabił kogoś, borniąc swojego/czyjegoś życia to bys poszedł siedzieć.
Już nie. Zmienili prawo. Do tej pory tylko 9% skazanych przekraczało GRANICĘ (lol) obrony koniecznej. Obecnie takie coś jest już wykluczone. Obrona konieczna nie ma granic.
Wcześniej zakładano że obrona ma być odpowiednia do ataku. Jak cię atakują pięściami- broń się pięściami. Jak nożem- nożem. Nie możesz przekroczyć tej granicy.
Taa...jak gwałcą to wibratorem po łbie...
Ja mam w dupie jak szybko powinni zabijać przy karze śmierci. Równie dobrze mogli by robić headshoty ślepakami (przy point blank sam "muzzle-flash" [wystrzał ?] potrafi zabić).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2006, 08:18:32 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16432 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:21:42 pm »
Cytuj
Taa...jak gwałcą to wibratorem po łbie...
Ja mam w dupie jak szybko powinni zabijać przy karze śmierci. Równie dobrze mogli by robić headshoty ślepakami (przy point blank sam "muzzle-flash" [wystrzał ?] potrafi zabić).
No zmienili, bo tamto to była farsa (ale na szczęście i tak ówczas sędziowe rozpatrywali rozsądnie sprawy- chyba ze jacyś radykałowie, chrześcijanie albo kurwiki).

Co do zabijania przy karze śmierci- to już nie popadajmy w radykalizm. Chociaz uważam, że katem powinien być np. rodzic zamordowanej. Niech sam wymierzy karę, bo to jemu największa szkoda się stała (tzn. jeśli juz wiadomo, ze czeka skazanego kara śmierci, niech rodzic ją wykona). A dla zdrajców (vide Wałęsą) czy zwyrodnioałych morderców powinny być jak najdłuższe kary, tak żeby zdychał bardzo długo.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16433 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:25:12 pm »
Cytuj
Co do zabijania przy karze śmierci- to już nie popadajmy w radykalizm. Chociaz uważam, że katem powinien być np. rodzic zamordowanej. Niech sam wymierzy karę, bo to jemu największa szkoda się stała (tzn. jeśli juz wiadomo, ze czeka skazanego kara śmierci, niech rodzic ją wykona). A dla zdrajców (vide Wałęsą) czy zwyrodnioałych morderców powinny być jak najdłuższe kary, tak żeby zdychał bardzo długo.
Może metoda jaką Ruscy stosowali w Afganistanie ? Zakopywali po szyję delikwenta w ziemi, golili mu łeb na łyso, odlewali im się na głowy, skóra im po tym pękała w upale i gnieździły się tam muchy. Albo się koleś dusił, albo umierał z powodu niesamowitej agonii.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16434 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:27:52 pm »
Cytuj
Cytuj
Co do zabijania przy karze śmierci- to już nie popadajmy w radykalizm. Chociaz uważam, że katem powinien być np. rodzic zamordowanej. Niech sam wymierzy karę, bo to jemu największa szkoda się stała (tzn. jeśli juz wiadomo, ze czeka skazanego kara śmierci, niech rodzic ją wykona). A dla zdrajców (vide Wałęsą) czy zwyrodnioałych morderców powinny być jak najdłuższe kary, tak żeby zdychał bardzo długo.
Może metoda jaką Ruscy stosowali w Afganistanie ? Zakopywali po szyję delikwenta w ziemi, golili mu łeb na łyso, odlewali im się na głowy, skóra im po tym pękała w upale i gnieździły się tam muchy. Albo się koleś dusił, albo umierał z powodu niesamowitej agonii.
Albo jak w GRU ;) Do pieca i palimy ;)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16435 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:28:12 pm »
jestescie zbyt łaskawi z ta kara smierci, wiecie... nie ma w was za grosz sadyzmu.

lobotomia - a co rodzina  takiego skurczysyna zawinila, by sie jeszcze nim opiekowac po lobotomii?? juz i tak maja przechlapane, bo wszyscy sasiedzi wiedza i wytykaja ich palcami.

dla mnie to ja bym wszystkich ich zamknał w wiezieniu, obozie pracy o super zaostrzonym rygorze, nie finansowanym przez panstwo. niech sobie sami na siebie skurw---le zarabiają a nie, jeszcze z mojej kieszeni beda gnojków utrzymywac. sa zbrodnie i są zbrodnie, przestępstwo przestępstwu nierówne, a czasem w naszym chorym systemie, za jakies nieumyslne czy nieswiadome spowodowanie czyjejs smierci mozna dostac 25 lat, a za brutalne morderstwo z premedytacja nawet az 8 lat. to jest "sprawiedliwość dla wszystkich"

 
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16436 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:30:40 pm »
Wszystkich do Guantanamo :P

Ja tam nie mam ogólnie pomysłu co z takimi zrobić...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16437 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:33:45 pm »
A może by ich zamknąć w więzieniu na pare miesięcy i resocjalizować? Ludzie nie są źli, on napewno zabijał i gwałcił po to, żeby uzyskać społeczną akceptacje i być w zgodzie z własną naturą. Dajmy im drugą szansę heh...

Zagadka za spostrzegawczych: Znajdź ironie w powyższym tekście.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16438 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:35:32 pm »
posadzic przed TV ikazac ogladac Mode na sukces od pierwszego odcinak do konca non stop
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16439 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:36:42 pm »
Cytuj
lobotomia - a co rodzina takiego skurczysyna zawinila, by sie jeszcze nim opiekowac po lobotomii?? juz i tak maja przechlapane, bo wszyscy sasiedzi wiedza i wytykaja ich palcami.
To co? Lepiej im go odebrać? Jak go nie chcą, mogą go wyrzucić na wysypisko albo do szamba (tam gdzie mieśce dla ścierwa). Nie wiem, łątwo się teraz mi mówi, ale dla zbrodniarza powinna być tylko jedna kara.