Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164078 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16400 dnia: Sierpnia 21, 2006, 05:08:09 pm »
jesli idzie o hunters na NDSa to w miodzio fajna gierka jest troche w nia gralem bo kuzyn ma MP Hunters :) sterowanie jest mile, aczkolwiek na poczatku sprawia trocje problemow.
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #16401 dnia: Sierpnia 22, 2006, 12:15:31 am »
http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...2E2A6675F07F669

potrzebuje tego linka na innym kompie, feel free to feel used ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16402 dnia: Sierpnia 22, 2006, 12:47:52 am »
hint: jak wejdziesz w swoj profil to masz notes ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16403 dnia: Sierpnia 22, 2006, 01:30:52 am »
WHOA ! BARDZO ciekawe fakty nt. znanych aktorów/voice actorów. Nie wiedziałem, że babka dająca głos The Boss dawała swój głos w Family Guy. I że jedna babka z Power Rangers nie żyje.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16404 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:36:10 am »
Cytuj
WHOA ! BARDZO ciekawe fakty nt. znanych aktorów/voice actorów. Nie wiedziałem, że babka dająca głos The Boss dawała swój głos w Family Guy. I że jedna babka z Power Rangers nie żyje.
No ale the boss za wiekiej roli w family guyu nie miala...
Dobry byl ten kolo z pulp ficiotn... trohe tego mial ;]

A ten to wszystko jest prawda? Tam jeden mial "At age 10 killed by father" ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16405 dnia: Sierpnia 22, 2006, 03:56:53 pm »
Er...wyczes...śnieg pada u mnie...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16406 dnia: Sierpnia 22, 2006, 04:07:00 pm »
heh...fajna stronka ;]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #16407 dnia: Sierpnia 22, 2006, 04:31:05 pm »
Cytuj
Er...wyczes...śnieg pada u mnie...
O_o
to umnie chyba tez padal, myslalem ze to styropian sie kruszy z budowy czy łotewa ale chyba jednak nie ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16408 dnia: Sierpnia 22, 2006, 05:23:19 pm »
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...=1156259831.144

O_o

i nie chodzi mi tu bynajmniej o to, co zrobili, ani nawet o tempo postepowania, ale o koncowke newsa... to jest chore :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16409 dnia: Sierpnia 22, 2006, 05:32:36 pm »
Cytuj
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...=1156259831.144

O_o

i nie chodzi mi tu bynajmniej o to, co zrobili, ani nawet o tempo postepowania, ale o koncowke newsa... to jest chore :-/
Hm...ja bym odrazu wezwał pluton egzekucyjny. Zresztą jak dla każdego przestępcy.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16410 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:18:22 pm »
Cytuj
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...=1156259831.144

O_o

i nie chodzi mi tu bynajmniej o to, co zrobili, ani nawet o tempo postepowania, ale o koncowke newsa... to jest chore :-/
http://www.iskry.pl/modules.php?name=News&...order=0&thold=0

to lepsze. Ale co tam, niech dba o nas policja, bo kto widział, żeby niewolnikom(albo jak kto woli- małpom) dać broń? NIe, małpko, nie możesz dostać broni, bo jeszcze się zranisz, albo kogoś zastrzelisz.

20 lat mieszkania w Polsce sprawiło, że zacząłem wierzyć. W reinkarnację. W poprzednim życiu musiałem być paskudnym skurwysynem, skoro w obecnym trafiłem do takiego kraju. Bo Ojczyzna to piękna, honorowa i uczciwa. Natomiast Polacy..

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16411 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:20:07 pm »
gdyby jakas kobita ich nie powstrzymala, byl by placz i zgrzytanie zebow a im groza 3 lata...lol ;/

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16412 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:27:28 pm »
Cytuj
gdyby jakas kobita ich nie powstrzymala, byl by placz i zgrzytanie zebow a im groza 3 lata...lol ;/
Kary powinny być zaostrzone, bo prawo nie jest po to żeby je łamać, tylko żeby bronić praworządności i sprawiać, aby państwo było bezpieczne i wolne od przestępstw. Natomiast obecnie jest tolerancja dla wszystkich, pedofile nie są karani, mordercy dostają kilka latek i panuje parcie na resocalizację- popularny kierunek. Wierzy ktoś w to, że morderca który gwałci i wznieca pożar w domu dziecka aby zatrzeć ślady a potem jeszcze bardziej szkodzi, twierdząć, że widział mordercę i "pomaga" policji wyjdzie na ludzi? Jeśli tak, to proponuje do klasztoru kontemplować prawdy wiary i nadstawiać policzek, bo w moim państwie, takiego delikwenta czekała by lobotomia, albo kara śmierci, bo ścierwo nie zasługuje żęby chodzić po tym padole.

Niech każdy się postawi w sytuacji, gdyby to jego ukochana/córka byłaby ofiarą takiego przestępstwa. Prawo jest nie po to aby wychowywać, ale żeby utrzyywać porządek.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16413 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:30:33 pm »
Cytuj
http://www.iskry.pl/modules.php?name=News&...order=0&thold=0

... chciałbym choc raz poczuc sie bezpieczny gdy widze policjanta na ulicy....

ale niestety nie, w naszym chorym kraju nawet policja est za przeproszeniem popierdo.......na. normalnie zajebiscie. chyba sobie zrobie drewnianego gnata, jak ten co sobie zrobił (anty)bohater grany przez J. Malkovicha w "Na linii ognia" heh
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16414 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:37:56 pm »
Cytuj
Cytuj
http://www.iskry.pl/modules.php?name=News&...order=0&thold=0

... chciałbym choc raz poczuc sie bezpieczny gdy widze policjanta na ulicy....

ale niestety nie, w naszym chorym kraju nawet policja est za przeproszeniem popierdo.......na. normalnie zajebiscie. chyba sobie zrobie drewnianego gnata, jak ten co sobie zrobił (anty)bohater grany przez J. Malkovicha w "Na linii ognia" heh
Ja nie potrzebuje dużo aby czuć się bezpiecznym.

To mi wystarczy. Do tego tłumik, zeby sobie uszu nie uszkodzić. Ewentualnie mogę dwa takie mieć.

Znacie taki  dowcip? Zadzwoń po policję, karetkę i po pizzę. Kto przyjedzie pierwszy?
Tak wiem, mało śmieszne. W ogóle nawet.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2006, 07:38:29 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16415 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:43:09 pm »


gdybym mial wybór... ale nam nie pozostawili wyboru durnie jedne. a nasza "polska złota młodziez" tez na nic dobrego sie nie zanosi. no cóż. az mi sie chce leciec cytatami Dezertera jeden po drugim.
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16416 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:47:21 pm »
Kary POWINNY być MOCNO zaostrzone. Takim sk**wysynom 3 lata paki gówno zrobią. Wyjda jeszcze większe cwaniaczki i zabiją kogoś. I co ? Dostaną 25 lat, po 15 wyjdą za dobre sprawowanie. Czasem przydał by się kodeks Hammurabiego i powinni uwalić im obie łapy/nogi. Takie przypadki trzeba usuwać "w zarodku". Osobiście, jak już pisałem, bym ich postawił przed plutonem egzekucyjnym, ale bym w nich kazał strzelać metalowymi kulkami, żeby pocierpieli i nie marnować amunicji, albo bym zastosował jakieś średniowieczne metody (np. spalenie na stosie) Resocjalizacja to największy syf jaki powstał. Niby co ? Posprząta papierki przez kilka lat/miesięcy i nagle stwierdzi, że się mylił i sprzątanie to jego życiowy cel ? Że nie będzie już musiał zabijać/kraść ? Najwięszky bullshit na świecie. Rozumiem, żeby ludziom oskarżonym o nieumyślnie spowodowane np. wypadku dawać szansę, ale nie szmacie, która zabija i to dla byle gówna - telefonu komórkowego. Jakiś czas temu było też coś o kolesiu, którego zabili, bo nie chciał dać 5zł na piwo. Oczywiście kara śmierci nie jest dla nas. Musieliśmy wybrać Unię Europejską, która tego zabrania. Gdyby nie to, kara smierci nie była by problemem, ponieważ prez. Kaczyński jest jej zwolennikiem.

Wniosek - ludzkość coraz bardziej stacza się do rzędu zwierząt, a ludzie, którzy by mogli temu zaradzić mają to głęboko w dupie.

Mi by w zupełności wystarczyło takie coś :
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2006, 07:50:59 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16417 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:51:45 pm »
Cytuj


gdybym mial wybór... ale nam nie pozostawili wyboru durnie jedne. a nasza "polska złota młodziez" tez na nic dobrego sie nie zanosi. no cóż. az mi sie chce leciec cytatami Dezertera jeden po drugim.

Ja wole propagandę dającą do myślenia brutalnymi przykładami :) A tak na serio, coraz poważniej myśle o zapisaniu się do UPR. Szanse nikłe na jakikolwiek sukces, ale to niestety jedyna normalna partia, bo reszta to nędzą i kurestwo. I nie wiem też jak mam sam oddziaływać na bezmózgie masy, które się karmi codziennie dawką kłamstw w telewizji.

Dzisiaj jak oglądałem wiadomości i dowiedziałem się, że Macierewicz to psychopata (cytując Wałęsę) i że nasi ministrowie Spraw Zagranicznych byli uczciwymi patriotami, to mnie po prostu szlag trafia i nie wyrabiam. I jak tutaj Polska ma się zmienić, skoro od przedszkola karmi się kłamliwym jadem?


Cytuj
Mi by w zupełności wystarczyło takie coś :
Taser? Jednostrzałówka? Myślisz ze w stresowej sytuacji będziesz w stanie wytrzelić raz i w odpowiednie miejsce? Gdybym miał wybierać broń to na pewno wybrałbym cos o porządnym kaliberze i dużej pojemności magazynka, bo 5-6 strzałowy pistolet czy rewolwer o małej mocy obalającej odpada. Jak spudłujesz..

Taser to zabawka, nie zawierzyłbym życia takiemu czemuś. A gdy przestepca weźmie to za broń to już mam w ogóle przechlapane.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2006, 07:53:59 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16418 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:52:45 pm »
kara smierci...? wiezienie o super zaostrzonym rygorze, z którego taki dupek nigdy nie wyjdzie. kara smierci to pojscie na łatwizne - niech cierpi do konca zycia sukinkot jeden, jak narozrabiał to niech sie meczy, a nie uktócimy mu cierpienia. od usmiercania ich preferowałbym totalny sadyzm, jakis obóz pracy, ale nie obóz smierci heh
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16419 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:58:00 pm »
Cytuj
Cytuj
Mi by w zupełności wystarczyło takie coś :
Taser? Jednostrzałówka? Myślisz ze w stresowej sytuacji będziesz w stanie wytrzelić raz i w odpowiednie miejsce? Gdybym miał wybierać broń to na pewno wybrałbym cos o porządnym kaliberze i dużej pojemności magazynka, bo 5-6 strzałowy pistolet czy rewolwer o małej mocy obalającej odpada. Jak spudłujesz..

Taser to zabawka, nie zawierzyłbym życia takiemu czemuś. A gdy przestepca weźmie to za broń to już mam w ogóle przechlapane.



Coś takiego np. ?
A tak na serio to :

TMP ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?