Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165018 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1640 dnia: Listopada 29, 2004, 06:13:36 pm »
e tam nawet gdybym byl to bym przeciez nie psul kawala :F
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2004, 09:28:38 am wysłana przez Marvell »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1641 dnia: Listopada 29, 2004, 07:58:54 pm »
dżizaz ale ty jestes madry -_- wsyzscy wiedza ze to Morchol a Ty wychodzisz z textem
Cytuj
e tam nawet gdybym byl to bym przeciez nie psul kawala
pom prostu zadzisz czlowieku(?) :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1642 dnia: Listopada 29, 2004, 08:01:55 pm »
Cytuj
dżizaz ale ty jestes madry -_- wsyzscy wiedza ze to Morchol a Ty wychodzisz z textem
Cytuj
e tam nawet gdybym byl to bym przeciez nie psul kawala
pom prostu zadzisz czlowieku(?) :P
yyy nie rozumiem o co ci chodzi Sergeyboy....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1643 dnia: Listopada 29, 2004, 08:20:06 pm »
ehhh no bo kogucik pare godzin po wsyztskim wychodzi z textem ze
Cytuj
tam nawet gdybym byl to bym przeciez nie psul kawala
troche to zabrzmialo dziwnie IMO...ale ja mam zrypany umysl to moze tlyko ja to tak odebtralem

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1644 dnia: Listopada 29, 2004, 08:31:30 pm »
hmmmmm mi sie bardzie j dziwne wydaje ze ty napisałeś
Cytuj
EJ NO!!! Morchol mogles kurrrwwwwww....cze poczekac....jha na informatyce wbilem na SZ i odrazu zczilem ze to Ty. Tylko u nas w "komputerowni" jest takie "lacze" ze jak wysylalem posta sie 10 minut wysylal i dzwonek zadzwonil i sie nie wyslal
bo wiesz Morchol tutaj szalał w niedziele o 22 i wszystko się wyjaśniło po 23... no chyba że ty masz lekcje w szkole o 23 w niedziele... no ale ja też czasami kiepsko myśle więc może cię nie rozumiem... albo w szkole cię robią w przysłowiowego ch*ja i każa ci przychodzić w niedziele w nocy do budy :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1645 dnia: Listopada 29, 2004, 08:32:22 pm »
sie nie zrozumielismy.... serdzej myslal ze hodzi ze gdybym ja byl skrabem to bym nie psul kawala a mi hodzilo ze gdybym byl na 4um to bym nie psul kawala morholowi tak jak to serdzej hcial zrobic  :F  
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2004, 09:28:13 am wysłana przez Marvell »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1646 dnia: Listopada 29, 2004, 10:16:36 pm »
aaaaaaaaaaaa........................
Cytuj
bo wiesz Morchol tutaj szalał w niedziele o 22 i wszystko się wyjaśniło po 23... no chyba że ty masz lekcje w szkole o 23 w niedziele... no ale ja też czasami kiepsko myśle więc może cię nie rozumiem... albo w szkole cię robią w przysłowiowego ch*ja i każa ci przychodzić w niedziele w nocy do budy 
chodiz o to ze chchailem zeby Morchol poczekal na mnie :P bo ja wiedzialem ze to on :>

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1647 dnia: Listopada 30, 2004, 01:56:39 pm »
Morchol nie mogłes do dziś poczekać z tym? od łazu bym wiedział a tak to straciłem zabafe przez to ze mi neta "odcieli" -_-



Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1648 dnia: Listopada 30, 2004, 02:51:50 pm »
buahahahahhaha saker :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1649 dnia: Listopada 30, 2004, 04:41:42 pm »
heh no i na forum mamy kolejna żeńską część naszego społeczeństwa... czyli tak jak mówiłem... młode dziewczyny zaczynając grać i także w naszym kraju sięto zmieni kiedyś... ale ja nie o tym... widze że nawet Lina Inverse wpisała w swoim profilu co nieco, więc to chyba nie będzie użytkownik który wpadł żeby stworzyć temat :
"cześć ziomki potrzebuje wiedzieć jak jeździć na chocobosie w Final Fantasy VII... bo już na niego wsiadłem ala jak zmieniam pada na lejce końskie t wcale się nie da jeździć mimo iż udeżam tymi lejcami w telewizor i wołam wio!!!.... pomózcie prosze :(  z góry thx"

ale zajebistą nutke sobie znalazłem haaaaaaaaaaaa! nawet Pan Kleks w kosmosie soundtrack wymięka przy niej :wub:



EDIT:::::::: Jezus ona nawet czyta regulamin :o

hmmm to wszystko jest zbyt piękne... ciekawe kiedy nastąpi stworzenie tematu o ktorym mowilem przez te osobe...



ooo to się właśnie stało :P  
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2004, 05:06:53 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1650 dnia: Listopada 30, 2004, 05:17:25 pm »
Ty sie tu nie zakochuj ona jessst nie pełnoletnia :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1651 dnia: Listopada 30, 2004, 05:30:20 pm »
a teraz niech Zell sprawdzi jej wiek i powie dla kogo ona jest stworzona...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1652 dnia: Listopada 30, 2004, 06:04:06 pm »
wynik  - GPM :lol:

Cytuj
ale zajebistą nutke sobie znalazłem haaaaaaaaaaaa! nawet Pan Kleks w kosmosie soundtrack wymięka przy niej

a co juz wypuscili OSt z "Muchomorka i boberka w krainie serka"?
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2004, 06:09:07 pm wysłana przez Morchol »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1653 dnia: Listopada 30, 2004, 06:39:25 pm »
eee o jaka pania chodzi

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1654 dnia: Listopada 30, 2004, 07:00:59 pm »
Cytuj
eee o jaka pania chodzi
 :shu:
1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... 10...

uff dobra policzyłem do dziesięciu i odtechnąłem... teraz zabiore głos..

czytanie ze zrozumieniem się kłania
Cytuj
heh no i na forum mamy kolejna żeńską część naszego społeczeństwa... czyli tak jak mówiłem... młode dziewczyny zaczynając grać i także w naszym kraju sięto zmieni kiedyś... ale ja nie o tym... widze że nawet Lina Inverse wpisała w swoim profilu co nieco,
tak to ta oto pani...

Cytuj
wynik - GPM
kurcze to też możliwe... ale zgadujcie dalej... dla kogo nadaje się "ciepła dziesiątka"? :>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1655 dnia: Listopada 30, 2004, 07:02:34 pm »
dla pewnego zwyrola co ma twarz obrośnieta mchem, jedno oko szklane, drugie przepite i chodzi po osiedlu w samym plaszczu strasząc male dziewczynki?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1656 dnia: Listopada 30, 2004, 08:10:02 pm »
Cytuj
1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... 10...

uff dobra policzyłem do dziesięciu i odtechnąłem... teraz zabiore głos..

czytanie ze zrozumieniem się kłania

QUOTE
heh no i na forum mamy kolejna żeńską część naszego społeczeństwa... czyli tak jak mówiłem... młode dziewczyny zaczynając grać i także w naszym kraju sięto zmieni kiedyś... ale ja nie o tym... widze że nawet Lina Inverse wpisała w swoim profilu co nieco,


tak to ta oto pani...
lol....ty naprawde jestes taki glupi czy tylko takego udajesz O_0

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1657 dnia: Listopada 30, 2004, 08:13:56 pm »
lol serdz o czym ty ostatnio myslisz?!? w ciagu ostatnih 2 dni miales 3 przejawy iq holewki od buta...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1658 dnia: Listopada 30, 2004, 08:29:05 pm »
Cytuj
Cytuj
1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... 10...

uff dobra policzyłem do dziesięciu i odtechnąłem... teraz zabiore głos..

czytanie ze zrozumieniem się kłania

QUOTE
heh no i na forum mamy kolejna żeńską część naszego społeczeństwa... czyli tak jak mówiłem... młode dziewczyny zaczynając grać i także w naszym kraju sięto zmieni kiedyś... ale ja nie o tym... widze że nawet Lina Inverse wpisała w swoim profilu co nieco,


tak to ta oto pani...
lol....ty naprawde jestes taki glupi czy tylko takego udajesz O_0
probably i'm just so damn stupid... cause i dont know what you are talking about...

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1659 dnia: Listopada 30, 2004, 08:31:54 pm »
WTF? O_o