Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164032 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16360 dnia: Sierpnia 18, 2006, 07:39:41 pm »
Cytuj
buehehehe bardzo symatyczni ( patrzy na tanta

Że niby ja jestem nimiły? Na sesji zobaczysz jaki ja potrafie być niemiły.. chyba wiem, kto dostanie pierwszym fajerbolem...

Cytuj
Cytuj
Wiem ale może na troszkę by odżył
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ! <patrzy ponownie> AAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAAA !

ehehehehe.... EHEHEHEHEHEHE.....

Cytuj
Gipsi kiedys nam podczas sesji wlazl na czata...to byla jedyna sytuacja kiedy byl na nim ktos spoza WFRP team...tak mi sie wydaje przynajmjniej ;p

NO na chacie SZ odbyła się ongiś legendarna narada między Shirley, a qiax'em, w któej byłęm mediatorem i uspokajałem obie strony heh.... no i nie tak dawno temu gadaliśmy na nim z Agrias..... co nie zmienia faktu, że jest on zupełnie zbdny i jest tam tylko i wyłącznie dla szpanu...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #16361 dnia: Sierpnia 18, 2006, 07:45:47 pm »
nom pamietam ta rozmowe bywały mądrzejsze ;/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16362 dnia: Sierpnia 18, 2006, 07:47:21 pm »
na przykład?

( z tym ortografem mam przynajmiej dw asłowa i nie szerze spamu wsrod młodziezy)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2006, 07:48:08 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16363 dnia: Sierpnia 18, 2006, 08:18:13 pm »
Co do tego czata to tak jak mowil Sergey, kiedys przypadkowo przerwalem sesje paru osob i sie zdziwilem w chu* i pare zarcikow polecialo, a pozniej zdziwiony sie zapytalem Zell'a oco chodzi z ta sesja na czacie i oboje razem przyatakowalismy czata zeby przerwac im sesje ;]

Oprocz tego na pewno kiedys raz bylismy wieksza ekipa tak zeby sobie pogadac, gdy wczesniej gadalismy wspolnie na GG razem (albo przez opisy wieksza liczba osob, albo normalnie w okienku ale wspolnym) i gadalismy troche a opzniej cala akcja przemienila sie w zmienianie nickow i udawanie inne osoby, a pozniej kazdy tylko zmienial kolory swojej czcionki i napinal sie jakie to mozna robic kolory i w koncu dalismy strzale... ale duzo nas wtedy bylo ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16364 dnia: Sierpnia 18, 2006, 08:18:50 pm »
lol.... parafrazując Zella, "wskrzeszenie czata to czad" , chociaż osobiście wolę wersję wizarda "wskrzeszenie czatu jest jebnięte" :F

a co do reklamowania SZ to w sumie miło, że użtkownicy (sympatyczni naturalnie [nie, to nie jest sarkazm]) robią coś takiego z własnej nieprzymuszonej inicjatywy ;]  Chwała wam za to.

Czy tylko mi się tak wydaje, czy DB jest troszczkę sceptycznie nastawiony do świata? :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16365 dnia: Sierpnia 18, 2006, 08:19:55 pm »
Cytuj
Oprocz tego na pewno kiedys raz bylismy wieksza ekipa tak zeby sobie pogadac, gdy wczesniej gadalismy wspolnie na GG razem (albo przez opisy wieksza liczba osob, albo normalnie w okienku ale wspolnym) i gadalismy troche a opzniej cala akcja przemienila sie w zmienianie nickow i udawanie inne osoby, a pozniej kazdy tylko zmienial kolory swojej czcionki i napinal sie jakie to mozna robic kolory i w koncu dalismy strzale... ale duzo nas wtedy bylo ;]
To było pierwszego dnia, kiedy nauczyliśmy się gadać przez opisy na gg/anything else. Było to po jednej z sesji teamu, w którym kiedyś ja grałem. Kilka dobrych godzin tak gadaliśmy.
Cytuj
Czy tylko mi się tak wydaje, czy DB jest troszczkę sceptycznie nastawiony do świata?
As always.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2006, 08:21:10 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16366 dnia: Sierpnia 18, 2006, 08:24:20 pm »
Cytuj
Oprocz tego na pewno kiedys raz bylismy wieksza ekipa tak zeby sobie pogadac, gdy wczesniej gadalismy wspolnie na GG razem (albo przez opisy wieksza liczba osob, albo normalnie w okienku ale wspolnym) i gadalismy troche a opzniej cala akcja przemienila sie w zmienianie nickow i udawanie inne osoby, a pozniej kazdy tylko zmienial kolory swojej czcionki i napinal sie jakie to mozna robic kolory i w koncu dalismy strzale... ale duzo nas wtedy bylo ;]
pamiętam tą akcję. Najlepszy motyw był jak się ludzie zaczęli bawić i na czacie siedziało 5 Zellów ;] .... Poza tym zmienianie nicków na "wielbiciel_stringów_Tanta" i tym podobne też było interesujące. Ogólnie możnaby kiedyś zrobić taką akcję, taką powtórkę, tudzież "riplej" ;] .... Albo lepiej nie bo i tak nie zbierze się tyle ludzi żeby rozpiździel zrobić  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16367 dnia: Sierpnia 18, 2006, 08:25:37 pm »
Cytuj
Cytuj
Oprocz tego na pewno kiedys raz bylismy wieksza ekipa tak zeby sobie pogadac, gdy wczesniej gadalismy wspolnie na GG razem (albo przez opisy wieksza liczba osob, albo normalnie w okienku ale wspolnym) i gadalismy troche a opzniej cala akcja przemienila sie w zmienianie nickow i udawanie inne osoby, a pozniej kazdy tylko zmienial kolory swojej czcionki i napinal sie jakie to mozna robic kolory i w koncu dalismy strzale... ale duzo nas wtedy bylo ;]
pamiętam tą akcję. Najlepszy motyw był jak się ludzie zaczęli bawić i na czacie siedziało 5 Zellów ;] .... Poza tym zmienianie nicków na "wielbiciel_stringów_Tanta" i tym podobne też było interesujące. Ogólnie możnaby kiedyś zrobić taką akcję, taką powtórkę, tudzież "riplej" ;] .... Albo lepiej nie bo i tak nie zbierze się tyle ludzi żeby rozpiździel zrobić
Nah...to już nie będzie to samo. Wolał bym jakąś dupną konfę opisową zrobić.
Kiedyś też robiliśmy "sesje" na GG :F
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2006, 08:26:01 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16368 dnia: Sierpnia 18, 2006, 08:41:55 pm »
Cytuj
Kiedyś też robiliśmy "sesje" na GG :F
o tak, sesje na gg były zajebiste. Zwłaszcza jajcarskie sesje na gg, z udziałem kubusia puchatka i znajdywaniem lionhearta na śmietniku :F .... Za to konfy opisowe raczej nie są już takie zabawne, bo za mało znaków można w opis wstawiać.... osobiście preferuje normalne konfy na gg..... .i w sumie możnaby kiedyś taką masową zrobić ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16369 dnia: Sierpnia 18, 2006, 08:48:13 pm »
Cytuj
parafrazując Zella, "wskrzeszenie czata to czad" , chociaż osobiście wolę wersję wizarda "wskrzeszenie czatu jest jebnięte"
ale moja wersja sie przynajmniej rymuje ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #16370 dnia: Sierpnia 18, 2006, 10:10:10 pm »
te mortimer wth jest z tym twoim serverem to działa to nie a jak działa to połowa czasu to 600+ping >.> przy 300 bym nie miał problemow ale to.. a i dasz mi te 1g :>?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16371 dnia: Sierpnia 18, 2006, 10:30:55 pm »
Cytuj
Cytuj
Kiedyś też robiliśmy "sesje" na GG :F
o tak, sesje na gg były zajebiste. Zwłaszcza jajcarskie sesje na gg, z udziałem kubusia puchatka i znajdywaniem lionhearta na śmietniku :F .... Za to konfy opisowe raczej nie są już takie zabawne, bo za mało znaków można w opis wstawiać.... osobiście preferuje normalne konfy na gg..... .i w sumie możnaby kiedyś taką masową zrobić ;]
Taa...i zawsze kończyliśmy w latrynie albo Zell tracił protezy.
Nienawidzę nostalgii.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #16372 dnia: Sierpnia 18, 2006, 10:36:12 pm »
heh opera robi ciekawe rzeczy
 

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16373 dnia: Sierpnia 18, 2006, 10:37:33 pm »
ja tam nigdy nie lubialem opery bo tam tak niewyraznie spiewaja :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16374 dnia: Sierpnia 18, 2006, 10:43:29 pm »
Cytuj
heh opera robi ciekawe rzeczy
Wiesz, Glę...spróbuj jakąś flaszkę odpalić. Czasem pobierze 2 razy więcej niż musi i jej nie odpali.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16375 dnia: Sierpnia 18, 2006, 11:35:39 pm »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16376 dnia: Sierpnia 18, 2006, 11:41:42 pm »
Gdyby nie było podzielone na segmenty to bym ściągnął. Zresztą Speed Run Half-Life'ów jest lepszy.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16377 dnia: Sierpnia 19, 2006, 11:42:26 am »
ahahhaha...sesje na GG byle swietne. Nigdy nie za pomne jak Mol byl MG i sie potknalem i kiedy zaatakowalem ziemie toporem, Mothplor stwierdzil, ze ziemia unika ;]
A gadanie przez opisy tez bylo zabawne. Kumple z klasy - posiadacze GG znali polowe nickow osob z SZ ;p
Akcja z czatem tez rzadzila..ah stare dobre czasy ;p

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #16378 dnia: Sierpnia 19, 2006, 03:16:39 pm »
przez was sie czuje staro ;]

damn... bycie chorym w wakacje śmierdzi strasznie ;/

"jesteś głupi jak komentarz na onecie"... padłem ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16379 dnia: Sierpnia 19, 2006, 05:18:44 pm »
Cytuj
"jesteś głupi jak komentarz na onecie"... padłem ;]
Tekst o zlamaniu nosa jest lepszy ;p