Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163803 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16240 dnia: Sierpnia 14, 2006, 09:52:07 am »
Trzymajcie mnie.

Co to ma być
Ech


(...)Boys will like it, because of hot chicks and violence, and girls because girls get to kick ass all the time(...)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2006, 09:55:38 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16241 dnia: Sierpnia 14, 2006, 10:06:57 am »
bo tak to jest, jak sie 40latki próbuje przerobić na 20latki.... film nawet klapą nie będzie, będzie dnem, niczym mniej, niczym wiecej. a w ogóle CHieffu to pomymiłeś tematy dając te linki - mogłes je  z czystym sumieniem w filmach dać :F w filmach na podstawie gier ;pp

aktorka za Tinę - zabić
aktorkę od Ayane - zabić, zamurowac, utopic
aktorkę od Cycastej krysi - bejzbolem w łeb i do rowu z nią, czytaj zabic
(chcecie posłuchać dalej... ?? )
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16242 dnia: Sierpnia 14, 2006, 10:17:46 am »
Tam są przecież nastolatki niektóre. Ja uwielbiam Christie ale STARY. Ta Holly Vallance taka jakaś dziwna jest a w niczym mi nie przypomina mojeje ukochanej christnie. No i nie będzie tego jej słodkiego głosu Mitsuishi Kotono za który ją kocham :blush:

Cytuj
a w ogóle CHieffu to pomymiłeś tematy dając te linki - mogłes je z czystym sumieniem w filmach dać
No to se przenieś :F W końcuś moderatór:)

Dobra ide w kime bo mi jeszcze serducho siądzie i nie będziecie mogli wzdychać nad moją elowencją, erudycją i Eklezjastes.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2006, 10:19:47 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16243 dnia: Sierpnia 14, 2006, 10:39:01 am »
kasumi niemrawa niesamowicie... ayame nawet moze byc, wyglada podobnie i dobrze ja dobrali...
ale mi wystarczyl jeden trailer filmu ktory zapodawalem w "Filmach na licencji gier" i juz wiem ze raczej mnie to na pewno interesowac nie bedzie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16244 dnia: Sierpnia 14, 2006, 11:25:09 am »
Trailer to chujnia niesamowita byla, tak jak zreszta pewnie bedzie caly film....jedyna fajna aktorka to Holy V. a tak poza nia to same szkarady ;]

Hihi bedzie drugi Strit Fajter ;]

Cytuj
mi sie bardziej podobala akcja w bibliotece... ale ten ten ten tez zadzi ;]
ahahahhaha biblioteka mnie zmiazdzyla ;] To byl pierwszy filmik Gaki no Tsukai ktory widzialem. "Old Man Bites Tenderly" i "Slapping machine" to po prostu mistrzostwo ;]. Swoja droga filmik z leckaj tanca erotycznego tez byl niezly ;]

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Total offtopic
« Odpowiedź #16245 dnia: Sierpnia 14, 2006, 11:27:58 am »
Tinę najgorzej dopasowali O_o zupełnie inne rysy twarzy(aktorka ma zbyt mocne) i w ogóle... Nie wiem czemu ale pierwszy obrazek nie otwiera się cały więc nie widzę jak Kasumi i Ayane wygląda, ale spośród reszty to Helena najlepsza.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16246 dnia: Sierpnia 14, 2006, 11:30:45 am »
Kuźwa...sąsiedzi z dołu mają ślub i mi ktoś akordeonem zapierdziela pod oknem i spać nie pozwala ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16247 dnia: Sierpnia 14, 2006, 11:47:19 am »
ad DOA de mowie - to wyście jeszcze tego nie widzieli? Trailery były... Taka chała że szkoda gadać... Na zdjęciach wyglądaja jeszcze jeszcze ale na żywo...
(zapniesz mi stanik? JEB! - inteligentne rozmowy included...)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2006, 11:49:24 am wysłana przez Goha »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16248 dnia: Sierpnia 14, 2006, 12:01:14 pm »
Cytuj
(zapniesz mi stanik? JEB! - inteligentne rozmowy included...)
hahahah...ta scena powinna kandydowac do naordy najglupszego "dialogu" roku ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16249 dnia: Sierpnia 14, 2006, 12:51:20 pm »
Ja jakoś lubie tą grę, nie ze względu na falujące piersi (pamiętacie pierwszą część :F ) tylko na postaci Hitomi i Christie (zwłaszcza ta druga). Ale wciąż nie mogę przeboleć tych "aktorek".

Cytuj
zapniesz mi stanik? JEB! - inteligentne rozmowy included...)
A czy teraz jakikolwiek film ma ciekawe dialogi? Zemsta Sithów- kocham cię Annie, nie to ja cię kocham, ja cię kocham bardziej Annie, nie ja cię kocham bardziej - CO ONI ZROBILI Z MOIM DARTHEM VADEREM?

W ogóle sam pomysł robienia gry na podsatwie filmu. Okej, niech przynajmniej ma dorbą fabułę (vide Metal Gear Gear) ale w bijatykach fabuła? Tak samo z ekranizacja komiksów- ponoć w Spidermanie 3 ma się pojawić idol mojego dziecińśtwa- pożeracz mózgów- Venom. Jak zobaczyłem jaki aktor gra Eddiego Brocka (maksymalne chuchro) postanowiłem, że nie chcę widzieć. TO jest po prostu gwałt na moich wspomnieniach i bohaterach z dzieciństwa.

Albo film Dungeons and Dragons. BOŻE. To są filmy?

Czy obecna popkultura to musi być takie jedno wielkie gówno? Dzisiejszej muzyki nie można słuchać. Kiedyś była IMO lepsza, jakiś Scatman (swoją drogą, ciekawa ksywką jeśli weźmiemy pod uwagę inne rozumienie słowa scat [nie to dżezowe]), Ace of Base (fajne było), 2unlimited. Ale dzisiaj to jakaś Mandaryna (no koment), Mistrz dYoda (beton) i cała graja "modnego" hiphopu (jak peja co ponoć reprezentuje biede). Do tego dodać modę na chore lewactwo (np. ten tutaj psychopata), całkowite zejście na psy jakiejkolwiek moralności (dzisiaj wziąłem sobie do ręki Tele Tydzień a na tylnej i wewnętrznej okładce reklamówki ekranów na komórki  z czego 90% to bezwstydne gołe baby), wspomnianie gówniane filmy (ekranizacje komiksów i gier komputerowych).  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16250 dnia: Sierpnia 14, 2006, 01:10:32 pm »
Cytuj
CO ONI ZROBILI Z MOIM DARTHEM VADEREM?
skomercjalizowali do bólu,, idol nastolatek ;( (gdzie ten ochrypły i nie czuły Vader ;/)

Cytuj
W ogóle sam pomysł robienia gry na podsatwie filmu. Okej, niech przynajmniej ma dorbą fabułę (vide Metal Gear Gear) ale w bijatykach fabuła? Tak samo z ekranizacja komiksów- ponoć w Spidermanie 3 ma się pojawić idol mojego dziecińśtwa- pożeracz mózgów- Venom. Jak zobaczyłem jaki aktor gra Eddiego Brocka (maksymalne chuchro) postanowiłem, że nie chcę widzieć. TO jest po prostu gwałt na moich wspomnieniach i bohaterach z dzieciństwa.
Eddie to ten taki muskularny był nie? Aktor jest fatalnie wybrany;/

Cytuj
Albo film Dungeons and Dragons. BOŻE. To są filmy?
To była kiszka niesamowita ;]

Cytuj
Ace of Base (fajne było)
To to to, akurat bardzo pozytywne było i to bardzo bardzo pozytywne

O hip-szicie nie wypowiadam się, ja od dziecinstwa słuchałem Genesis, Guns N' Roses, Jacksona (:P), Ace of Base i inne tamte przeboje (Y.M.C.A :P)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16251 dnia: Sierpnia 14, 2006, 01:13:09 pm »
Cytuj
skomercjalizowali do bólu,, idol nastolatek ;( (gdzie ten ochrypły i nie czuły Vader ;/)
Gdzie jest Vader co lubi grzebać swoim córkom w oku i obcinać dłonie swoim synom?

Cytuj
Eddie to ten taki muskularny był nie? Aktor jest fatalnie wybrany;/
Brock to był kawał koksa który nonstop pakował na chacie :) A ten baran wygląda jak stary zboczyl i do tego chuchro jak małysz.

Cytuj
To to to, akurat bardzo pozytywne było i to bardzo bardzo pozytywne

O hip-szicie nie wypowiadam się, ja od dziecinstwa słuchałem Genesis, Guns N' Roses, Jacksona (:P), Ace of Base i inne tamte przeboje (Y.M.C.A :P)
Kurde, Dr.Alban (IT'S MY LIFE !) , Mr. President :F Muzyka z lat mojej młodości (khe khe ide wziąć leki na serce :F )
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2006, 01:14:20 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16252 dnia: Sierpnia 14, 2006, 01:54:18 pm »
Cytuj
ad DOA de mowie - to wyście jeszcze tego nie widzieli? Trailery były... Taka chała że szkoda gadać... Na zdjęciach wyglądaja jeszcze jeszcze ale na żywo...

W ogóle tworzenie filmów opartych na bijatykach to jakaś pomyłka. Do tej pory wyszły z tego same gnioty, vide Mortal Kombat czy Street Fighter (no może Mortala 1 da się jeszcze przełknąć). W przypadku Dead or Alive wszystko wskazuje na to że będzie identycznie. Tak w ogóle to chodzą pogłoski o przeniesieniu na wielki ekran Soul Calibura. Jeśli chodzi o mnie, to raczej wolałbym zobaczyć anime, oparte na tym tytule. Gdyby komuś udało się to sprawnie zrobić, to by dopiero było coś...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16253 dnia: Sierpnia 14, 2006, 01:58:56 pm »
To nie plotki, obsada jest powoli zbierana, zdjęcia maja ruszyć w 2007, oni znów to spieprzą, ja mam nadzieję, że film Metal Gear Solid będzie mistrzowski, bo pieczę nad nim będzie sprawować sam Hideo Kojima, a jak wiadomo i widać w MGS2 ma on ogromne zapędy do bycia reżyserem, więc czymam kciuki :P ^^

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16254 dnia: Sierpnia 14, 2006, 02:09:56 pm »
W takim razie pozostaje trzymać kciuki za obydwa tytuły, bo MGS 1 i Calibur 1 to gry kultowe i miło było by, zobaczyć ich sprawnie wyreżyserowane wersje filmowe. Tak pozatym, to chyba ma też powstać kinowa Onimusha robiona przez Christophera Ganza (twórcy Silenta).

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16255 dnia: Sierpnia 14, 2006, 02:17:09 pm »
Cytuj
Cytuj
ad DOA de mowie - to wyście jeszcze tego nie widzieli? Trailery były... Taka chała że szkoda gadać... Na zdjęciach wyglądaja jeszcze jeszcze ale na żywo...
W ogóle tworzenie filmów opartych na bijatykach to jakaś pomyłka. Do tej pory wyszły z tego same gnioty, vide Mortal Kombat czy Street Fighter (no może Mortala 1 da się jeszcze przełknąć). W przypadku Dead or Alive wszystko wskazuje na to że będzie identycznie. Tak w ogóle to chodzą pogłoski o przeniesieniu na wielki ekran Soul Calibura. Jeśli chodzi o mnie, to raczej wolałbym zobaczyć anime, oparte na tym tytule. Gdyby komuś udało się to sprawnie zrobić, to by dopiero było coś...
Film MK (jedynka) był niezły. Fajnie zrobili, do tego teksty Johnny'ego (TO BYŁY OKULARKI ZA PIĘCSET DOLCÓW, DUPKU :F), fajne plenery. Heh, taki gówniarz byłem wtedy ;) Biegałem na salony z tą gierą, kupowało się żetony. Miałem fioła na punkcie mk do dziś pamiętam jeszcze niektóre ciosy i fatality (głównie dla ninjasów). A Street Fightera wówczas nie lubiłem. Za to teraz odwrotnie, lubie sobie popykać w jakąś Alfę, albo którąś trójeczkę, natomiast Mortala traktuje bardziej sentymentalnie. Co nie zmienia faktu, że film na pewno był lepszy od innych ze swojego gatunku opartych-na-grach. Także trzeba przypomnieć, że wtedy to nie było tak popularne zjawisko. Mario Bros ( :F ) i Street Fighter ( LOL ) i chyba więcej nie było. Dopiero od niedawna kreci się Doomy, Resident Evile, Silent Hille itp itd

A co do anime- nie wiem czy akurat Soul Calibur (nie jestem w temacie anime na bieżąco) ale powstało anime King of Fighters, Street Fighter, Virtua Fighter, Fatal Fury ( :F ), Samurai Spirits (bez mojej ulubionej postaci) i jescze mnóstwo.

Cytuj
Hideo Kojima, a jak wiadomo i widać w MGS2 ma on ogromne zapędy do bycia reżyserem, więc czymam kciuki
Ja się boje, że Kojima przedobrzy kiedyś :) Jedynka była miodzio, dwójka jeszcze lepsza, trójka cudowna. Poprzeczka jest zdecydowanie bardzo wysoko, a trailery na razie nastawiają mnie sceptycznie (same dziady + raiden w szpilkach + okropna meryl z jedynki :F )

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16256 dnia: Sierpnia 14, 2006, 02:27:52 pm »
A ja akurat sikam ze szczescia po kazdym trailerze i jestem przekonany, ze Snejku odejdzie w wielkim stylu ;]

A co do ekranizacji bijatyk, to wg. Wakacyjnego N+ film Tekken jest juz w produkcji podobnie zreszta jak wspomniany wyzej Tale of Two Sword (Soul Calibur)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16257 dnia: Sierpnia 14, 2006, 02:32:49 pm »
Cytuj
A ja akurat sikam ze szczescia po kazdym trailerze i jestem przekonany, ze Snejku odejdzie w wielkim stylu ;]

 
Jak Werter

A teraz z innej beczki

http://ff7source.net/news.php
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2006, 02:34:14 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16258 dnia: Sierpnia 14, 2006, 02:47:35 pm »
Jest to fotka z trailera MGS4. Snake mówi tam że musi wymazać swoje geny z powierzchni ziemi i że będzie to jego ostatnia misja. Albo może po prostu miał już dość występowania w metalach i postanowił zakończyć swój żywot, by nikt nie zrobił już MGS5...

Co dotego linka z newsem FF7, to nie wiem o co chodzi, bo w ogóle nie chce mi się otworzyć.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16259 dnia: Sierpnia 14, 2006, 02:50:56 pm »
Cytuj
Jest to fotka z trailera MGS4. Snake mówi tam że musi wymazać swoje geny z powierzchni ziemi i że będzie to jego ostatnia misja. Albo może po prostu miał już dość występowania w metalach i postanowił zakończyć swój żywot, by nikt nie zrobił już MGS5...
Wiem że to fotka z trailera nowego Metal Geara :) Nauczony poprzednimi sztuczkami pana Hideo (hideous :) ) traktuje ten trailer z przymrużeniem oka. ONUS IS OURS ;)

Cytuj
Co dotego linka z newsem FF7, to nie wiem o co chodzi, bo w ogóle nie chce mi się otworzyć.
No, widocznie mają jakieś problemy. Ale później polecam spróbować ponownie.