Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161394 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14780 dnia: Czerwca 01, 2006, 08:23:29 pm »
Ja korzystam z eMule'a i jestem tej marce wierny, chociaż dzisiaj mnie np. wk**wił nieziemsko, jak się okazało, że po 15 minutach po moim wyjściu z domu stracił połączenie i w trakcie mojej absencji ściągnęła się zastraszająca liczba 3 MB danych. Jako drugi sprzęt wykorzystuję Azureus'a, bo chociaż jest ramożerny, to jednak najlepiej działał ze wszystkich klientów BT jakich sobie ściągnąłem... ale ostatnio go prawie nie włączam, bo tam głównie anime znaleźć można, a anime to narazie mi nie potrzebne...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14781 dnia: Czerwca 01, 2006, 08:45:52 pm »
no ja uzywam torrenta na ogol, chociaz problemem jest do, ze w porownaniu z takim eMulem, ktore uzywam jako rezewowego p2p, ma dosyc skromna biblioteke plikow

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #14782 dnia: Czerwca 01, 2006, 09:36:57 pm »
tak bajdełej, zarzućcie za jakich torrentowni korzystacie ? i z jakich macie najlepszy transfery ?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14783 dnia: Czerwca 01, 2006, 09:39:24 pm »
musiol nie wiem czy zauwazyles ale ten program ma taka sprytna sztuczke (ale nie wiem czy dasz rady wykonac te sztuczke, bo ona jest prawie tak trudna jak trick z cdromem od śp. bambiego) ze jak zaznaczysz w oknie wyszukiwania budke kolo ktorej pisze zeby wyszukiwalo tylko pliki z wolnymi slotami to ci bedzie wyszukiwalo tylko pliki z wolnymi slotami :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #14784 dnia: Czerwca 01, 2006, 09:48:20 pm »
Wiem, próbowałem, ale wtedy gów*o znajdywał z gierek na PS2, no i pozatym mam wewnętrzne ip ;/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14785 dnia: Czerwca 01, 2006, 10:46:45 pm »
nie zdazylem zaprowadzic macka do szkoly :-(

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14786 dnia: Czerwca 01, 2006, 11:16:37 pm »
Z cyklu "Niezrozumiałe Tantowe gadki o jego uczelni":

Mam jutro podwójne megakolokwium (miesiąc temu miałem potrójne, ale teraz też jest źle) i chciałem się uczyć gdzieś od 20ej. Skończyło się tak, że przeczytałem pierwszą stronę skryptu, zasnąłem i obudziłem się pół godziny temu.... no cóż.. jeszcze cała noc przede mną....

Z cyklu "Karaoke dla każdego"

I'm not alone, coz the TV is on yeah.... I'm not crazy, coz I take the right pills everyday.....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14787 dnia: Czerwca 01, 2006, 11:31:16 pm »
No ja uzywam teraz tylko torrenta i w sumie powiem wam ze to kupa jest ;/
Nie no zaj***sta sprawa do nowych plikow wszystko sie sciaga... ale wp orownaniu z EMule to sie chowa... jak chcesz jakis starszy plik to przy torrencie niestety umierasz, gry na EMule leca o wiele szybciej i jak widze jak kumpel do mnie codziennie wbija z nowa gra na PS2 to az czasem chce przytulic moja nagrywarke DVD bo boje sie ze umrze jak nagrywam jedna gre dla niego i dla mnie tez nagrywam ;/
Do tegoseriale i inne filmy... jesli czegos nie ma na eMule to znaczy ze teg poprostu nie ma wogole.
Ogolnie cale moje zycie netowe przejechalem na Soul Seeku i do nego mam najwiekszy sentyment i to jego bede lubial najbardziej... ze wzgledu na jmusic i inne pierdolki jak pokoje specjalistyczne, no ale odkad mi dysk padl to uzywam tylko torrenta zeby ssac nowe pliki a nic nie musiec udostepniac.

Kiedys mialem tak jak Musiol ze mi niedzialal Torrent, ale jakos jak teraz uzywam Bit Comet to jakos mi wszystko zapieprza jak wsciekle...

Ostatnio tylko umatrlem jak ally mc beall 6 epow ssalem 2 tygodni a pozniej jak wlaczylem moje uszu strasozne byly wloskim dubbingiem ;/ to bylo prawie tak niefajne jak dzisiejsze tapetowanie mojego przedpokoju z dupy wzietego ;/

Dzieki za prezent Sol -przyda sie jesli na wakacje pojade do roboty do anglii -Moze w kartach z pytaniami beda tam jakies sztucki jak wyskrobac funciaka na winko od bogatego obywatela;]  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2006, 11:33:02 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14788 dnia: Czerwca 02, 2006, 06:26:11 pm »
udało się zalicyzć ćwiczenia z powszechnej....chciałam iść kobietę błagać,żeby mi 3 postawiła i żebym nie miała komisa,a ona mi bez gadania dała 4 :F Za to zerówkę z logiki chyba oblałam-tzn. nie było oceny przy moim nazwisku [z czego wynikałoby,że chyba mam zaliczać w normalnym terminie],ale jestem prawie pewna,że mam 5 dobrze [bo tyle trzebabyło mieć na 3]. Może facet nie zdążył sprawdzić,albo gdzieś mu moja praca wsiąkła...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14789 dnia: Czerwca 02, 2006, 07:05:43 pm »
Z cyklu "Fascynujące perypetie Tanta w murach PG"

Zaliczyłem czwartkowe Kompjuta Sajens na 14/20 pkt, czyli na ocene 3,5. Ogłaszanie wyników w internecie, to jest jednak fpytna sprawa. Wstyd troche, bo niby to wszystko łatwe było, ale ja się uczyłem (a właściwie przypominałem sobie) wyłącznie algorytmikę, a dopiero jak przyszedłem na egzamin ludzie powiedzieli mi, że większość zadań będzie ze statystyki, której wogóle nie ruszyłem. No ale dało się wszystko na logikę wykminić, więc w sumie jestem zadowolony z tej oceny, biorąc pod uwagę ilość czasu, jaką spędziłem na nauce.

A dzisiaj pisałem podwójne kolokwium w Potensziometyk end Konduktometryk Tajtrejszons... poszło mi w miarę dobrze, bo rozumiałem o co chodziło i 50% z każdego powinienem mieć..... jak dostanę 2x 3= to naprade będę zadowolony, bo te kolokwia to upierdliwa sprawa jest strasznie i grunt, żeby je zaliczyć i mieć to wszystko z głowy.


Brak nagrywarki to naprawde bolesna sprawa. Tym bardziej bolesna, że usterka, której ona doznała to zsunięcie się głupiej gumki napędowej, którą bym sam założył... gdybym miał palce grubości słonych paluszków...  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #14790 dnia: Czerwca 03, 2006, 11:00:36 pm »
Wszyscy pomarli czy jak ?
Nic nie piszecie <_< zanim ktokolwiek powie, że forum znów umarło to powiem, ze jakby ktoś z was cokolwiek napisał...to by nie było powodów by tak mówić. Powracający temat braku nowych useró...pojawiają się...z takich co się zaklimatyzowali: Igni<choć jest rzedziej>, Garfield<czasami wpada>, Anoukowi sie spodobało<na jak długo to nie wiem> (o kimś zapomniałem mozę). Tym wywodem koncze ten post, może ktoś odpowie :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14791 dnia: Czerwca 03, 2006, 11:05:02 pm »
nie mozę ale może chłopcze < i to mnie sie czepiacie błędów pffff>
ano ano ale zauważ kompanie musiolu ze garfild tylko w X czy Y odpowiada a Igny chyba tylko swoje opowiadania zamieszcza - poprawda opowiadanie , jak zamieszczał Wielka Wojne tak teraz tylka tą Nieruchomość -_-

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #14792 dnia: Czerwca 03, 2006, 11:22:09 pm »
Ty...akurat mnie sie nie czepiaj literówek ;]
Może mają coś ważniejszego do roboty ?
Gipsi pewno z dziewczyną, Tant uczy sie/gra, reszta gra/uczy sie/pije :]

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #14793 dnia: Czerwca 03, 2006, 11:38:18 pm »
Ja nic nie powiem ładnego ...
dzisiaj sephion - główny ziom z jrpg.pl (tam zaczęłem pisac pierwsze teksty itp.) powiedział, że strona działa ostatni dzień. jestem smutny a wręcz załamany - aż dziwne... ;(
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2006, 11:39:31 pm wysłana przez Shmatan »
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #14794 dnia: Czerwca 03, 2006, 11:53:03 pm »
zdradzisz jakieś szczegóły? czy nie zabardzo ?
kolejny serwis mniej....z jednej strony lepiej, z jednej źle

Zawsze Shmatan\Dark Serge możesz częściej bywać na SZ ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2006, 11:53:39 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14795 dnia: Czerwca 04, 2006, 12:57:51 am »
ja własnie z kabaretonu wróciłem... ogólnie tak sobie, cho parę skeczy nawet mi się bardzo spodobało.

tak btw. Anouk to ona Musiol....
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #14796 dnia: Czerwca 04, 2006, 01:00:28 am »
pardon...błąd w odmieniowywaniu <nie lubie tego... ;/> wybacz panno/pani Anouk, jeśli tamtym postem jakoś Cię uraziłem. No to mamy kolejną przedstawicielkę płci niezawsze pięknej :P"

Offline Garfield

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14797 dnia: Czerwca 04, 2006, 01:02:02 am »
Cytuj
garfild tylko w X czy Y odpowiada
wiecie...... nie ma His :(  a tak wogóle to przeważnie nie jestem w temacie. dodatkowo sesja mi się zaczęła i pochłonieta jestem innymi sprawami..... ale się poprawie. obiecuje. przesyłam buziaczki dla Żuków i Żabuchów :P      

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #14798 dnia: Czerwca 04, 2006, 02:01:28 am »
Cytuj
zdradzisz jakieś szczegóły? czy nie zabardzo ?
kolejny serwis mniej....z jednej strony lepiej, z jednej źle

Zawsze Shmatan\Dark Serge możesz częściej bywać na SZ ;)
Na pewno będę częściej bywał tutaj :D (chyba).
A co się stało ? hmm... mała ruchliowość ludzi jak sądzę...Szkoda mi tego "dorobku kulturowego" jakby nie patrzeć to jsite był tym głównym i pierwszym...tylko zabrakło nowych ludzi a starzy się wypalili po jakims czasie(jak np. ja ;/)...



"Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków "- idealnie pasuje do tego zjawiska zwanego końcem jSite...
Ale żeby nie była za smutno - zrobiłem caluśkiego backupa jrpg.pl na dysku - przeszło kilkaset MB tekstów obrazków, newsów itd (łącznie z forum :>) leży na dysku i czeka aż ktos przyjdzie z defiblyratorem ;>
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2006, 02:02:36 am wysłana przez Shmatan »
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #14799 dnia: Czerwca 04, 2006, 02:04:20 am »
No nic, coś sie zaczyna, coś kończy.  Na SZ praktycznie utrzymuje sie ta sama kadra, z drobnymi rotacjami, jedni uważają, że jestem jakby motorem napędowym SZ :P bo zapierdzielam jakbym nie miał co innego do roboty :P <zawsze możesz dołączyć do nas ;]>