Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165107 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1440 dnia: Listopada 15, 2004, 08:49:42 pm »
marne 7-....
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1441 dnia: Listopada 16, 2004, 12:57:04 pm »
ale dzis jest lipny dzien.....

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1442 dnia: Listopada 16, 2004, 04:00:41 pm »
Eee tam lipny ja mam w szkole przez cały tydzień próbne matury i połowy lekcji nie ma :lol:
Nie wiem tylko czy się cieszyć czy płakać że ja nie będę miał próbnych <_<  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1443 dnia: Listopada 16, 2004, 04:06:24 pm »
raczej płakać... aha i mi też chodziło Digimony z PSX :P  ale to już ci wpisałem w twojego posta... wręciłem się do niego na hwile w tamtym topicu o pomocy ogólnej :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1444 dnia: Listopada 16, 2004, 05:10:10 pm »
ale przydupiascie....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1445 dnia: Listopada 16, 2004, 05:31:11 pm »
eee serdzej mama cie bije kablem czy co ze od paru dni taka "handre" masz? :P :P :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1446 dnia: Listopada 16, 2004, 05:32:01 pm »
poprostu chodiz o to ze dzisiaj prawie nikt nie pameiatl o moich urpdiznach i jestem wkurzony..... i napsialem etst z majcy na 9/10

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1447 dnia: Listopada 16, 2004, 05:34:51 pm »
hahahha o LOL! Wacusiu nie drygaj jeszcze ci ktoś życzenia złoży ;p Na forum zawsze składamy życzenia wieczorem więc masz jeszcze czas.. może toś ci złoży... np. ja:P


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1448 dnia: Listopada 16, 2004, 05:35:07 pm »
ol men sorka Serdzej, zycze wszystkiego najlepszego i zeby ci wkoncu przeszla nuda :D
sorki ze nie pamietalem, ale nie zagladam nigdy w profile innym tylko zawsze jak ktos sklada zyczenia to sie przylaczam ;)

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1449 dnia: Listopada 16, 2004, 05:39:47 pm »
wszystkigo najlypszego, zdrywia, szczyścia, pomyślności i wszelkiej radości życzy Heti :D:P
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2004, 05:40:01 pm wysłana przez heti »



Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1450 dnia: Listopada 16, 2004, 05:45:38 pm »
ja to tam cienki w te klocki jestem, wiec bedzie krotko: best wishes :P i co tam jeszcze chcesz :P a teraz opowiem wam ciekawostke: 3 dni temu jak bylem u brata w krk brat kupil w tesco mopa... mop zlamal sie w dwoch miejscach przy 1 uzyciu  =] qrde a dzisiaj byla gegra a tylko ja nie bylem pytany... temat byl zajebiscie prosty: wyspy, archipelagi, polwyspy i cala linia brzegowa europy... ale od czego ma sie glowe? wczoraj chodzilem bez kurtki i sie rozchorowalem (jupi!!!) i dzisiaj caly dzien szpilalem w pes4 (martins rzadzi :D). GEOGRAFIA 4EVA!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2004, 05:45:56 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1451 dnia: Listopada 16, 2004, 05:49:15 pm »
ciekawi mnie czemu wszyscy az tak kochaja gegre :D a jutro oczywiscie jaka lekcje mam pierwszą? nigdy nie zgadniecie :P i oczywiscie jeszcze kartkowka bo czemu by nie >_<

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1452 dnia: Listopada 16, 2004, 05:51:38 pm »
Tanjoubi omedetou gozaimasu Sergippo-kun. A sie wam muszę czymś pochwalić. Normalnie was wmuruje z zazdrości. Mój ojciec projektuje nowe TESCO w Gdańsku!!!!!!!! Może będę miał tam zniszkę na polskie podróbki chinskich podróbek japońskich zabawek z ameryki albo na buraki ćwikłowe.... i'm proud of you dad...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1453 dnia: Listopada 16, 2004, 05:57:53 pm »
eeeeeeee dzienx mimo wszystko..............ale chodizlo mi o tych znajomych co spotykam na codizen :(
ale dzienx za poprawe humoru ;)
Cytuj
GEOGRAFIA 4EVA!!!!!!!
ej ej ej ej eje ej ej ej. Ten bulgar firmy "made in china" nie dosc ze pytan nie dostarcza to jeszce bluzga !

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1454 dnia: Listopada 16, 2004, 05:59:50 pm »
Cytuj
GEOGRAFIA
ocenzurowac hama, jeszcze to dzieci zobacza :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1455 dnia: Listopada 16, 2004, 06:50:15 pm »
no wlasnie.
a tak BTW to sie pelnoletni odezwali :lol:

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1456 dnia: Listopada 16, 2004, 07:22:44 pm »
Cytuj
ol men sorka Serdzej, zycze wszystkiego najlepszego i zeby ci wkoncu przeszla nuda :D
sorki ze nie pamietalem, ale nie zagladam nigdy w profile innym tylko zawsze jak ktos sklada zyczenia to sie przylaczam ;)
ja tak samo... no chyba że był jeden wyjątek.. zobaczyłem avka GamePleja i już sie domyślałem cosik a później wszedłem na ten topic i okazało się prawdą..

niech ci więc będzie smyku... wszystkiego najlepszego :)  SergeyBoy nie drygaj pałki i olej kumpli życze żeby oni więcej nie zapominali o twoich urodzinkach a także spełnienia marzeń (czyli wreszcie tego jednego upragnionego posiłku tygodniowo) wielu miłych chwil no i dostania się do fajnego liceum/technikum po zakończeniu gimnazjum... aha no i polepszenia umiejętności w pisaniu życze tak co byś mógł skrobbać wypaśne artykuły i fanfiki...
życzy pani Halina z sąsiedztwa... tfu Gipsi :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2004, 07:23:12 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1457 dnia: Listopada 16, 2004, 07:25:24 pm »
Serdzi wszystkiego naj^^ i masz odemnie ;*

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #1458 dnia: Listopada 16, 2004, 07:39:32 pm »
A ja ci Serdz nie dam buziaczka :D taki ze mnie ham a BTW : (jak to spiewali na urodzinach mojego kolesia od angola) hepi berzdej tu juuu :D spoznione co prawda ale przez 2 dni netu nie mialem :P
BUAHAHAAHAHAHA TANT BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :ROTFL: :LMAO: :lol: :LOL2: hahahahah po prostu wmurowalo mnie z tym TESCO  :grin:  


Cooool ^.~

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1459 dnia: Listopada 16, 2004, 07:58:38 pm »
hx wsyztskim. Tant..........BEZ KITU bedziesz mial znajomosciu w w w w ......u pana boga za piecem :P
a tak BTW tp mi wyszedl fajny opis na GG :D