Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163908 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13920 dnia: Kwietnia 21, 2006, 08:14:07 pm »
a tętno jakie miałaś? 10-30? a raczej chyba 30-10, bo ci krew w drugą stronę krąży przecież i nigdzie się jej nie śpieszy...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13921 dnia: Kwietnia 21, 2006, 08:19:32 pm »
Cytuj
Snajper natomiast musi dobrać odpowiednio kamuflaż, umieć się schować i często zmieniać położenie. Snajper może być zabójczy nawet ze zwykłym karabinem myśliwskim, a "mieczowiec" sobie raczej z mieczem dwuręcznym nie poradzi tak, jak z mieczem jednoręcznym (jeśli ćwiczył na jednoręcznym i vice wersa). Samo zostanie snajperem jest ciężkie. Mieczem sobie pomachasz parę razy i możesz iść się "bawić". Przyszły snajper musi najpierw się wykazać strzelająć ze zwykłego "handguna".
E, z tym handgunem to przesadziłeś :) To przyszły strzelec wyborowy musi się najpierw wykazać w strzelaniu z normalnego kbk. Ale strzelec wyborowy to tez nie to samo co snajper. A snajper to  lezenie przez kilka dni w jednym miejscu, w całkowitym bezruchu nic przyjemnego.

Cytuj
kamuflaz i odpowiednie schowanie sie... mniam... esencja lamerstwa
Snajper to najbardziej wymagający i najtrudniejszy ze wszystkcih powiedzmy, rzemiosł pola walki. Nawet najlepsi, nazwijmy ich, komandosi się do tego nie nadają. Snajper musi oddać pierwszy strzał celny inaczej jest spalony. Zresztą oni nie uzywają wytłumionych automatów (choć są wyjątki). O wiele łatwiej jest chwycić toporek i odwalać rębajłę na halucynkach, czy jak to wolą niektórzy bersekera, niz snajperzyć.  Counter strike niestety, nie ma nic wspólnego z rzeczywistoscią. Moze modele broni są podobne, ale to wszystko.  Jeden taki, opanowany, cierpliwy, dobrze wyszkolony i doświadczony snajper moze zakończyć wojnę jednym strzałem.

Cytuj
ja bym to nazwal graniem fair
Wiesz, jakie są najskuteczniejsze taktyki pola walki średniowiecznej? Walka zaczepna/szarpana. Wcale nie takie fair. Ale na wojnie nie liczy się co jest fair. Tam się liczy kto przezyje. Weźmiesz mieczyk i będziesz biegł na szwadron kuszników :D ?

Cytuj
phi! co to za problem wladowac komus kulke z ukrycia
jw. Zabawa w westerny to tylko na filmach :)

Sorry, za nielogiczne i niepowiązane zdania, ale krótki sen nie robi mi dobrze.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2006, 08:23:14 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13922 dnia: Kwietnia 21, 2006, 08:28:47 pm »
Cytuj
Snajper to najbardziej wymagający i najtrudniejszy ze wszystkcih powiedzmy, rzemiosł pola walki. Nawet najlepsi, nazwijmy ich, komandosi się do tego nie nadają. Snajper musi oddać pierwszy strzał celny inaczej jest spalony. Zresztą oni nie uzywają wytłumionych automatów (choć są wyjątki). O wiele łatwiej jest chwycić toporek i odwalać rębajłę na halucynkach, czy jak to wolą niektórzy bersekera, niz snajperzyć. Counter strike niestety, nie ma nic wspólnego z rzeczywistoscią. Moze modele broni są podobne, ale to wszystko. Jeden taki, opanowany, cierpliwy, dobrze wyszkolony i doświadczony snajper moze zakończyć wojnę jednym strzałem.
i co z tego, ze to jest trudny fach? ja tu mowie glownie o honorze i widowiskowosci walk oboma rodzajami broni, a nie ze lepsze to co trudniejsze...

Cytuj
Weźmiesz mieczyk i będziesz biegł na szwadron kuszników
szwadron? phi! z zamknietymi oczami i jedna reka bym ich wszystkich polozyl :P

 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13923 dnia: Kwietnia 21, 2006, 08:38:44 pm »
Cytuj
i co z tego, ze to jest trudny fach? ja tu mowie glownie o honorze i widowiskowosci walk oboma rodzajami broni, a nie ze lepsze to co trudniejsze...
Najpierw powiedziałeś, ze to lamerskie. Nie jest lamerskie, bo byle pajacyk z karabinkiem nigdy nie będzie snajperem. To są najlepsi z najlepszych. Sam strzał z daliekiej odległości to nie tylko spojrzenie przez lunetę. To mnóstwo pomiarów, bo i kula prosto nie leci i wiatr wieje itp. Widowiskowość walki - zarówno tej z bronią palną, białą czy w walce wręcz, masz tylko na filmach. Zaden major Specnazu nie będzie biegał z dwoma SAA tylko po to zeby nimi pomachać, zaden pan nie będzie biegał z dwoma katanami zeby nimi porobić piruety, zaden karateka nie będzie wykonywał efektownych kopów z obrotu. Widowiskowość to domena filmu.
Praca snajpera nie jest widowiskowa i usnąłbyś na pewno na filmie który realistycznie pokazywałby jego pracę.
Poczytaj sobie Księgę pięciu kręgów Musashiego. Jego techniki to było szarpanie za ubranie, ciąganie za włosy, pchanie, uderzanie pochwą, plucie w twarz, obrzucanie piaskiem. Tym sposobem wyszedł z bodajze ponad 60 walk nietknięty. Jakby chciał walczyć honorowo, nie wygrałby zapewne zadnej z nich.

Gdyby mi kiedyś przyszło walczyć w obronie własnej- tak naprawdę na powznie, ostatnią rzeczą na którą będę patrzył, będzie to honorowe, fair-play podejscie. Jak odsłoni plecy to wykorzystam to.  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2006, 08:41:35 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13924 dnia: Kwietnia 21, 2006, 08:52:52 pm »
tętno miałam wysokie jak na mnie, bo okazało się ,że jestem za chuda/zgrabna :P i aparaty nie chciały na mnie działać [bo to taka przepaska montowana pod sercem była i ze mnie się zsuwała [nielicząc tego,że frajerka to przymocowała z lewej strony :F] W każdym razie poszatpała się ze mną, podenerwowałyśmy się, zalała mnie zimną wodą [bo przed umocowanie trzeba ten pasek potrzeć zimną wodą ] i już spoczynkowe miałam 90 zamiast 60 :) W każdym razie powoli podeszło chyba do 150 po 5 minutach ćwiczeń w jakimś dziwnym tempie [haha-już chciałam napisać tępie. Prawnicy to debile XD]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13925 dnia: Kwietnia 21, 2006, 09:55:20 pm »
Cytuj
Najpierw powiedziałeś, ze to lamerskie. Nie jest lamerskie, bo byle pajacyk z karabinkiem nigdy nie będzie snajperem.
nie chodzilo mi o to, ze lamerskie, czylize latwe do opanowania... chodzilo mi o lamerskie, bo napastnik dziala z ukrycia bojac sie rownego starcia twarza w twarz...

Cytuj
Widowiskowość walki - zarówno tej z bronią palną, białą czy w walce wręcz, masz tylko na filmach. Zaden major Specnazu nie będzie biegał z dwoma SAA tylko po to zeby nimi pomachać, zaden pan nie będzie biegał z dwoma katanami zeby nimi porobić piruety, zaden karateka nie będzie wykonywał efektownych kopów z obrotu. Widowiskowość to domena filmu.
tutaj troche przesadziles... nie chodzilo mi o jakies piruety czy efektowne pokazowki katana... wg mnie po prostu gosc z odrabana glowa "wyglada fajniej" niz gosc, ktory stoi jak gdyby nigdy nic i nagle pada z jakas tam mala dziurka... wiem, ze takie artystyczne wywijanie mieczami to tylko filmy, ale juz samo dzialanie bronia biala, chocby najprostszymi srodkami to jest cos piekniejszego niz kulka imo...

Cytuj
usnąłbyś na pewno na filmie który realistycznie pokazywałby jego pracę.
nie watpie

Cytuj
Gdyby mi kiedyś przyszło walczyć w obronie własnej- tak naprawdę na powznie, ostatnią rzeczą na którą będę patrzył, będzie to honorowe, fair-play podejscie. Jak odsłoni plecy to wykorzystam to.
w obronie wlasnej... ale wracajac do snajpera, przeciez ofiara nawet nie wie o jego istnieniu... w obliczu zagrozenia zycia, to zrozumiem. a tymczasem to, co robi snajper to juz jest czyste hamstwo

Cytuj
Poczytaj sobie Księgę pięciu kręgów Musashiego
wydluz dobe...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13926 dnia: Kwietnia 21, 2006, 10:05:40 pm »
ej, Tylko qiax ma kopirajta na taki styl wstawiania quotów co dwie linijki tekstu. Toż to plagiat jest.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13927 dnia: Kwietnia 21, 2006, 10:10:06 pm »
ostatnio jeszcze pare osób tak robi. Taki musiol na przykład ;)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13928 dnia: Kwietnia 21, 2006, 10:20:47 pm »
Cytuj
Cytuj
Najpierw powiedziałeś, ze to lamerskie. Nie jest lamerskie, bo byle pajacyk z karabinkiem nigdy nie będzie snajperem.
nie chodzilo mi o to, ze lamerskie, czylize latwe do opanowania... chodzilo mi o lamerskie, bo napastnik dziala z ukrycia bojac sie rownego starcia twarza w twarz...
Nawet nie wiesz w takim razie jakiego schiza mają żołnierze na polu walki, jeśli wiedzą, że gdzieś się czai na nich snajper. A strachu nie może odczuwać, bo nie będzie celnie strzelał (adrenalina, trzęsienie rąk). Snajperkę naprawdę ciężej utrzymać niż miecz, i jest to mniej wygodne (wiem, bo już sam KBKS mi sprawiał trudności na strzelnicy). Mając miecz mogą ci się trząść ręce. Przy snajperce musz to powstrzymać (a utrzymanie celownika na celu to cholernie ciężka sprawa).
Rowne starcie to właśnie pojedynek dwóch snajperów.

Cytuj
Cytuj
Widowiskowość walki - zarówno tej z bronią palną, białą czy w walce wręcz, masz tylko na filmach. Zaden major Specnazu nie będzie biegał z dwoma SAA tylko po to zeby nimi pomachać, zaden pan nie będzie biegał z dwoma katanami zeby nimi porobić piruety, zaden karateka nie będzie wykonywał efektownych kopów z obrotu. Widowiskowość to domena filmu.
tutaj troche przesadziles... nie chodzilo mi o jakies piruety czy efektowne pokazowki katana... wg mnie po prostu gosc z odrabana glowa "wyglada fajniej" niz gosc, ktory stoi jak gdyby nigdy nic i nagle pada z jakas tam mala dziurka... wiem, ze takie artystyczne wywijanie mieczami to tylko filmy, ale juz samo dzialanie bronia biala, chocby najprostszymi srodkami to jest cos piekniejszego niz kulka imo...
Mała dziurka ? Proszę - zdjęcia z autopsji JFK.
Pewnie jeszcze nie słyszałeś o tym, ale jest coś takiego jak Minuta Paniki, kiedy po zaatakowaniu przez snajpera np. obozu wojskowego wszyscy latają jak poparzeni, a po chwili snajpera spotyka ostrzał z artylerii. Snajpera też łatwo wykryć, ponieważ słychać wystrzał i można zobaczyć z którego kierunku padł strzał.

Szkoda, że nie oglądałeś "Wroga u bram", bo może byś zmienił zdanie na temat snajperów. Owszem, sam lubię miecze, ale snajperki darzę większą sympatią.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13929 dnia: Kwietnia 21, 2006, 10:21:35 pm »
Cytuj
ostatnio jeszcze pare osób tak robi. Taki musiol na przykład

Ale śmiem twierdzić, ze qiax udzielił Musiolowi błogosławieństwa, czy czegoś. No i pewnie praw autorskich do tego stylu też mu udzielił.
A wszyscy inni któtrzy tak robią są jeszcze bardziej komercyjni niż sz
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13930 dnia: Kwietnia 21, 2006, 10:42:57 pm »
Cytuj
A strachu nie może odczuwać, bo nie będzie celnie strzelał (adrenalina, trzęsienie rąk).
no wlasnie o to chodzi... twarz w twarz by sie cholernie bal, a tak to sie czuje bezpiecznie przez odleglosc

Cytuj
Rowne starcie to właśnie pojedynek dwóch snajperów.
szukanie sie nawzajem przez godzine? dziekuje, postoje

Cytuj
Mała dziurka ? Proszę - zdjęcia z autopsji JFK.
mnie tam po niegdysiejszym przesiadywaniu na rottenie takie cos juz nie rusza... w kazdym razie przyznac trzeba, ze dziurka az tak mala nie jest, chociaz i tak rany ciete lepiej wygladaja

Cytuj
Pewnie jeszcze nie słyszałeś o tym, ale jest coś takiego jak Minuta Paniki, kiedy po zaatakowaniu przez snajpera np. obozu wojskowego wszyscy latają jak poparzeni, a po chwili snajpera spotyka ostrzał z artylerii. Snajpera też łatwo wykryć, ponieważ słychać wystrzał i można zobaczyć z którego kierunku padł strzał.
to co to, sam snajper sie na caly oboz rzuca? to zwracam honor, jednak nie jest takim tchorzem, jak myslalem...

Cytuj
Szkoda, że nie oglądałeś "Wroga u bram", bo może byś zmienił zdanie na temat snajperów.
a ja nie zaluje... po prostu mnie te klimaty nie kreca

a co do cytowania co dwie linijki - coz, tak jest po prostu wygodniej... i mam w dupie kopirajtsy, najwyzej mnie pozwijcie za piractwo :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13931 dnia: Kwietnia 21, 2006, 10:54:35 pm »
Cytuj
Cytuj
Pewnie jeszcze nie słyszałeś o tym, ale jest coś takiego jak Minuta Paniki, kiedy po zaatakowaniu przez snajpera np. obozu wojskowego wszyscy latają jak poparzeni, a po chwili snajpera spotyka ostrzał z artylerii. Snajpera też łatwo wykryć, ponieważ słychać wystrzał i można zobaczyć z którego kierunku padł strzał.
to co to, sam snajper sie na caly oboz rzuca? to zwracam honor, jednak nie jest takim tchorzem, jak myslalem...
Yup. Często wysyłają pojedynczych snajperów, aby eliminować dowódców. Najczęściej w nocy. Tylko, że wtedy snajper musi spierdzielać ile się da. Często można też usłyszeć o atakach pojedynczych snajperów na konwoje żołnierzy. Snajper jest naprawdę kimś i bardzo cennym atutem na polu bitwy. A rycerz ? Zwykły, niczym nie wyróżnający się (podczas bitwy) koles. Mięso armatnie.
Zresztą snajper zazwyczaj (a raczej zawsze) pracuje sam.
Mam gdzieś jeszcze zdjęcie, jak koleś stracił całą głowę po strzale snajpera.
Choć i tak wiadomo, że myśliwiec>snajper>>>>>>>>>>>>>>>>>>>rycerz

Przeczytaj też ten ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Snajper )artykuł, a w szczególności ostatni akapit.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2006, 11:01:15 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13932 dnia: Kwietnia 21, 2006, 11:15:13 pm »
Cytuj
Często wysyłają pojedynczych snajperów, aby eliminować dowódców.
to jakis wazny dowodca sie po prostu przechadza po obozie, albo siedzi w jakims widocznym miejscu? cos kiepsko ten caly oboz zorganizowany jest... wazny dowodca powinien miec raczej odpowiednie zabezpieczenia, a na niewaznego po co ryzykowac snajpera, jesli jest takim specjalista?

Cytuj
A rycerz ? Zwykły, niczym nie wyróżnający się (podczas bitwy) koles. Mięso armatnie.
to juz raczej zalezy od niego samego, czy sie umie wyroznic...

Cytuj
myśliwiec>snajper>>>>>>>>>>>>>>>>>>>rycerz
za moich czasow uczylo sie, ze ">" to wiekszosc tego po lewej stronie... dziubek otwarty czy cos takiego, nie pamietam juz dokladnie, to bylo dawno, nieprawda i na kacu... ale sie pozmienialo cos widze, bo chyba az takiej herezji nie mozna napisac

Cytuj
Przeczytaj też ten ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Snajper )artykuł, a w szczególności ostatni akapit.
djud, ty chcesz zebym ja to wszystko przeczytal? wbrew pozorom ja tez mam zycie prywatne... naprawde... dlaczego sie tak na mnie dziwnie patrzycie?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13933 dnia: Kwietnia 21, 2006, 11:21:20 pm »
Ech...leniu śmierdzący...
Cytuj
Strzelec wyborowy ma za zadanie wykonanie misji, a wszelkie przejawy bicia rekordów mogą narazić na niebezpieczeństwo powodzenie misji i życie strzelca. Zadaniem kadry dowódczej jest usuwanie z szeregów wojska takich strzelców, dla których najważniejsze jest zabicie jak największej liczby ofiar.
Chwała rycerza z tego co wiem opiera się na ilości zabitych.
Tak, ">" oznacza większość tego po lewej.
A...nazywając snajperów lamerami, nazywasz lamerami japońców, którzy to właśnie dali początki broni snajperskiej.


Chief - mam nową miłość - Barrett M82A1
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13934 dnia: Kwietnia 21, 2006, 11:31:10 pm »
Cytuj
Ech...leniu śmierdzący...
tylko nie smierdzacy!!

Cytuj
Chwała rycerza z tego co wiem opiera się na ilości zabitych.
i ich pozycji...

Cytuj
A...nazywając snajperów lamerami, nazywasz lamerami japońców, którzy to właśnie dali początki broni snajperskiej.
i? co w zwiazku z tym? po 1. nie palam bezgraniczna miloscia do wszystkiego co japonskie, jak niektorzy uzytkownicy, a po 2. nie nazywam lamerami japoncow, tylko nazywam lamerami pewna grupe japoncow... a to pewna roznica
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13935 dnia: Kwietnia 21, 2006, 11:40:27 pm »
Cytuj
nie palam bezgraniczna miloscia do wszystkiego co japonskie, jak niektorzy uzytkownicy
Punkt dla ciebie. Choć szykuj się na ostry "zjazd" przez innych użytkowników. Ja też się mogę na to szykować, bo mi japońszczyzna bardzo zbrzydła (przez pewną osobę nie z forum).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13936 dnia: Kwietnia 21, 2006, 11:51:04 pm »
te, butz, moze zalozymy jakas opozycje? mozemy czcic np bosnie i herz(c?)egowine czy inne smieszne panstewko w ktorym mieszka mniej ludzi niz w przecietnej chinskiej wiosce
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13937 dnia: Kwietnia 21, 2006, 11:56:04 pm »
We Francji jest wioska o dźwięcznej nazwie Y. Może tam pojedziemy ? :F

BTW. w polskim pisze się Bośnia i Hercegowina.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2006, 11:56:35 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13938 dnia: Kwietnia 21, 2006, 11:59:08 pm »
y? dammit... proponuje wykupic jakas mala wyspe z widokiem na morze i nazwac ja dla odmiany x... albo lepiej z, bo x sie moze zle kojarzyc...

e tam w polskim... jednoczymy sie z europa!!!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2006, 11:59:37 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13939 dnia: Kwietnia 22, 2006, 12:01:50 am »
W Norwegii jest miasto o nazwie Å, więc może nazwijmy tą wyspę "Ń" ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?