Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164494 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13520 dnia: Kwietnia 09, 2006, 03:25:26 pm »
Members of Mayday to jest impreza... tam przyjezdzaja sobie sliczni chlopcy z winelami i zapodaja muzyke.
Pytales sie o albumy wiec mowie ci ze Members of Myadyay nie wydaje albumow, poprostu co roku powstawal hymn imprezy (tak jak powstaja hymny Love Parade). Z tym ATB to Tant pojechales niesamowicie ;/ Takie macieje jak Westbam, Lexy & K.Paul i kilku innych fajnych chlopcow europejskich tam hymny tworzylo... jak znajde na jakis zajebiscie starych plytach mp3 pojedyncze to ci wzuce, bo albumow calych wzucac nie mge ale pojedyncze mp3 jakos sie zzucaja ;]
No ofkoz mam w chu* setow z mlodych czasow ale to ofkoz... a zreszta nie chce mi sie tlumaczyc ;/

Cytuj
macie w domu duchy?
Ja mam w domu brudne naczynia.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2006, 03:26:40 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13521 dnia: Kwietnia 09, 2006, 03:30:13 pm »
damn...nie ma mnie 3 dni (awaria neta) a wy już rozrabiacie :P źli chłopcy XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13522 dnia: Kwietnia 09, 2006, 03:32:47 pm »
[stały żarcik SZ podawany zawsze w różnych formach]And You Are?[/stały żarcik SZ podawany zawsze w różnych formach]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13523 dnia: Kwietnia 09, 2006, 05:37:26 pm »
0.o wow no gipson to ladnie sie znasz allah do ciebie.
a w domy duchów chyba nie mam musze sie spytac egzorcysty który niedawno założył swoje biuro w kluczborku ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13524 dnia: Kwietnia 09, 2006, 06:02:13 pm »
Doooobra...widząc jak każdy refreshuje to forum czekając, aż ktoś coś napisze, postanowiłem rozpocząć dyskusję. Nową i oryginalną :

S-E jest komercyjne !!!!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2006, 06:02:49 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13525 dnia: Kwietnia 09, 2006, 06:08:22 pm »
dark butz tez jest komercyjny!! pewnie mu placa za to zeby wykrzykiwal na forach internetowych takie rzeczy!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13526 dnia: Kwietnia 09, 2006, 06:10:47 pm »
Ty jesteś komercyjny! Pewnie każą ci głosić tą masońską propagandę za grubą kasę !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13527 dnia: Kwietnia 09, 2006, 06:34:10 pm »
ty jestes jeszcze bardziej komercyjny!! pewnie kaza ci atakowac moich pracodawcow za jeszcze grubsza kase!!

a tak btw: zdejmij tego ava i siga!! ty komercyjny typie!! specjalnie robisz reklame tworcom tego anime i tym co takie modele do sklejania robia!! i zespolom z siga!!  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13528 dnia: Kwietnia 09, 2006, 06:38:22 pm »
macie dalna?  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13529 dnia: Kwietnia 09, 2006, 06:40:23 pm »
on reklamuje dalna!! a patrzcie, pare liter dodac, pare odjac i z dalna wychodzi rydzyk!! ty berecie jeden!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13530 dnia: Kwietnia 09, 2006, 06:51:58 pm »
szatan w Ciebie wstapil!
idz lepiej do kosciola, a nie tu ojca dyrektora do dalnow porownujesz bluznierco

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13531 dnia: Kwietnia 09, 2006, 07:03:53 pm »
geeeez siergiej walnąc cie w palec , smogu znowu sie podnieciles moze meliski a ty sol komercha zajeżdżasz :F  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13532 dnia: Kwietnia 09, 2006, 11:37:43 pm »
Cytuj
geeeez siergiej walnąc cie w palec , smogu znowu sie podnieciles moze meliski a ty sol komercha zajeżdżasz :F
hm, jak niby się podnieciłem ... ?? Glenn, znów coś brałeś i teraz mnie obwiniasz za swoje problemy. a co do komercji - wszyscy jesteście durnie komercyjne....
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13533 dnia: Kwietnia 10, 2006, 12:04:29 am »
Oglądaliście Wojewódzkiego? Lol, coraz bardziej beznadziejny program się robi. Najpierw zaprosił Bosaka, wielkiego aktora, który śmie twierdzić, ze wie wszystko o Brusie Lee. Tak przynajmniej to odebrałem, choć nie jestem jego biografem, to pierwsze słysze o Brusie studiującym filozofię. Chyba, ze kazdy chińczyk który biega do konfucjańskiego ołtarzyka, studiuje filozofię. A jeszcze taoizm :) napisanie ksiązki pt. TAO nie znaczy ze ktoś jest taoistą. No i jeszze znawca japońskości nie zaskoczył, ze TANTO to tez broń japońska i ze Kuba W. dał mu kiepawą podróbę- no chyba, ze pochwa była podrobiona. Pochwy ze zdobieniem rękojeści to ja jeszcze nigdy nie widziałem. No ale to by było na tyle mojej przemądrzałości.

Drugim gościem była Danusia jakośtam i Kuba nie miał o czym z nią gadać. Moze byla sympatyczna dla oka, ale głos miała fajny a śmiech koński. Taka typowa sportsmenka która nie ma nic do powiedzenia. Do tego jest wojskową w stopniu st. szeregowy, czyli juz Lech W. ma wyzszy stopień od niej (a Urbański Andrzej ma chorązego :F) Jakbym miał ponizej st. chorązego, to bym się wstydził mówić. I jeszcze na pytanie czy ma broń, odpowiedziała, nie wolno mi o tym mówić :F
No i nie wiem po co to oglądałem, mogłem sobie np. drugi raz buty wypastować, albo przymierzyć pizame :F

[Kurde, ale mam ubogie słownictwo. "No i" "jeszcze" "ale" %-) ]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2006, 12:06:28 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13534 dnia: Kwietnia 10, 2006, 12:06:47 am »
jednym słowem bez sensu straciłeś godzinę z życia Chieffu ?? :P
 
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13535 dnia: Kwietnia 10, 2006, 12:13:59 am »
Cytuj
jednym słowem bez sensu straciłeś godzinę z życia Chieffu ?? :P
Tak. Mogłem ją spędzić przy twym torsie. [masz owłosiony czy goły? umięśniony czy cherlawy? najlepiej opisz mi swoją klatkę piersiową ze szczegółami]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13536 dnia: Kwietnia 10, 2006, 12:27:24 am »
pacz, dzis sie jeszcze nie goliłem :P nie wiem jak lubisz, jak co, to mogę ogolić specjalnie dla Ciebie :) umięśniony - nie, cherlawy - nie. coś po srodku :P no i cholernie owłosiony :P :P :P inne szczegóły - hm, szrama po tym, jak mój drogi piesek (jak stanie na tylnych łapach wyższy ode mnie, a ja mam 1,8 m :) ) ucieszył się na mój widok. (miałem jeszcze wtedy guza, bo to beton był, jak się przewracałem :P )
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13537 dnia: Kwietnia 10, 2006, 12:29:45 am »
Cytuj
pacz, dzis sie jeszcze nie goliłem :P nie wiem jak lubisz, jak co, to mogę ogolić specjalnie dla Ciebie :) umięśniony - nie, cherlawy - nie. coś po srodku :P no i cholernie owłosiony :P :P :P inne szczegóły - hm, szrama po tym, jak mój drogi piesek (jak stanie na tylnych łapach wyższy ode mnie, a ja mam 1,8 m :) ) ucieszył się na mój widok. (miałem jeszcze wtedy guza, bo to beton był, jak się przewracałem :P )
phi to niski jesteś. Ja lubie wyzszych mocno ode mnie tak 1,90 -2,00. Dzisiaj pokazywali jakiegoś 13-latka co ma 2m wzrostu to az mnie kompleksy naszły :F Kurde, mnie tez kudły biorą na mordzie to jeszcze zniose, ale dobijają mnie łapska i klata. są jeszcze inne miejsca, ale ich nie widze :F No, ale kiedyś sie ogoliłem jak byłem mały bo chciałem mieć więcej włosów na łapach [jak wolverine :F] no i mam :F

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13538 dnia: Kwietnia 10, 2006, 12:36:34 am »
zostałem wtśmiany przez Chieffa ;( już się tu nie pokażę ;(
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13539 dnia: Kwietnia 10, 2006, 12:40:03 am »
Cytuj
zostałem wtśmiany przez Chieffa ;( już się tu nie pokażę ;(
No, tutaj się nie musisz pokazywać. Ale oczekuje ciebie u mnie. Będę w łózeczku. nagi, wyperfumowany i wydepilowany :blush: i juz cię nie wypuszcze :blush: