Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165453 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12360 dnia: Marca 11, 2006, 02:28:09 pm »

nie ma jak Ash XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12361 dnia: Marca 11, 2006, 02:33:32 pm »
Cytuj
Tokio Hotel... brrrrr. a fuj. ponoć to co grają to jest jakieś Love Rock czy cuś, jak to któryś z mądrych ludzi określił. Blog dwadcat siem też. brrrrr. a fuj
ponoć Iron Maiden gra na lutniach i graja w zielonych rajtuzach tak co by ich muzyka jeszcze bardziej wygladala na zamkowa niz jest, tak przynajmniej mawialo pare osob co roka u mnie slucha w klasie, ale srednio bylo u mie ze sprawdzeniem tego wiec nie wypisuje raczej takich bzdur.

Cytuj
a dupa..oni grają Mega Gayish Psełdo Rok ;]
No popatrz to zuypelnie jak Gackt ^^' z tym ze Gackt dodatkowo jest jeszcze "Zbyt miły" i dlatego nie bardzo da sie go sluchac.

a qiaxowi chyba smutno jest teraz ze sie odsuwa od SZ

a mi bylo smutno na przed ostatnim odcinku BECKa, fajna seria byla
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2006, 02:33:53 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12362 dnia: Marca 11, 2006, 02:43:20 pm »
Cytuj
No popatrz to zuypelnie jak Gackt ^^' z tym ze Gackt dodatkowo jest jeszcze "Zbyt miły" i dlatego nie bardzo da sie go sluchac.
wole jednak go niż niemieckich gejów ;]
Cytuj
a qiaxowi chyba smutno jest teraz ze sie odsuwa od SZ
XD

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #12363 dnia: Marca 11, 2006, 02:47:22 pm »
Cytuj
Placebo to lipa bo maja makijaze hihi hi to geje jak Tokio Hotel hihihihi ;/
no zespoł sie składa z 3 osob - jeden gej, jeden bi i jeden hetero, wiec raczej ich nieobrazileś zabardzo ;] wesoło sie chłopaki z Placebo dopsawali ;]  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12364 dnia: Marca 11, 2006, 02:58:20 pm »
Cytuj
Cytuj
Placebo to lipa bo maja makijaze hihi hi to geje jak Tokio Hotel hihihihi ;/
no zespoł sie składa z 3 osob - jeden gej, jeden bi i jeden hetero, wiec raczej ich nieobrazileś zabardzo ;] wesoło sie chłopaki z Placebo dopsawali ;]
ahaha ale akcja... nie wiedzialem ;] bosh... to nawet gorsze niz te hinskie grajki, kiedys slyszalem ze oni tam w chinach czy w  japonii to maja takie bandy ze kolesie przebieraja sie za baby albo ogolnie wygladaja nawet normalnie na ladniejszyh od kobiet... ale placebo jest jeszcze bardziej pedalski i lipne jak widze więc ;]

jak kiedys mialbys czas wzucic francuska wersje protect me to zazuc mm'key? bo jak juz mi kiedys wzucales to sie hyba kasnela ;]
no i Asianow - World Apart tez bym nie pogniewal sie raczej ja bo widze ze u ciebie pare razy polecialo .
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2006, 02:58:54 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12365 dnia: Marca 11, 2006, 03:24:42 pm »
"brazylijskie bikini" to nieczad :-/ (kto czytal cameronki w tym tygodniu ten wie o co chodzi...)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12366 dnia: Marca 11, 2006, 03:28:35 pm »
cholera...zabrakło cukru i już drujgi raz muszę iść do sklepu...wogle jakoś tak mało fajnie dzisiaj jest. Może przynajmniej kupię sobie delicje :/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12367 dnia: Marca 11, 2006, 03:39:26 pm »
Cytuj
"brazylijskie bikini" to nieczad :-/ (kto czytal cameronki w tym tygodniu ten wie o co chodzi...)
co to sa cameronki?
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12368 dnia: Marca 11, 2006, 03:42:30 pm »
10 najglupszych cytatow z "gwiazd" showbiznesu w danym tygodniu... to stamtad bralem wiekszosc kwestii paris hilton heh...

znalezc toto mozna gdzies na wp.pl, przewaznie w ktorys dzien (chyba w soboty wlasnie) daja na stronie glowna wielki link do tego


[edit]
tu masz linka do tegotygodniowych cameronek
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2006, 03:44:28 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12369 dnia: Marca 11, 2006, 03:47:40 pm »
Cytuj
„Nawet mama mi powtarzała, że mam świetny naturalny zapach i nie powinienem go zabijać sztucznością”

lol...ciekawe co jeszcze mu mama mówiła i w jakich sytuacjach.



O_o piięknaaaa! Totaly my type
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2006, 03:50:48 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12370 dnia: Marca 11, 2006, 04:05:36 pm »
Tak o tym Tokio Hotel wszyscy mówią i mówią. Ja myślałem, ze to jakiś dżej-rokowy zespół co się wkradł na światowe listy przebojów, dopóki nie zobaczyłem tego w tivi.

A ta pani ładna, ale fota za mała :) Eva Longoria?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12371 dnia: Marca 11, 2006, 04:09:14 pm »
to jest cheryl tweedy... calkiem podobna do longorii, ale po mojemu to longoria jest ladniejsza (na tej fotce z cameronek tego nie widac, ale w reklamach "gotowych na wszystko" czy jakiegos innego wiejskiego serialu wyglada genialnie)
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2006, 04:09:49 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12372 dnia: Marca 11, 2006, 08:35:49 pm »
tudej na polsacie o 20 50 leci Dungeon and Dragonz anyłan ogląda ?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12373 dnia: Marca 11, 2006, 08:38:49 pm »
ja widziałam pare razy po angielsku i jestem na 99% pewny,że po angielsku jest dwa razy lepszy [ten 1 % zostawiam sobie w razie gdyby był 3 razy lepszy ]. Przede wszystkim nie będzie mojej ulubionej kwestii "Now Is Your Time To Die!", która stała się moim mottem.
Ale film i tak warto obejrzeć , jak ktoś nie widział chociażby ze względu na tą ładną elfkę.  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12374 dnia: Marca 11, 2006, 08:42:41 pm »
elfka suxxx magiczka ładniejsza chociarz niedorobiona navet magic missla ani fireballa rzucic nie umie ale wrota wymiarów czy drzwi cienia to ta -_-

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12375 dnia: Marca 11, 2006, 08:52:37 pm »
Cytuj
ja widziałam pare razy po angielsku i jestem na 99% pewny,że po angielsku jest dwa razy lepszy [ten 1 % zostawiam sobie w razie gdyby był 3 razy lepszy ]. Przede wszystkim nie będzie mojej ulubionej kwestii "Now Is Your Time To Die!", która stała się moim mottem.
Ale film i tak warto obejrzeć , jak ktoś nie widział chociażby ze względu na tą ładną elfkę.
.... jaka ładna elfka  ??


widziałem ten film. można go obejrzeć, ale jak sięzna D'n'D i zna reguły panujące w świecie gry, to ten film aż boli od przegięc.....
ja widziałęm raz. więcej razy pewnie nie obejrze. film aż boli od przegięć, niciągnięć, i niedorzeczności. Mistrz Gru był do niczego ;p
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12376 dnia: Marca 11, 2006, 09:00:55 pm »
ta elfka:

http://www.dungeons-and-dragons.de/Bilder/ddwizNordacu.jpg

widzisz glenn jak dobrze? Podzieliliśmy się już paniami. Jeszcze komuś możemy odstąpić cesarzową :F

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12377 dnia: Marca 11, 2006, 09:10:40 pm »
bleeee.... brzydka. ciemna. pół-drow. kolejne łamanie praw rządzących światem d'n'd :F
ewentualnie dziki elf. ale ucywilizowanie takiego elfa kłóci się z prawami świata d'n'd ;d na inne podgatunki elfów za ciemna ;p
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12378 dnia: Marca 11, 2006, 10:00:53 pm »
tru smoq ma racyje zakfalifikuj ta elfke do gatunku elfa to pogadamy
a te małę zielone w full plate to orki >??

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12379 dnia: Marca 11, 2006, 10:06:46 pm »
nie pamiętam żądnego małego,zielonego :/ Dawno film widziałam...