Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165504 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12300 dnia: Marca 10, 2006, 04:51:35 pm »
Cytuj
Jestem raczej pewny ze nie ma... tekken to exclusiv na PS2.

Cytuj
Przykład? - Ubisoft - twórca legendarnego HOMM. czwórka była porażką, kolejne dodatki do 4 - jeszcze większą porażką. firma zbankrutowała.
oprocz tego co napisal juz Reav w topicu Sola, to dodam jeszcze tylko ze ubisoft daleki jest od bankrutstwa to najlepsza Europejska firma produkujaca gra. Bardzo dobra -oprocz niekomercyjnego projektu Beyond good & Evil ktore podobno bylo przeswietne alej ednak mocno sie nie sprzedalo, wydaja takie hity jak Splinter Cell czy Prince of Persia ktory ofkoz miazdzy. Pare innych swietnych gier tez maja ofkoz..
jezu nazwy mi sie pomyliły i już od razu macie po kim jeździć. w porządku. have a nice day. tak chodziło mi o 3d0 a nie ubisoft, po prtpstu spojżałem na pudełko od mojego homm3, bezmyślnie przepisałem i już wszyscy macie polewę. dzięki. człowiekiem jestem. zdarza mi się popełniać błędy, okej? poprawiliście mnie, w porządku, ale nie. Gipsi musiał sobie na mnie ulżyć. MIłego dnia.
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12301 dnia: Marca 10, 2006, 04:52:56 pm »
po 2 dzieki tej cudownej firmie jaka ejst ubisoft wyjdzie Onimusha3 DMC 3 i Resident 4 na pc ^_^

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12302 dnia: Marca 10, 2006, 04:55:29 pm »
Cytuj
Cytuj
Jestem raczej pewny ze nie ma... tekken to exclusiv na PS2.

Cytuj
Przykład? - Ubisoft - twórca legendarnego HOMM. czwórka była porażką, kolejne dodatki do 4 - jeszcze większą porażką. firma zbankrutowała.
oprocz tego co napisal juz Reav w topicu Sola, to dodam jeszcze tylko ze ubisoft daleki jest od bankrutstwa to najlepsza Europejska firma produkujaca gra. Bardzo dobra -oprocz niekomercyjnego projektu Beyond good & Evil ktore podobno bylo przeswietne alej ednak mocno sie nie sprzedalo, wydaja takie hity jak Splinter Cell czy Prince of Persia ktory ofkoz miazdzy. Pare innych swietnych gier tez maja ofkoz..
jezu nazwy mi sie pomyliły i już od razu macie po kim jeździć. w porządku. have a nice day. tak chodziło mi o 3d0 a nie ubisoft, po prtpstu spojżałem na pudełko od mojego homm3, bezmyślnie przepisałem i już wszyscy macie polewę. dzięki. człowiekiem jestem. zdarza mi się popełniać błędy, okej? poprawiliście mnie, w porządku, ale nie. Gipsi musiał sobie na mnie ulżyć. MIłego dnia.
eeee ale kto po tobie jedzie? >.>
chyba mi sie nawet nie chce pisac bo nie bardzo czaje o co chodzi... fajnie wprowadzil sie wreszcie na nasze "Forum o grach" temat ze mozna sobie podyskutowac o grach to sobie fajnie pisze ze ubi soft wydaje gry elegancki a ty cos montujesz ze ktos po tobie jedzie... i dont get it..

BECK-rules ;/
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2006, 04:55:45 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12303 dnia: Marca 10, 2006, 04:58:39 pm »
eh..po co sie spinacie o taką błachostkę....
Smogu..też nie kapuje o co Ci chodzi...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12304 dnia: Marca 10, 2006, 04:59:29 pm »
czwórka była nieciekawa. Ale muzyke miala nieziemską. Nieziemską, genialną i wypasioną.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12305 dnia: Marca 10, 2006, 05:01:14 pm »
przepraszam za swoje zachowanie. po prostu mam dziś zły dzień. sprawy osobiste. przepraszam. czasem mam wrażenie, że ludzie nie marzą o niczym innym, tylko o tym jakby mnie tu zgnoić. nieważne....  
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12306 dnia: Marca 10, 2006, 05:01:46 pm »
najlepsza jest i będzie HOM&M I ;]
Smogu - przecież my sie tu nawzajem lubimy...dobrze wiesz, że tak nie jest, jak myślisz ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2006, 05:02:23 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12307 dnia: Marca 10, 2006, 05:05:45 pm »
Cytuj
najlepsza jest i będzie HOM&M I ;]
Smogu - przecież my sie tu nawzajem lubimy...dobrze wiesz, że tak nie jest, jak myślisz ;]
wiesz, kiedy dobrzy kumple.... znaczy się  dobrzy ex-kumple z liceum robią to co się dziś stało, to powoli przestajesz wierzyć w ludzi. skończmy ten temat, pogadajmy o czymś innym :P

zostańmy może w kręgach ubi softu :lol:
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12308 dnia: Marca 10, 2006, 05:07:38 pm »
ale ja go nawet nie zacząłem :P
a Ubisoft to dobra francuska firma....ale wolałem Psygnosis.... ehh..początki PSXa sie przypominają

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12309 dnia: Marca 10, 2006, 05:17:10 pm »
no spoko ja raczej nic do nikogo nie mam, tylko mnie Zell wkur*ia bo on jakis taki niemrawy jest ;/
aha i Mol to trol i wogole leeczer ;D

Cytuj
nikt od EA nie będzie chciał RPG'a heh..
a-bu! -LoTR rpg od EA podobno byl zajebisty.. ten co niby wygladal jak FFX, chyba nawet Zellus cos tam o nim mowil ze fajny a oceny dpbre dostawal

a Herosow to ja tylko trojeczke meczylem z kumplami, 4 tak jakos sredino mi podeszla

a co za akcje ci kumpel wykrecil Croudu?  Dziewczyne ci odbil czy co? (Tak BTW odbicie  dziewczyny przez kumpla to najwieksze skurwysynstwo swiata...). Ofkoz jak nie chcesz to nie mow -ahahah jakie wymuszanie informacji ;]
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2006, 05:17:52 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12310 dnia: Marca 10, 2006, 05:18:12 pm »
Cytuj
Psygnosis....

Ahaha.. to te mietki od Lemmingów... dobra gierka, jeszcze gdzieś nawet mam wersje na SNES Lemmings 2: The Tribes..

Cytuj
najlepsza jest i będzie HOM&M I

Grałem.... i już więcej nie zagram heh..... HOM&M III jest wieczny, kozacka gra naprawde...

Cytuj
(Tak BTW odbicie dziewczyny przez kumpla to najwieksze skurwysynstwo swiata

Ja właściwie nigdy nie rozumiałem dlaczego... wogóle stwierdzenie "odbicie dziewczyny" uważam za jakąś bzdurę straszną, bo dziewczyna (przynajmniej większość) myśli i jak woli być z kimś innym, to ciężko mówić o odbijaniu... jakieś takie sprowadzanie dziołch do przedmiotów.... no ale TO jest za mało poważne do takich gadek heh...
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2006, 05:21:18 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12311 dnia: Marca 10, 2006, 05:19:12 pm »
Cytuj
(Tak BTW odbicie dziewczyny przez kumpla to najwieksze skurwysynstwo swiata...)
ta...tu sie zgadzam..przekonałem sie o tym na własnej skórze :F
Cytuj
Ahaha.. to te mietki od Lemmingów... dobra gierka, jeszcze gdzieś nawet mam wersje na SNES Lemmings 2: The Tribes..
ta...i Ci od Wipeouta, zaj***sta giera ;p
 
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2006, 05:19:56 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12312 dnia: Marca 10, 2006, 05:28:57 pm »
Glenn - zła wiadomość - nie pogramy. przez tego błazna kierownika gejm spaj też nie działa... wszystkie mmorpg nam poblokaował dziad ;(
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12313 dnia: Marca 10, 2006, 05:29:11 pm »
Cytuj
Ja właściwie nigdy nie rozumiałem dlaczego... wogóle stwierdzenie "odbicie dziewczyny" uważam za jakąś bzdurę straszną, bo dziewczyna (przynajmniej większość) myśli i jak woli być z kimś innym, to ciężko mówić o odbijaniu... jakieś takie sprowadzanie dziołch do przedmiotów.... no ale TO jest za mało poważne do takich gadek heh...
jasne ze pewnie nie za dobre jest sprowadzane dziwczyn do roli przedmiotow ale to nie o to tutaj chodzi, rozumiem ze licza sie uczucia dziewczyny itd. ale skoro dziewczyna zaczyna cos czuc do twojego kumpla to znaczy ze ten chyba troche za blisko sie do niej odnosi... jakos zawsze mam taki lekki dystans do dziewczy moich kumpli i nie pozwalam sobie z nimi na tyle na ile pozwalam sobie z normalnymi kumpelami... jakby mi kiedys kumpel odebral dziewczyne to ryj ma obity murowanie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12314 dnia: Marca 10, 2006, 05:32:36 pm »
"...w strugach deszczu stał on, sapiący, wściekły...Gipsi po utracie dziewczyny nie był już sobą....ścisnął pięści i rzucił się na kumpla...po około 3 sekundach...był cały we krwi, kumpel nie miał oka, złamany nos, rękę, obitą miednicę. Gipsi wycierając ręcę o swój swetr, obrócił się na pięcie i odszedł...nigdy go już nie widziano w Gliwicach" XD XD coś takiego ?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12315 dnia: Marca 10, 2006, 05:33:07 pm »
Cytuj
tylko mnie Zell wkur*ia bo on jakis taki niemrawy jest ;/
i bardzo dobrze, nie chce miec nic z marvem wspolnego :F

Cytuj
Mol to trol
łąh bracie... mozesz zrobic kariere w branzy hip hopowej... napiszesz mi jakis tekst?

Cytuj
a-bu! -LoTR rpg od EA podobno byl zajebisty.. ten co niby wygladal jak FFX, chyba nawet Zellus cos tam o nim mowil ze fajny a oceny dpbre dostawal
ano fajny fajny, przynajmniej przez pierwsze 4-5 h (tyle zdazylem pograc przed zjebaniem sie plejaka mojego :-/ damn naprawic by dziada, bo mam zaleglosci wpizduduze albo i wieksze)
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12316 dnia: Marca 10, 2006, 05:40:07 pm »
Cytuj
(Tak BTW odbicie  dziewczyny przez kumpla to najwieksze skurwysynstwo swiata...)
Oj, mógł bym wymienić wiele większych "skurwysyństw"...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12317 dnia: Marca 10, 2006, 06:06:51 pm »
kuuutfaaa nie ma bata biore mój szwadron dresów i jedziemy do ciebie podaj tylko imie i nazwisko tego debila co ci to zrobil !!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12318 dnia: Marca 10, 2006, 06:16:01 pm »
cholera! Ale dziś była nerwówa przed powszechną historią prawa i państwa! Miała pytać ze źródeł prawa w różnych krajach [ i współczuję tym, którzy dostali takie np czechy z Iuris et constitutiones regni Bohamae, czy francję z kupą ordenansów :?] Najgorsze było to,że u niej trzeba podać nazwę źródła [niekiedy prawie nie do wymówienia...jakiś szwedzji czy duński syf na przykład], datę wydania, o czym jest i kto ją wydawał. Zlałam to równo i byłam totalnie wyluzowana, bo dlaczego akurat mnie miałaby pytać?!:F Panika zaczęła się jak pół grupy wzięło nieprzygotowanie, więc lista "zagrożonych" się zwiększyła...ja poszłam na całość i nie stchórzyłam! Ale przyznam,że odetchnęłem z ulgą jak skończyła pytać, moje nazwisko nie padło...a potem dostałem jeszcze + i kropkę [kropka to upgrade plusa :F]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12319 dnia: Marca 10, 2006, 06:20:47 pm »
Cytuj
"...w strugach deszczu stał on, sapiący, wściekły...Gipsi po utracie dziewczyny nie był już sobą....ścisnął pięści i rzucił się na kumpla...po około 3 sekundach...był cały we krwi, kumpel nie miał oka, złamany nos, rękę, obitą miednicę. Gipsi wycierając ręcę o swój swetr, obrócił się na pięcie i odszedł...nigdy go już nie widziano w Gliwicach" XD XD coś takiego ?
dramatyczne ;]

Cytuj
kuuutfaaa nie ma bata biore mój szwadron dresów i jedziemy do ciebie podaj tylko imie i nazwisko tego debila co ci to zrobil !!
znaczy sie mi nikt nic akiego nie zrobil ;] jak by mi ktos moja hip hopofke odbil to bym byl raczej smutnym mietkiem a nie usmiehnietym japonczykiem ;]

Cytuj
łąh
ahahahaha
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2006, 06:21:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?