Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165539 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12240 dnia: Marca 06, 2006, 07:36:57 pm »
i jego zgwałconego legwana ;p XD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12241 dnia: Marca 06, 2006, 07:37:12 pm »
gipsi niezapominaj ze do mojego rewiru przynależysz więc nie podskakuj :F

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12242 dnia: Marca 06, 2006, 07:39:06 pm »
juz nie, on  mieszka u mnie XD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12243 dnia: Marca 06, 2006, 07:40:41 pm »
kolejny zapominalski ty też mieszkasz w moim rewiże od tanta ostatnio odkupilem wasz kwadrat :F

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12244 dnia: Marca 06, 2006, 08:17:48 pm »
Cytuj
jak chcecie mogę być bardziej dziewczęca-koniec z żartami, niestosownymi komentarzami itp...tylko delikatność i kobieca klasa
Tiaaa. Juz to widze :D

Cytuj
   His - whatever, rób jak chcesz
Pytałeś się, kiedy mi przypominasz Ganza. Teraz :D On tez chciał powiedzieć coś, a mówił co innego ;)

Cytuj
od czasów 4 klasy podstawówki miałem skojazenia na sex ciagle
Ja nie wiem od kiedy mam, ale wiem, ze muszę to leczyć. Czasami wpadnę w taką głupawkę, ze musze się gryźć w język.

A co do ptasiej grypy. Jak dla mnie to jest spisek żydomasonerii. Patrzcie teraz, kto będzie jadł jajka na wielkanoc  :devil:  :devil:

Cytuj
czy ptasią grypą można się zarazić od zainfekowanego ptaka drogą płciową...
Spróbuj i opowiedz nam jak było. I zanim wejdziesz na forum zrób badania, zeby nas nie pozarażać :D

Cytuj
Haha, za jakiś tydzień będę dwójkę gówniarzy z podstawówki angielskiego uczył. Dostałem dzisiaj ich podręczniki do przejrzenia i będę kasował za nich 2 dych za 45 minut nauki (raz w tygodniu)... w sumie nie duża stawka, jak za przebywanie z takim fajnym człowiekiem jak ja, ale będzie na życie. Pozio mają ultra zaawansowany, właśnie się nauczyli dni tygodnia i mięsięcy w roku... ale myślę, że sobie poradzę i udźwignę ciężar odpowiedzialności za educkacje przyszłości naszego narodu.
:) (teraz będę upierdliwy i arogancki) Pamiętaj, jest róznica pomiędzy Your od You're (chociaz dla amerykanów nie ma, podobnie jak w "it's" i "its")

Cytuj
Ja wole brunetki ^^'
Ja nie wiem. Generalnie mówie, ze kolor włosów nie gra roli, ale coś  wtym chyba jest. Blondynki są takie bardziej perwersyjne i wyuzdane, natomiast brunetki pociągające i zmysłowe.

Cytuj
dzisiaj umrze Krzysztof
Ofak, ten brodacz. No to jak będziecie płakać po nim, zostańcie z dwójką i oglądajcie pospieszalskiego. Cała Polska głosuje na Korwina!

Cytuj
Byłam na poczcie popłacić rachunki z allegro i jakiemuś biednemu facetowi po 40stce zadzwoniła komórka...z dzwonkiem "to ja! twój telefon! odbierz mnie wreszcie! itp.". Facet był tak za zażenowany, że jak strzała wyleciał z poczty.
Mnie też żenują takie dzwonki. Sam najczęściej mam na wibrator włączony sam, a jak juz dzwonek to jakiś poli (nie lubie tych nowych dekadencyjnych real dzwonków)
Ale to jeszcze nic, czasami jak słysze te inne dzwonki (np. pieprzoną żabę) to mam ochotę wyrwać telefon właścicieilowi i go zgnieść jak papierosa.

No, wsio.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12245 dnia: Marca 06, 2006, 08:28:16 pm »
Cytuj
Mnie też żenują takie dzwonki. Sam najczęściej mam na wibrator włączony sam, a jak juz dzwonek to jakiś poli

ja mam bethovena...a na tanta "Uncle fucker" :F A wibrator też mam często włączone :roll: [damn! Miałem być delikatny, kobiecy i wrażliwy!]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12246 dnia: Marca 06, 2006, 08:33:36 pm »
Cytuj
Cytuj
Mnie też żenują takie dzwonki. Sam najczęściej mam na wibrator włączony sam, a jak juz dzwonek to jakiś poli

ja mam bethovena...a na tanta "Uncle fucker" :F A wibrator też mam często włączone :roll: [damn! Miałem być delikatny, kobiecy i wrażliwy!]
No, ja mam Bacha, najczęściej Ave Maria- bo jest to genialna kompozycja (tzn. jest bez skrzypiec i wokalu, bo te tylko psują utwór.). A takie jakieś bardziej skomplikowane utwory, to ni. Ale Uncle Fucker jest faktycznie czymś wyjątkowym. Szkoda tylko, ze u nas wciąz duzo ludzi zna język angielski tak jak lokalizację Burkina Faso
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2006, 08:34:19 pm wysłana przez Chief Roberts »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #12247 dnia: Marca 06, 2006, 08:49:10 pm »
Burkina Faso?... gdzies w środkowej afryce jak sie nie mysle... ty mi powiec lepiej gdzie jest Wrocław, Kielce lub inne duze polskie miasto ;f

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12248 dnia: Marca 06, 2006, 08:58:09 pm »
Cytuj
Burkina Faso?... gdzies w środkowej afryce jak sie nie mysle... ty mi powiec lepiej gdzie jest Wrocław, Kielce lub inne duze polskie miasto ;f
Gdzieś wśrodkowej Afryce, jak się nie myle  ;)  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12249 dnia: Marca 06, 2006, 09:07:00 pm »
eee tam w chinach obok tybeta a nie gdzies w somalii  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12250 dnia: Marca 07, 2006, 01:36:00 pm »
Cytuj
a na tanta "Uncle fucker"

=_=... mogłaś "Dragonsta din tei" dać....

Cytuj
Sam najczęściej mam na wibrator włączony sam, a jak juz dzwonek to jakiś poli (nie lubie tych nowych dekadencyjnych real dzwonków)

No ja też... i jeszcze ludziom każą płacić za jakieś dodatkowe dzwonki w tych ogłoszeniach gazetowy. Ja mam jakieś tam Poli co były domyślne dla Motoroli, dla kumpli mam "Hello Moto", a dla innych jakieś takie skoczniejsze polifoniczne dzwoneczki heh... ale te real faktycznie śmierdzą.... dzisiaj na wykładzie jednej dziewczynie zaczął miałczeć telefon (miałczenie koto miała ustawione)... jakieś to dziwne było heh.

Cytuj
Your od You're

No jest różnica.. 'twoje' i 'ty jesteś'... me will teach those shitty little brats a proper language, nigga!

Cytuj
Blondynki są takie bardziej perwersyjne i wyuzdane, natomiast brunetki pociągające i zmysłowe.

Stereotypy... Yuz jest blondynką... a jest perwersyjna i wyuzdana? Znam też wiele brunetek, które wcale nie są zmysłowe i pociągające, a bardziej pasowały by do tego opisu blondynki...

Cytuj
Burkina Faso?... gdzies w środkowej afryce jak sie nie mysle... ty mi powiec lepiej gdzie jest Wrocław, Kielce lub inne duze polskie miasto ;f

Cytuj
eee tam w chinach obok tybeta a nie gdzies w somalii

Burkina Faso jest w północno-zachodniej części Afryki, sąsiaduje z Czadem i chyba z Mauretanią i Libią. Pewnie ci się Glenn pomyliło to państwo z Bhutan'em, który jest koło Chin i Nepalu... w podstawówce byłem geograficznym geniuszem heh, to teraz pamiętam.

No i znowu mam cholerne okienko na studiach. Niby miło jest mieć godzine czasu wolnego, ale ani człowiek nie ma czasu na powrót do domu, ani nic konstruktywnego w tym czasie nie zrobi. A gdybym był w domu, to bym zdążył z pół planszy w Itadaki Street przejść... trzeba zainwestować w MP3 player'a... tak... nie ma bata, dzisiaj jadę do Media i sobie kupuje ten wynalazek, bo to jednak sprytna sprawa i przyda mi się na zajęciach i wykładach.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12251 dnia: Marca 07, 2006, 05:58:57 pm »
Cytuj
Stereotypy... Yuz jest blondynką... a jest perwersyjna i wyuzdana? Znam też wiele brunetek, które wcale nie są zmysłowe i pociągające, a bardziej pasowały by do tego opisu blondynki...
chyba, że o czymś nie wiemy ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12252 dnia: Marca 07, 2006, 06:18:25 pm »
cicha woda brzegi rwie XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12253 dnia: Marca 07, 2006, 06:32:38 pm »
ale Yuz to taka raczej ciemna blondynka jest... a stereotyp mowi o tych jasnych blondynach...

Follow Me, baby i wont let you leave if your believe in me...
Dzis zamiast ogladac Becka chyba se posluham tej nutki w kolko ;]
Szkoda ze ten OST jest na grany tak jakby byl lipnej jakosci strasznie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12254 dnia: Marca 07, 2006, 09:58:46 pm »
singstar damn ROX! zastanwaim sie czy nie zainwestowac w dwa mikrofoniki :D

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #12255 dnia: Marca 07, 2006, 10:39:44 pm »
Singstar w sześć osób rox! ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12256 dnia: Marca 07, 2006, 10:48:05 pm »
pytanie do hisoki : czy posiada pani baldura 2 z dodatkiem oryginał i czy jest pani w stanie ze mna pograc ?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12257 dnia: Marca 07, 2006, 10:50:03 pm »
hinskie tracki z hip hopofka rox
Laruku - honey, Stay Away, Jojoushi; Deg - The Final; UVERworld - D-Tecknolife-ahhh klasyki araoke domowego i najwieksze hity imprezowe ;]

Laruku - Silent Letter; Soad - Aerials; Radio/Video prywatne hiciorki 2 hinskih dalniakow ;]

Grzybek ma opis na GG sciagniety z sola ava... nie roxx...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #12258 dnia: Marca 07, 2006, 10:56:00 pm »
no fajnie dorwalem radio z j rockiem na winampie ciekawe czy bedzie gackt i hyde  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #12259 dnia: Marca 07, 2006, 11:16:02 pm »
jrockowe radia to raczej chu*nie niesamowite bo ludzie tam puszczaja zawsze takie rzeczy ze nawet mi sie to nienazbyt podoba >.<
Raz wyje jakis mietek z Xjapan, pozniej jakis krzykacz zuca okrzykami a pozniej jakis hinczyk HYDE jakies angielskie tracki proboje spiewac...
na serio. nie lubie internetowych audycji radiowych z jmusic... brrr


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?