Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3167157 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11440 dnia: Lutego 01, 2006, 12:56:37 am »
"zdalismy test"...  kur$a zginelo ponad 60 ludzi p*jeby a wy mowicie ze zdalismy test zyczliwosci i sie cieszycie ;/ nasz kraj to poje*y ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11441 dnia: Lutego 01, 2006, 02:38:08 am »
Cytuj
"zdalismy test"...  kur$a zginelo ponad 60 ludzi p*jeby a wy mowicie ze zdalismy test zyczliwosci i sie cieszycie ;/ nasz kraj to poje*y ;/
Co prawda nie wiem o co chodzi- ale w tej całej załobie nie dostrzegam zadnego patosu. To raczej dla mnie poza. Sam takze nie będę udawał, ze cierpię z tego powodu- bo nie cierpie. Ale gdyby zginął ktoś z moich bliskich pewnie cierpiałbym strasznie. Zreszta sama taka myśl, jest strasznie nieprzyjemna.
Ale co do samego faktu. Codziennie na świecie,co sekundę giną trzy osoby. W wypadkach co roku w samej Polsce ginie mnóstwo osób- a załobę ogłasza się tylko jak w jednym zginie kilka osób więcej niz normalnie. Demokracji nie interesują rzeczy małe- demokracja szuka rozgłosu, sensacji. Tak samo media. Wg. mnie ta załoba to głupota.. Pozerstwo nic więcej. I czym jest ta żałoba wobec cierpienia tych ludzi którzy stracili kogoś bliskiego?  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11442 dnia: Lutego 01, 2006, 03:00:43 am »
To jest żerowanie na ludzkiej tragedii...
Mnóstwo z tych osób pragnie aby to się uciszyło, coby mogli to w spokoju przeżyć...ale nie...media to musząroztrząsać..żałoby....gów...a nie żałoby...pozerstwo...te sztuczne miny polityków...wścibscy dziennikarze....kretynizm te całe ich zachowanie..
a wydarzenie samo w sobie jest smutne

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11443 dnia: Lutego 01, 2006, 10:27:14 am »
głównie chodzi o polityków w tym wszystkim:
Kaczyński: to było straśzne
Tusk: straszna rzecz
Ziobro: naprawdę straszna rzecz
Olejniczek: bardzo straszne
Lepper: Nasza partia łączy sięw bólu z rodzinami ofiar!! A balcerowicz prędzej czy poźniej, ale i tak musi odejść :F !!!!
Tusk: Nasza partia też się łączy
Lepper: spadajcie, my byliśmy pierwsi
Kaczyński: Echem, to my tu rządzimy i my będziemy decydować, która partia bardziej współczuje, a która mniej. Nie wy jesteście przy korycie :F
Tusk: Tak jest paie prezydencie (całowanie w d.... cztery litery :F )


tu chodzi tylko o to, aby banda debili przy korycie wyeksponowała swe pryszczate ryje przed kamerami i mówiła w kółko, że to "Dla nas tragedia", "Jest nam przykro", "Łączymy się w bólu z rodzinami"..... kurwens. niech się połączą z ludzmi, którzy dzięki ich genialnej polityce już nie mają dachów nad głową, za co jeść, ża co się leczyć....banda idiotów na za wysokich stołkach i tyle.... (przepraszam, mnie chroni immunitet.... :F )...... no comments
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2006, 10:29:55 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11444 dnia: Lutego 01, 2006, 10:50:30 am »
Dlatego jak dokonam przewrotu -oni wszyscy - i jeszcze kilku- zawiśnie.

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #11445 dnia: Lutego 01, 2006, 01:23:58 pm »
Cytuj
LOL amerykanie to najgłupszy naród (poza nami)
polacy wcale nie sa gupi to stereotyp stworzony pzez obcokrajowcow, uznali ze jak sie walczy z wiedzą o tym ze sie przegra to czeba być konkretnie gupim, a takich walk nam w historii nie brakuje :F. Najbardziej zryte narody to japonce (ze swoimi debilnymi pomyslami <.<) i chinole (bo maja taka mentalnosc ze ich wlasne zycie nie obchodzi aby sie zabawic troche ;f) i tak chinczykuf jest duzo wiec nawet nie ma co oplakiwac ich durnoty ;p ponoc jakby jeden na drugim stanął to by do ksieżyca sie dostali :P

Cytuj
Grał non-stop przez 3 dni bez posiłków, snu i korzytsania z kibla.
ponoc wychodzil do kibla i mial butelke wody ale tak pozatym nic nie robil ;f

Cytuj
kur$a zginelo ponad 60 ludzi p*jeby a wy mowicie ze zdalismy test zyczliwosci i sie cieszycie
no i? co z tego ze zgineli? ludzie ciągle gina i ginać bedą z drugiej strony jak spala sie gigantyczny las czy jak ginie stado wilków to nikt na to nie paczy bo po co <.< . Wszystko jedno i to samo...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11446 dnia: Lutego 01, 2006, 01:47:15 pm »
Cytuj
polacy wcale nie sa gupi to stereotyp stworzony pzez obcokrajowcow, uznali ze jak sie walczy z wiedzą o tym ze sie przegra to czeba być konkretnie gupim, a takich walk nam w historii nie brakuje szczerb 2.gif. Najbardziej zryte narody to japonce (ze swoimi debilnymi pomyslami <.<) i chinole (bo maja taka mentalnosc ze ich wlasne zycie nie obchodzi aby sie zabawic troche ;f) i tak chinczykuf jest duzo wiec nawet nie ma co oplakiwac ich durnoty ;p ponoc jakby jeden na drugim stanął to by do ksieżyca sie dostali tongue.gif
W ogóle się nie zgadzam. Polacy są wyjątkowo głupim narodem- wystarczy spojrzeć za okno. Ja widze tam wielgachny i monumentalny kosciół oraz ławkę na której śpi menel. Wszędzie brud, smród, znieczulica, zobojętnienie oraz szarość. Ludzie nie mają na leki, na zycie, brak pracy. A czyja to wina?Polaków. I właśnie historia- na którą się powołałeś, najlepiej świadczy o nas. Moze i jesteśmy waleczni, bohaterscy - wszak nie raz obroniliśmy Europę przez zalewem z Azji (i się nam odwdzięczyli za to). Potrafimy umierac za innych, a gdy się odsłuzymy, to nóz w plecy. I co to jest? Głupota, nic innego.
Bismarck powiedział kiedyś- Polaka nie sposób pokonać inaczej, jak dać mu samemu sobą rządzić. I upadamy. Jeden drugiego okrada, jeden drugiemy pluje w twarz. Doprawdy, nic się nie uczymy na własnych błędach.
Cytuj
Najbardziej zryte narody to japonce (ze swoimi debilnymi pomyslami <.<)
Trochę trudno moim zdaniem, obiektywnie ocenić kogoś z zupełnie innego świata. My jesteśmy raczej ludźmi zachodu i trudno pojąć nam kulturę tak odizolowanych narodów. Japończyków nie będę oceniał- są dziwni, ale mimo wszystko fenomenalni. I na pewno nie głupi. Nikt im w kaszę nie dmuchał, prócz Ameryki na drugiej wojnie (zresztą Japońcy tez im nieźle jeździli).
Cytuj
chinole (bo maja taka mentalnosc ze ich wlasne zycie nie obchodzi aby sie zabawic troche ;f)
Najmądrzejszy naród świata nazywać głupkami? To ze teraz tak to wygląda- a wszystko to takie bęknięcie wielkie, po obaleniu Pu Yi, to nie znaczy ze zawsze tak było. Chińczycy mają historię pięciokrotnię dłuzszą od Polski(co najmniej), więc nalezałoby raczej sądzić w całym jej zakresie, a nie ostatnich 20-60 lat (bo w odniesieniu do nich, to nic to, jak mawiał Wołodyjowski).
Cytuj
ponoc jakby jeden na drugim stanął to by do ksieżyca sie dostali
Nie ma co się śmiać. Ja coraz więcej u siebie- w sumie na prowincji, widze naszych zółtych braci. Niedługo zółta fala zaleje świat i nie będziemy się angielskiego w szkole uczyć, tylko mandaryńskiego.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2006, 01:48:46 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11447 dnia: Lutego 01, 2006, 06:32:22 pm »
prawoznastwpo było dziwne. Facet radośnie się spóźnił,a cała sala przywitała go oklaskami myśląc ,że się zlituje i da łatwe pytania. Oczywiście od razu załapał o co chodzi i powiedział,że łatwymi pytaniami, to by obraził kwiat polskiej młodzieży [młodzież oczywiście zaprzeczyła wyjątkowo gorąco i szybko]. Pytania chyba były na tyle znośne,że zalicze...choć po pierwszym zastanawiałam się czy nie zwijać długopisów i nie spędzić tego pięknego dnia gdzie indziej. Na szczęście okazało się,że tylko pierwsze pytanie było takie syfne i reszta jakoś poszła [kto wie jak...].

Co do katowickiej tragedii, to wolałabym żeby przestali o tym trąbć. Dziś na przykład chcą puszczać nagrania kręcone przez ofiary Oo Co oczywiście zapewnie [chyba] TVNowi sporą oglądalność :/ Brakuje tylko tego,żeby zaczęli podawać nazwiska ofiar.

 

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11448 dnia: Lutego 01, 2006, 07:05:00 pm »
ja proponuje to dać do nowego programu z cyklu uwaga - snieg morderca atakuje - i dać coś o studentach alkoholikach i złym wpływie gier na młodzież. połóżmy coś o seksie i jest hit murowany :F
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11449 dnia: Lutego 01, 2006, 07:39:14 pm »
Przez tą załobę nie obejrze dzisiaj Genialnego filmu z YunFat Chowem
Ale za to obejrzałem inny, genialny doprawdy.. chyba jeden z najlgenialniejszych filmówjakie widziałem- Tokyo story (tokyo monogatari) z 1953 roku. Polecam kto chce obejrzeć coś o zyciu.
Bo ja lubie o zyciu.. ale YunFat Chowa tez :) [dla niewtajemniczonych- yunfatchow to przewaznie dwie giwery i nie końćzące się magazynki :) ]

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11450 dnia: Lutego 01, 2006, 10:08:32 pm »
Kto by byl chetny na atak ... na takie marne forum mojej klasy ? :F  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11451 dnia: Lutego 01, 2006, 10:14:27 pm »
Cytuj
Kto by byl chetny na atak ... na takie marne forum mojej klasy ? :F
ja bym poszedl ale jestem tylko gipsim... a:
Cytuj
GIPSI TO NIEDOJEB

;-(


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11452 dnia: Lutego 01, 2006, 10:17:03 pm »
daj linka bo chce sie posmiac ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11453 dnia: Lutego 01, 2006, 10:27:02 pm »
ja..ja...
Cytuj
Cytuj
GIPSI TO NIEDOJEB


;-(
nie płakusiaj..chodź przytule Cie mój ty hero...  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11454 dnia: Lutego 01, 2006, 10:39:47 pm »
Ahaha.. Gipsi przypomniał mi o tym wspaniałym człowieku...

Cytuj
TANT TO DZIWKA

hahahaha.... I'm a bitch, I'm a lover, I'm a child, I'm a mother <tant nuci pod nosem>
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2006, 10:40:39 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11455 dnia: Lutego 01, 2006, 10:52:27 pm »
I'm a sinner I'm a saint I do not feel ashamed nanana nanana

tiaa spoko nutka... kto to spiewal? alanis morisete? bo bym sobie pociagnął skądś chętnie ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11456 dnia: Lutego 01, 2006, 10:54:35 pm »
I'm your hell, I'm your dream, I'm nothin' in between...

Taa.. Alanis Morisete, czy jak tam to się pisze...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11457 dnia: Lutego 01, 2006, 11:09:24 pm »
szeregowiec spam gotów na rozkaz podaj adres i the fl00d beggin ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11458 dnia: Lutego 01, 2006, 11:14:41 pm »
=_= Glenn-dopiero załuważyłam-po co ci tyle tych perverted barów. IMO to już podchodzi pod szpanowanie czymś w stylu "patrzcie jak jestem płody" ^^'  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11459 dnia: Lutego 01, 2006, 11:16:37 pm »
His - eheh.....ale go zgasiłas ;p
Wiecie co?
Od kiedy nasza forumowa miss :P(mowa o His) odeszła, to jakośforum zwolniło tempo życia ;p