Autor Wątek: Before Crisis: Final Fantasy VII  (Przeczytany 5295 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« dnia: Maja 18, 2004, 02:31:26 pm »
Oto screeny: http://www.the-sugoi.com/compose.php?Ndate=11052004&Nnum=4

Prequel wspaniałej gry na komórkę...heh...
W tej grze kierujemy Turksami...mógł to być nawet dobry pomysł...ale...gra ma być strasznie krótka i co nagorsze krążą plotki że ma być to ...Boże, proszę NIE!!! cRPG Aaaaaaaaaargh!!! Oby to nie była prawda !!!
Osobiście sądzę, że będzie to najgorszy Final jakikolwiek się ukaże. Grafika cieniutka(mimo, że to komórka...)...system jeszcze gorszy...Czemu nie wypuszczą porządnego Finala np. na PSP ??

A jaka jest wasza opinia o "tym czymś" ??
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 18, 2004, 02:49:56 pm »
Jeżeli powiesz, że tworzyło to Square to nie uwierze (chyba nie, bo inaczej byłby temat umieszczony w dziale Square-enix). Gra powinna być nazwana Matrix: bunt agentów. Ale po screenach widać nieco elementów Finalowych. Twierdze, że gra została stworzona dla pieniędzy i po to, żeby posiadacze komórek byli nie zawiedzeni...
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Gienia

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
    • http://www.fftactics.prv.pl
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 18, 2004, 03:41:54 pm »
Khem... profanacja!!
NO TRESPASSING[/size]
violators will be shot, survivors will be shot again


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 18, 2004, 06:19:33 pm »
jedno wielkie :cenzura: . A myslalem zxe pod wzgledem komercyjnosci zaden FF nie pobije FF10-2 ale jednak bylem w bledzie. Straaaaaaaaszny kicz........
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2004, 07:25:56 pm wysłana przez Marvell »

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 18, 2004, 07:15:30 pm »
Jakoś nie wyobrażam sobie Finala na komórce(chociaż jak zobaczyłam te screeny...). Furrory na pewno nie zrobi....

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 19, 2004, 12:56:51 am »
Co oni robią ;( nie ma już żadnych świętości :(
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 19, 2004, 04:33:17 am »
[`] [`] [`] [`] [`]
zapalam znicz dla jednej z najwspanialszych gier wszechczasow...a wszystkim  !@#$%&^ odpowiedzialnym za to  :shu: i "na pohybel sku@@#$#%synom" :!:  

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 19, 2004, 11:07:55 am »
Dziś mam z tego powodu żałobę. Ubrałam się na czarno  :ph34r: .

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 20, 2004, 09:00:18 pm »
Nie wiem czy to tylko ja odczuwam, czy Squaresoftowi naprawdę się kończą pomysły ??
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Gienia

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
    • http://www.fftactics.prv.pl
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 28, 2004, 02:28:39 pm »
to jest link:) oblokajcie sobie te 4 screeny

Będzie jeszcze takie coś na komórki (ale to lepiej się prezentuje ze względu na znaną wszystkim grafikę snesową). Mi się podoba :P  
NO TRESPASSING[/size]
violators will be shot, survivors will be shot again


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 28, 2004, 03:36:43 pm »
Hmmm po co im wydawac te gre na komorki :blink:  Dostana za nia 2 zielona a mozliwe ze zbesztehtaja imie serii... lepiej byla dopracowac scenariusz i wydac na GBA badz PSP... ale cosh grafika jak na komorki jest nawet niezla i mozliwe ze to bedzie mialo z FF tylko wspolna nazwe i to ze bedziemy agentami... ale i tak niewiem co im wpadlo do glowy zeby takie cos zrobic :shu:
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Gienia

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
    • http://www.fftactics.prv.pl
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 28, 2004, 04:37:04 pm »
Ej na komórę można naprawdę niezłą gierę zrobić. Nie wiem czy widzieliście te najlepsze. Osobiście na Nokie to nie widziałem nic, ale na SE P900 to widziałem V_Rally śmigające w pełnym 3D i naprawdę fajnie i sensownie można sobie popykać. Nowe telefony mają niezłego powera, a to co mają nasi żółci bracia po przeciwnej stronie globu zjada na śniadanie to co jest u nas. Jak dla mnie takie coś ma sens, bo z chęcią bym pograł w coś jak FFVI na telefonie (na razie mnie nie stać na taki). Czyli mi się podoba Final Fantasy na telefonie, a Before Crisis to spalić w piecu.
NO TRESPASSING[/size]
violators will be shot, survivors will be shot again


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 28, 2004, 04:47:27 pm »
Tak oto mi wlasnie chdzilo lajtowo moga robic remaki starych ffow na komorki... w koncu w japoni Resident 3 na komorke wyglada prawie jak na psx(nom moze trohe mniej niz prawie ;) ) ale zeby taka licencje jak FFVII na komorke wydawac... hm moim zdaniem to totalna porarzka i nie wiem nie moge sobie wyobrazic dlaczego onie to robia... nie jestem jakos tak zbulwersowany jak reszta ekipy bo  gra nawet nie wyszla jeszcze ale faqt jest faqtem ze dla niektorych FFVII to swietosc... jesli chodzi o mnie to mi to nieprzeszkada ze zrobili taki side-quest... i w sumie to jsh wiem czemu ta gra wychodzi na Cella... przeciez tam napewno nie bedzie jakiejs ciekawej fabuly wiec nie chcieli tego wydawac ma konsole....

P.S. Moze igierce na Cella moga byc fajne ale itak nie moga byc za dlugie bo pojemnosci to one za duzej nie maja...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Gienia

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
    • http://www.fftactics.prv.pl
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 28, 2004, 05:06:20 pm »
Zaznaczyłem że nie podoba mi się Before Crisis: FFVII bo to jest profanacja. Ale także wrzuciłem linka po inny projekt: Final Fantasy. I ten mi się podoba bo przypomina mi właśnie Finale z czasów snesa.
Dodatkowo długie to mogą być jeżeli ktoś się postara. Telefony mają już dużo pamięci a taki FFVI zajmuje chyba ze 3 MB. Jeszcze inna sprawa to na GBA gry zajmują chyba do 16MB i jakos FFTA jest długie. Telefon o którym wcześniej wspomniałem (SE P900) ma 16MB własnej pamięci i 16MB na Memory Stick'u. A są też bardziej pojemne Memory Stick'i (tu chodzi o wersję Duo czyli te mniejsze, max chyba 128MB albo już 256MB). Do tego dochodzi poprawka na to co jest w Japoni.
NO TRESPASSING[/size]
violators will be shot, survivors will be shot again


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 21, 2004, 01:20:42 am »
tak tak... dalej Square-Enix... niszczcie legendę... zabijcie żyjącego w nas ducha fanatyka siódmej części fascynującej gry, jaką niewątpliwie jest FFVII. Proponuję zrobić przed siedzibą Square zbiorowę podpalenie, jako protest przed komercjalizacją serii FF. Gdzie jest Hironobu Sakaguchi i Yasunori Mitsuda, których tak szanowałem i kochałem, za ich pracę i wkład w urzeczywistnienie wspólnego marzenie nas wszystkich!!!! Gdzie oni są!!! CZY SIĘ NIE WSTYDZĄ!!!!!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 21, 2004, 02:32:42 am »
Cytuj
jako protest przed komercjalizacją serii FF
]
lol ona jest komercyjna jak kazda inna gra/seria (no moze ff1 nie byla az tak komercyjna - wydali na pozegnanie i nie liczyli na zbyt wiele). nie ma gier niekomercyjnych. kazda jest komercyjna tylko w roznym stopniu. no ale badz co badz kazda gra nastawiona jest na zysk inaczej by ich nie robili...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 09, 2005, 02:50:29 pm »
Tak, ale są pewne dopuszczalne granice komercji. Uprawianie nekromancji na FFVII, jest w mojej opinii karygodne


dobra... nekromancja nekromancją, ale może mi ktoś obeznany powiedzieć, czy BC:FFVII tak jak każda inna przyzwoita gra, został już przerobiony na ROM i wymyślono odpowiedni emulatorek do tej komóry? Bo mimo wszystko chciałbym w to zagrać, wiecie... Square, to Square, co z tego, że komerch...

 
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2005, 10:33:42 pm wysłana przez White_wizard »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 09, 2005, 07:53:36 pm »
Ta gra chyba nie wyszła poza japonie narazie więc nie ma pewnie anglojęzycznej wersji i może dlatego nie ma romów? nie wiem... w każdym razie wogóle nie wiedizałem że są romy gier na komórke :shu:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 10, 2005, 05:46:45 pm »
Oj są romy są ostatnio nawet wyszedł emu na N-Gage który emuluje SNESA!! Co do Beafore Crisis to mam do powiedzenia to: ........ufffff.......

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Before Crisis: Final Fantasy VII
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 10, 2005, 05:51:31 pm »
mógłbyś jakimś linkiem rzucić do tego emulatorka? BC sobie eMulem zassiem