Autor Wątek: Valkyrie Profile HELP!  (Przeczytany 6149 razy)

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Valkyrie Profile HELP!
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 25, 2009, 10:53:59 pm »
Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale powiem Ci co wiem otóż to nie rzadny trick tylko item, nie wiem jak się zwie ale widziałem jak koleś go urzył i ap mu się odnawiało. Pierwsze słysze o jakimś perfect release a VP2 przeszłem na 100%

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Valkyrie Profile HELP!
« Odpowiedź #21 dnia: Października 22, 2011, 09:34:26 pm »
Ekhem mam nietypowy problem mianowicie gram sobie wciągła mnie gra no i nagle trza zmienić płytę no i problem polega na tym że jak zmieniam to robi się czarny obraz i nic. No więc jak ktoś by mi mugł przejść ten moment prześle sejwa znaczy quick sejwa bo nie sejwowałem normalnie :P z góry dzięki.

PS: bym zapomniał jeżeli już ktoś zdecyduje się mi pomóc to sejwa prześle przez gg 25407540

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Valkyrie Profile HELP!
« Odpowiedź #22 dnia: Października 22, 2011, 09:38:10 pm »
Pewnie grasz na ePSXe 1.7. Ściągnij wersje 1.6.0 , to powinno rozwiazać Twoje problemy.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Valkyrie Profile HELP!
« Odpowiedź #23 dnia: Października 22, 2011, 09:45:55 pm »
niestety to nie rozwiązało problemu to może by mi ktoś przesłał sejwa na początku 2 cd

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Valkyrie Profile HELP!
« Odpowiedź #24 dnia: Października 23, 2011, 11:42:33 am »
może 2cd wadliwa, i polecam zapisywac tez czasami normalnie bo sloty mają to do siebie że mogą stać się corupted a wtedy całą twoją grę szlag trafi ;x

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Valkyrie Profile HELP!
« Odpowiedź #25 dnia: Października 24, 2011, 07:16:09 am »
jak to corupted nie strasz kurna muszę po sejwować wszystkie gry :D a valkirie muszę przejść od nowa bo źle wszystko rozegrałem i ściągnę inną 2 cd morze to coś zmieni. a jak nie to będę dalej kombinował.

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Valkyrie Profile HELP!
« Odpowiedź #26 dnia: Października 24, 2011, 09:07:27 am »
Ja akurat grałem w VP na ePSXe 1.7.0 i miałem problem ze zmianą CD(czarny ekran). Mi pomogła zmiana na starszą wersję(1.6.0). Ewentualnie spróbuj zmienić plug-in graficzny na inny, bądź Alkoholem zmień format obrazu, ponieważ czytałem gdzieś, że zmiana np. na .iso pomaga.

btw. Tak jak Marv powiedział sejwuj normalnie. Save stat'y są niebezpieczne. Przez nie musiałem przechodzić Chrono Crossa od nowa, a byłem juz na drugim CD.
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2011, 09:08:57 am wysłana przez DarkAura16 »

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Valkyrie Profile HELP!
« Odpowiedź #27 dnia: Października 24, 2011, 03:50:34 pm »
 to pokombinuję z tymi formatami ale na razie to ściągam inny obraz płyty bo może to coś zmienić a potem będę się bawił w zmianę formatu a jak nic nie wypali to się wku***ę i zacznę grać w SO2. :D

a z tymi sejwami to macie racje, po tym jak marv mi powiedział że one mogą się zepsuć to posprawdzałem wszystkie gry i w vagrant story mi się zwalił dobrze, że z containerów korzystałem bo źle by się to skończyło. :D