Autor Wątek: H U M O R  (Przeczytany 232395 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #520 dnia: Sierpnia 16, 2005, 03:36:46 pm »
http://users.pandora.be/copycat/funnyflash/psychic.swf

Wykonajcie wszystko według poleceń podanych przy tym flash'u.... mnie z deka zatkało....

EDIT::

Nie żebym się chwalił, ale rozumiem już jak działa ten system... jak ktoś nie wie, to niech się zastanowi, a jak dalej nie będzie wiedział, to mogę mu powiedzieć na GG...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 03:48:10 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #521 dnia: Sierpnia 16, 2005, 04:05:17 pm »
proste... popatrzcie sobie wszystie wielokrotnosci 9 (oprocz 90)... wszystkie maja taki sam symbol... dziwne nie? i okazuje sie ze ten symbol pokazuje sie w kuli... dziwne nie? nie wiem czy jest na to jakies dzialanie, w kazdym razie mozna dojsc do tego tak: 10-1=9, 11-2=9, 12-3=9 itd. az do 19 (19-10=9), potem 20 czyli juz inny punkt strategiczny (20-2=18,21-3=18 itd.) i okazuje sie ze dokladnie co 9 liczb jest taki punkt, gdzie zawsze bedzie dobry symbol (oprocz 90, bo nie mozna uzyskac takiego wyniku robiac takie dzialanie)... dziekuje za uwage...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #522 dnia: Sierpnia 16, 2005, 04:10:52 pm »
Dokładnie Zell. A dla ciekawskich, to można także zajżeć do źródła :F <damn....i'm so nasty>
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 04:11:21 pm wysłana przez de'Belial »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #523 dnia: Sierpnia 17, 2005, 06:14:58 am »
"Ludzie, to tylko zwierzęta...

...

Hmm... Chcesz ciasteczko?"
 

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #524 dnia: Sierpnia 17, 2005, 11:44:14 am »
Cytuj
http://users.pandora.be/copycat/funnyflash/psychic.swf

Wykonajcie wszystko według poleceń podanych przy tym flash'u.... mnie z deka zatkało....

EDIT::

Nie żebym się chwalił, ale rozumiem już jak działa ten system... jak ktoś nie wie, to niech się zastanowi, a jak dalej nie będzie wiedział, to mogę mu powiedzieć na GG...
Na mnie ten "system" nie podziałał :F Pokazał mi co innego niz myślałem.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #525 dnia: Sierpnia 17, 2005, 01:17:16 pm »
Hehehe...Dark Butz, to ja zaczynam się bać o czym Ty sobie myślałeś :F ...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2005, 01:17:32 pm wysłana przez de'Belial »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #526 dnia: Sierpnia 17, 2005, 01:49:11 pm »
sol, co miales z matmy? :P no chyba ze nie zaczailes o co chodzi... wybierasz jakas liczbe (np 32) dodajesz jej liczby do siebie (3+2=5) i odejmujesz te 2 liczby od siebie 32-5=27...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2005, 01:49:32 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #527 dnia: Sierpnia 17, 2005, 02:12:33 pm »
Nie...poprostu źle zinterpretowałem treść zadania. Myślałem, że mam wybrać cyfry z tej tabelki co tam jest :F
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #528 dnia: Sierpnia 17, 2005, 05:00:22 pm »
HMMMM...

To jest fragment mojej listy z eMule'a, a konkretnie listy ludków co właśnie ode mnie uploadują pliki... zwróćcie uwagę na pierwszą od góry osobę, która ode mnie Musashi Samurai Legend ciągnie..... intrygujące, nieprawdaż?

MarvelliX

  • Gość
H U M O R
« Odpowiedź #529 dnia: Sierpnia 17, 2005, 05:56:46 pm »
a kto to jest :F

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #530 dnia: Sierpnia 19, 2005, 06:51:16 am »
qiax (12-07-2005 2:53)
nie no - co moze zrobić 17 / 18 dzieciak, gdy kogoś zabije i dopadną go wyrzutu sumieina?
qiax (12-07-2005 2:54)
upić się - ja bym tak zrobił

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #531 dnia: Sierpnia 19, 2005, 01:36:36 pm »
Cytuj
HMMMM...

To jest fragment mojej listy z eMule'a, a konkretnie listy ludków co właśnie ode mnie uploadują pliki... zwróćcie uwagę na pierwszą od góry osobę, która ode mnie Musashi Samurai Legend ciągnie..... intrygujące, nieprawdaż?
to podroba... prawdziwa paris przeciez moze conajwyzej cycki pokazac a nie wlaczyc kompa i jakies skomplikowane programy...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #532 dnia: Sierpnia 19, 2005, 02:34:28 pm »
Cytuj
qiax (12-07-2005 2:53)
nie no - co moze zrobić 17 / 18 dzieciak, gdy kogoś zabije i dopadną go wyrzutu sumieina?
qiax (12-07-2005 2:54)
upić się - ja bym tak zrobił
yyy chyba mamy inne poczucie humoru bo ja znowu nie rozumie... i nie widze nic śmiesznego >.<

Cytuj
to podroba... prawdziwa paris przeciez moze conajwyzej cycki pokazac a nie wlaczyc kompa i jakies skomplikowane programy...
to ona ma cycki? Gdzie? na plecach?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #533 dnia: Sierpnia 19, 2005, 02:52:38 pm »
Cytuj
która ode mnie Musashi Samurai Legend ciągnie..... intrygujące, nieprawdaż?
ona co innego ciagnie :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #534 dnia: Sierpnia 19, 2005, 03:28:27 pm »
Cytuj
to podroba...

A myślisz, że ktoś by upadł tak nisko, żeby dać sobie nick Paris_Hilton? I myślę, że to nick w jej stylu... oryginalność i pomysłowość wskazuje, że to ona, bo nie znam osoby, która w nicka dawałaby swoje imie i nazwisko... no ale może to jakiś jej fan/fanka (-atyk chyba :F)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2005, 01:49:16 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Kitano

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #535 dnia: Sierpnia 25, 2005, 05:18:31 am »
Chcialem to napisac w temacie muzycznym, potem w total-offtopicu, ale jednak tutaj nadaje sie najbardziej.

http://recenzje-plyt.blog.onet.pl/ - oto strona z recenzjami plyt muzycznych naszych ulubionych wykonawcow! Brakuje tam recenzji twojej ulubionej plyty? Nic prostszego, mozna takowa recenzje zlecic i miec pewnosc ze z pewnoscia bedzie profesjonalna i rzetelna. Ludzie tam naprawde znaja sie na muzyce...

http://recenzje-plyt.blog.onet.pl/2,ID3447...5633,index.html - a oto recenzja plyty Ayumi Hamasaki - Duty. Najsłabszy punkt: za krotka. Mimo wszystko przeczytajcie koniecznie .. i zastanowcie sie czy nie warto zlecic plyt innych wykonawcow j-muzykow.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
H U M O R
« Odpowiedź #536 dnia: Sierpnia 25, 2005, 09:29:35 am »
Cytuj
Najsłabszy punkt:

To, że Ayumi śpiewa po japońsku. Nie chodzi o to, że ma od razu zmieniać język, ale skoro chce robić światową karierę... Japoński w ogóle nie wpada w ucho, szczególnie nam, Europejczykom.
:lol:  :lol:  :lol:
Rzeczywiście niezłe.  

Offline Kitano

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #537 dnia: Sierpnia 25, 2005, 09:33:30 am »
Mnie najbardziej rozwalil ten fragment:
Cytuj
Żyć się odechciewa gdy w Polsce nagle słyszysz wysokie i-i-a-a-naka-luka-nikoko-no-no... [...] od japońskich brzdęków w tle krew zalewa
Ehhh... XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #538 dnia: Sierpnia 25, 2005, 12:57:36 pm »
Mnie rozbroiło że japońska piosenkarka nagrała płytę której najsłabszym punktem jest.... to że artystka spiewa w swoim rodzimym języku czyli japońskim (TADAM!!) ;/ Boshe tocz to genialna obserwacja ;/

Jak można robić recenzje muzyki której kompletnie się nie zna... nie no w sumie można, ale po co robić recenzję w języku którego kompletnie się nie zna bądź nie trawi ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
H U M O R
« Odpowiedź #539 dnia: Sierpnia 26, 2005, 12:46:19 am »
Hehehehehe... takie coś, co ciężko do czegokolwiek zakwalifikować...

Marvell
Gipsi
Tamaya
Dark (w skrócie Dr.) Butz
Ja
Heti
Morchol