Autor Wątek: Realizm  (Przeczytany 7750 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Realizm
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 29, 2004, 12:16:20 am »
W_W to co prawdziwe - to co istnieje. nie chodzi mi o terazniejszosc ale o przeszlosc tez. a posllugujac sie wczesniej wspomnianymi smokami - one nigdy nie istnialy i nie istnieja
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Realizm
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 30, 2004, 07:18:47 pm »
tak szczerze mówiąc to nie rozumiem tej debaty o realiźmie w FFVIII i częściach wyższych... ja tam po prostu realizmu nie widzę... nie ważne w jakim aspekcie na to by patrzeć. ..... i tak tam realizmu nie ma.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Gesten

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Realizm
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 15, 2004, 10:14:04 am »
To zależy od stopnia realizmu, jeśli w stylu FF8 to owszem, ale jeśli dostanę do rąk symulator zbierania rzodkiewki to płytkę połamie i osobiście podłoże bombę w siedzibie developera :devil:  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Realizm
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 15, 2004, 03:10:40 pm »
jeżeli odłączysz pojedyncz elementy świata i porównasz z naszym do dopatrzysz się ;) podobieństw i realizmu :)
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Realizm
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 15, 2004, 07:48:34 pm »
pojedyncze elementy? O czym my tu wogule mówimy? A może ja po prostu nie chcę widzieć realizmu..... albo może to przechodzi moje pojęcie....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Realizm
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 15, 2004, 08:28:39 pm »
ech... spójż bierzesz samochody... są u nas są tam... np... FFVIII jest najrealniejszy dlatego że bohaterowie sa nam najbliżsi :P do tego świat zdaje się bardzo podobny do naszego :P chodzi mi o to że najbliższy kuna jak Ci to wytłumaczyć no wiesz o co chodzi nie ?? :alien:  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2004, 08:30:59 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Realizm
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 17, 2004, 10:52:29 pm »
nie będe zgrywał głupka i przyznam sie, że wiem o co chodzi. No ale po co komu realizm? ja tam wolęairship od samochodu. Tak samo wolę gunblade od rewolweru i magię od techniki.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Realizm
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 18, 2004, 01:26:53 am »
Cytuj
[...]wczesniej wspomnianymi smokami - one nigdy nie istnialy i nie istnieja
Nie ssskomentuje Moja tego



Po co komu realizm?? nie wiem. A po co komu fantassstyka :huh:  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Realizm
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 18, 2004, 10:46:27 am »
Cytuj
...wolę gunblade od rewolweru...
Hm...gunblade'y istniały w średniowieczu(widziałem w muzeum).
Realizm ? Już wystarczająco dużo go w naszym świecie...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Realizm
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 18, 2004, 10:19:35 pm »
Cytuj
A po co komu fantassstyka

Po yo, aby oderwać się od monotonii życia codziennego i zanurzyć się w świat pozbawiony problemów, dylematów świata codziennego i aby nabrać innego podejścia do życia. (tzn: żeby było śmieszniej :D )
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Gesten

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Realizm
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 22, 2004, 09:30:57 am »
Należy jednak zauważyć, że taki FF8 bez realizmu straciłby wiele na swjej wartości. To zależy od gry w niektórych realizm jest motorem napendowym a w innych, nie ma prawa istnieć. :devil: