Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 140865 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #940 dnia: Kwietnia 08, 2007, 11:25:59 pm »
Cytuj
Sorry ale termin komercja odniosłem tylko do rapu ok?
To nie ma akurat znaczenia. naprawde. komercja jest komercją, to jest znak naszych czasów. słowo jako słowo powinno mieć zabarwienie neutralne. niestety coraz częściej nadaje mu się negatywne brzmienie. to mnie boli.

Cytuj
Chyba nie słuchasz rapu co?
malutko, zeby nie powiedziec - prawie wcale. wolę heavy i trash metal

Cytuj
Może taki undergroundowy raper jak KID CAPRI to też komercja jest co?

jesli zarabia na swoich płytach, czy też koncertach - to tak, jest komercyjny. ale to wcale źle o nim nie swiadczy.

Cytuj
A jeśli chodzi o tą komercję to wiadomo, że tak potocznie się nazywa to zjawisko w świecie rapu przynajmniej w moim środowisku, więc po co łapać za słówka?
nie tylko w srodowisku rapu to łychac. Metallica jest komercyjna, Iron Maiden jest komercyjny, Kazik jest komercyjny, Eminem jest komercyjny... w każdym srodowisku są tacy. a własnie dlaczego łapać za słówka - bo jako językoznawcy (w końcu student FP jestem, a co) przeszkadza mi takie nadużywanie słówek, które nie zasłużyły sobie na takie traktowanie. komercja nie jest tu niczemu winna.

Cytuj
ponieważ pojęcie jest zbyt ogólne i wcześniej nie wymieniłem przecież raperów, których miałbym zaliczać do grona tych komercyjnych prawda?(czyli po prostu w moim osobistym odczuciu dobrego a nie komercyjnego) Spoko.

a czy komercyjny znaczy zły...? Eminem jest komercyjny, ale nie uważam go za złego wykonawcę. Tak samo Iron Maiden. trzepią kasę, ale nie odstawiają jak to ładnie Butz sprecyzował ... "chujni"... w moim poscie nie chodziło o krytykę czegoś, czy kogoś, tylko o zwrócenie uwagi, ze słowa <<komercja>> używa się coraz częsciej w złym kontekscie. pewnie i tak zamotałem, i nikt nie wie o co mi chodzi, no ale cóż. to po prostu takie moje małe zboczenie zawodowe. odróżnijmy komercję, od zwykłego... skubania klientów z reszty kasy. nagram byle co, ale oni i tak to kupią. a ja jestem wielki mada faka, bo zarabiam na tym miliony. ale to juz nie jest komercja. to jest kicz i tandeta w muzyce i sztuce w ogóle. jak nie zamotałem i ktoś zrozumiał przesłanie tego posta to cieszę się bardzo jak nie - trudno. niech i tak będzie ;) ale i tak będe walczyl z tym naduzywniem słówek w złym kontekscie ;f


przenieście się do tematu ogólnego o muzyce (o ile jest taki) - Musiol
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2007, 11:34:35 pm wysłana przez Musiol »
Kame Hame Ha

Offline Masta

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #941 dnia: Kwietnia 09, 2007, 01:30:01 pm »
Nawet rozumiem o co Ci chodzi, więc nie warto dalej roztrząsać tego wątku. Po prostu nie będę już używał tego słowa (przynajmniej na tym forum) jeżeli Ci się to nie podoba ok?. Po co mam drażnić redaktora nie? :D No a DarkButz ma też w pewnym sensie rację. Dobra koniec tematu związanego z komercją, każdy ma własne zdanie i to się liczy żeby je chociaż mieć. Pozdro dla Smoga!!! ;D To sobie pogadał student ze studentem ;)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #942 dnia: Kwietnia 19, 2007, 02:50:54 pm »
O Boom Boom Satellites nie będę się rozpisywać, bo sporo możecie przeczytać sami choćby na Last.fm, ale nadmienię tylko że jest to japońskie duo tworzące electro rocka, z którym spotkałam się pierwszy raz 3 lata temu, na OST z Appleseed 2004, gdzie zagrali 4 kawałki - min. promujący film "Dive for You" i przepiękny "Anthem" podczas napisów końcowych. Polowałam na jakieś linki przez ten cały czas, aż w końcu na godzinach ściągnęłam ich album z ubiegłego roku - "On" (łapcie z mininowy, póki jest).
Jeśli ktoś ma ochotę na fajny wokal (Michiyuki Kawashima), dużo żywiołowych sampli i w ogóle czegoś innego, żeby rozruszać trochę nogi, polecam gorąco.

Ulubione utwory z płyty - Loaded, Pill, Kick it out.

http://www.youtube.com/watch?v=ExRVuKONTSQ
http://www.youtube.com/watch?v=j22jkKoyKxc


http://www.youtube.com/results?search_query=boom+boom+satellites&search=Search
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2007, 11:32:41 pm wysłana przez Goha »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #943 dnia: Maja 27, 2007, 06:34:56 pm »
Hah mam 3 płyty Boom Boom Satelites i powiem iż raczej grają dobrze, tylko dobrze, bez rewelacji jak dla mnie.
No a jak ktoś szuka świetnego połączenia elektroniki i rocka to niech najpierw sięgnie po @440. ;] Ale ja nie o tym miałem...

"Very good...you give me so much at one time"
"Yes I do"
"I may have bigger for him"
"Bigger? My, my"

Propellerheads to czego ostatnio słucham. Will White i Alex Gifford są geniuszami Big Beatu, z grą Alexa na perkusji beaty w ich utworach brzmią cudownie i naturalnie a moje nowe słuchawki kochają takie tony ;] Już grają od ponad 10 lat ale nie wydali żadnej płyty w tym stuleciu, a szkoda bo są boscy w tym co robią. ;/ Ich muza jest bardzo przyjemna a rytmy wpadające w ucho.
Teraz to jeden z moich ulubionych zespołów a podobał mi się od pierwszego przesłuchania Dive EP i albumu Decksandrumsandrockandroll.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #944 dnia: Maja 29, 2007, 12:29:11 am »
Własnie słucham "KoRn - MTV Unpugged"... cóż, moje uczucia są wstrząśnięte, nie zmieszane. Szczerze - myslałem, że inaczej to wyjdzie, no ale cóż... KoRn nie jest zespołem, który sie nadaje do prezentacji akustycznych. a jużna pewno ich najostrzejsze kawałki w wersji akustycznej brzmią że tak powiem tragicznie. Ale naturalnie nie cała płyta brzmi tragicznie...

01 - Blind - IMO porażka. te bębenki w tle są co najmniej smieszne, samo intro też nie pasuje do tego kawałka. Blind był pierwszym kawałkiem z pierwszej płyty i tu tez otwiera... niestety w przykrym stylu. Kawałek absolutnie nie nadaje się do akustycznego wykonania, jakie Johnatan zaprezentował...  3/10

02 - Freak On A Leash - tu lepiej, że tak powiem inaczej... utwór całkowicie przerobiony, dostosowany w pełni do wykonania akustycznego. dodatkowo w tle na początku dominuje nie gitara, ale... pianino. póżniej jest taki mały instrumentalny mix, przez co całość brzmi naprawdę ciekawie.  Plus w tym kawałku Johnatan zaśpiewał w duecie z Amy Lee, co naprawdę ładnie i zgrabnie im to wyszło.  8/10

03 - Falling Away From Me - absolutny hit numer jeden KoRna. I całkowicie spieprzony IMO. o ile nieco wcześniej Johnatan pokazał, że nawet z tak ostrego kawałka jak Freak On A... zrobić coś naprawde niezłego akustycznie, to tutaj już znów poziom spada w dół i to ostro. Nie wiem, nie podoba mi się, tym bardziej, zę to jeden z pierwszych kawałków KoRna w ogóle jakie poznałem i jednocześnie jeden z tych, które wciągnęły mnie w klimaty rockowo - metalowe. Dodatkowo oryginał był zaspiewany naprawde przekonująco. TU nie czułem tego uczucia.. Johnan w ogóle nie wczuł się w to co śpiewa... 2/10

04 - Creep (Radiohead Cover) - tutaj naprawdę miłe zaskoczenie. nie wiem, czy płyta jest zrobiona w ten sposób, że wahadłowo ustawiono kawałem dobrze zrobiony, a zaraz za nim spieprzony, ale póki co takie mam wrażenie. Oryginału Radiohead nie znam, ale wersja unpluged KoRna bardzo mi się spodobała. kawałek wolny, spokojny, idealnie nadający się pod taką aranżację. 9/10

05 - Got a Life - i znów za przeproszeniem żenada. i kolejny kawałem, który utwierdza mnie w przekonaniu, że KoRn jednak nie nadaje siędo grania akustycznie. w porównaniu z oryginałem kawałek wypada naprawdę słabiutko. za przeproszeniem, ale pianino, i akustyk w tle nie pasują do wokalu, który mimo wszystko był zbliżony do energicznego i żywiołowego pierwowzoru...  2/10

06 - Twisted Transistors - kawałek się udał. jak za płytą See You On The Other Side nie przepadam, tak to wykonanie szalonych tranzystorów bardzo mi się podoba. i znów sprawdza sięmoje przekonanie co do ukłądania kawałków - dobry - zły. to wykonanie jest na naprawdę wysokim poziomie. 9/10

07 - Comming Undone - i znów poziom spada na łeb na szyję. chyba jedyny kawałek z See You On The Other Side, który lubię, tak tutaj znów jako tako... cienko. Choć nie tak jak w porównaniu z Blind, czy też Got The life... ale raczej jest tak nijak. 5/10

08 - Make Me Bad In Between Days (feat. Robert Smith) - nie kojarze gościa, ale cóż, kawałek nawet udany. Nawet, bo jednak nie uważam, żeby akustycznie było to mistrzostwo świata. Drugi duet na tej płycie, tyle że tym razem dość nietypowy, gdyż jak znam Make Me Bad, tak tutaj wyrażnie albo zmieniono teks, albo połączono dwa kawałki w jeden. średniawka 6/10

09 - Throw Me Away - bardzo udana akustyczna aranżacja. A już myślałem, ze poziom płyty spadł już na tyle, że sie nie podniesie wysoko. końcówka minimalnie irytująca, no cóż, takie moje odczucia, innym może się spodobać użycie tego piszczącego czegoś. 7/10

10 - Hollow Life - jedyny kawałek KoRna idealnie nadający się pod akustyczną aranżację. i wyszło naprawdę przyjemnie dla ucha. Jednak cały czas w tle słychać to piszczące coś, użyte przy końcówce Throw Me Away... mnie minimalnie to irytuje... na szczescie nie słychać tego przez cały czas, więc nie jest aż tak żle. wręcz przeciwnie. Pianinko, gitarki, miód i orzeszki 9/10

11 - Love Song- no i na koniec no cóż, nic super wybitnego, bo piosenka nadaje sie pod akustyczną aranżację, ale miała na pewno większy potencjał do aranżacji, niż tu wykorzystano. Za zmarnowane szanse 8/10


Ogólnie płyta średnia. Procentowo dostaje ode mnie 68%. KIlka kawałków zupełnie do niczego, w kilku z nich naprawdę zmarnowany potencjał. IMO KoRn pomimo iż nie nadaje siędo kawałków akustycznych w niektórych aranżacjach (Hollow Life, Love Song, Twisted Transistors) pokazał, że nawet taka kapela potrafi zagrać naprawde przyjemne akustyczne dla ucha kawałki. Ale niestety zaliczyli IMO kilka wpadek na tej płycie i póki co cały czas numer jeden wśród MTV Unplugged to dla mnie Nirvana ;]
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #945 dnia: Czerwca 02, 2007, 11:20:21 pm »
To jest jakis fanowski remix, czy ktos oprocz Black Mages zagral ten kawalek oficjalnie? Raczej nieprzecietna wersja, w wielu momentach zdecydowanie lepsza niz oryginal z gry i wersja czarnych magow...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #946 dnia: Czerwca 08, 2007, 01:50:42 pm »
Jeżeli lubicie Tool'a lub APC, polecam tego: http://www.youtube.com/profile?user=monroe12478 gościa, nagrywa wspaniałe covery na pianinie, mistrz po prostu.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #947 dnia: Lipca 07, 2007, 01:16:49 am »
Jeśli tylko macie możliwość i track listę z Garage INC Metalliki - polecam przesłuchać wszystkie kawałki w oryginalnych aranżacjach ;] kilka kawałków jest wiernymi kopiami, jednak w wiekszości są minimalnie zmienione. Póki co nie udało mi sie jeszcze zdobuć Free Speech For The Dumb, ale resztę kawałków mam i bardzo słucham niemalże non stop (z przerwami na Akurat i Panterę(ale zestawienie ;f) od czasu do czasu;]) Zsobywjąc oryginalne kawałki można poznać kilku naprawdę miłych dla ucha wykonawców - Thin Lizzy (Whiskey In The Jar), Misfits(Die, Die My darling, Last Caress). Także dopiero dzięki orygianłowi kawałka Loverman poznałem wreszcie wokal Nicka Cave'a i jeg Bad Seedsów;] teraz mam zamiar poznać troce wiecej jego kawałków. No i jeszcze z ciekawych zespołów - Buggie - facet ma bardzo wysoki głos, brzmi jak baba, ale nie dajcie sie zwieść pozorom;] Diamond Head, Anti-Nowhere Leauge, Holocaust, Bob Seger... cóż, czasem warto jednak pobawić się z e-osłem i poznać kawałki w oryginale ;]
nie wspomne już o coverach takich kapel jak Black Sabbath, Queen czy Motorhead, co też są na Garage INC - z tym, ze ich oryginały znałem już dawno. ale jak ktos ma ochote - niech posiedzi z track listą i zdobedzie wszystkie kawałki w oryginale ;]
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #948 dnia: Lipca 15, 2007, 07:23:43 pm »
Ehh, zabieralem sie za nagranie mojego nowego elektroakustyka chyba z miesiac... Ale w koncu sie zabralem ;] Efekty:
Y. Malmsteen - Black Star - Na rozgrzewke. Cholera... Brzmienie mi sie udalo genialne ukrecic. Jestem zadowolny z tego filmiku ;]
Y. Malmsteen - Disciples of Hell - Najtrudniejszy technicznie kawalek z dotychczas wrzuconych na YouTube. I niestety troche bledow wyszlo ;/ Ale juz nie chcialo mi sie nagrywac az od idealnego wykonania. Brzmienie niestety musialem zmienic, bo na tym z wczesniejszego filmiku wszystkie pull-offy strasznie skrzeczaly (tu tez, ale mniej) i raczej srednio jestem z niego zadowolony... Wykonanie tez troche byle jakie (na swoim elektryku potrafie zagrac bezblednie, ale jednak brzmienie elektroakustyka to inna sprawa ;]), duzo niedokladnosci. Moze kiedys sie zmobilizuje i porzadnie to zagram, a narazie musi wystarczyc to ;]

I bonus, ktory nagralem ostatnio na prosbe przyjaciolki:
Rob Dougan - Clubbed to Death - Pare pomylek, ale ogolnie jestem zadowolony.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #949 dnia: Sierpnia 13, 2007, 09:40:18 pm »
hm... za duzo pisc nie bede, bo pewnie wszyscy i tak znaja, tylko ja taki inny jestem... coż, starzeje sie chyba i siegam po rozna muze ;f siegnalem po dyskografie Nightwisha i musze przyznac, ze bardzo mi się spodobała... ja chyba naprawde sie starzeje, kiedys tylko trash i inne takie a teraz slucham coraz spokojniejszej muzyki ;f
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #950 dnia: Sierpnia 14, 2007, 12:25:11 am »
Ja jestem dziwny o tyle, że z Nightwish'a najbardziej mi się podoba jedna z ich ostatnich płyt, czyli "Once". No ale i pozostałem są oczywiście niezłe, Nightwish w ogóle jest bardziej niż spoko, tylko przestał być fajny kiedy wypieprzyli Tarje (w sumie to głównie przez nią lubię Nightwish).

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #951 dnia: Sierpnia 14, 2007, 09:38:25 am »
Jeżeli lubicie Tool'a lub APC, polecam tego: http://www.youtube.com/profile?user=monroe12478 gościa, nagrywa wspaniałe covery na pianinie, mistrz po prostu.
Często się spotykam że ludzie gnoją albo jeden albo drugi projekt (raczej ten drugi, jako że już nie istnieje) i nie wiem dlaczego. Wolę APC, bo Tool jest dla mnie zbyt ciężki, ale nie twierdzę że jest z tego powodu do dupy... To tak tylko... Co do aranżacji owego pana, to ja i tak zawsze zazdroszczę ludziom, którzy potrafią grać na tym instrumencie... Do tego śpiewać :/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2007, 09:39:34 am wysłana przez Goha »

Offline speed3r

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #952 dnia: Sierpnia 14, 2007, 09:48:19 am »
Rap.

PL -> O.S.T.R. i Łona
USA -> Talib Kweli, Common, De La Soul, Jurassic 5, Hi-Tek.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #953 dnia: Sierpnia 14, 2007, 10:17:30 am »
Jeżeli lubicie Tool'a lub APC, polecam tego: http://www.youtube.com/profile?user=monroe12478 gościa, nagrywa wspaniałe covery na pianinie, mistrz po prostu.
Często się spotykam że ludzie gnoją albo jeden albo drugi projekt (raczej ten drugi, jako że już nie istnieje) i nie wiem dlaczego. Wolę APC, bo Tool jest dla mnie zbyt ciężki, ale nie twierdzę że jest z tego powodu do dupy... To tak tylko...
Ja słucham obu i to są moje ulubione zespoły. Tool jest ciężki w słuchaniu i w wczuciu się, w APC łatwiej jest się wsłuchać. Oba zespoły mają świetne teksty, cudowną melodię. Sam nie potrafię  zrozumieć jak można bluzgać na APC, jeżeli ktoś tak robi, to IMO jest głupkiem, który nie powinien słuchać takiej muzyki, APC może się nie podobać, bo jest lżejszy, łatwiejszy w odbiorze, przez to niesłusznie zaliczany jako bardziej mainstreamowy (co jest oczywiście bullshitem).

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #954 dnia: Sierpnia 14, 2007, 10:54:34 am »
Szybkie pytanie, jednocześnie prośba: możecie polecić jakieś albumy z muzyką orkiestralną, coś w stylu pod filmowe trailery?
Np.:
http://www.youtube.com/watch?v=RaGUS2FhyCM
(jeśli byłby z chórem jeszcze to byłoby wręcz idealnie:>)
Coś w stylu Immediate Music (for orchesta and chor), E.S.Posthumus.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2007, 11:40:20 am wysłana przez Typoon »
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #955 dnia: Sierpnia 22, 2007, 12:03:25 am »
http://pl.youtube.com/watch?v=NqkkAvRJ28M&mode=related&search=
Cholera, wiem możecie okreslić mnie mianem faga, ale jej piosenki zazwyczaj mi się podobały, ale ta cholernie. No i ten mundurek Shakiry ^^

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #956 dnia: Września 05, 2007, 03:50:20 pm »
Jak na razie dalej słucham big beatu i okolic. Ostatnio np. sporo Chemical Brothers, Cirrus, OST z Wipeoutów. Niedawno spodobał mi się Hardknox, którego kawałek "Coz I Can" kojarzy mi się stylem z tym co The Prodigy pokazali na ostatniej płycie tyle że Hardknox grał tak ładnych parę lat wcześniej ;]
A poza tym to ostatnio słusznie ciągnie mnie trochę na breakcore, np. Bong Ra. Niektórych breakcorowych kawałków chyba nie zdzierżyłby nikt z tego forum ;]
http://pl.youtube.com/watch?v=NqkkAvRJ28M&mode=related&search=
Cholera, wiem możecie okreslić mnie mianem faga, ale jej piosenki zazwyczaj mi się podobały, ale ta cholernie. No i ten mundurek Shakiry ^^
Jeśli chodzi o kawałek to średni taki, dość "radiowy", przy takch popierdółkach można siedzieć i jechać gdzieś daleko samochodem jeśli nic lepszego nie leci w radiu. ;/ A rytm ... eh...
A mundurek niczym z jakiegoś lipnego pornola ;]
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2007, 03:59:21 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #957 dnia: Października 03, 2007, 08:23:09 pm »
aktualnie to: Unkle & Richard Ashcroft – Lonely Souls

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #958 dnia: Października 11, 2007, 10:53:17 pm »
Ostatnio a Jednoczesnie i notorycznie  :D
NoFX - Bob
Lagwagon - Sleep

Offline Tulak_

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #959 dnia: Października 13, 2007, 09:57:04 am »
ja tam wciąż jmusic. z naciskiem na jrocka i jheavy metal