Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 140917 razy)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #900 dnia: Listopada 26, 2006, 12:28:33 am »
ja wlasie wrcoilam z kocnertu normalsow polecam wsdzystkim, choc wiem ze nikt nie slyszal, tyklo Lodz chyba wie o istnieniu owego zepolu, tak czy siak zapraszam na storne normalsi.pl mozna przesluchac kilka kawalkow.  

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #901 dnia: Listopada 27, 2006, 12:16:13 am »
Cytuj
choc wiem ze nikt nie slyszal, tyklo Lodz chyba wie o istnieniu owego zepolu
Heh tak źle to chyba nie jest bo obiło mi się coś tam o uszy o Normalsach kiedyś ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #902 dnia: Listopada 27, 2006, 05:39:37 pm »
Cytuj
Cytuj
choc wiem ze nikt nie slyszal, tyklo Lodz chyba wie o istnieniu owego zepolu
Heh tak źle to chyba nie jest bo obiło mi się coś tam o uszy o Normalsach kiedyś ;)
Tak źle to jest, bo ja mieszkam w Łodzi, a nie słyszałam ^^'''

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #903 dnia: Grudnia 04, 2006, 01:38:40 am »
Heh, nie zgadniecie co odkopałem. Znalazłem ostatnio 2 idealnie zachowane kasety Kelly Family.  :w00t: Kurcze teraz to będzie chyba non stop lecieć u mnie na chacie.  :lol:  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #904 dnia: Grudnia 04, 2006, 03:01:41 am »
Obejrzałem ten filmik, który Zell wrzucił do HUMOR'u i mi ręcę zadrżały, jak usłyszałem ten fragment Classical Gas. Powinienem znać ten utwór? Chyba tak, bo brzmi jak klasyka... a nie znałem. Spytałem się o niego eMule'a i znalazłem wersje Vanessy Mae, która jest genialna...

Zellinek, znasz może takie uspokajające, gitarowe nutki w stylu Classical Gas? Zarzuciłbyś paroma.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #906 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:26:55 am »
Ścieżka do Pulp Fiction-w zasadzie każda piosenka pasowała i była dobra.

Ścieżka do Kill Bill'a-jeden z moich ulubionych soundtracków. Szzególnie Twisted Nerve mnie ruszyło na tyle,że mam go za sygnał na sms'a

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #907 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:31:48 am »
Co do PF - skopali tylko jedna sprawę, jeśli chodzi o muzykę. "Girl, you'll be a woman soon" powinno lecieć podczas sceny w piwnicy z Marcellusem ;)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #908 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:37:25 am »
haha! I mógł by taki pedalski głosić zamieniać "girl" na "boy" bezczelnie się wcinając :D

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #909 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:52:35 am »
a ja sie ostatnio delektuje w sumie dwoma grupami - pierwsza to Rise Against, której album w wakacje podrzucił mi Musiol, ale dopiero teraz sięzakochałem :F druga grupa to Lacuna Coil, a najbardziej męczony kawałek to cover kawałka Enjoy The SIlence. to jest po prostu przepiękne. a na głosniczkach 5,1 logitecha dzwięk jest tak cudown... ze nic tylko słuchać, słuchać i jeszcze raz słuchać :P
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #910 dnia: Grudnia 25, 2006, 02:13:56 am »
Dawno tu nie pisałem a w chwili obecnej w winampie leci Orbital, Juno Reactor, Overseer, trochę Rob Dougan i Meat Beat Manifesto. Ogólnie to sama elektroniczna muza jak nietrudno się domyślić. A jeszcze sporo muzy mam zamiar przepuscić przez winampa.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #911 dnia: Grudnia 26, 2006, 11:53:34 am »
u mnie od pru dni lecą głównie kolędy [poza moim pokojem, w którym leci Hammerfall :P]. Jakoś większość mi się nie podoba do tego ta ze słowami "w  żłobie leży" zaraz kojarzy mi się "w grobie leży" i nawet raz tak zaśpiewałam w kościele

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #912 dnia: Grudnia 26, 2006, 04:16:15 pm »
U mnie w domu nigdy nie leca koledy, najwyzej jakies swiateczne piosenki (juz do znudzenia puszczane so this is christmas Johna Lennonaprzez mojego tate ;/) i inne takie.. A koled sluchamynajzywej jak jedziemy samochodem, w sumie to nawet lubie, tlyko ze mnie trafia jak jakas pinda wyje i zmienia jecalkowicie nie do poznania ._.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #913 dnia: Grudnia 27, 2006, 02:24:19 am »
Overseer jest świetny, wysłałem linka którego mam w sigu kumplowi z pracy to po kilku krótkich komentarzach typu "dobre", "mocne"  spytał czy mam płytę hehe. Jemu dosć się to spodobało bo tańczy breaka i taki fajny BigBeat mu się spodobał hehe. I namówiłem go żeby zrobił sobie konto w last.fm.
Btw. wrzuciłem albumik na megaupload http://www.megaupload.com/?d=25PLWRDN
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #914 dnia: Stycznia 18, 2007, 11:39:02 am »
a mnie coś napadło...

http://www.nostalgia.pl/mmedia/siedemzyczen/siedemz.mp3   < siedem życzeń
http://esteban3.club.fr/mp3/lme02.mp3  < shagma i zaginione światy - mogę się założyć, że tego nie pamiętacie, bo co niektórych na świecie nie było, jak to leciało...
http://www.nostalgia.pl/mmedia/wojnaplanet/botp_opening.mp3 < wojna planet ;]
http://www.nostalgia.pl/mmedia/bylosobiezycie/zycie_op.mp3  <  la se la vi!  kochałam ten serial XD
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2007, 11:39:51 am wysłana przez Goha »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #915 dnia: Stycznia 23, 2007, 06:47:31 pm »
Mam prośbę.

Ma ktoś z was piosenkę The Corrs - The Right Time ? Bo mnie siorka męczy o nią, a na eMule mam 1 źródło.

Offline Grisznak

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
    • http://
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #916 dnia: Lutego 10, 2007, 10:11:23 am »
Odkryłem ostatnio niesamowitą wokalistkę, na dodatek pochodzącą z naszego kraju. Dziewczyna nazywa się Gabriela Kulka i śpiewa wyśmienicie, w klimatach nieco (a czasami znacznie bardziej niż nieco) Kate Bush. Nie ma zbyt imponującego dorobku, ledwie dwie płyty i trudno powiedzieć aby była znana, ale obiecałem sobie, że trochę jej pomogę w ramach moich medialnych znajomości, bo chyba żadna która polska wokalistka śpiewa tak oryginalnie a przy tym operuje angielskim tak jakby to był jej język. Zainteresowanych posłuchaniem jej nagrań polecam jej stronę: http://gabakulka.com gdzie można ściagnąc kilka kawałków w mp3 i kupić płyty.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #917 dnia: Lutego 10, 2007, 11:05:49 am »
Max Raabe & Das Palastorchester-sex bomb...inna aranżacja. Bardzo fajna. Lekko zapijaczonym głosem :F

red box-chenko-od wczoraj mnie nie opuszcza. Takie jakby porywające . Kojarzy mi się troche z indiańskimi piosenkami [ale nie tymi przy ognisku :P]

tom waits-what keep mankind alive. Tu na grubsz nutę...tzn. grubszy głos. Fajne i nawet niespecjalnie przygnębiające.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #918 dnia: Lutego 10, 2007, 02:53:16 pm »
Nickelback - If everyone cared - Zasadniczo nie kocham się w Nickelback'u, ale wkręcił mnie ten kawałek (teledysk też fajny). Bardzo fajny kawałek, ostatnio często go słucham.

Apocalyptica - Nothing else Matters i Enter Sandman (może jeszcze Master of Puppets) - Eh ta głupia Metallica ukradła im tyle fajnych piosenek hehe... dopiero niedawno wogóle sprawdziłem co to jest Apocalyptica, bo wcześniej byłem pewien, że to jakaś banda zjadaczy kotów typu Vader. Się zdziwiłem bardzo jak zobaczyłem, że to tak naprawdę kwartet smyczkowy heh. Bardzo fajnie grają, Nothing Else Matters na tą chwilę podoba mi się bardziej od ory.. znaczy od coveru Metallici hehe... pewnie dlatego, że tamtej wersji słuchałem tyle razy, że mi zbrzydła w końcu.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #919 dnia: Lutego 10, 2007, 03:13:41 pm »
Cytuj
dopiero niedawno wogóle sprawdziłem co to jest Apocalyptica, bo wcześniej byłem pewien, że to jakaś banda zjadaczy kotów typu Vader.
Idiot alert! A tak w ogole to z Apocalyptici rozkmin koniecznie Life Burns (w Burnout Revenge najlepszy kawalek z calego OST-u) i Path Vol