Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 140921 razy)

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #880 dnia: Października 12, 2006, 11:50:44 am »
Jesteś już chyba 40 bosobą, która się do tego przyznała :P

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #881 dnia: Października 12, 2006, 03:08:18 pm »
Ja tu ponawijam trochę o wspomnianej Oridze. Ściągnęłam sobie jej starsze utworki, i nie wiem, czemu ludzie plotkują że to jedna i ta sama osoba co Yoko Kanno (angielski Origi wcale nie brzmi, jak "japoński angielski", swoją droga, nie wiem czemu japończycy nie uczą się angielskiego akcentu, no chyba że Utada to jakieś prodigy jest)... Tia, ta sama Origa, która śpiewa czołówki do serialowego GITS'a. Więcej info jest o niej na last.fm, jak ktoś chce, teraz chcialabym zaproponować trochę jej muzyki, bo w sumie nie śpiewa tego samego, co jej Kano napisze. Origa tworzy spokojną muzykę, głównie przy akompaniamencie tradycyjnym, w trzech językach, rodzimym rosyjskim, angielskim i francuskim, nie wiem, czy czasem nie wpina łaciny. Jej utworki są może nie jakieś wybitne, ale inspirujące. Bardzo z wiekiem zmienił się jej glos. Podobno przez ten chór w Japonii, bo tam teraz mieszka i pracuje. n/m
Tak że jak ma ktoś ochotę na coś po prostu ładnego, to polecam The Best Of Origa albo Era of Queens - bo na razie tylko te albumy udało mi się znaleźć.

Rosyjski w jej ustach jest słodki :]

origa - the best of origa - 02 - ill present you the music.mp3 - 4.99MB to jest śliczne. to jeden ze starszych kawałeczków, uroczy głos, miły tekst...
A to trochę nowsze i bardziej techniczne, ale nadal "origowate":
http://www.megaupload.com/?d=3O0IQFRZ
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2006, 04:56:47 pm wysłana przez Goha »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #882 dnia: Października 13, 2006, 03:25:41 am »
Ja ostatnio przesłuchuję namiętnie twórczość Massive Attack. I jest cudowna według mnie. Ten kawałek całkiem fajny jest. Klip troche schizofrenistyczny i właśnie dlatego może mi się podobał.
Kawałek Teardrop szczególnie mi się podoba. Wprowadza mnie w dziwny nastrój.
Jeszcze może ten kawałek , który lubie.
I jeszcze proponowałbym obejrzeć Special Cases.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2006, 03:26:17 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #883 dnia: Października 13, 2006, 06:08:03 pm »
Apocaliptyca - Discography

Cztey płytki Apokaliptyki. W sumie nie wiem czy jest sie sens rozpisywac, bo Apokaliptykę wszyscy znają. A jak nie znają to niech klikają na link powyżej i sie z niązapoznaja. a wiedzcie ze warto. zdrówka zyczę
Kame Hame Ha

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #884 dnia: Października 16, 2006, 04:35:28 pm »
Wzięło mnie na remiksy i ogólnie szybką , nieskomplikowaną muzę ostatnio. Pewnie dlatego, że piec grzewczy spsuty i ZIMNO W DOMU JAK CHOLERA.
Coś z Last Ninja :D
Coś DDR (Break Down~7th Mix)
Znów DDR (A minute~7th Mix) <3
Iiiii znów DDR, tym razem killer "Tsugaru" z 7th Mix

Depresyjne piosenki o niczym - dobry album Oceanu. Nie jakiś wielce ambitny, ale dobry. I nastrojowy. Polecam. Ostatnio też miętolę KSU i ich "Kto cię obroni, Polsko". KSU lubi Chełm. A Chełm lubi KSU.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #885 dnia: Października 18, 2006, 04:46:25 am »
Mnie ostatnio strasznie ciągnie do dobrej muzy elektronicznej. Słucham takich zespołów jak Lunatic Calm , Junkie XL , i oczywiście The Prodigy , Black Sun Empire , Underworld, no i zawitało w moim winapie OST z filmu "Human Traffic".
Na dodatek mój osiołek pracuje na pełnych obrotach. Ostatnio jestem dla niego bezlitosny i nie wygląda na to , żeby w najbliższej przyszłości miał czas na odpoczynek.  ;)  
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2006, 04:48:02 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #886 dnia: Października 27, 2006, 05:20:31 pm »
Ja Ostatnio Posluchuje Sobie Trocha The Corrs w Szczegulnosci Utworu Breathless daje linka jakby kiery nie znal http://www.youtube.com/watch?v=ut4syuOMZUA ,Blinka 182 kilka utworkow i Lennego Kravitza :grin:
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2006, 05:21:10 pm wysłana przez Zenny »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #887 dnia: Października 27, 2006, 05:39:50 pm »
aktualnie - Kazik i Nosowska - Zoil

 "bo każda kobieta ma w sobie coś z..." - coś jest w tym tekście prawdy...
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #888 dnia: Października 27, 2006, 06:02:01 pm »
To raczej krytyka Leszczyńskiego, który ma takie a nie inne poglądy, bo wątpie czyby Nosowska była aż tak przeciwko własnej płci. No bo ta piosenka, to taki atak na współczesnego Dzolosa - Mopmana :)

A jak masz taki nastrój smogu, to polecam ci całą filmografię Pasikowskiego, począwszy od Krolla, na Glinie kończąc :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #889 dnia: Listopada 04, 2006, 02:52:43 pm »
Molu jak to tam u ciebie z muzyka jest teraz? Kiedys wiem ze sluchales jakichs tam znanych rockowych ziomkow czy tez polskich wykonawcow, pozniej miales okres japonskiej muzyki, teraz chyba taki okres indiesowych zespolow co?
Tak mi sie cos kojazy bo kurde to juz kolejna taka nutka jaka sciagam od ciebie (ta yummu yummu yummmy to chyba jaas stara wogole co? ;]) i tak sie zastanawialem jak to uciebie teraz z muza jest?
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2006, 03:16:40 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #890 dnia: Listopada 04, 2006, 03:26:06 pm »
hmmm no Molu słucha teraz generalnie przyjemne indie, albo jakieś britpopy, alternatywny rock, troche fajnej elektroniki(the knife <3, moby, beck) czasem jakieś chińczyki czy "normalny" rock też się trafi ale rzadko ;]
generalnie polecam gorąco prawie wszystko co mi się w tygodniowym top10 znajdzie ;] z tym, że to raczej nie muza dla każdego, ale każdy powinien spróbować ;] bym coś nawet wrzucił, ale zabardzo niemam pomysłu co ;] kiedyś wrzucałem takiego "mixtape'a" przyjemnego ale pewnie nikt nieściągnął ;]

damn... niewiem jak ten post wyglada ale niechce mi sie sprawdzać ;] nie w stanie jestem, sorki ;]

Edit - a yummy yummy yummy to jest nutka z lat 60 ;] a się w nią wkręciłem, bo była w Las Vegas Parano ;] <czytam Fear and Loathing in Vegas, bo 2 tytuły funkcjonują>
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2006, 03:31:11 pm wysłana przez Morchol »

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #891 dnia: Listopada 04, 2006, 10:23:51 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=W7hjMGv92eY - mi ostatnio taka muza sie podoba......

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #892 dnia: Listopada 05, 2006, 01:44:21 am »
Cytuj
kiedyś wrzucałem takiego "mixtape'a" przyjemnego ale pewnie nikt nieściągnął ;]
Ja sciągnąłem i spodobał mi się. Btw. Zainteresowałem jedną osobę takim zespołem The Flaming Lips i strasznie jej się spodobał. Pożyczyłem pare płyt jakiś czas temu. hehe
Ostatnio sam słucham Fluke dość sporo. Strasznie mi się podoba ich muza zresztą w notowaniach w lastfm prą do góry w zastraszającym tępie. ;) Praktycznie większość czasu winamp to własnie ich muzę odtwarza.

Edit.
Ten kawałek "Get Loose" to całkiem fajny jest aż zachciało mi się płytę mieć. ;]

Jeszcze mam pytanie czy ktoś spotkał się może z jakimiś kompletnymi albumami Acen. Raczej troche trudno to zdobyć na emulu jest troche kawałków ale nie skompletuje z tego całego albumu.  :/
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2006, 05:14:46 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #893 dnia: Listopada 11, 2006, 03:39:32 pm »
Wczoraj na 4fun'ie zobaczyłem teledysk Paris Hilton "Nothing in this world"... cholera, wiem, że to głupio brzmi, ale to co ona zrobiła wcale nie jest takie złe. Zdarza się, że hooyowe zespoły zrobią coś, czego da się posłuchać i to jest jeden z tych razów... taki lajtowy pop z keyboardem i głosem pięknej Paris przepuszczonym przez syntezator, ale kurde, to i tak o klase wyżej niż Mandaryna jakaś, czy coś w tym stylu.... taka Kylie Minoque z niej... w każdym razie, kawałek jeszcze 2 razy przesłuchałem, nie wykluczam wcale, że go nie przesłucham jeszcze, bo to naprawde złe to nie jest...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #894 dnia: Listopada 11, 2006, 03:57:42 pm »
No bardzo fajna ta piosenka jest ;]
Ta poprzednia to byla chujnia tylko jak sie w aucie jechalo nad wode w lato to zajebiscie brzmiala jak sie ginalismy zawsze ;]
Ale ta jest fajna ogolnie... klip ma tez zajebisty, a ten glowny bohater maly to jestem w chu* ja za mlodu ;]
No i to chyba pierwszy raz kiedy mi sie paris hilton spodobala z wygladi... bo zawsze jest dla mnie ropą na maxa ale tam ja ladnie wymodelowali ;]

P.S. Ale nie gadaj ze to o kilka klas lepsze niz mandaryna bo mandaryna tez ma pare ;ajtowych piosenek ;]
Ta nowa jest taka mila i elegancka co churek w tle slychac, fajnie brzmi.
No i stary Hit Every Night dojebany byl ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Samael

  • Soldier
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
    • http://www.jmedia.cba.pl/
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #895 dnia: Listopada 11, 2006, 06:26:05 pm »
Cytuj
P.S. Ale nie gadaj ze to o kilka klas lepsze niz mandaryna bo mandaryna tez ma pare ;ajtowych piosenek ;]
Ta nowa jest taka mila i elegancka co churek w tle slychac, fajnie brzmi.
No i stary Hit Every Night dojebany byl ;]
Nom... Mnie ostatnio bardzo do gustu przypadło Stay together (właśnie to o czym pisał Gipsi) jedna z niewielu jej piosenek, które od razu polubiłem.
No i mandaryna nie wygląda, anie nie zachowuje się w tym klipie jak "Rooshoffa Blachara".

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #896 dnia: Listopada 13, 2006, 04:07:45 am »
Wrzuciłem dla kogoś ostatnio album Lunatic Calm & Junkie XL - The Castbreeder na megaupload. Więc dam go przy okazji tutaj w nadzieji, że chociaż jedna osoba którą troche muzyka elektroniczna kręci sprawdzi zawartość. Bo jest warta przesłuchania, są to naprawde świetne kawałki obu artystów. Dodam że kilka z nich posłużyło jako utwory do ścieżki dźwiękowej do Need fo speed: High Stakes
Lunatic Calm & Junkie XL - The Castbreeder
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #897 dnia: Listopada 15, 2006, 11:13:06 pm »
Dammit... Mix:
- FFVIII - Liberi Fatali
- FFVII - One Winged Angel
- J. Williams - Imperial March
- S. Prokofiev - Romeo and Juliet
- Requiem For A Dream Theme
- Bach - Little Fugue
- Beethoven - V Symphony
- Mozart - Dies Irae
- Vivaldi - Summer (Presto)
zarzadza... Wkrecilem sie ostatnio w mroczna muzyke orkiestralna z poteznym kopem, jesli ktos ma jeszcze cos w tym stylu to tytuly mile widziane ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 11:22:00 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #898 dnia: Listopada 21, 2006, 06:25:51 pm »
Heh u mnie w winampie znowu leci DnB, a dokładnie Black Sun Empire, jednak robią zaj**istą muzę.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #899 dnia: Listopada 25, 2006, 09:14:22 pm »
ja ostatnio takiej trocha lekkiej muzyki z mocnom slucham takiej jak nickleback- http://www.youtube.com/watch?v=QmQtx_LmO48
i Coldplay mieszając z COF i Cannibal Corpse - http://www.youtube.com/watch?v=fTpQOZcNASw...related&search=