Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 140996 razy)

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #860 dnia: Października 03, 2006, 04:31:57 pm »
Co do gry Zella ->
Pierwsze wyszło tak dobrze, że nie myślałam, że to ty grasz..
Drugie miejscami kakofonia, choć zapewne się nie znam -_- i co do samego utworu to wolę jakieś mocniejsze kawałki ten jak dla mnie był za spokojny (spokojną muzykę wolę na akustycznej), ale to już jest kwestia gustu. Samo wykonanie Ok.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #861 dnia: Października 03, 2006, 05:43:15 pm »
Cytuj
Pierwsze wyszło tak dobrze, że nie myślałam, że to ty grasz..
Dobrze? Profesjonalista raczej by nie zaliczyl takiej wpadki jak w 24 sekundzie.

Cytuj
Drugie miejscami kakofonia
Najpewniej to kwestia brzmienia, bo w dzwieki raczej wszystkie trafilem (koncowka tylko troche zgrzytnela) i tempa tez w miare sie trzymalem. Tak brzmi ten kawalek w oryginale - http://download.yousendit.com/80D849A327BCB7A8 . Tutaj brzmienie jest juz genialne i jesli dalej wg ciebie jest kakofonia no to podwazasz teorie muzyki i geniusz Bacha ;F

Cytuj
spokojną muzykę wolę na akustycznej
Tez bym wolal ten kawalek zagrac na akustyku, jak Yngwie, ale niestety nie mam warunkow (akustyka mam, ale gorzej z nagraniem)

Cytuj
i co do samego utworu to wolę jakieś mocniejsze kawałki
Tak jak obiecalem, niedlugo wrzuce cos z powerem ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #862 dnia: Października 03, 2006, 11:29:17 pm »
Cytuj
jesli dalej wg ciebie jest kakofonia no to podwazasz teorie muzyki i geniusz Bacha ;F
Rozumiem, wiesz może nie przyzwyczajona do takiej wersji utworu, albo i jak mówiłam nie znam się.. :]

Odnośnie tytułu tego tematu:
Ostatnio wszelkie spokojne utwory, takie z nutką nostalgii/melancholii.
Najbardziej przypadła mi do gustu Katie Melua. Ma tak spokojne i przyjemne piosenki.
Zauważyłam ostatnio, że przeskakuję między kontrastowymi rodzajami muzyki. Wcześniej słuchałam takiej muzyki jak LP czy utwory z Tokyo Drift... a tu obrót o 180 stopni... ^^
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2006, 11:29:42 pm wysłana przez Anouk »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #863 dnia: Października 03, 2006, 11:43:57 pm »
Cytuj
Ostatnio wszelkie spokojne utwory, takie z nutką nostalgii/melancholii.
Najbardziej przypadła mi do gustu Katie Melua. Ma tak spokojne i przyjemne piosenki.
Zauważyłam ostatnio, że przeskakuję między kontrastowymi rodzajami muzyki. Wcześniej słuchałam takiej muzyki jak LP czy utwory z Tokyo Drift... a tu obrót o 180 stopni... ^^
He ja mam podobnie , często słucham czegoś zupełnie innego od tego co słuchałem godzinę temu. Wystarczy spojrzeć w last.fm. ;]
A co do Katie Melua to jak usłyszałem co tam w sopocie zagrała to miałem ochotę sobie sciągnąć co nieco i z chęcią zassałbym co nieco bo mam jakieś 80 cd-r wolnych i zaczynam  robić wielkie nagrywanie. ;]  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #864 dnia: Października 03, 2006, 11:56:34 pm »
Katie Melua jakieś 4 miesiące temu słuchałem, jak jeszcze popularny było "9 milion bicycles". Ma faktycznie conajmniej pare fajnych kawałków. Ale teraz mam inne rzeczy na mp3 np. prologue z SotC, który mnie strasznie uspokaja. No i siakieś albumy Jimmy Eat World, bo chciałem je przesłuchać, bo ta kapela jest świetna jednak...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #865 dnia: Października 04, 2006, 01:14:34 am »
Mialem wrzucic kiedy indziej, ale i tak musialem to nagrac na potrzeby pozaforumowe, wiec macie:

Children of Bodom - Downfall
Obiecywany mocny kop z pelnokrwista solowka (niestety kawalek z growlem, ale muzyka jest niezla i mysle, ze da sie zdzierzyc)
Pare uwag:
- kamera mnie niemile zaskoczyla, bo przy szybkim kostkowaniu i szybkim machaniu palcami nic nie widac, poza tym przy maxymalnym swietle oswietlenie i tak wyszlo wujowe.
- mikrofon mnie niemile zaskoczyl, bo o ile przy rangersach sie jeszcze sprawdzil to tutaj brzmi maksymalnie lipnie. Dzwiek z pieca jest o niebo lepszy, ale nie mam odpowiednich warunkow (czytaj - profesjonalnego mikrofonu za kilka stow) do uchwycenia tego...
- windows media maker mnie niemile zaskoczyl, bo za grzyba nie udalo mi sie idealnie zsynchronizowac dzwieku z obrazem, przez co jest lekkie opoznienie.
No ale moglo byc gorzej ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #866 dnia: Października 06, 2006, 03:07:40 am »
Teraz się troche przykleiłem do Flaming lips , Architecture in Helsinki , Sufjan Stevens.
;] Mam już po kilka płyt z każdego i właśnie wypalam. Jeszcze zobacze co tam Mol na Last.fm jeszcze ma bo ciekawa muza , przeważnie słucham szybszej i ostrzejszej muzy.
Ale przy tym się czuje po prostu zajebiście. A jak słucham Sufjan Stevens - Vito's Ordination Song to normalnie odpływam gdzieś.
BTW. Moja playlista w winampie już od jakiegoś czasu ma 800 utworów :F
 
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2006, 03:09:15 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #867 dnia: Października 06, 2006, 06:08:18 am »
Zell - ...whooooa ! Marry me ! Kiedy "You're Better Off Dead" ? ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #868 dnia: Października 06, 2006, 10:15:03 am »
Cytuj
Dobrze? Profesjonalista raczej by nie zaliczyl takiej wpadki jak w 24 sekundzie.
przesadzasz. a jak chcesz sobie poprawic humor to wejdz na overkill.pl i poszukaj sobie wpadki Metalliki z koncertów. a Ty narzekasz na pomyłkę... chill out mate. zresztą co znaczy profesjonalista - nawet Steve Vai pare razy zaliczał małe wpadki i co? jajco. wiec nie ma tematu

a pytanie - jak długo ześ cwiczył aby solówkę zagrac - i jakiego zestawu cwiczeń używasz do rozciągania paluchów do solówek. bo ja dopiero zaczynam podejscia do solówek, ale brzmi to conajmniej maksymalnie lipnie. Master Of Puppets of koz zagram, ale bez solówek ;/
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #869 dnia: Października 06, 2006, 03:23:51 pm »
Cytuj
przesadzasz. a jak chcesz sobie poprawic humor to wejdz na overkill.pl i poszukaj sobie wpadki Metalliki z koncertów. a Ty narzekasz na pomyłkę... chill out mate. zresztą co znaczy profesjonalista - nawet Steve Vai pare razy zaliczał małe wpadki i co? jajco. wiec nie ma tematu
Spokojnie, nie robie z tego dramatu ;P W kazdym razie staram sie ograniczac takie wpadki do minimum, bo jesli kiedys nadarzy sie okazja nagrania dema/plyty, to lepiej zagrac raz i porzadnie niz robic 10 podchodow i tracic kase i czas w studiu nagraniowym. A koncert to inna sprawa ;)
Cytuj
a pytanie - jak długo ześ cwiczył aby solówkę zagrac
Chodzi ci o solowke z Downfall? Jesli tak, to nie moge ci dokladnie odpowiedziec. Bardzo rzadko zdarza sie, ze siadam z metronomem na x czasu i robie kilkaset powtorzen. Na ogol po prostu gram wtedy, kiedy mam na to ochote i solowki same brna do przodu.
Cytuj
i jakiego zestawu cwiczeń używasz do rozciągania paluchów do solówek.
Zadnego. Tylko raz przez pewien okres czasu, po jakims roku grania, probowalem zabrac sie za "drabinki". Uznalem, ze to nie ma sensu. Gram muzyke, ktora lubie, a umiejetnosci i wygimnastykowanie palcow rosna przy okazji. Nie wyobrazam sobie siebie siedzacego przez chociazby 2 h i ladujacego jakies "pajaczki" - jest to nudne i moze zniechecic do instrumentu. Rozgrzewki tez zadnej nie stosuje - po prostu biore wioslo i jade.

Cytuj
Marry me !
No prob ;*
Cytuj
Kiedy "You're Better Off Dead" ? ;]
Ja bym na to raczej nie liczyl (nie lubie tego kawalka), ale za to trenuje teraz "Towards Dead End".
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #870 dnia: Października 10, 2006, 08:56:29 pm »
Ahahahahaha.... Wszystkie Yngwie, SOADY, Bodomy, Mozarty i Bachy to jednak lipa maxymalna. Dzisiaj poznalem moich Bogów. Panie i panowie, oto MASSACRATION!!!!!!!


Massacration - Metal is the Law
Massacration - Metal Bucetation (perkman to geniusz!!!)
Massacration - Farofa-fa

Po prostu geniusze, narazie przesluchalem tylko te 3 kawalki, ale juz moge powiedziec, ze jest to jeden z moich ulubionych zespolow :D Na YouTube jest w ciula tego, zabieram sie za przesluchiwanie.

BTW. Swoja droga, gdyby wzorem wokalisty nie byla matka Briana z "Zywotu Briana" Monty Pythona, to i tak bylby to calkiem zajebisty zespol.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #871 dnia: Października 10, 2006, 09:21:04 pm »
aktualnie Stratovarius, w szczególnosci piosenki: Gypsy In Me (XD), Maniac Dance, Fight!!!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #872 dnia: Października 10, 2006, 09:52:49 pm »
Jak dla mnie Stratovarius to 3 genialne instrumentale (Stratovarius, Stratofortress i Stratosphere) i Black Diamond (swietny kawalek do grania z siostra na klawiszach). Jakos nie moge sie zabrac za przesluchanie reszty dyskografii... Ale kiedys musze sie za to wziasc. Musiol, jaka plyte polecasz?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #873 dnia: Października 10, 2006, 10:27:30 pm »
No ja dopiero zaczałem ich słuchać, ale płyta Stratovarius jest bardzo fpyte....polecam :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #874 dnia: Października 10, 2006, 10:37:40 pm »
Damn, a  mi się Origa polecona przez Gośkę strasznie wolno sciąga ;/ no i w przewwie czekając na ... słucham Brudnych Dzieci SIda - swietny undergroundowy punk :F a, Musiol, znalazłęm dwie polskie kapele punkowe z lat 60. wiec jednak Sex Pistols nie byli pierwsi :D tyle że jakość nagrań pozostaiwa wiele do życzenia
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #875 dnia: Października 10, 2006, 11:01:46 pm »
jakby ktoś miał starsze płyty Stratovariusa...niech gdzieś uploadnie, bardzo proszę !

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #876 dnia: Października 11, 2006, 01:53:21 am »
Ja w tej chwili delektuję się Black Sun Empire. :>
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #877 dnia: Października 11, 2006, 03:35:00 pm »
Cytuj
Ahahahahaha.... Wszystkie Yngwie, SOADY, Bodomy, Mozarty i Bachy to jednak lipa maxymalna. Dzisiaj poznalem moich Bogów. Panie i panowie, oto MASSACRATION!!!!!!!


Massacration - Metal is the Law
Massacration - Metal Bucetation (perkman to geniusz!!!)
Massacration - Farofa-fa

Po prostu geniusze, narazie przesluchalem tylko te 3 kawalki, ale juz moge powiedziec, ze jest to jeden z moich ulubionych zespolow :D Na YouTube jest w ciula tego, zabieram sie za przesluchiwanie.

BTW. Swoja droga, gdyby wzorem wokalisty nie byla matka Briana z "Zywotu Briana" Monty Pythona, to i tak bylby to calkiem zajebisty zespol.
Juz kiedys ktos dawal chybai ch jeden track na stronie... Dla mnie to porazka calkowita. Wogole nie widze zadnego sensu w robieniu takiej muzyki ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #878 dnia: Października 11, 2006, 03:52:02 pm »
Cytuj
Wogole nie widze zadnego sensu w robieniu takiej muzyki ;/
A ja widze sens - dobra zabawa. Nie wiem jak ciebie, ale mnie smieszy wokalista ktory brzmi jak wokalista iron maiden, smieszy mnie wysmiewanie tru-zamkowo-metalowych zespolow (i mowie tutaj o naprawde zamkowych zespolach, a nie o takich, ktorych ja slucham), smieszy mnie specjalne nierowne granie, smiesza mnie ich ambitne teksty, smieszy mnie wokalista stojacy w rozkroku na 3 metry, niesamowicie smieszy mnie perkusista, ktoremu do grania wystarcza 1 talerz i 1 beben. Poza tym podoba mi sie, ze jest to w miare fajnie zrobione, muzyka brzmi nienajgorzej, czego o wiekszosci robionych na jaja zespolow nie da sie powiedziec.  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #879 dnia: Października 12, 2006, 02:57:56 am »
moze to hore, moe t o zboczenie, ale własnie sie zakochałem w Avril :) szkoda ze taka zgrabna dupcia jest poza moim zasiegiem, bo gdyybym mogl, to by byla moja :) ach, dziewcze ma wspaniały wokal i ma wspaniałe warunki ... fizyczne by zaimponowac facetowi. kocham  ją (tka, jestem po kilku - sam nie wueem, okooo dziecsiaeciu piwach. pozdrawiam
Kame Hame Ha