Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie  (Przeczytany 141215 razy)

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #820 dnia: Września 12, 2006, 03:03:27 pm »
Troche czasu minelo odkad ostatnio tu cos pisalam i gust mi sie zmienil..
W mojej czołówce są teraz:
Drean Theater(!)
Deep Purple
Rainbow
Led Zeppelin
Pink Floyd
Dire Straits
Porcupine Tree (od niedawna)
MetallicA (stara)
Mike Oldfield

Normalsi
DŻEM
Kult

;)
 

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #821 dnia: Września 12, 2006, 04:12:45 pm »
a na której płyci sie konczy tzw. stara Metallica ? bo nie uwazam, ze ta tzw. nowa Metallica była w czyms gorsza od starej. zawsze mnie rozwala ten tekst - stara Metallica. Metallica to Metallica, kazdy zespół ma swoje wzloty i upadki, co nie znaczy, ze jest przez to gorszy. człowiek uczy sie na błędach. Metallice zdarzył się błąd o nazwie Saint Anger, ale czy to jest az taki straszny błąd? Chłopaki grają to co lubią, a nie to co im inni dyktują. i dlatego są wielcy... mimo iż zespół ma juz ponad 28 lat
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2006, 04:13:24 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #822 dnia: Września 12, 2006, 04:19:44 pm »
Nie mowie ze nowsze plyty im nie wyszły (w ogole nie mnie to oceniac), chce tylko powiedziec ze mi bardziej podobaja sie do bodajze 5 albumu (black album) bardziej podobal mi sie tamten klimat.. nie oceniam ich, tylko mowie czego slucham i co osobiscie mi sie bardziej pdooba
;)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #823 dnia: Września 12, 2006, 04:28:00 pm »
Cytuj
Nie mowie ze nowsze plyty im nie wyszły (w ogole nie mnie to oceniac), chce tylko powiedziec ze mi bardziej podobaja sie do bodajze 5 albumu (black album) bardziej podobal mi sie tamten klimat.. nie oceniam ich, tylko mowie czego slucham i co osobiscie mi sie bardziej pdooba
;)
5 pierwszych płyt jest genialnych - to fakt. jest to czysty metal w pieknym gitarowym wydaniu... ale od Black Albumu Metallica zaczeła dojrzewac... ich piosenki zrobiły się bardziej dojrzałe, dorosłe - to nie był tylko b\unt przeciwko wszystkim i wszystkiemu (Ride The Lightning i Master Of Puppets - chyba najbardziej zbuntowane płyty Metalliki) ale teksty i muzyka stała sie dojrzalsza, doroslejsza, spokojniejsza. z okresu Load i Reload pochodzą dwie najpiękniejsze ballady Metalliki  - Outlaw Torn i Bleeding Me, fenomenalny The Unforgiven II, wspaniałe Hero Of The Day, Ronie, Devil's Dance i przepiękny kawałek Mama Said niesłusznie oskarzany o to, ze jest to muzyka country. jesli tylko bedziesz miała okazje - naprawde polecam te dwie płyty bo uwazam je za najdojrzalsze dzieła Metalliki w ich karierze. i nie był to - jak wielu "fanów" uwaza początek staczania sie metalliki, ale wrecz przeciwnie - te dwa albumy pokazała, ze metal, trash i ostre brzmienie gitarowe moze niesc ze sobą naprawdę bardzo dużo pozytywnych emocji i miec duze przesłanie....  
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #824 dnia: Września 12, 2006, 04:44:13 pm »
hmm... jeden z popularniejszych tekstow na forum gitara.pl - "xxx (tu wstaw dowolny zespol) skonczyl sie na kill'em all", wiec chyba ta plyta jest uwazana za jakis przelom... osobiscie takiego podzialu nie stosuje, rownie dobrze slucha mi sie starenkiego master of puppets jak i np no leaf clover czy st anger (mowie to o kawalkach, nie o plytach). fanem ich nie moge sie okreslic, bo na playliscie mam od metallici cale 8 utworow, ale doceniam chlopakow tak czy inaczej, bo naprawde sa to utwory genialne
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #825 dnia: Września 12, 2006, 04:52:57 pm »
MetallicA przez długi czas była dla mnie numerem 1. Nie uważam że od black albumu Meta zaczęła się starzeć, pewnie jak mówisz DC stała się bardziej dojrzalsza, ale mowie tylko o tym co mnie bardziej się podoba. Osobiscie st.angera uważam za pomyłke i strasznie nie lubie tej płyty- i chyba tylko tej z twórczosci Metalicy. Load czy Reload mogę posłuchac, ale w czołówce moich ulubionych płyt się nie znajdą, dlatego wposminając o Metallice napisalam 'stara'...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #826 dnia: Września 12, 2006, 09:39:09 pm »
o do niesłusznej oceny albumu st anger - rewelacyjny moze nie jest, ale nie jest złym albumem. to szeroko pojeta opinia publiczna zgnoiła ten naprawdę dobry album. bo mało osób na to zwraca uwagę, ale na St Anger najwieksze pole do popisu ma Lars... ich perkusista. Perkusja na StAnger to naprawdę kawał swietnej roboty, słychac to miedzy innymi w kawałkah Unnamed Feeling i Invisible Kid.... doceniam ten album, bo Metallica nagrała go tak, jak zespól czhiał, a nie jak ludzie chcieli. i za to cenię sobie Metallice - oni mają gdzies to czego pragną media, komercja - oni tworzą to na co mają ochotę. i St Anger do takich dzieł nalezy. aby to zrozumiec nalezy obejrzec film dokumentalny Some Kind Of Monster - on naprawdę dużo wyjasnia. pozwala tez zrozumiec i docenic naprawdę dobrą płytę jaką jest St Anger
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #827 dnia: Września 22, 2006, 09:49:43 pm »
Ostatnio trochę zboczyłem z kursu i słucham British Murder Boys troche no i Fatboy slim , Massive attack , Nine Inch Nails.
 Ale sie porobiło  ;)
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 09:50:05 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #828 dnia: Września 23, 2006, 12:56:40 pm »
Ostatnio słucham:
-System of a Down
-Metalica
-Linkin Park
-Evanescence
-Utada Hikaru
-Enigma
-Delerium i wiele więcej, ale mam lenia dzisiaj i nie chce mi się pisać...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #829 dnia: Września 24, 2006, 10:07:00 pm »
Aktualnie :
cala płyta  Rise Against - Siren Song of the Counter Culture
i Slayer - Angel of Death

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #830 dnia: Września 24, 2006, 11:53:50 pm »
czego słucha smogu wg last.fm
1 Iron Maiden         251
2 Slayer                 143
3 Pantera                83
4 Metallica               65
5 David Hasselhoff   34
6 System of a Down 21
6 Soulfly                 21
8 Aerosmith            19

a teraz w plajlisice leci chyba 9 kawałków Dejwida The Hoffa Hasselhoffa i Krzesło łaski kaenzetu heh
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #831 dnia: Września 25, 2006, 12:01:05 am »
wujek Mol ma dla was prezent... ktorego oczywiscie nikt niebedzie chcial pewnie przyjąć, no ale mniejsza z tym ;] historyja jest taka, że sobie nagrałem "mixtape'a"<ztym ze ofkoz na CD nie kasete;]> jakos zaraz przed rozpoczeciem nowego roku... Takie wesołe nutki tam są indie'sowe idealne na poprawienie humoru, wiec na jakikolwiek stres/ciezki poranek/brak sił fajnie jest sobie tą płytke zapuścić... więc ściągajcie, wypalajcie i słuchajcie ;] przy okazji chociaz zgrubsza zobaczycie jakich to chujni słucham ostatnio ;]
http://www.megaupload.com/?d=FF2A6EE4

-płytka skręcona koło miesiąca temu w mniej niz 15 minut, wiec teraz i po jakims wiekszym zastanowieniu wygladalaby pewnie zuupelnie inaczej ;]
- "tytuł" to pedaliada straszna, wiem ;] ale coś chcialem wpisac a zwykle "mix" czy cos brzmi raczej jeszcze gorzej ;]
-pierwszy track to strasznie oklepana sprawa, ale niemoglem sie powstrzymac ;] noi ładnie pasuje ;]
-drugi track<będący pierwszą piosenką> mimo, ze wsumie tez pozytywny, to owiele spokojniejszy i w innym klimacie niz reszta, wiec sie niezniechecac jakbyco ;]

...feel free to dance like a retard ;]
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2006, 12:02:51 am wysłana przez Morchol »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #832 dnia: Września 25, 2006, 02:19:01 am »
Hmm wie ktoś może jak nazywa się ta gitarzystka , która jest podobno najszybciej grającą na gitarze elektrycznej kobietą na świecie ? Pamiętam , że gra często Covery muzyki poważnej na gitarze np. taki "Lot bąka"
Pamiętam , że cholernie mi się to podobało tylko nie pamiętam jak ona się nazywała.
Jak słuchałem tego w radiu to wyobrażałem sobie jak to bym zagrał na gitarze to by mi hyba ręka odpadła ;)
Szybka jest dziewucha w tym graniu jak nikt. ;)
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #833 dnia: Września 25, 2006, 02:23:56 am »
Cytuj
wujek Mol ma dla was prezent... ktorego oczywiscie nikt niebedzie chcial pewnie przyjąć, no ale mniejsza z tym ;] historyja jest taka, że sobie nagrałem "mixtape'a"<ztym ze ofkoz na CD nie kasete;]> jakos zaraz przed rozpoczeciem nowego roku... Takie wesołe nutki tam są indie'sowe idealne na poprawienie humoru, wiec na jakikolwiek stres/ciezki poranek/brak sił fajnie jest sobie tą płytke zapuścić... więc ściągajcie, wypalajcie i słuchajcie ;] przy okazji chociaz zgrubsza zobaczycie jakich to chujni słucham ostatnio ;]
http://www.megaupload.com/?d=FF2A6EE4

-płytka skręcona koło miesiąca temu w mniej niz 15 minut, wiec teraz i po jakims wiekszym zastanowieniu wygladalaby pewnie zuupelnie inaczej ;]
- "tytuł" to pedaliada straszna, wiem ;] ale coś chcialem wpisac a zwykle "mix" czy cos brzmi raczej jeszcze gorzej ;]
-pierwszy track to strasznie oklepana sprawa, ale niemoglem sie powstrzymac ;] noi ładnie pasuje ;]
-drugi track<będący pierwszą piosenką> mimo, ze wsumie tez pozytywny, to owiele spokojniejszy i w innym klimacie niz reszta, wiec sie niezniechecac jakbyco ;]

...feel free to dance like a retard ;]
Czy tylko u mnie ten link wogole nie chce sie wlaczyc na MU? Nie mowie ze nie ma slotow na MU tylko poprostu nawet strona MU sie nie laduje jak klikam na link.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #834 dnia: Września 25, 2006, 11:09:15 am »
noniewiem, mi dziala =p moge ewentualnie popoludniu na cos innego wrzucic

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #835 dnia: Września 25, 2006, 11:18:50 am »
Juz nie trzeba, wlasnie sprawdzalem i dzis juz sie stronka laduje ;]
Zaraz wzuce link do Link Grabbera i zassam ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #836 dnia: Września 26, 2006, 11:20:19 pm »
Ha! Zawsze marzylem o tym, zeby to zagrac!

Debiut Zella na YouTube

Za jakis czas moze wrzuce cos powazniejszego ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #837 dnia: Września 27, 2006, 12:12:51 am »
No wymiatasz na tym wieśle Zellinek naprawde, pełen respect.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #838 dnia: Września 27, 2006, 12:29:47 am »
tam wiosło wiosłem, ale i tak najbardziej sie rzuca w oczy Grevier na szyi :F fajnie to wyszło. ja osobiscie nie lubie grac na gryfie. no i jeszcze mi troche brakuje zdolnosci by solóweczki pociągnąć ładnie. ale póki co trenuję solówkę do Call Of Ktulu. jak sie dorobie kawerki to terz wrzuce cos na jutub, albo np. na maksiora. of koz w kategorii dno roku, bo takie mam póki co zdanie o sobie :D
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Jakiej muzyki słuchacie
« Odpowiedź #839 dnia: Września 27, 2006, 01:01:00 am »
No nowe wiosło świetnie się spisuje  :F
Nieźle ci idzie , jestem pełen podziwu .
Ja tam sam nie umiem grać chociarz mógłbym ale mnie to nie robi , jakoś nie mam natchnienia. No i jakiekolwiek combo by sie przydało bo nie mam do czego podłączyć mego wiosła.
Czekam aż zagrasz coś rzeczywiście poważniejszego ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...