Autor Wątek: FF7-Shinra Soldiers  (Przeczytany 11656 razy)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 25, 2004, 06:21:45 pm »
czegos nie rozumiem...to w jaki sposob uzbierales 36 takich zolniezykow, skoro w na kolejce dostales tylko 2, a w calej grze tez nie ma ich za duzo??                            

Offline Piotrek X

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 25, 2004, 07:37:05 pm »
nie nie dostalem na kolejce tylko dwie jezdzilem i jezdzilem az sie uzbieralo 36                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 25, 2004, 11:04:29 pm »
a to jush co innego...no to teraz powiedz mi...chate pewnie jush kupiles...porobowales zrobic z nich jakas kolekcje :?:  da sie to zrobic czy nie :?: ...jesli tak to napisz jak to wyglada...
musze przyznac ze troche mnie to zaciekawilo :wink:                            

Offline Gandi

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 26, 2004, 05:53:01 pm »
Ciekawe rzeczy tu piszecie :lol: ,bo jak można mieć 36 żołnierzyków,skoro 1/35 to ich skala.Figurek powinno być 12,a nie 36 :lol: Wprawdzie kiedyś czytałem w gazecie PlayerStation(która parę lat temu splajtowała),że na rolecasterze można ich zdobyć 97,pewnie przez takie ściemy splajtowali :(  Ale swoją drogę jest to bardzo ciekawe...                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 26, 2004, 11:05:05 pm »
Cytuj
bo jak można mieć 36 żołnierzyków,skoro 1/35 to ich skala


a co ma jedno do drugiego :?: ...skoro skala zolnierzykow wynosi 1/35 to powiedz mi Gandi dlaczego nie mozna ich miec 36 albo wiecej :?: ...alfa i omega nie jestem, ale twojej wypowiedzi za cholere nie moge zrozumiec :???: ...czekam na wyjasnienie                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 26, 2004, 11:13:56 pm »
Hehe aja rozumiem oco mu chodzilo jemus sie poprosru pojeb@$^ skala z czesciami. Gandi hyba myslal ze to jedna trzydziesta piata anie jeden do trzydziestu pieciu :lol: !                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Gandi

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 27, 2004, 05:22:53 pm »
Czytam mojego posta i jakos nie widze zebym napuisal tam o jednej trzydziestej piatej jako o skali tych zolnierzykow,a ponadto zobaczci sobie co obok tych zolniezykow pisze w menu 1/35 8)                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 27, 2004, 05:32:39 pm »
Gandi, nie mow mi ze nie napisales jak napisales...cytuje:

Cytuj
Ciekawe rzeczy tu piszecie ,bo jak można mieć 36 żołnierzyków,skoro 1/35 to ich skala

wiec twoja wypowiedz:

Cytuj
Czytam mojego posta i jakos nie widze zebym napuisal tam o jednej trzydziestej piatej jako o skali tych zolnierzykow

jest teraz jeszcze bardziej zakrecona niz poprzednio i teraz to jush kompletnie cie nie rozumiem...wyjasniej to jesli mozesz, tylko juz nie mieszaj tak...plissss :D                            

Offline Gandi

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 27, 2004, 06:49:52 pm »
Juz tlumacze,bo widze ze niektorzy nie widza roznicy miedzy ulamkiem jedna trzydziesta piata,a skala jeden do trzydziestu pieciu,a roznica jest dosyc duza :D                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 27, 2004, 07:21:13 pm »
roznice to ja widze...widze tez ze najpierw cos piszesz, a pozniej zaprzeczasz ze cos napisales...zaznacze ci to duzymi literami, zebys dobrze przeczytal co napisales

Cytuj
bo jak można mieć 36 żołnierzyków,skoro 1/35 to ich skala


tutaj napisales ze 1/35 to skala zolnierzykow...tego sie nie wyprzesz

Cytuj
nie widze zebym napuisal tam o jednej trzydziestej piatej jako o skali tych zolnierzykow


a ja widze zebys tak napisal...

Cytuj
Juz tlumacze


wytlumaczyles tak ze az nagle wszystko zrozumialem...ale sie rozpisales...dzieki za konkretne wyjasnienie                            

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 27, 2004, 07:32:54 pm »
ludzie przestancie gadać o jakiś posr... żołnierzykach a grajcie :D                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 27, 2004, 07:46:52 pm »
ja po prostu chce sie dowiedziec co i jak...poza tym nie lubie jak ktos cos pisze, a pozniej mowi ze nie pisal, jak widze ze napisal...nienawidze tego :evil: ...wydaje mi sie ze rozmawaim z kims kto wie co mysli i wie co pisze...choc w przypadku Gandiego mam male watpliwosci czytajac jego wypowiedzi                            

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 29, 2004, 11:42:15 pm »
<ROTFFL> Bijcie się :D ja tym żyje :D                            
]


Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 01, 2004, 12:04:46 am »
Cytuj
Bijcie się  ja tym żyje


z przykroscia rozczaruje cie Diabelku ale bic sie nie bedziemy...co najwyzej nasle na Gandiego kolegow :P (JOKE)...ja po prostu lubie wszystko wyjasnic...no wiec czekam na wyjasnienia ale nie moge sie doczekac...bo moze to ja cos zle zinterpretowalem :roll:                            

Offline Gandi

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 01, 2004, 03:51:51 pm »
Dobra już tłumaczę o co mi chodziło z 1/35,chodziło mi skalę jeden do trzydziestu pięciu,a nie jedna trzydziesta piąta,ale to jest przeciez mało istotne,przecież nie mamy się tu sprzeczać kto co powiedział,jak ci tak bardzo zależy to przyznaję się do błędu i bardzo przepraszam :roll: A na pytanie czemu żołnierzyków ma być 12 jest jedna odpowiedz,a znajduje się ona w menu,przecież opis tego przedmiotu brzmi \'\'1/35 shinra \'\'atack\'\' soldiers;twelve in set\'\' a więc dwanaście w zestawie 8)                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 01, 2004, 05:38:33 pm »
Cytuj
jak ci tak bardzo zależy to przyznaję się do błędu i bardzo przepraszam


na tym to mi akurat nie zalezalo, ale dobrze ze umiesz przyznac sie do bledu...nie kazdy to potrafi :D ...nie mogles tak napisac na samym poczatku, tylko piszesz jakimis szyframi :D ...to teraz Piotrek X...ustawiles te zolnierzyki w domku :?: ...widac cos :?: ...mozna z nimi cos zrobic :?:                            

Offline Gesten

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 02, 2004, 09:52:12 am »
Ja osobiście zebrałem ok.5. Nie chciało mi się z tym pierdzielić. 2 napewno znalazłem w Junon, 1 na Gold Saucerze, a 2 wygrałem od jakichś potworów. Przekombinowany pomysł.                            

Offline Piotrek X

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 04, 2004, 07:52:01 pm »
nie jeszcze ich nie ustawialem i mowiac szczerze nie wiem za holere jak tego dokonac.Ale jak ktos wie to chetnie wyslucham i pozniej to zastosuje i sprawdze jak to wyglada i ci ARD napewno powiem mozesz byc tego pewien na 100%.Uff ale sie rozpisalem  8)                            

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 05, 2004, 02:14:21 pm »
wejdz do tego domku (rezydencji) i moze cos sie bedzie dziac a jak nie to \"liz sciany\" i naciskaj X :D moze sie da jakos :D                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Piotrek X

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
FF7-Shinra Soldiers
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 05, 2004, 05:44:04 pm »
ok zell dzieki napewno jeszcze dzis to sprawdze