Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508538 razy)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #4500 dnia: Listopada 09, 2006, 10:31:54 am »
Zenny - Ładny
Goha - Bardzo mi się podoba
Mol - Stylowy
Yuz - Bardzo ładny
Vivi - Dość zabawny ten kot

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #4501 dnia: Listopada 12, 2006, 12:34:59 pm »
Musiol - z tego co pamiętam z odcinków które jako mały smyk oglądałem to mardok był pozytywnym wyje*em bawiącym się skarpetkową kukiełką itp, ale na tym avku wygląda na smutnego kolesia któremu się życie nie układa, nie może spać po nocach i próbował się zabić już parę razy ale nawet to mu nie wychodzi... nie wiem jakieś takie dziwne wrażenie przygnębiające na mnie robi i to raczej nie wina ujęcia bo poprzedni tak samo...
albo jednak jestem głupi i sobie coś wkręcam ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2006, 12:36:58 pm wysłana przez Morchol »

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #4502 dnia: Listopada 12, 2006, 01:50:08 pm »
Yuz ma bardzo fajny av aktualnie ;]

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4503 dnia: Listopada 12, 2006, 04:09:46 pm »
Zgadzam się, Yuz ma świetnego ava.

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #4504 dnia: Listopada 13, 2006, 07:38:10 pm »
Gipsi ma akutalnie bardzo fajnego ava :)
Agrias tez sympatyczny :P ale poprzedni bardziej pasował

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Avatary
« Odpowiedź #4505 dnia: Listopada 13, 2006, 07:46:39 pm »
Gipsi i Agrias obecne avki bardziej mi sie podobają od starych.Ja też zmienilem na coś bardziej "fajnalowskiego".

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4506 dnia: Listopada 13, 2006, 08:12:21 pm »
Malo jakos wytrenowany jest XD Jaki lv ze tylko 3820 zadaje

Gipsi ,Goha i Vivi - IMO  najfajniejsze sa te avatary  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #4507 dnia: Listopada 13, 2006, 08:17:31 pm »
@Vivi - może fajny żarcik to był<sporo czasu temu> ale teraz to jest stare, już nieśmieszne i przede wszystkim strasznie oczojebne jak na avatara ;/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4508 dnia: Listopada 13, 2006, 08:49:35 pm »
Affirmative

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4509 dnia: Listopada 13, 2006, 11:40:03 pm »
Hehe mam 3 z kolei avatar który spodobał się niejednej osobie. ;) Myślałem że ten obecny sie nie spodoba wcale nikomu no ale widać zły nie jest.
Obecnie według mnie avatar Gipsiego żądzi, konkretny jest niesamowicie. Zajebiste spojrzenie, te oczy i usmiech hehe, taki spokojny strasznie jest i wyluzowany ten av że aż przechodzi na mnie jak patrze na niego. ^_^
Komplecik Agrias też fajny. Yuz również ma bardzo dobrego ava. A Vivi heh, może i oczojebczy ten av ale mi to nie przeszkadza wcale. Murdock Musiolika lepszy od poprzedniego ale jakby był jakiś z tą jego skarpetką i z szyderczym uśmiechem to by był wymiatający po prostu hehe. ;)
A ja aż się pocę na myśl co niedługo sam będe mieć w avie. ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #4510 dnia: Listopada 13, 2006, 11:55:17 pm »
Cytuj
Murdock Musiolika lepszy od poprzedniego ale jakby był jakiś z tą jego skarpetką i z szyderczym uśmiechem to by był wymiatający po prostu hehe. ;)
 
Uśmieszka nie ma, ale skarpetka jest ^^

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4511 dnia: Listopada 14, 2006, 12:03:11 am »
Muehehe, dobre :spoko: ! Btw. ta skrpetka miała jakąś ksywę? Bo niepamiętam. Dobrym motywem na ava byłby też Mr. T z poważną miną i swoim złotem na szyi  ;)
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Avatary
« Odpowiedź #4512 dnia: Listopada 14, 2006, 03:51:25 pm »
Musiol,great av,no i DarkButz ma bardzo śmieszny :D
A tak wogóle to mój pierwszy av nie związany z piłką nożną :P  

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #4513 dnia: Listopada 14, 2006, 03:56:22 pm »
tylko, że wczytuje się wiecznie bo to TAPETA ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4514 dnia: Listopada 14, 2006, 04:11:59 pm »
Tak nie może być przecież to tapeta a nie av , i to gigantyczna tapeta. :/  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Avatary
« Odpowiedź #4515 dnia: Listopada 14, 2006, 04:17:26 pm »
Zmieniłem tą gigantyczna tapetę,,na Tunity.
Geez ostatnio nie moge wybrać jakiegos fajnego avka.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4516 dnia: Listopada 14, 2006, 04:21:44 pm »
Hehe to wstaw może biegnącego Viviego z piłką, potykającego się o nią i wstającego i tak w kólko takiego biegnącego gifa.  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Avatary
« Odpowiedź #4517 dnia: Listopada 14, 2006, 05:43:34 pm »
He :D  Dobre,ale wątpie żeby coś takiego bylo na necie.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4518 dnia: Listopada 14, 2006, 06:34:42 pm »
Poszukaj sobie oficjalnej maskotki z MŚ 90 roku albo 86 moze bedzie cos takiego... bo ta maskotka byla podobna do Viviego bardzo ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2006, 06:35:07 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Avatary
« Odpowiedź #4519 dnia: Listopada 14, 2006, 08:29:39 pm »
Nie dałem maskotki,ale to też jest fajne :D
Naprawdę są podobni :P  

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com