Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508541 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4260 dnia: Września 07, 2006, 05:48:13 pm »
Cytuj
Chief, mógłbyś wrzucić Spika jak robi z jajek ostrygę prerii ;)
Lepszym kandydatem na avatara jest jak skacowany siedząc w toalecie rozmawia przez telefon :)

Cytuj
ostatnio spike tylko je i je... wrzuc na luz Chieffu-sama, bo nasz biedny spike peknie z przejedzenia
Spoko, niedługo będzie tasował karty, mył zęby, palił i popijał sobie :)  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Avatary
« Odpowiedź #4261 dnia: Września 08, 2006, 11:48:38 am »
Agrias - Ładny witraż
Anouk - Na krótką metę nawet niezły, ale przy dłuższym wpatrywaniu robi się nieco nużący.  
Chief - Podoba mi się

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Avatary
« Odpowiedź #4262 dnia: Września 08, 2006, 11:11:43 pm »
Tak sobie teraz spojrzałam na avik S&S'a <najbardziej uroczy avik *__*
No ale przy okazji Chief też ma fajny (gość jest niemożliwy, on dosłownie żre a nie je! swoją drogą, nawet ja tyle nie jem co on...  ^^ no a tak poważnie to ładna animacja, bo nie ma takiego 'przeskoku')

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4263 dnia: Września 09, 2006, 12:51:12 pm »
Cytuj
Tak sobie teraz spojrzałam na avik S&S'a <najbardziej uroczy avik *__*
No ale przy okazji Chief też ma fajny (gość jest niemożliwy, on dosłownie żre a nie je! swoją drogą, nawet ja tyle nie jem co on... ^^ no a tak poważnie to ładna animacja, bo nie ma takiego 'przeskoku')

Nie przesadzaj ( wiem ze niejestes ogrodnikiem ) napewno duzo nie jesz duzo osob widzialo twoje zdjecie i pewno tak samo mysla ...

Napewno wyolbrzymiarz  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #4264 dnia: Września 09, 2006, 02:08:17 pm »
feel offtops here <_<

Szef - av niezły jest
Anouk - mi już się znudził ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4265 dnia: Września 09, 2006, 02:24:04 pm »
Jaaaa Smogu dales sobie w ava tego zjepa i przychlasta Zarakiego ;/ Poza Kurotsuchim chyba kazdu jest fajniejszy od niego w Bleachu. Nawet Ganju ;/ Ale mimo to av wyglada calkiem fajnie

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #4266 dnia: Września 09, 2006, 06:14:06 pm »
neiznasz sie sergiej Zaraki rox !

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Avatary
« Odpowiedź #4267 dnia: Września 09, 2006, 11:04:01 pm »
S&S- wspaniale ._.
Chief Roberts- barzdo fjane ;)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4268 dnia: Września 10, 2006, 01:15:06 am »
A co sądzicie o moim ?  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4269 dnia: Września 10, 2006, 01:36:01 am »
Cytuj
A co sądzicie o moim ?
Ma niezle cycki ;]

Alitka jak Alitka, fajna jest i tyle ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Avatary
« Odpowiedź #4270 dnia: Września 10, 2006, 03:12:21 am »
Wiesz co Gips, ja tam byłam przyzwyczajona jak miałeś avatar Hero z DQ. Wróć jeszcze kiedy do niego.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4271 dnia: Września 10, 2006, 03:15:07 am »
No sie zastanawialem czy wrocic do hero czy do dantego z devila.. no alewszylo na to drugie bo jakostak.. kolorystycznie mi sie podoba i wogole bardziej mmialem na niego ochote...mam do niego sentyment i przygod pare z nim zwiazanych ;]
Pewnie niedlugo wroce tez do hero... albo zrobie cos nowego z takiego serialu japonskiego... sie obada, ale na razie chwilowo bedzie Danteusz.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2006, 03:16:06 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4272 dnia: Września 10, 2006, 03:26:07 am »
Gipsiaczku, wszystko, tylko nie to :) Przejadł już mi się Dante i chyba wszystkim.. Daj jakiegoś pięknego japońskiego chłopca, np. Mr. Hyde'a nigdy za duzo. Oczywiście, w jakiejś ładnej, romantycznej foczce.

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4273 dnia: Września 10, 2006, 11:37:50 am »
Dawaj Dante'go !!! On też jest nawet uroczy ... A ty chief nie znasz sie :D :D :D  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #4274 dnia: Września 11, 2006, 01:26:45 pm »
eee jak ktos jakims fartem ma mojego starego ava z Natalie to byłbym "dźwięczny" ;] to była ładnie wykadrowana połowa obecnego z tego co pamietam, a niemoge go nigdzie znalezc ;/
i czy tylko ja niewidze ava Anouk? wiem ze niektorzy mieli akcje ze czesci avkow niewidzą, ale mi sie jakos wczesniej niezdarzalo i tylko jej niewidze, a chyba ma bo był komentowany z tego co widzialem =p

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #4275 dnia: Września 11, 2006, 01:41:16 pm »
Mol - powrót udany ;]

Ja też nie widze jej avatara O_o

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4276 dnia: Września 11, 2006, 01:43:28 pm »
Mol avek fajny ;] Starego niestety nie mam

A Anouk sciagla pewnie bo nie widze tylko u niej


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4277 dnia: Września 11, 2006, 01:57:53 pm »
Morhol fajny avek ;) Kojaży mi się z reklamą Silanu jak się tak wtula w ten sweter ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #4278 dnia: Września 11, 2006, 02:00:01 pm »
Cytuj
Morhol fajny avek ;) Kojaży mi się z reklamą Silanu jak się tak wtula w ten sweter ;)
ahahahahaha to chyba mu nie pochlebiles ;]

Dżi - poprzedni avek byl o wiele lepszy ;] Z trzech alitek to ten avek jest zdecydowanie najgorszy... ale wlasnie mi sie przypomanilo ze jeszcze nie przeczutalem ostatniego tomu ality bo kilka miesiecy temu przerwalem czytanie... trzap ozyczyc od kumpla ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Avatary
« Odpowiedź #4279 dnia: Września 11, 2006, 02:09:48 pm »
Cytuj
ahahahahaha to chyba mu nie pochlebiles ;]
ważne że sie podoba, z jakich powodow to niewnikam ;] a to i tak tylko przejsciowka bo ciagle szukam dobrego zdjęcia do "mojego wymarzonego avka" ;]