Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508627 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3880 dnia: Marca 01, 2006, 06:53:59 pm »
Cytuj
smogu ty nie masz Kid w avku -_- ; Cif cacy avek vgood
mam, nie wiem, czemu nie widziałeś... może post był świeżo po zmianie ;/ i nie działało jeszcze ;/

a co do śmiercionośnej Aeris - niech sobie chwilę odpocznie :)
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3881 dnia: Marca 01, 2006, 07:17:47 pm »
smogu - przecudowny avatar z przecudowną postacią z przecudownej gry. A jeszcze na moim monitorki LCD wygląda tak ślicznie, że normalnie aż się chce twoje posty czytać, a nie pomijać i czytać następne jak to normalnie robimy.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3882 dnia: Marca 01, 2006, 07:28:54 pm »
Spin-pasuje do ciebie ,ale średnio się prezentuje

smogu-nie widzę żadnej kid :F

EDIT:

Smogu-ok...już widzę XD Ale nie pasuje do ciebie zupełnie. 0 hardcoru
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2006, 07:29:49 pm wysłana przez Hisoka »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3883 dnia: Marca 01, 2006, 10:17:29 pm »
Spik - ciekawy. mi się podoba 8/10

Smogu - zaliczam się do kilku osób, co widząc rozciądniętą Aeris z piłą mechaniczną, ale Kid wogóle. Lepiej to jakos napraw, czy coś.
I'm in Space!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3884 dnia: Marca 01, 2006, 10:18:56 pm »
wciśnij F5 :F

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3885 dnia: Marca 01, 2006, 10:20:45 pm »
smogu - Fixed 9/10
I'm in Space!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3886 dnia: Marca 03, 2006, 10:07:43 pm »
Glenn-dobry. Jak na ciebie to bardzo dobry [wspominając ten syf jaki czasami nosiłeś :F]. Fajny kolorystycznie i graficznie tez mi się podoba.

Chief-niee. Vicious jest piękny i wspaniały , więc mogłeś dać więcej niż same jego oczęta. Zdecydowanie lepiej patrzyło mi się na twojego poprzedniego

smogu-ciągle mi się mylisz z sergem...dopiero gdzieś w środku textu poznaję,że "coś tu nie gra"

Wogle jak chodzi o avy, to kocham SZ! Na większości innych for są topici typu "najlepsze avy", "najfajniejsze avy" i tym podobna wieś. Dlatego ludzie wrzucając sobie coś na ava robią to pod publikę [tu niektórzy też,ale na mniejszą skalę] zamiast według własnego charakteru, gustu itp. Tu każdy ma co chce i w większości jest to syf :F
Glenn wiecznie ma jakieś bezguście, Serge ma śmieszną panienkę w przeklęcie różowych barwach, Shirley nosi ciąglę tą samą, maławą i niewyraźną dominę , Gipsi stawia na metrosexualnych azjatów, Yuz na podobne do siebie Tify i smutne pannice, Tant na gejowatego Kuję [na szczęście teraz ma lagunę], reaverowi się czasami zdażają dobre avy, ale teraz ma jakiegoś rozmazanego [ale przynajmniej z charakterem],Chief nosi jakieś wkurzające gify,albo robi avy pod publikę,marv najpierw nosił ciąle tego samego w innych formach,a teraz jakieś kawaii paskudztwo, av musiola jest strasznie tandetny [aż dziw bierze biorąc pod uwagę avy, które robił w "wymianie"],Mol ma avy fajne ,ale małe,Heciak zawsze podobne i nosi strasznie długo, na widok niektórych avów Tamayi przechodziły mnie ciarki [tych fanartów]. Jedyny, który chyba zawsze treafia w coś fajnego to WW. I za to kocham SZ ^_^ Sama też moge mieć swoich sadomaso zboczeńców i nikt się nie czepia!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #3887 dnia: Marca 03, 2006, 10:25:01 pm »
Cytuj
av musiola jest strasznie tandetny [aż dziw bierze biorąc pod uwagę avy, które robił w "wymianie"]
zawsze jednemu sie nie będzie podobał, pozatym, jestem z nim kojarzony, pozatym ,nie grałaś w VS, więc-zamilcz :P

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3888 dnia: Marca 03, 2006, 10:31:06 pm »
Cytuj
Chief-niee. Vicious jest piękny i wspaniały , więc mogłeś dać więcej niż same jego oczęta. Zdecydowanie lepiej patrzyło mi się na twojego poprzedniego
No, ale nie mam reszty :/ a szkoda, bo te oczy są genialne. W ogóle bardzo mało Viciousa jest na necie. Czasami mnie nachodzi i przeglądam wszystkie japońskie strony z warunkiem
ビシャスAle nie znajude nic prócz jakichś fanartów, albo tego co juz mam na dysku.

Cytuj
Chief nosi jakieś wkurzające gify,albo robi avy pod publikę
Jak pod publike :D Broń panie IHWH. jak gifa znjade jakiegoś fajnego to wrzucam :) avek to nie koniecznie moim zdaniem musi być jakiś super bajerancki rysunek, czasami trzeba jakoś ujajnić :)

Cytuj
Sama też moge mieć swoich sadomaso zboczeńców i nikt się nie czepia!
Jak śmiesz mieć bdsm w avku ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2006, 10:32:40 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3889 dnia: Marca 03, 2006, 10:37:43 pm »
haha! Niepotrzebnie się "buntujecie". W końcu napisałam,że każdy nosi na SZ to co mu się podoba ,a nie to co sie podoba innym. Poza tym Musiol - w Vagrant Story zaczęła grać i wiem kto to Sydney [IMO świetna postać ;)]
A co do ciebie Chiefku, to właśnie z tymi gifami chodzi mi,że się raczej nie przejmujesz-mimo,że niektóre z tych gifów był kiepściutkie [i poinformowano cię o tym], to nie zmieniłes ich [przynajmniej przez pewnien czas].

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #3890 dnia: Marca 03, 2006, 10:40:24 pm »
His, mój post, szczególnie końcówka, to aluzja do twego z TO, dotyczącego wieku ;]
a Sydney to wypaśna postać..niby bad-guy, ale nie...(to nie ten temat)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3891 dnia: Marca 03, 2006, 10:42:59 pm »
Cytuj
A co do ciebie Chiefku, to właśnie z tymi gifami chodzi mi,że się raczej nie przejmujesz-mimo,że niektóre z tych gifów był kiepściutkie [i poinformowano cię o tym], to nie zmieniłes ich [przynajmniej przez pewnien czas].
No, niekoniecznie zalezy mi na wklejaniu avków którymi ktoś się będzie zachwycał, ze och jakiż to chłopiec piękny i młody, tylko coś takiego hmm no coś co mi się spodoba:) A jako ze wyemigrowałem juz z innych for i, powiedzmy, na stałe jestem tylko tutaj obecny, to czasami zarzuce czymś mniej wazkim i powaznym :) A co do zmian- lubie zmiany :) I nie mogę.. np. patrzeć codzień na ten sam av musiola (musiol zmieniaj ;) )
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2006, 10:43:43 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #3892 dnia: Marca 03, 2006, 10:52:37 pm »
Cytuj
(musiol zmieniaj wink.gif )
zmienić to ty sobie mozesz skarpetki XD wara i od "Aszleja" jak go Gipsi nazywa ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3893 dnia: Marca 03, 2006, 10:56:09 pm »
ja sam też na ogół lubie zmieniać,ale nie lubię jak inni zmieniają [szczególnie na gorsze]. Łatwiej się od razu pokumać kto co pisze jak ktoś nie ma np. raz jakiejś panienki, raz kubusia puchatka,a innym razem bishonena. To mnie teraz u smoga dręczy-przyzwyczaiłam się do jego "poprzedniego" stylu

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #3894 dnia: Marca 03, 2006, 11:01:30 pm »
i dlatego nei zmieniam, bo wiem ,ze inni sie przyzwyczaili do 'pleców' tak jak np. ja do ava Tanta(Kujopodobne)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3895 dnia: Marca 03, 2006, 11:04:55 pm »
Cytuj
ja sam też na ogół lubie zmieniać,ale nie lubię jak inni zmieniają [szczególnie na gorsze]. Łatwiej się od razu pokumać kto co pisze jak ktoś nie ma np. raz jakiejś panienki, raz kubusia puchatka,a innym razem bishonena. To mnie teraz u smoga dręczy-przyzwyczaiłam się do jego "poprzedniego" stylu
His, a jaki był mój poprzedni styl? oprócz Sephka i Aeris w avkach ?? :P kiedyś dawno temu miałem nawet Andersena od GamePlaya :F
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3896 dnia: Marca 03, 2006, 11:07:28 pm »
znam cię od sepha i aeris :P Kojarzysz mi się bardziej z mroczniejszymi avami...takimi troche srogimi.Może odrobine tandetnymi [patrz. Aeris :F]. Za to Kid nie jest ani troche mroczna  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #3897 dnia: Marca 03, 2006, 11:08:56 pm »
ale ma oczy podobne do Ciebie, Smogu, przyznaj sie, narywasz do His XD XD

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3898 dnia: Marca 03, 2006, 11:38:13 pm »
co znaczy "narywasz"? Brzmi srogo :F

Dopiero zauważyłem siga Glenna-bardzo fajny- troche bezpłciowy i idealny na siga

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3899 dnia: Marca 04, 2006, 12:18:50 am »
Cytuj
Cytuj
Chief-niee. Vicious jest piękny i wspaniały , więc mogłeś dać więcej niż same jego oczęta. Zdecydowanie lepiej patrzyło mi się na twojego poprzedniego
No, ale nie mam reszty :/ a szkoda, bo te oczy są genialne.
jakie oczy? ja tam widze tylko jedno... ten poprzedni av co byl w bialych barwach byl wiele lepszy... ten ma dziwna kolorystyke i przede wszystkim okropne wymiary.

Glenn - fajny, daje nadzieje na to ze moze wreszcie zaczniesz miec jakies lepze avki, z normalnymi wymiarami i ogolnie wyladajace jak avki a nie jakies randomowe male zdjecie...

no ja juz dawno mowilem ze na SZ fajne jest to ze mozesz powiedziec ze Marv (tu mozna podstawic kazdego ale on ma akurat najbardziej lipnego teraz) ma chu*owego ava na maxa i nikt sie nie bedzie tutaj montowal ani nic z tych rzeczy

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?