Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 508668 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3520 dnia: Września 28, 2005, 10:39:39 pm »
Cytuj
tylko Mol trzyma poziom bo pasuje ta cała Kagaya-style
ja tak jak mol sadze ze ta cala kagaya jakas taka zbyt cukierkowa i plastikowa jest... niezbyt mi sie podoba :-/

Cytuj
z Zellem na czele
yatta ^^ jestem symbolem khehe
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3521 dnia: Września 28, 2005, 10:53:02 pm »
heh...Goha-nie pamiętam kiedy coś ci się podobało poza panią major itp.

Ja tam się specjalnie nie przejmuje "geeezzz" :F

 

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3522 dnia: Września 28, 2005, 11:41:53 pm »
taaa? to dziwne, bo z niej postanowiłam zrezygnowac wlaśnie z myślą o was... owszem, nic mi się nie podobało... nie podobają mi się zwłaszcza fanarty... to praca autorska, nigdy bym się nie nie zniżyła do użycia czegoś takiego... co innego oficjalne arty czy screenshoty... ot podoba mi się hatchling. albo tifa... albo Kuja, którego wrecz komentowac nie trzeba... zazwyczaj nie komentuję tego co mi sie podoba... yup to skrajne, i chamskie ale co mnie to... po prostu nie widzi mi się ta akcja...
geeez....
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2005, 11:44:03 pm wysłana przez Goha »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3523 dnia: Września 28, 2005, 11:46:41 pm »
cóż...a jednak niektórzy się zniżają...ależ nisko upadłam...i w  sumie sporo innych osób też nosi fanarty itp. Uważam,że skoro ludzie zamieszcasją to w sieci,to świadomie narażają się na to,że ktoś to może mieć w avie,albo sigu...i pewnie im to dynda i powiewa,więc nie widzę powodu do zmartwień i jakoś nie zauważam swojego upodlenia...wybacz,bo z tego co piszesz chyba powinnam.

 

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3524 dnia: Września 28, 2005, 11:48:25 pm »
to tylko od ciebie zależy... tylko i wyłącznie od ciebie....

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3525 dnia: Września 28, 2005, 11:50:00 pm »
Cytuj
to dziwne, bo z niej postanowiłam zrezygnowac wlaśnie z myślą o was...

Miło z twojej strony... ale wcale nie musiałaś. Ktoś ci mówił, że jest z nią coś nie tak?

Cytuj
nie podobają mi się zwłaszcza fanarty... to praca autorska, nigdy bym się nie nie zniżyła do użycia czegoś takiego...

Posiadanie w avie fanarta jest dowodem uznania dla artysty, który go narysował. Przecież to oczywiste, że nie przywłaszczamy sobie tych prac, nie mówimy, że to my je narysowaliśmy, że to nasze dzieło. Poprostu nosimy to, co się nam podoba, czyli dając sobie arta w ava, pokazujemy, że podoba nam się ta praca. Gdybym rysował fanarty to bardzo bym się cieszył, gdyby ktoś postanowił jakiś jego fragment umieścić w swoim avie. Więc nie mów mi o zniżaniu się, bo to jest zniżanie jedynie w twoim mniemaniu.

Cytuj
po prostu nie widzi mi się ta akcja...

Nikt ci nie każe brać w niej udziału. Ale nie musisz nas besztać za to, że urządzamy taką akcje.... jeżeli tak bardzo ci się ona nie podoba, to chyba gdzieś w profilu jest funkcja ukrywania avatarów innych userów... będziesz miała z nami spokój.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #3526 dnia: Września 28, 2005, 11:51:27 pm »
Każdy ma prawo do swojego zdania..wg. mnie niektóre fanarty przewyższają oficjalne screeny, ale to tylko moje zdanie.. włączyłem się do zabawy bo uznałem ją za ciekawą..nie akceptujesz/nie podoba ci się ona spoko, twoje zdanie, co do wymiany avów, to był "pierwszy raz" myślę że z czasem, będzie lepiej, to tyle odemnie.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3527 dnia: Września 28, 2005, 11:58:21 pm »
Cytuj
Cytuj
to dziwne, bo z niej postanowiłam zrezygnowac wlaśnie z myślą o was...
Miło z twojej strony... ale wcale nie musiałaś. Ktoś ci mówił, że jest z nią coś nie tak?
Nie, ale wiecie, po pewnym czasie człowiek czuje że zaczyna przynudzać, i ktoś po drugiej stronie kabla w końcu oprze głowę na pięści i mruknie "o jesu, znowu. raz że jej profil wcale nie podchodzi, dwa, że to się robi nudne. trzy ze nawet jak próbuje, zachowuje się jak idiotka".

Cytuj
Cytuj
nie podobają mi się zwłaszcza fanarty... to praca autorska, nigdy bym się nie nie zniżyła do użycia czegoś takiego...

Posiadanie w avie fanarta jest dowodem uznania dla artysty, który go narysował. Przecież to oczywiste, że nie przywłaszczamy sobie tych prac, nie mówimy, że to my je narysowaliśmy, że to nasze dzieło. Poprostu nosimy to, co się nam podoba, czyli dając sobie arta w ava, pokazujemy, że podoba nam się ta praca. Gdybym rysował fanarty to bardzo bym się cieszył, gdyby ktoś postanowił jakiś jego fragment umieścić w swoim avie. Więc nie mów mi o zniżaniu się, bo to jest zniżanie jedynie w twoim mniemaniu.

Nie mówie o przywłaszczaniu, broń Boże. Ale dla mnie takim aktem zachowania będzie właśnie wstrzymanie się od wykorzystania pracy gdziekolwiek. Przykro mi że nikt tego nie pojmuje. Mam mnóstwo fanartów które chciałabym wykorzystać. Ale tego nie zrobię. Wolę pochwalić w księdze gości, Wolę wypowiedzieć sę na forum. Ale zanim chociażby zalinkuję do obrazka, zawsze pytam o pozwolenie.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2005, 12:00:10 am wysłana przez Goha »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3528 dnia: Września 29, 2005, 12:06:58 am »
Cytuj
Nie, ale wiecie, po pewnym czasie człowiek czuje że zaczyna przynudzać, i ktoś po drugiej stronie kabla w końcu oprze głowę na pięści i mruknie "o jesu, znowu. raz że jej profil wcale nie podchodzi, dwa, że to się robi nudne. trzy ze nawet jak próbuje, zachowuje się jak idiotka".

To już jego/jej problem. Twój avatar ma się podobać tobie, a nie nam i ty się masz z nim utożsamiać. Służy on do kreowania imidżu osoby, bo w końcu ja jestem utożsamiany z Kują i jak ktoś zobaczy jego piękną mordkę, to od razu wie kto napisał posta. Jeżeli dałbym sobie w av Pikachu, to by to było troche dziwne. To samo tyczy się znacznej częsci userów. Miałaś ją tyle czasu, to się do niej przyzwyczaiłem, ale nie znudziłem. Jeżeli coś jest ładne, to ciężko jest się tym znudzić.

Cytuj
Ale dla mnie takim aktem zachowania będzie właśnie wstrzymanie się od wykorzystania pracy gdziekolwiek. Przykro mi że nikt tego nie pojmuje. Mam mnóstwo fanartów które chciałabym wykorzystać. Ale tego nie zrobię.

Twoja sprawa. Nie chodzi tutaj o to, że tego nie pojmujemy, ale poprostu nie podzielamy twoich przekonań. My szanujemy twoje, ty uszanuj nasze.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3529 dnia: Września 29, 2005, 12:09:06 am »
problem w tym że ja jeszcze ich nie wyraziłam dotychczas. wy to odbieracie jako zrzędzenie i narzekanie.


bwt. dużo ludzi nie uważa ją za ładną. wiekszość myśli o niej jako robot/szaleniec/sztuczniak. i jak kogoś przekonasz?
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2005, 12:11:47 am wysłana przez Goha »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #3530 dnia: Września 29, 2005, 12:10:15 am »
ehh myślę jednak, że może lepiej przejść z tą rozmową do offtopu??  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3531 dnia: Września 29, 2005, 12:12:22 am »
Cytuj
Nie, ale wiecie, po pewnym czasie człowiek czuje że zaczyna przynudzać, i ktoś po drugiej stronie kabla w końcu oprze głowę na pięści i mruknie "o jesu, znowu. raz że jej profil wcale nie podchodzi, dwa, że to się robi nudne. trzy ze nawet jak próbuje, zachowuje się jak idiotka".

więc myślisz ,że jak napiszesz "geeeezz" to nie przynudasz,a jak wyrazisz swoje zdanie to tak...dziwne,bo mi się wydaje,że jest odwrotnie. A jeśli już wogle nie chcesz przynudzać,a wydaje się,że to zrobisz,to się wogle nie pisz zamiast wszystkich ogólnikowo zbluzgać


Cytuj
Ale zanim chociażby zalinkuję do obrazka, zawsze pytam o pozwolenie.

Gorzej jeśli pytasz np. kogoś kto nie ma na codzień neta,ne? Poza tym skąd wiesz czy my się nie pytamy? Po prostu od razu oceniasz...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3532 dnia: Września 29, 2005, 12:14:30 am »
ARGH!!!... Koniec z tym!!! Musiolik ma racje, robimy offtopa... wszystkie następne posty na ten temat kierujcie do Total Offtopica

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3533 dnia: Września 29, 2005, 08:39:29 am »
Cytuj
Nikt ci nie każe brać w niej udziału. Ale nie musisz nas besztać za to, że urządzamy taką akcje.... jeżeli tak bardzo ci się ona nie podoba, to chyba gdzieś w profilu jest funkcja ukrywania avatarów innych userów... będziesz miała z nami spokój.
Oj oj oj, chyba przesadzacie niemiłosiernie... Goha powiedziała że nie podoba się akcja ale nie kłóćice się tutaj o niepatrzenie na swokje avatary etc... napisała też co napisałą o waszych avach, ale ja sądze tak samo co już wcześniej napisałem przed nią, niezbyt powinno was to interesować, ot jeśli wam się podobają avy...
ale moim zdaniem jeśli się robi jakąś akcje to można było choć więcej trudu włożóć w szukanie avatara dla "swojego kumpla", no chyba że od razu waszym celem było wsadzenie uinnych byle czego i jakiś lipnych nie dokońca śmiesznych rzeczy... bo powiedz mi Tant co ty masz w avie? Twoim zdaniem to jest fajne?
ale spoko postaram się skomentować co poniektórych

 1.Marv dla Tamai :
Chłopak się postarał, pasuje jej ten av i to bardzo

2.Mol dla Glenna
Chłopak się postarał... wie co Glenn lubi i właśni to mu daje. szuka czegoś co do niego pasuje

3.Yuz dla Serge'a
Dziewczyna się postarała... nie dość że bardzo łądny to jeszcze pasuje ofkoz... nick robi swoje

4.Musiolik dla Marva
Chłopak się postarał... pasuje i jest nawet fajny

5.Serge dla Zella
chłopak się postarał... tak jak zawsze... czyli chyba mu się nic nie chciało szukać tak jak to określi Reev

6.Glenn dla Beliala
No dał cośco sam lubi... do Balu nie pasuje ni jak, no ale jako tako przynajmniej o coś się posarał

 7.Tamaya dla Mola
BTW:nie mówiłem że mi się podoba tylko że wygląda... nadaje się na ava, bo wszystkie avy jakie widizałem na forum wczoraj nie bardzo wyglądały... (Zell, Musiol, Tant)

8.Belial robi Tanta
kompletnieni e czaje... brzydkie to i nie fajne, o ale może pasuje do tanta

9.Tant dla His
eee sam nie wiem, niby fajnie że jako takok wygląda w porównianiu z innymi ale jest ilion lepszych vaów sepha

10His dla Yuz
No i widać że organizatorka postarała się.. nie dość że jakość zaj***sta to jeszcze pasuje oczywiście świetnie do Yuz.. a pozatym to aż nabraęłm ochote na oglądniecie jakiegoś hentaia z tifa i zaraz se zapodam ;]super av tak BTW

11.Zell dla Musiolika
Geeez, tutaj wychodzi przy tym avie po raz kolejny ze jednak ta kacja mialą być żartobliwa raczej a nie chodziło wniej o to abyście fajnie wygladali... Zellu kocha kozy to naznaczył nimi musiola... szkoada tylko ze go oszpecił bo av jest tak brzydki że łah... no ale miał do tego prawo bo przez tą akcje Zell dostał najbrzydszego ava...


Goha nie rób scen i wracaj do ava


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Avatary
« Odpowiedź #3534 dnia: Września 29, 2005, 09:16:28 am »
Nikt nie powiedział, że w tej akcji wszyscy jednakowo się starali, jedna się przyłożyli jedni olali i poszli po najmniejszej linii oporu. Myślę, że Tant i His podjęli kroki zaradcze by zapobiec powtórce, pozatym weźcie pod uwagę, że to było pierwszy raz i jednak większość podeszłą do tego z przymróżeniem oka, to tyle na ten temat. Postaram się ocenić wykonawców avów.

Marv - ładny, w stylu Tamayi

Mol - ładny, pasuje do Glenna

Yuz - bardzo ładny av, jeden z najlepszych

Ja - oceniać się niebęde, napisze tylko, że starałem się, jak wyszło to sami oceńcie

Serge - wg. mnie jedne z najgorszych avów, rozumię, że to miało być przeciwieństwo mrocznego Zella, ale nie podoba mi się

Glenn - nie pasuje do Beliala, jednak postarał się i zrobił

Tamaya - ładnie dobrany av

Belial - mi akurat ten siępodoba..ale sągusta i o nich sie nie dyskutuje

Tant - ładny Seph pasuje do His

His - nie wiem co to jest z hentai'a mi akurat się podoba i to bardzo, jakość świetna zresztąujęcie też

Zell - najmniej mi przypadł do gustu, ale zrobił to co zrobił i bić go za to nie będziemy

To tyle co do oceny

 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #3535 dnia: Września 29, 2005, 06:23:21 pm »
a zrobilem zeby poszerzyc choryzonty bela zeby bleacha obejrzal ;]
tzn ze mysle o rozwoju uzytkownikuf ( teraz akcje z Sigami zrobic ;])

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Avatary
« Odpowiedź #3536 dnia: Września 30, 2005, 11:13:58 am »
Dziabeł-najpierw Rude teraz lisek^^,kto następny?(mam nadzieję,ze Reno zostanie na dłużej ;P)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3537 dnia: Września 30, 2005, 11:15:49 am »
Dziabeł- Reno lubie zdecydowanie bardziej niż Rude...ale Rude chyba lepiej ci pasował [ma mroczniejszy image]...w każdym razie i tak mi sie bardzo podoba ;)
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Avatary
« Odpowiedź #3538 dnia: Września 30, 2005, 02:07:10 pm »
Kocham Yuzurihowy avatara! To teraz zdecydowanie najlepszy avek na forum.

Dziabłowaty Reno też fajny fajny, ogólnie lubie Reno wiec av musiał mi przypasić.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Avatary
« Odpowiedź #3539 dnia: Września 30, 2005, 02:09:24 pm »
Cytuj
Kocham Yuzurihowy avatara! To teraz zdecydowanie najlepszy avek na forum.


pewnie mi jest jeszcze bardziej miło niż jej XD