Autor Wątek: Chrono Trigger - Trivia  (Przeczytany 124154 razy)

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #860 dnia: Czerwca 20, 2006, 09:11:38 pm »
Hmmm, może zadasz? XD

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline pewee

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #861 dnia: Sierpnia 20, 2006, 06:05:48 pm »
zastoj sie jakis zrobil wiec ja zadam jakies male pytanko;p

w jakiej kolejnosci trzeba bylo otwierac ksiazki ognia, wiatru i wody w 12000bc aby uzyskac dostep do tajnych komnat?
"Śmierć jest rozwiązaniem każdego problemu, nie ma człowieka- nie ma problemu" -J. Stalin

"Człowiek nie jest stworzony do klęski, człowieka można zniszczyć ale nie pokonać"

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #862 dnia: Sierpnia 22, 2006, 08:08:43 am »
woda- powietrze- ogień

Jak się nazywał kot Janusa?

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #863 dnia: Sierpnia 22, 2006, 10:28:30 am »
Alfador

Offline pewee

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #864 dnia: Sierpnia 23, 2006, 03:32:57 am »
a pytanie to gdzie? -.=

nie ma? to ja zadam...

ile mamy dopalaczy w wyscigu w 12 000roku?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2006, 05:26:04 am wysłana przez pewee »
"Śmierć jest rozwiązaniem każdego problemu, nie ma człowieka- nie ma problemu" -J. Stalin

"Człowiek nie jest stworzony do klęski, człowieka można zniszczyć ale nie pokonać"

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #865 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:15:14 am »
Pewnie czekał na potwierdzenie odp. Oczywiście dobrze odpowiedział.

W 12 000 BC nie ma wyścigu. Pewnie chodzi Ci o wyścig z Johnnym w 2300 AD. Ma się tam 3 dopalacze.

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #866 dnia: Sierpnia 23, 2006, 11:43:52 am »
Cytuj
a pytanie to gdzie? -.=

nie ma? to ja zadam...

ile mamy dopalaczy w wyscigu w 12 000roku?
Nie zadal dlatego ze jak sie odpowie na czyjes pytanie to pierw sie czego na potwierdzenie odpowiedzi przez tego ktory zadal. Takie sa zasady trivii... chyba ze ktos jest absolutnie absolutnie pewien i ma pomysl na pytanie to wtedy zadaje.
Teraz byla kolejka Radicala a ty sie wkreciles mu w kolejke, wiec jesli ma on pomysl to to wlasnie on ma prawo zadawania pytania w trivii... Ja mu na to daje przyzwolenie... ja półbóg marian.

Radical wiec jak chcesz to zadawaj ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2006, 11:44:14 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #867 dnia: Sierpnia 23, 2006, 01:19:47 pm »
Cytuj
Teraz byla kolejka Radicala a ty sie wkreciles mu w kolejke, wiec jesli ma on pomysl to to wlasnie on ma prawo zadawania pytania w trivii... Ja mu na to daje przyzwolenie... ja półbóg marian.
Dobra już zadaje :)
Gdzie trafił Gaspar po upadku cywilizacji Zeal?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2006, 05:04:13 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #868 dnia: Sierpnia 23, 2006, 04:57:18 pm »
Do End of Time.

Jak się nazywał Masamune przed wbiciem się w Mammon Machine?

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline pewee

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #869 dnia: Sierpnia 23, 2006, 08:58:06 pm »
dlugo nie odpowiadal a nie chcialem zeby topic znowu zdechl wiec zadalem -.-

a masamune przed wbiciem nazywal sie ruby knife, jesli dobrze to moje pytanie jest wyzej;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 24, 2006, 01:39:50 am wysłana przez pewee »
"Śmierć jest rozwiązaniem każdego problemu, nie ma człowieka- nie ma problemu" -J. Stalin

"Człowiek nie jest stworzony do klęski, człowieka można zniszczyć ale nie pokonać"

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #870 dnia: Września 10, 2006, 04:34:10 am »
Z racji ,że w ciagu 7 dni odpowiedź nie była potwierdzona i topic zamarł, ja zadam następne pytanie.

Ile razy miecz Ramuh mnożył damage podczas krytycznego ataku ?  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #871 dnia: Października 16, 2006, 04:45:54 pm »
ramuh x2

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #872 dnia: Października 17, 2006, 07:32:43 am »
A mi się wydaje....że takiego miecza nie ma :P.

PS: Jeśli jednak jest to proszę o jakiś dowód jego istnienia ;).
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2006, 07:33:20 am wysłana przez Chrabia »

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #873 dnia: Października 17, 2006, 08:19:38 am »
W sumie zgadzam się z Chrabią, nigdy o czymś takim w CT nie słyszałem.
Nie pomyliło ci się przypadkiem z jakimś innym jRPG?
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2006, 08:20:05 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #874 dnia: Października 17, 2006, 09:36:37 am »
A już wiem czemu tak jest. Ja mam jakąś wersje ct z niepełnym tłumaczeniem na polski i hyba tą starszą, dawno dość już w to grałem zresztą.  ;)
Pytanie oddaje.
BTW. Ten miecz miał w opisie 4X krytyczny cios.
 ;)
PS. Moge zrobić screena na dowód istnienia , ale zaraz gdzieś jade wiec zrobie to później może.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2006, 09:37:51 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #875 dnia: Października 17, 2006, 10:36:00 am »
To może dla odmiany coś łatwego. Wymień 3 przywódców Mystic Army.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #876 dnia: Października 17, 2006, 12:32:20 pm »
Ozzy , Slash , Flea.
Dobra pozwole sobie odrazu zadać bo jeśli dobrze pamiętam to o tych ludków chodzi.
Jak nazywał się specjalny miecz Slasha ?
Również banał.  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #877 dnia: Października 17, 2006, 12:37:20 pm »
W swojej odpowiedzi zapomniałeś o Magusie i Heckranie, a Slash i Flea byli jej członkami a nie liderami, no ale uznam tą odpowiedź ;)  Skoro tak szybko wpadłeś z nowym pytaniem, to już na nie odpowiadam: Slasher.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2006, 12:44:17 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #878 dnia: Października 17, 2006, 02:18:58 pm »
Eh kurde czepiasz sie.  ;) DObrze odpowiedziałeś zadawaj.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #879 dnia: Października 17, 2006, 06:10:36 pm »
No cóż, Yume ma racje kłucąc się o Magusa....ale Heckrana raczej nie można nazwać przywódcą :P. Flea i Slash byli kimś w rodzaju porucznika/oficera/coś takiego. Heckran zaś przede wszystkim był postacią przywołaną i jego raczej można przyrównać do Black Tyrano, który był powiedzmy, że "zabawką" Azali :P.
Sry, za offa ;P.

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum