Autor Wątek: Chrono Cross - Trivia  (Przeczytany 155741 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1140 dnia: Lipca 07, 2006, 03:25:28 pm »
To już chyba było, ale można jeszcze raz spróbować...

Wymieńcie mi wszystkie pary miłosne, jakie w tej grze występowały (chyba nie będzie tego dużo, ale troche było takich nieoficjalnych).

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1141 dnia: Lipca 07, 2006, 04:32:07 pm »
...
Riddel & Dario
Serge & Leena
i... yy...
nie no ja znam tylko dwie...
jeszcze może:
Miki & Nikki

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1142 dnia: Lipca 07, 2006, 04:54:44 pm »
Serge i Kid -jedyna prawdziwa para milosna z Sergem w roli glownej.
Harle i Kid -jednostronna
Leena i Kid -jednostronna

Nikki i Mikki
Riddel i Dario
Karsh i Riddel -jednostronna
Zreszta niezdziwil bym sie jakby Glenn tez kochał Riddel... w jednej z wypowiedzi mozna to wyczuc.

Korcha i Kid -jednostronna



Radius i Garai - Co prawda tu byla jedynie żądza, pociąg seksualny i burza hormonow w tym zwiazku i nie bylo zadnej milosci, ale jednak po treningach walki wrecz pchali się w pupe niesamowicie przyjemnie i to moze tez sie liczy co?

Radius i Poshul - Radius nawet biednemu pieskowi nie popuscil, przepychal go za mlodu tyle razy ze az milo popatrzec... a myslicie ze czemu byl taki stary i taki rześki? To jego tajemnica, popychanie psow w pupe dawalo mu wieczna mlodosc i niesmiertelnosc!

Sprig + potworki -poprostu lubiał "tworzyc z nimi jednosc" if you know what i mean ;/

Pierre + jego kapelusz -gdy potargala mu sie jego jedyna para ponczoch (czy tam getrow jak kto woli) juz nic nie stalo na przeszkodzie milosci miedzy nim a jego kapeluszem...
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2006, 04:55:46 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1143 dnia: Lipca 07, 2006, 04:59:25 pm »
Cytuj
Harle i Kid -jednostronna
Leena i Kid -jednostronna

Osz fuck! Yuri tam było jakieś? Muszę jeszcze raz zagrać hehehehe
mialo byc Serge ofkoz ;]

Zapomniałeś jeszcze o trójkącie Greco x Grobyc x Glenn - ci to wiedzieli, gdzie szukać punktu G....

Uznaję, twoja kolej Gipsi.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2006, 05:02:24 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1144 dnia: Lipca 07, 2006, 04:59:50 pm »
Cytuj
Serge i Kid -jedyna prawdziwa para milosna z Sergem w roli glownej.
To co między nimi było można określić za dość dziwne, ale para... ja bym tego tak nie nazwała...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1145 dnia: Lipca 12, 2006, 12:47:33 pm »
Kochali sie oboje... byli wiec para milosna.
Rownie dobrze nie mozna nazwac para Leeny i Serge'a... jakby byli para to czy Leena normalnie by6 sobie siedziala a molo podczas gdy ten ratuje swiat? I doubt it.
To byli przyjaciele z dziecinstwa bardziej ... Sergowi za bardzo na niej nie zalezalo.


Pytanie oddaje... niech zada kto chce bo nie mam pomyslu. Zbyt wiele juz tu zadawalismy chyba ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1146 dnia: Lipca 12, 2006, 12:57:32 pm »
Cytuj
Pytanie oddaje... niech zada kto chce bo nie mam pomyslu. Zbyt wiele juz tu zadawalismy chyba ;]
fakt... ale mi się nudzi więc napiszę takie proste: (tylko nie wiem czy się nie powtórzę)
W którym pokoju śpi Harle podczas pierwszego natarcia na Viper Manor...?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1147 dnia: Lipca 12, 2006, 01:06:37 pm »
W pokoju Karsha?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1148 dnia: Lipca 12, 2006, 01:08:01 pm »
Blisko ale to nie ten pokój ^^

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1149 dnia: Lipca 12, 2006, 01:28:23 pm »
w pokoju daria chyba

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1150 dnia: Lipca 12, 2006, 01:32:51 pm »
nie.. (BTW a gdzie jest Daria?)

Offline Jeżyk

  • Soldier
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1151 dnia: Lipca 17, 2006, 12:01:18 pm »
W pokoju Riddel??

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1152 dnia: Lipca 17, 2006, 12:37:32 pm »
Na pewno nie... to bylo gdzies w tych pokojach w ktorych byl Karsh i Zoah, alen ie pmiateam dokladnie ktory... bylo tam kilka tych pokoi i podobne do siebie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1153 dnia: Lipca 17, 2006, 12:46:39 pm »
Na tym samym piętrze co Karsh i Zoah (parter?), ale w drugim skrzydle. Później widziałam tam Norrisa, ale czyje to było pomieszczenie, to nie pamiętam.

Cytuj
A gdzie jest Daria?
:F A była taka? J/k
 

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1154 dnia: Lipca 17, 2006, 11:32:31 pm »
Cytuj
Na tym samym piętrze co Karsh i Zoah (parter?), ale w drugim skrzydle. Później widziałam tam Norrisa, ale czyje to było pomieszczenie, to nie pamiętam.
Goha dokładnie. To jest pierwszy od lewej pokój właśnie w lewym skrzydle.

..::EDIT::..
Może by tak ktokolwiek odpowiedział, bo Goha to coś 'nieteges'.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2006, 04:21:08 pm wysłana przez Anouk »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1155 dnia: Sierpnia 31, 2006, 03:12:54 am »
Na parterze , w lewym skrzydle , pierwszy pokój od lewej .
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1156 dnia: Września 06, 2006, 01:55:32 pm »
Cytuj
   nie.. (BTW a gdzie jest Daria?)

Pokój Daria jest w małej chatce koło domu Zappy w Termina i mieszkał w nim razem z Glennem  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1157 dnia: Września 06, 2006, 03:51:43 pm »
Dobra, dobrze odpowiedziałeś "Dżi łan" to teraz zadawaj swoje pytanie bo chyba ci nie potwierdza twojej odpowiedzi to jako mod zezwalam ci na zadanie swojego pytania ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1158 dnia: Września 06, 2006, 10:56:14 pm »
Pytanie brzmi :
Jakie elementy 6 poziomowe można ukraść za pomocą trapów duchom spotykanym w Dead sea ( Tragedienne ) ?

Lepsze pytanie wpadło mi dziś do głowy ale....  zapomniałem  ;)  
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2006, 10:58:50 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1159 dnia: Września 06, 2006, 11:02:02 pm »
Nie pamiętam czy to wszystkie jakie były, ale podam te co wiem na pewno: Black Hole, Volcano, no i chyba jeszcze Tornado.
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2006, 11:03:59 pm wysłana przez RadicalDreamer »