Autor Wątek: Chrono Saga  (Przeczytany 90393 razy)

Offline Zaborek

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://www.ppm.fora.pl
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #240 dnia: Lipca 14, 2006, 07:47:17 pm »
Nic , nic ,nic nie wyszło... echhh i co ja mam zrobić proszę panstwa :\ ?? Czy może zna ktoś inne rozwiązanie !?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #241 dnia: Lipca 14, 2006, 09:01:39 pm »
Napisz co dokładnie mowi Fargo (ten ktorym nie mozemy grac) gdy przyjdziemy do niego z Fargo i Nikkim w druzynie.
Miales juz te akcje ze Fargo "nasz" przejal statek i poplynieto do Marbule?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zaborek

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://www.ppm.fora.pl
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #242 dnia: Lipca 14, 2006, 09:24:13 pm »
akcje ?. przejecie statku ? niee niestety nie miałem. i nikkiego w team-ie tez nie mam , nawet nie wiem gdzie go znaleźć ^^.A ten nie "nasz fargo" mówi :
"Hey you the concert's over"
"Now my Marbule will fall into decay and become just an eternal dream"
"Haahhahahhahaha"

Po chwili włacza sie nasz Fargo mówiąc:
"you land -lubber"
"you re pitful !!!!"

I po chwili odpowiada nie nasz Fargo
call me with you want , but its too late , we cant turn time !

I nasz Fargo
Tch !

I to by było na tyle.  :/  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #243 dnia: Lipca 15, 2006, 09:46:32 am »
Heh... nie mialem takiej sytuacji... wychodzi na to ze jest tak jak napisali w gazecie ze za pozno zabrales sie za wykonanie tego questa... i pisze w niej tak:
"Jesli zbyt pozno zabierzemy sie za druga czesc tego questu, to koncert odbedzie sie z daleka od wioski i Marbule nie zostanie uratowane. Jedynym plusem bedzie wtedy darmowy Black Relic - czarny smok podaruje go nam bez walki"

U mnie to bylo tak ze jak przychodzilem na SS.Zelbes z fargo to on elegancko przejmowal stery statku i podplywal pod marbule. Wtedy odbywal sie tam koncert nikiego i mikki a my schodzilismy wrac z fargo do lodzi i ze statku musielismy poplynac na marbule i podczas trwania koncertu wybic wszystkie potwory ktore sie tu znajduja.. jak juz zabilismy to bylo slychac okrzyk czy westchninei black dragona i wtedy trzeba bylo przeniesc sie do innego swiata i poplynac znowu do marbul do tej jaskini i tam sie z nim walczylo... jesli u ciebie nie dalo sie zrobic koncertu to moze poprostu sproboj poplynac tam i bez koncertu zabic wszystkie potwory i moze wtedy tez bedzie westchnienie dragon i w drugim swiecie elegancko otrzymasz black relic za free...

Ale kurde dziwne ze nie miales koncertu bo jak napisalem na gorze cytat to koncert odbywa sie tylko z dala od marbule... moze poprostu nie pogadales wczesniej z nikkim i mikki zeby zorganizowac koncert, moze nie byles swiadkiem scenki gdy irenes kloci sie z fargo... moze nie pogadales na SSZelbes z demi humansami wszytskimi i nie gadales z tym najwiekszym medrcem wioski ktory myje podlogi w tylniej czesci statku... cos musisz odnalezdz opprzez gadke.. staraj sie z wszystkimi gadac na statku i jakosp owinnafabula isc do przodu.

EDIT:::
Ale w sumie widze ze koncert jednak miales i ze sie skonczyl jak mowi fargo... czyli poprostu teraz powinienes otrzymac za free bez walki black relic.
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2006, 09:48:21 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zaborek

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://www.ppm.fora.pl
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #244 dnia: Lipca 15, 2006, 09:56:17 am »
Fenks A Lot , a jeśli to niewypali to sporbuje zagrać na nowym sejwie :( , ale niesądze żeby ziomki z Sqaresoft zrobili taki bug , że nie da się przejść :D

EDIT::::::::
aaha i jeszcze jedno pytanie . Czy wie ktoś może gdzie ten nikki znajduje się PO koncercie >>??<<
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2006, 10:06:52 am wysłana przez Gipsi »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #245 dnia: Lipca 15, 2006, 10:06:17 am »
Edytuj posty... nie pisz 2 naraz w krotkim obrebie czasu.

W mojej wersji wydazen to bylo tak ze on sie pogodzil z ojcem i byl chyba normalnie z ojcem na SS Zelbes, albo byl w terminie tam na swoim statku czy cus.
Ale jesli chcesz go zdobyc to od razu powiem ci ze nie da sie przylaczyc go do naszej druzyny.
Przylaczyc sie go da tylko w jednym momencie gdy jestesmy w terminie i wybieramy sie na atak na viper manor na poczatku gry. Wtedy w zaleznosci od tego ktora droge wybierzemy dolaczy sie do nas inna postac -sa3 mozliwosci, isc z Guilem ktory siedzi gdzies w karczmie, isc z pierrem ktory przebywa w domu Zappy lub isc z nikkim ktory w lesie gdzies sie tam zablakal...
Wiec tylko jedna z tych trzech postaci mozna dolaczyc... a jesli sie chce kolejna to trzeba po przejsciu gry rac new game plus i wtedy wybrac inna droge niz w poprzednim przehodzeniu gry i luzik juz bedziemy mieli oboje w ekipie, a za trzecim razem 3ciego ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #246 dnia: Lipca 15, 2006, 01:52:52 pm »
Gipsi, zapomniałeś o opcji, kiedy zanosimy Kryształ do bajorka w domu Sprigg...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #247 dnia: Lipca 15, 2006, 01:58:48 pm »
No ale wlasnie zeby ta opcja zadzialala to tak czy inaczej pierw musimy pozdobywac inne postaci... i dopiero za 3 przejsciem gry ta opcja z domkiem sprigg sprawia ze mamy wszystkie postacie -bo wczesniej musimy zak azdym razem rekrutowac inna postac -jesli za kazdym razrem bedziemy brali nikiego to w domku sprig nie bedizemy mieli ani guila ani pierra.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #248 dnia: Lipca 15, 2006, 05:10:56 pm »
Oj chyba nie. Ja ani razu Pierre do drużyny nie brałam i miałam all. Nawet bidną Razzly, którą hydra zjadła (chyba)
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2006, 05:11:43 pm wysłana przez Goha »

Offline Zaborek

  • Soldier
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • http://www.ppm.fora.pl
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #249 dnia: Lipca 15, 2006, 05:58:20 pm »
Dzięki wszystkim za pomoc  :spoko: ! dzieki wam udało mi się przejśc na 2 CD . ufff  :P
no i oczywiście znów pojawił się problemo :D , a mianowicie nie wiem jak zdobyc 2 einlanzera :( i chciałbym jeszcze powalczyć z dario tylko nie wiem co zrobic aby walka się zaczęła , słyszałem że trzeba mieć memento pendant, ale ja nie wiem gdzie go szukać ! Plz o pomoc  :/  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #250 dnia: Lipca 15, 2006, 06:19:33 pm »
do Dario trzeba tylko zabrac ze soba Riddel, czy jak jej bylo (corke Vipera)iSergiej musi myc juz w swej normalnej postaci - nie moze byc Lynxem.  i to wszystko (chyba)
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #251 dnia: Lipca 15, 2006, 07:17:42 pm »
Cytuj
Dzięki wszystkim za pomoc  :spoko: ! dzieki wam udało mi się przejśc na 2 CD . ufff  :P
no i oczywiście znów pojawił się problemo :D , a mianowicie nie wiem jak zdobyc 2 einlanzera :( i chciałbym jeszcze powalczyć z dario tylko nie wiem co zrobic aby walka się zaczęła , słyszałem że trzeba mieć memento pendant, ale ja nie wiem gdzie go szukać ! Plz o pomoc  :/
Walka z Dario i 2 Einlanzery lacza sie w jedno wiec wytlumacze ci oba naraz ;]
Zeby zdobyc jednego einlanzera musimy pokonac Garaia na tej wyspie smierci gdzie pelno kosci jest... no i jeden elegancko mamy einlanzer.
Zeby zdobyvc drugiego einlanzera trzeba pokonac Dario i isc po walce z Glennem na do drugiego swiata do terminy na grob daria i garaia chyba (tam gdzie bylismy swiadkami scenki jak riddle i glenn daja kwiaty). wtedy Glenn zrobi jakas przysiege i wyciagnie miecz ibedzie wymiatal dwoma einlanzerami.

A jak dostac sie do Dario zeby moc dostac miecz? Jest tak... po akcji w Viper Manor kiedy bedziemy Sergem juz i legancko tam zawojujemy i pomoze nam grobyc z tamtad uciec to mozemy pozniej powrocic do Viper Manor z Karshem w skladzie i isc gdzies tam  w viper manor do gory gdzies na prawo do pokoju chyba i tam pozniej przestawia sie takie kolumny i ze skrzyki mozna wziasc skarb... a skarbem jest notka od peppora i solta. Oni cos tam pisza ze hca cos wyjasic z karshem i trza zawijac na wyspe smierci i sie z nimi spotkac, pokonac ich a wtedy dostaniemy ostatnia tehnike dla karsha i Memento Pendant... wtedy z memento pendant i riddel w druzynie trza poplynac na wyspe gdzie znajduje sie daria z utracona pamiecia i pozniej bedzie z nim walka... teorytycznie to najmocniejszy przeciwnik w grze ale tylko teorytycznie -wystarczy ze walissz w niego kolorowymi czarami i wtedy wygrasz walke bez problemy, ale gdy bedziesz uzywal na niego czarny badz bialy czar to wtedy on automatycznie kontruje smiercionosnymi zajebisciem ocnymi atakami wiec najlepiej atakowac kolorowymi czarami -wtedy kontruje jakimis lipymi czarami ktore zakldaja nam statusy jakies zjeb*ne ;/ ale luz z kolorowymi sie wygra na bank ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #252 dnia: Lipca 15, 2006, 07:34:39 pm »
damn u ja chcialem to opisac ;/
a i w skrócie chroń riddel bo dziołcha ma mało hp i slabowita jest na 2 osobe daj sobie najlepiej Fargo jeśli masz do tego Invincible to walka łatwa , aa i roździel revivy miedzy postaciami bo jak 1 znimi padnie to kiszka  

Offline Hazar

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #253 dnia: Lipca 16, 2006, 02:39:13 pm »
Nie moge jakoś nigdzie znaleźć info o przemianach tego stworka, a jest to jedyna rzecz jakiej jeszcz nie widziałem w CC :( Może ktoś z Was mi powie jak dokonać przemian tego stworka?

Z góry dziękuję za opisy.

EDIT
topici połączyłem, chodziło o Pip'a <bylo w tytule topicu =p>
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2006, 02:59:04 pm wysłana przez Morchol »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #254 dnia: Lipca 16, 2006, 03:10:45 pm »
trza miec go ciagle w drużynie i uzywac elementów
chyba elementy czerwony czarny i któryś jeszcze przerabiają go na evil a te jasne na gooda a sam pip ma 2 przemiany  ( jeśli miałes go ciagle od zdobycia powinna 1 przemiana zajść w forcie dragonia  a 2 gdzies w chronopolis) mi wyszedł po 1 przemianie devil ale 2 sfartolilem i miałem bialego pipa z rogami i skrzydłami jak u jakiegos motyla >.>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #255 dnia: Lipca 16, 2006, 04:18:37 pm »
to w co się zmieni Pip jest uzależnione od tego, jakimi elementami nawala. Dokładnie nie pamiętam jak to jest, ale White i Blue napewno prowadzą do formy Angel, a Black i Red napewno do formy Devil (nie wiem jak się sprawy mają z Yellow i Green). Jak będziesz wszystkiego mniej-więcej po równo rzucał, to skończysz z formą motyla.

Offline Hazar

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #256 dnia: Lipca 16, 2006, 07:15:26 pm »
Podobno kto pyta ten (nie) błądzi więc zapytam bo sie pogubiłem z przedmiotami z zestawi Hero dla "Pierka" wiem, że chodzi o medal i tarczę ale gdzie znaleźć ostatni ?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #257 dnia: Lipca 16, 2006, 08:14:43 pm »
Prop Sword jak mniemam, jest do znalezienia na terenie zniszczonego teatru wewnątrz Dead Sea. Dość wyraźnie go widać w górnej cześci planszy. Ktoś pewnie pamięta dokładniej ode mnie, więc może przybliży. Ach i bym zapomniała. Jeśli Pierre dostanie miecz do ręki jako aktywna postać, dostanie też swoją trzecią technikę... Dobrze pamiętam?
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2006, 08:19:32 pm wysłana przez Goha »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #258 dnia: Lipca 16, 2006, 08:17:39 pm »
jest oświetlony na podeście trudno nei zauważyc ( Prawie jak Excalibur w legendach arturiańskich)  

Offline Hazar

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #259 dnia: Lipca 16, 2006, 10:18:09 pm »
Chcecie mi powiedzieć, że ja ten miecz mam ciągle przy sobie :] ? Hm, więc czemu myślałem, że ten miecz to drugi miecz dla Glena ^^" ?

A co do Pipa to dzięki ogromne^^. Wystarczyło posiedzieć troszkę i zmienił w "Angela" się tuż przed Fortem Dragonia ^^. Ciekawy jest ostatni atak "Wezwanie Niebios", a następnym razem sprawdzę "Devila" ^^.