Autor Wątek: Chrono Saga  (Przeczytany 90425 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #360 dnia: Lipca 22, 2007, 06:12:15 pm »
Wybacz, że Ciebie poprawiam ale wydało mi się to nieco nieprecyzyjne, lepiej pomóc raz a dobrze niż, żeby ktoś miał tu wracać i pytać jak wcisnąć kwadrat ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #361 dnia: Lipca 22, 2007, 07:13:06 pm »
Cytuj
Wybacz, że Ciebie poprawiam ale wydało mi się to nieco nieprecyzyjne
Ależ nie ma sprawy.
Cytuj
epiej pomóc raz a dobrze niż, żeby ktoś miał tu wracać i pytać jak wcisnąć kwadrat ;]
W takim razie proszę o wybaczenie, to się więcej nie powtórzy.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2007, 07:13:54 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline kupa

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #362 dnia: Lipca 23, 2007, 12:32:45 pm »
Wielkie dzięki.A jak mam dołączyć do drużyny tą słomianą kukłe?Próbuje i nie mogę ,nic sie nie dzieje ten koleś ciągle sie tam modli ,

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #363 dnia: Lipca 23, 2007, 07:05:04 pm »
Najpierw musisz pogadać z rybakiem w podziemiach pierwszego domu od wyjścia/wejścia z Arni w Home World. By to zrobić naciśnij strzałki na padzie (takie czarne guziki po jego lewej stronie) odpowiadające za kierunki by nakierować Serge'a do tego domu i pomieszczenia w którym znajduje się ten rybak. Następnie podejdź do niego (również używając strzałek na padzie) i naciśnij iks (guzik z niebieskim oznaczeniem po prawej stronie pada), co pozwoli zainicjować rozmowę, po której dostaniesz przedmiot zwany Shark Tooth. Następnie znowu używając strzałek na padzie udaj się na Opassa Beach znajdującą się na zachód od wioski. Gdy będziesz już na plaży podejdź do zielonego portalu (pamiętaj o użyciu strzałek) i naciśnij kwadrat (guzik z fioletowym oznaczeniem po prawej stronie pada) a wyświetli ci się okienko z listą przedmiotów. Używając strzałek nakieruj kursorem na przedmiot Astral Amulet i wciśnij iks, a przeniesiesz się do Another World. Gdy to się stanie wróć tą samą drogą co wcześniej do tego samego domu i pomieszczenia w Arni (pamiętaj o strzałkach) i gdy podejdziesz już do rybaka naciśnij kwadrat, a znowu wyświetli ci się lista przedmiotów. Tak jak poprzednio używając strzałek wybierz tym razem przedmiot Shark Tooth i wciśnij iks (pamiętaj by stać blisko przy rybaka) a Mojo się przebudzi i przyłączy do drużyny. Nie jestem pewny ale żeby to się stało musisz mieć też chyba Kid w drużynie...
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2007, 07:09:40 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Dac

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #364 dnia: Lipca 25, 2007, 11:24:07 am »
Witam. Mam problem z CT. Mam już ten miecz co melchior przekuł i froga w drużynie. W poradniku czytałem że trzeba użyć miecz na skale. ALE GDZIE TO ZROBIĆ? Podajcie miejsce i ere , bo już szukam z 20 min ;/

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #365 dnia: Lipca 25, 2007, 01:19:42 pm »
w tej samej erze w górze niedaleko 'rezydencji' forga dokladnie to chyba bylo na polnocnym-wschodzie od tego

Offline Dac

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #366 dnia: Lipca 25, 2007, 02:46:23 pm »
chodzi Ci o góry Denadoro?? Byłem tam i wszytko przeczesałem , czy jednak coś tam przegapiłem??

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #367 dnia: Lipca 25, 2007, 02:57:31 pm »
Jeszcze jest inna góra na wschód od tego domku na pustyni w 600 A.D.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Dac

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #368 dnia: Lipca 25, 2007, 03:08:41 pm »
Ok mam to. Jest to jaskinia magii ;] dzięki ;]

Offline Dac

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #369 dnia: Lipca 27, 2007, 11:17:15 am »
no i mam kolejny problem ;/ Chodzi mi o tego questa co robo dostaje najlepsza dla niego broń. Jak przełączyć ten pas transmisyjny aby leciał w góre a nie w dół bo nie nadążam z prądem ;/

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #370 dnia: Lipca 28, 2007, 01:37:34 pm »
pogadac z komputerem <.<

Offline Dac

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #371 dnia: Lipca 29, 2007, 08:29:01 am »
chodzi mi o tego questa co robo spotyka swoją siostre i tam jest pas transmisyjny i WIEM ŻE TRZA PRZYCISNĄĆ GUZIK , tylko nie wiedziałem gdzie on jest xD ale już nieważne przeszedłem gre ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #372 dnia: Lipca 29, 2007, 10:56:43 am »
To teraz możesz przejść drugi raz. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline stanley_01919

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Chrono Saga
« Odpowiedź #373 dnia: Lipca 31, 2007, 07:26:08 pm »
HELP!
 Mam problem w grze Chrono Trigger. Jestem w prehistorii w zamku reptile'ów uratowałem jaskiniowców i Kina, dotarłem do Nizbela stoi mi na drodze nie wiem co zrobić :(
HELP!

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #374 dnia: Sierpnia 01, 2007, 01:16:26 pm »
minac... i skopac mu tylek

Offline Dymitij

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #375 dnia: Sierpnia 08, 2007, 01:23:59 pm »
mam problem. nie moge zrobic klona Crono by moc go ozywic:(
HELP!!

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #376 dnia: Sierpnia 08, 2007, 04:04:45 pm »
Udaj się do domu Crono'a, a potem do namiotu Norstein'a Bekkler'a w Milennial Fair w 1000 A.D.

Offline Dymitij

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #377 dnia: Sierpnia 09, 2007, 09:27:19 am »
dalej nie moge:/
koles mowi ze za duzo pieniedzy wydaje itp:/
co mam robic? skoro mam ponad 80 tych kryształow:/

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #378 dnia: Sierpnia 09, 2007, 02:06:43 pm »
masz zagrac w tym namiocie w gre z mimikowaniem i wygrac ją wtedy da ci klona jeśli przegrasz sprzeda ci go ale nie tanio

Offline Dymitij

  • Soldier
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #379 dnia: Sierpnia 09, 2007, 09:54:27 pm »
wielkie dzieki:)