Autor Wątek: Chrono Saga  (Przeczytany 88433 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #500 dnia: Grudnia 23, 2009, 04:19:05 pm »
Ale ja w grze nie mam w ogóle zapisane, tylko w save state. I jak włączam save state to mam już ten napis the end i nic się nie dzieje. W ogóle nie zapisywałem w tych zielonych gwiazdkach w grze.
po tym ekranie z napisem the end i ziemia, i chyba po wcisnieciu jakiegos klawisza (nie pamietam jakiego, sam gram na PS) powinna pojawic sie opcja save w grze. zrób tak jak mowi tant, zloaduj state w tamtym momencie i zrob save'a w grze.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2009, 04:20:01 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #501 dnia: Grudnia 23, 2009, 04:23:15 pm »
Jeśli to wersja SNES to trzeba zresetować grę. SNES9x i ZSNES mają takie opcje.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Viper_Venom

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #502 dnia: Grudnia 27, 2009, 06:08:12 pm »
Zrobiłem już prawie wszystkie zadania poboczne przed wejściem do Black Omenu. I tam się nie chcą drzwi otworzyć, bo zostało mi jeszcze 1 zadanie - pomóc bliskiej osobie, tylko nie wiem której ;]

EDIT: już nieaktualne
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2009, 11:05:44 pm wysłana przez Viper_Venom »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #503 dnia: Grudnia 28, 2009, 02:01:42 pm »
black omen zawsze otwarty ;f tylko w dalekiej przyszlosci ni bo jak zmienic bliska przyszlosc jak jestes w dalekiej

Offline nowy00

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #504 dnia: Sierpnia 09, 2010, 06:08:45 pm »
Czy pamięta ktoś gdzie znajdę Sprigg (chrono Cross) bo chciałbym ją przyłączyć a w opisie postaci na waszej stronce nie ma nic na ten temat.
Nowy

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #505 dnia: Sierpnia 09, 2010, 06:40:10 pm »
Sprigg przyłączy się do ciebie automatycznie wraz z postępem fabuły, więc spokojna głowa.

Offline nowy00

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #506 dnia: Sierpnia 09, 2010, 06:48:18 pm »
To super,ponoć można nim jakoś łapać przeciwników !?
Nowy

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #507 dnia: Sierpnia 09, 2010, 06:55:39 pm »
Można, Sprigg może się zmieniać w każdego potwora, jakiego zabije albo jakiego zabije postać z założonym Accessory Forge-Me-Not-Pot. Potem też złapane w ten sposób potwory możesz wykorzystać do walk potworów na statku, aby przyłączyć Janice. Sprigg może też się zmienić w Ozzy, Flea i Slasha, jak ich zabijesz na tej samej zasadzie.

Offline nowy00

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #508 dnia: Sierpnia 09, 2010, 07:00:49 pm »
ok.Teraz wsio jasne.dziękówa
Nowy

Offline kapi

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Trigger - Trivia
« Odpowiedź #509 dnia: Listopada 15, 2010, 06:06:53 pm »
złapałem tego szczura i dał mi kod do konsoli a gdy dusze ten  kod przy konsol to nic sie nie dzieje :unsure: czemu pomużcie

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #510 dnia: Listopada 15, 2010, 07:21:54 pm »
Cytuj
czemu
Bo klawiatura nie obsługuje danej kombinacji przycisków. Przypisz dwa-trzy przyciski pod jeden klawisz na klawiaturze, powinno pomóc. I na litość boską, spędzaj więcej niż 10 sekund na napisanie porządnego posta, bo coś mnie trafia jak widzę jak ktoś pisze "na odpierdol".
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #511 dnia: Listopada 15, 2010, 07:33:42 pm »
Pewnie pod jeden z "przycisków" masz podpisany klawisz "Q". Zmień go i po sprawie.  W moim przypadku rozwiązało to problem.  A najlepiej to graj normalnym padem na emulatorze...
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 07:34:26 pm wysłana przez aysnel »

Offline Kowalinho

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #512 dnia: Stycznia 17, 2011, 06:09:46 pm »
Co mogę zrobić jeżeli wcześniej nie zdobyłem kukły Crona bo teraz nie mogę go wskrzesić na death peak ??

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #513 dnia: Stycznia 17, 2011, 07:14:40 pm »
Kończyć grę bez niego...

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #514 dnia: Stycznia 17, 2011, 09:33:28 pm »
err mozesz ja nadal zdobyc o ile pamietam, chyba ze cos zepsules i sie wrocic nie mozesz

Offline Kowalinho

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #515 dnia: Stycznia 18, 2011, 04:29:25 pm »
Wrócić się mogę, ale zdobyć kukły już nie. Próbowałem wejść na Death Peak ale po kilku sekundach mnie zrzucało :(

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #516 dnia: Stycznia 18, 2011, 07:50:54 pm »
bo czeba te baranki od nu wziasc one sie powinny ci rostawic nawet jak kukly nie masz (chyba ;x)
ten quest jest na liscie tych ostatnich wiec powinno sie dac go robic skoro mozesz isc do fabryki, posadzic las, nakopac oziemu, uwolnic ducha cyrusa, etc
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2011, 07:54:30 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #517 dnia: Stycznia 18, 2011, 09:29:47 pm »
Raczej powie, że potrzebujesz kukłę i bez niej nie puści. Więc, chcesz zakończenie z żywym Crono, szukaj jego wymiennika.
I'm in Space!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #518 dnia: Stycznia 23, 2011, 03:57:05 pm »
Akurat ostatnio grałem w CT własnie w tym momencie i rownież nie mialem kukły. Wyglada to tak, że Nu w Keepers Dome każe nam ją zdobyć, a dopiero potem uwalnia te baranki. Wrocilem do 1000 AD, poszedłem na Millenial Fair do Norstein Bekkler'a, rozmowa wygladała inaczej niż zwykle, nie zaliczylem mini gry i automatycznie odkupiłem kukłe za 30 000 G, nie wiem co sie dzieje gdy nie ma się dość pieniędzy, prawdopodobnie można zagrać od nowa jeśli ma się dość Silver Points. Dalej poszedłem do domu Crona po kukłe itd.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline okm18

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Chreono Trigger a Frog
« Odpowiedź #519 dnia: Lutego 18, 2011, 09:26:59 am »
Witam, mam pytanie mianowicie oglądając zakończenie na youtube widziałem między innymi ślub Crona i pasowanie na rycerza Froga będącego człowiekiem. I tu moje pytanie jak to zrobić aby Frog stał się człowiekiem bo jak ja grałem na zakończeniu został pasowany na rycerza jako żaba:P. Z góry dzięki pozdrawiam