Autor Wątek: Final Fantasy XII  (Przeczytany 59680 razy)

Offline Proboszczo

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #140 dnia: Października 18, 2006, 04:09:15 pm »
Jeżeli brakuje Ci kasy, a jesteś mniej więcej w okolicach The Phon Coast to polecam popakować w tym regionie. Niepamiętam nazwy ptaków (chodzą na 2 nogach, okute są w żelazo :)), kiedy giną zostawiają cenne piórka za ponad 600 gil (?), używając komendy steal prawie za każdym razem kradniesz owe piórko. Więc na 1 lokację przypada ich ponad 5, tj. 10 piórek, a lokacji w których one występują jest chyba 3 albo 4. Zarobiłem tam ponad 100k, nabiłem też kilka leveli. Dobre miejsce dla cierpliwych.

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #141 dnia: Października 19, 2006, 10:42:14 am »
W Phon Coast jest też miejcówka z 16 albo 20 beczkami... Ta sama lokacja co w demie walczyliśmy z T-Rexem, tam też jest kasa i jakies przedmioty. Jest też sekeretne przejście nie zaznaczone na mapie miedzy północno-wschodnią a południową częścią właśnie do tej lokacji, ale można tam też wejść zwykle.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2006, 10:42:45 am wysłana przez Ashley Riot »

Offline Proboszczo

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #142 dnia: Października 20, 2006, 07:26:21 am »
Ashley >> pisałeś jakiś czas temu, że grałeś na potrzeby opisu, ale nigdzie takiego nie widzę. Mógłbym Ci pomóc troszeczkę, jeżeli jeszcze czegoś nie skończyłeś. Osobiście mam zamiar wymaksować wszystko, nawet jakbym miał grać z 200h :)

Wziąłem się za Mob Hunts i chłopaki z klasy VI znajdują się w Nabreus Dreadland i Necroholu [...], a będąc tam ostatnio miałem problemy z pierwszymi humanoidami :|.

Na bazarku pojawiły się butki zakładające bubble :) HPx2 :D teraz to jestem kozak.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2006, 11:00:26 am wysłana przez Proboszczo »

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #143 dnia: Października 21, 2006, 01:29:12 pm »
No ja mam ponad 4000 HP, ale Bubble Chains czy innych akcesowriów z tym nie moge znaleść, powiedz na którym to bazarku znalazłes, bo poluje na ten status i czari nie moge dostać nigdzie, brakuje mi też Faith i Brave... a na pisząc opis zacząlem grac drugi raz, ale nie mam na to czasu i pisze opis z pamieci :)... Bedzie prawdopodobnie podczas nowego uploadu.

Jeśli znajdziesz coś ciekawego Proboszczo to pisz, wszysko mnie zainteresuje, nawet jeśli to już zdobyłem ;)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #144 dnia: Października 23, 2006, 10:32:41 am »
W końcu dorwałem nowego Finala. Przy 4h powiem tak: Klimat trochę wieje Star Warsem (Chyba to się później zmieni). o fabule trochę za wcześnie gadać, ale system nawet ciekawy. Poczatkowo myslałem, że rzeczy takie jak uniki itp. będzie się wykonywać samemu, a tu wszystko zależy od statsów (czyli FF na całego). W muzie czuć nutę z FFT/A i VS, w końcu to ten sam koleś i ten sam świat. Jak narazie mi się podoba, zobaczy się później i muszę powiedzieć, że super łatwo się nie zanosi (przy Flower Cactois powalił mnie pod koniec 1000 Needles auć)
I'm in Space!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #145 dnia: Października 23, 2006, 05:25:30 pm »
Cytuj
W końcu dorwałem nowego Finala. Przy 4h powiem tak: Klimat trochę wieje Star Warsem (Chyba to się później zmieni). o fabule trochę za wcześnie gadać, ale system nawet ciekawy. Poczatkowo myslałem, że rzeczy takie jak uniki itp. będzie się wykonywać samemu, a tu wszystko zależy od statsów (czyli FF na całego). W muzie czuć nutę z FFT/A i VS, w końcu to ten sam koleś i ten sam świat. Jak narazie mi się podoba, zobaczy się później i muszę powiedzieć, że super łatwo się nie zanosi (przy Flower Cactois powalił mnie pod koniec 1000 Needles auć)
Super łatwo się nie zanosi, bo później są sytuacje kiedy masz super denerwującą walkę, gdzie zużywasz prawie wszystkie potiony, a po niej jest walka z bossem zazwyczaj ;/ I nie gadajcie, że mam za niski level, bo nie chce mi się biegać ponad godzinę w jednym miejscu żeby sobie jeden levelik nabić.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #146 dnia: Października 23, 2006, 06:45:14 pm »
no chyba najtrudniejszy jrpg w ktorego gralem, ale raczej na plus bym to zaliczył ;]

Offline Proboszczo

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #147 dnia: Października 23, 2006, 07:27:45 pm »
DarkButz >> spoko, mnie też na początku to drażniło... i to bardzo, ale zobaczysz potem, im trudniejsza walka, tym większą radość Ci sprawi.

Offline Omen2004

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #148 dnia: Października 27, 2006, 11:43:34 pm »
nie no, gierka 1 klasa :D ale mam z czymś problem..... bo nie mam pojęcia jaką broń dać mojej kochanej Fran :D Niby dla niej teoretycznie przeznaczony jest łuk, ale ja ogólnie lubie broń gatunku Pole albo staff i generalnie długie kije zakończone ostrzem albo świecącą kulą itd.. za to znowu łók jest w sumie najsilniejszy -.- i super wygląda...

Mam jeszcze pytanie do Ashleya. Jako że ukończyłeś gre, to powiedz mi czy jest taka opcja że będzie można oglądać filmiki FMV kupując je gdzies tak jak było to w FFX ?? Bo jak nie to LIIIPA, uwieliam te filmiki :) szczególnie ten gdzie Fran i Balther przyjezdżają na tym motorku ^^ ja jestem po prostu.... FRAN's FAN!!! :DDDD

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #149 dnia: Października 29, 2006, 10:29:35 pm »
Z tego co wiem to filmiki oglada się podczas gry, ale żeby gdzieś indziej móc je ponownie zobaczyć, nie słyszałem. Broń możesz dać kazdemu dowolną. Jeśli cię to bawi mozesz dać Balflearowi nożyk, a penelo Broad Sword. :) zależy w jakim kierunku się różwijasz... i warto tego kierunku się trzymać przynajmniej na początku... Ja ekwipowałem moim bohaterom głównie topory. Mimo, że dają losowe obrażenia, czasem małe czasem duże to chyba warto ich używać.

 

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #150 dnia: Października 30, 2006, 12:24:48 am »
Nie wiem co powiedzą inni posiadacze amerykańskiej wersji, ale nie podoba mi się głos Fran. Brzmi jak jakaś brytyjska 13-stka. Bardziej mi by do niej pasował jakiś starszy głos. A szkoda, bo co do niej to miałem największe oczekiwania. Poza tym w porównaniu do artworków to w grze ma mniejsze "atrybuty" ;/
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2006, 12:24:58 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #151 dnia: Października 30, 2006, 07:17:35 am »
no ale pupkę tak fachową że łach, więc nie narzekaj ;] a głos fakt, na początku irytuje strasznie, ale potem można się przyzwyczaić i sobie tłumaczyć, że to wkońcu inna rasa i dlatego ma taki specyficzny głos, szczególnie że pozostałe Viery tak samo mówią

Character design generalnie jest super w tej części dziecinny jest tylko Vaan i Penelo a i nawet oni nie tak do końca i też mają swoje plusy, za to reszta bohaterów<może poza Ashe> wymiata strasznie ;] Balthier + Fran + Bash FTW! ;]
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2006, 07:20:30 am wysłana przez Morchol »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #152 dnia: Października 30, 2006, 07:34:27 am »
Cytuj
no ale pupkę tak fachową że łach, więc nie narzekaj ;]
Obrona nie wnosi sprzeciwu ;]
Cytuj
Character design generalnie jest super w tej części dziecinny jest tylko Vaan i Penelo a i nawet oni nie tak do końca i też mają swoje plusy, za to reszta bohaterów<może poza Ashe> wymiata strasznie ;] Balthier + Fran + Bash FTW! ;]
Wogóle głosy brzmią lipnie. Znaczy ich jakość poraża. Są strasznie jakby "dudniące".
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #153 dnia: Października 30, 2006, 07:57:17 am »
Cytuj
Wogóle głosy brzmią lipnie. Znaczy ich jakość poraża. Są strasznie jakby "dudniące".
ke? może serio masz jakąś zjebaną wersje? =p

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #154 dnia: Października 30, 2006, 04:18:52 pm »
Cytuj
Cytuj
Wogóle głosy brzmią lipnie. Znaczy ich jakość poraża. Są strasznie jakby "dudniące".
ke? może serio masz jakąś zjebaną wersje? =p
Nie no...bety (niestety) nie mam. A to, że dudniące to chodzi mi o to, że brzmią jakby były nagrywane w pokoju 2x2m. Nie ma uczucia przestrzenności dźwięku (znaczy się nie czuć różnicy czy gadają w jaskini czy na otwartej przestrzeni).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #155 dnia: Listopada 02, 2006, 10:53:05 pm »
no to nad takimi rzeczami nie ma się kontroli... Chociaż głosy i tak nagrywali do każdego z filmików więc możnaby je dopracować, aby brzmiały naturalnie.... To jak sobie cała drużyna biega po plażach Phon Coast czy innych piaskach pustyni rozumiem, może im nie być gorąco :), ale żeby w tych samych strojach latać po Paramina Rift (padajacy śnieg i skute loodem rzeki :lol: ) No cóż, nie wszystko można dopracować...

PS. gdyby Ashe było zimno w nogi, chętnię ją ogrzeję  :D  

Offline Bober

  • Soldier
  • Wiadomości: 35
  • Kupo Aya hentaiiii:P Kupo...
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #156 dnia: Grudnia 14, 2006, 07:52:21 pm »
Ashe nie da Ci sie:P bo ciagle widzi Raslera. Pomysl jak to by wygladalo ogrzewasz ja a tu nagle zonk! bo obok ciebie widzi nieboszczyka mezusia:P

A tak powiecie mi co musze zrobic w Feywood bo sie zacielem. Jestem juz przy drzwiach pewnych, ale nie moge ich otworzyc bo magia mgly je blokuja. Co mam tu zrobic?

A i co mnie denerwuje w 12? Czasami zagadki ktore naprawde potrfia iritowac.
A ja je Kokodzambo!!

Offline Bober

  • Soldier
  • Wiadomości: 35
  • Kupo Aya hentaiiii:P Kupo...
    • Zobacz profil
FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #157 dnia: Grudnia 14, 2006, 08:58:11 pm »
okie pytanie jest juz nie wazne bo odgadlem juz ta niby zagadke:P
A ja je Kokodzambo!!

Offline yo3000

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #158 dnia: Grudnia 16, 2006, 03:12:36 pm »
Jestem w Stilshrine of Miriam i zawiesiłem sie. Co trzeba zrobic Wszystko pozamykane i nic nie dziala !!! :( HELP ME

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: FF12 co wy na to?
« Odpowiedź #159 dnia: Grudnia 16, 2006, 03:24:59 pm »
Służę pomocą. Gdzieś tam powinien być taki piedestał, którego normalne oglądnięcie przyzywa kilku zombiaków. Otóż musisz założyć osobie prowadzącej Dawn Shard i wtedy obejrzeć ołtarzyk. Powinieneś zostać przeniesiony do nowego miejsca.
I'm in Space!