Autor Wątek: FlameZone  (Przeczytany 17480 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 19, 2007, 11:00:14 pm »
a zebyś wiedział ze pójde a ty ty... ty... a idz w chuj ;]

MarvelliX

  • Gość
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 20, 2007, 12:54:00 am »
w czyj? w twój? ;f

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 20, 2007, 01:09:32 am »
w czyj? w twój? ;f
żeby go miał ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 20, 2007, 05:50:28 pm »
Glenn - jestes jak sluchawki Thompsona za 6.99 HA! ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 20, 2007, 06:01:08 pm »
A weś spierdalaj ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 20, 2007, 06:40:16 pm »
Glenn - jestes jak sluchawki Thompsona za 6.99 HA! ;]

raczej bym powiedział akosa za 3.99 co w kazdym kiosku mozna dostac ;/
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 20, 2007, 10:38:44 pm »
Jebane "kurczaczek" mać, chuje zasrane TVP skurwiele ;/ Pierdolić mode na sukces i inne gówna ;/ kij w dupe Korzeniowskiemu ;/ żadnego z dzisiejszych meczów nie widziałem ;/ noż "kurczaczek" !

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 20, 2007, 10:47:37 pm »
zamiast mp3 za 400 zeta trza było se kupic przenośny telewizorek ala Sephiron ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 20, 2007, 10:49:24 pm »
zamiast mp3 za 400 zeta trza było se kupic przenośny telewizorek ala Sephiron ;]
ale kurna mam 2 TV w domu ;/ ale żaden polsat, żadne TVP, żaden niemiecki czy czeski ;/, "kurczaczek" nic nie pokazuje meczy ;/ nSport jest gówniane i szkoda kasy ;/ szczęście że jutro Barce pokazuje TVP, bo bym ich zabił..


sie zdenerwowałem, no...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 20, 2007, 11:36:07 pm »
ożeszty w sznycel ;/
jakies na oko 6 godzin grania w harvest moon DS poszło się jebać bo zapomniałem zapisać ;/ ide się pociąć łyżką ;/ kurwens no ;/ motyla noga ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 21, 2007, 12:18:16 am »
Hahaha żałosni jesteście ! To miałbyć temat z dyskusjami gorącymi niczym plazma a wy zrobiliście z tego kącik narzekań. XD  Jak tu qiax wróci i zobaczy co zrobiliście z jego tematem to...     sam nie wiem ale się strzeżcie. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 21, 2007, 12:38:03 am »
:O może się zdenerwuje i nas zaflejmuje... to by było takie ekscytujące! nie mogę się doczekać!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 21, 2007, 06:58:17 am »
Cytuj
Hahaha żałosni jesteście !
idz w pizdu - szukają Cie tam ;]
Cytuj
ożeszty w sznycel ;/
jakies na oko 6 godzin grania w harvest moon DS poszło się jebać bo zapomniałem zapisać ;/ ide się pociąć łyżką ;/ kurwens no ;/ motyla noga ;/
O psia kostka :O
Cytuj
Jebane "kurczaczek" mać, chuje zasrane TVP skurwiele ;/ Pierdolić mode na sukces i inne gówna ;/ kij w dupe Korzeniowskiemu ;/ żadnego z dzisiejszych meczów nie widziałem ;/ noż "kurczaczek" !
Te szmaty nie puscily mi wczoraj Realu! GRAARRGHHHH!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 21, 2007, 03:57:44 pm »
Ej Serge i Musiol ale co z tego ze nie puscili meczow? Macie internet no nie? Ja sobie normalnie na kompie na internet TV ogladalem mecz real bayern, zresza co tydzien ogladam bayern i jakies tam rozne mecze z jakiej ligi chce. Internet to cudowna rzecz... pamietajcie o tym!
Trzymajcie:
http://soccerlive.tv.pl/

Tam sobie z download sciagnijcie najepiej program sopcast i zainstalujce czytajac istrukcje w sumie to jaka instrukcje, instalujesz tylko i dajesz loguj jako gosc ;] a pozniej z tej stronki sobie klikajcie na linki na dany mecz jaki was interesuje. nie trzea miec szybkiego neta aby dzialalo elegancko, nic sie nie zacina, zawsze myslalem ze internet tv to cos ala streamingi na windows media player a to jest w huj piekniejsze.. dziala na zasadzie p2p.
jako alternatywe do najlepszego sopcasta sciagnijcie i zainstalujcie sobie z tamtad jeszcze PPStream.
No i wszystkie mecz na jakich kanalach sa macie tam napisane w zakladkach poniedzialek-piatek; sobote etc.

Podziekujcie mi ladnie ;] Pierdolcie TV, ogladajcie te mecze ktore wy chcecie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 21, 2007, 04:43:39 pm »
Ej Serge i Musiol ale co z tego ze nie puscili meczow? Macie internet no nie? Ja sobie normalnie na kompie na internet TV ogladalem mecz real bayern, zresza co tydzien ogladam bayern i jakies tam rozne mecze z jakiej ligi chce. Internet to cudowna rzecz... pamietajcie o tym!
Trzymajcie:
http://soccerlive.tv.pl/

Tam sobie z download sciagnijcie najepiej program sopcast i zainstalujce czytajac istrukcje w sumie to jaka instrukcje, instalujesz tylko i dajesz loguj jako gosc ;] a pozniej z tej stronki sobie klikajcie na linki na dany mecz jaki was interesuje. nie trzea miec szybkiego neta aby dzialalo elegancko, nic sie nie zacina, zawsze myslalem ze internet tv to cos ala streamingi na windows media player a to jest w huj piekniejsze.. dziala na zasadzie p2p.
jako alternatywe do najlepszego sopcasta sciagnijcie i zainstalujcie sobie z tamtad jeszcze PPStream.
No i wszystkie mecz na jakich kanalach sa macie tam napisane w zakladkach poniedzialek-piatek; sobote etc.

Podziekujcie mi ladnie ;] Pierdolcie TV, ogladajcie te mecze ktore wy chcecie.
masz loda za to ^^ :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 21, 2007, 04:56:51 pm »
ja to juz wsumie od dawna znam, ale to jakies wujowe jest ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 21, 2007, 05:01:38 pm »
Co w tym wujowego? Ze zamiast borka czy szpaka masz jakiegos angola/hinczyka/islama/ruska? ;]
No i ofkoz na rozych kanaach jest rozna jakosc obrazu, czasem jest pikseloza a nitorych, ale lepiej piksele ogladac niz lige portugalska na polsacie sport...
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2007, 05:02:21 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 21, 2007, 10:47:57 pm »
Wujowe jest to, ze nie ma Gmocha w przerwach ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 24, 2007, 04:56:31 pm »
Damn... Amatorzy.

http://squarezone.pl/smf/index.php?topic=1800.0

Cytuj
Cieszy mnie, gdy ktoś zwraca uwagę na takie rzeczy, gdyż świadczy to dobitnie o tym, że czytał tekst

A łycha na to: niemożliwe! Błędy, które zostały wskazane, były iście *neutralne*. Zero tych dotyczących składni zdań, czy czegoś takiego, a jedyne durne czepianie się, gdzie kropeczki, przecineczki i serwetki. Heh.

Cytuj
e. Ja zaś, choć bywam niekiedy przesadnie dokładny w sprawdzaniu własnych tekstów,

To byl dowcip, nie? Nie?

Cytuj
a to dlatego, że każda kolejna ich lektura wywołuje u mnie chęć zmiany i poprawy, a co za tym idzie, zbyt częste sprawdzanie powoduje, że z pierwotnego tekstu niewiele pozostaje.

Racja! Byłoby zdecydowanie mniej błędów! W końcu na tym sprawdzanie polega - by po chwilowym upuście umysłowym spojrzeć na sprawę trzeźwym spojrzeniem. A potem się dziwi, że ktoś może wychwycić ciekawe dopowiedzenia heeh.

Cytuj
ak było, przeczytałem go raz po ukończeniu, stąd też takie uchybienia, których word nie wyłapuje.

Dodałbym: "i ma skromna osoba".

Cytuj
To był zaś eksperyment na polu formy i treści, udany, jak wynika z opinii czytelników.

Była jedna opinia negatywna, pewnie moja. Ale, że w końcu ja śmiałem poruszyć kwestię FR, to ha, pewnie napisałem ją tak sobie dla jaj, żeby się pośmiać. Kurczę, genialna dedukcja! Jak ta, że tekst jest zwyczajnie niedopracowany.
A tak BTW: Opinia dotycząca gdzie są przecinki. O ja pier...dola nieziemska.

-----------------

http://squarezone.pl/smf/index.php?topic=635.msg111916#msg111916

Cytuj
Odkryłem ostatnio niesamowitą wokalistkę, na dodatek pochodzącą z naszego kraju.

Doceńcie tę grę słów! Niesamowita wokalistka! Z naszego kraju!

Cytuj
jej pomogę w ramach moich medialnych znajomości

Reklamując jej muzykę na forum poświęconym jRPG. Dobrze, że nie jesteś jej menadżerem, bo by na Eurowizji skonczyła jeszcze bidulka...

Cytuj
o chyba żadna która polska wokalistka śpiewa tak oryginalnie a przy tym operuje angielskim tak jakby to był jej język.

Pamiętajcie drogie dzieci: oryginalnie nie równa się dla mas. Stąd też ta mała popularność, bo gdzieżby tam, że jej muzyka nikogo nie interesuje... Nie, to byłoby zbyt proste!

Cytuj
ainteresowanych posłuchaniem jej nagrań polecam jej stronę: http://gabakulka.com gdzie można ściagnąc kilka kawałków w mp3 i kupić płyty.

Wiesz, też ci pomogę. www.allegro.pl
Strony autorki nie skomentuję, bo zwymiotuję.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2007, 05:02:34 pm wysłana przez qiax »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: FlameZone
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 24, 2007, 05:16:28 pm »
ahahahahah xD piękny jak i zarazem treściwy pojazd qiax ;] a co do strony to wyglada jakby gipson kredki dostał i troche pobrudził papier ;]