Autor Wątek: Farewell  (Przeczytany 15007 razy)

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Farewell
« Odpowiedź #80 dnia: Października 28, 2006, 02:01:53 am »
Nie martwcie się. Wrazie będą mu jakieś mroczne myśli chodzic po głowie to nakłonie go  by wrócił. Zresztą nie liczyłabym na to że tak łatwo się go pozbędziecie... Pewnie ma coś do załatwienia i póki co nie ma czasu... (jakby nie był w akademiku tylko w domciu to bym już wiedziała co mu odbiło..) Póki co możecie się (nie)cieszyc bo oto właśnie wróciłam ja po 2-tygodniowej nieobecności... Do końca weekendu postaram się nawiedzać to forum^^

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Farewell
« Odpowiedź #81 dnia: Marca 14, 2007, 04:47:12 pm »
Jak napisalem w newsie. W sobote o 5 rano mam samolot do anglii... moj brat ma dostep do internetu wiec czasem pewnie dam rade wejsc na forum choc nie za czesto... Tak czy inaczej mam nadziejeze w miare szybko mi sie uda tam znalezdz robote bo jak nie to lipa. Ne wiem czu jutro i w piatek dam rade posiedziec na necie wiec juz sie zegnam na wszelki wypadek.
Pozdro wam wszystkim, awcie sie dalej dobrze i do napisania kiedys tam z anglii juz (choc i tak wiadomo ze zanim wyjade to napisze jesczze pare postow).
Anyway farewell guys! ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Farewell
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 14, 2007, 04:56:10 pm »
Farewell bjacz ;] masz zamiar jeszcze kiedys wrocic do PL? ;]

No, w kazdym badz razie zycze Ci, zebys szybko znalazl jakis wlasny zlemozmywak w Anglii, z mnostwem ukrytych funciakow i zeby Ci sie zylo dostatnio i zajebiscie, zebys mial na czym grac i zebys dorobil sie Wii, PS3, 360 czy innego Pegazusa ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Farewell
« Odpowiedź #83 dnia: Marca 14, 2007, 05:32:35 pm »
Razem z duchem brytyjskich jednostek SAS pozostaje mi powiedzieć - Semper Fi, Gipsi. Miło było Cię poznać. Tylko wpadaj tu od czasu do czasu ;] Przecież to nie jest tak, że jedziesz do Kambodży i nie będziesz miał już neta ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Farewell
« Odpowiedź #84 dnia: Marca 14, 2007, 05:32:58 pm »
Cytuj
Jak napisalem w newsie. W sobote o 5 rano mam samolot do anglii.
No cześć..

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Farewell
« Odpowiedź #85 dnia: Marca 14, 2007, 07:26:28 pm »
Z dupy ten dzień, pech pecha pogania... Gipsi nas opuszcza... co za dół...

No ale wszyscy wiemy, że długo nie wytrzyma bez nas, to jeszcze parę postów machnie... wracaj szybko i miłego zmywania naczyń...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Farewell
« Odpowiedź #86 dnia: Marca 14, 2007, 07:34:32 pm »
nie rozpaczajmy, przeca odchodzi do lepszego świata ;] eee...noo... Pa :*

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Farewell
« Odpowiedź #87 dnia: Marca 14, 2007, 11:26:49 pm »
miłej podróży Gipson i powodzenia w pracy oczywiście, jakakolwiek by to praca nie była. może się nawet załapiesz na jakiś, jak to się ładnie mówi "McJob". A jak już będziesz w tej tam anglii czy innym kraju trzeciego świata to mozesz nam przynajmniej napisać czy kobiety są tak brzydkie jak się powszechnie przyjęło ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Farewell
« Odpowiedź #88 dnia: Marca 15, 2007, 12:17:54 am »
eee tam. I tak będzie tu wchodził. A nawet jak przez pewien czas ie to i tak wróci...wszyscy wracają :f

Na razie, cygański chłopcze-zdarcie skrobaczki i czystych ziemniaków :* Tylko niech c się tam za bardzo nie spodoba.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Farewell
« Odpowiedź #89 dnia: Marca 15, 2007, 09:50:42 am »
Bye Gipsonie. Tylko nie jedz Fishów i Chipów i uważaj na Jacka the Rappera.
I'm in Space!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Farewell
« Odpowiedź #90 dnia: Marca 15, 2007, 12:26:54 pm »
Bez Gipsiego to już nie to samo, no ale bardzo sporadycznie mógłbyś nam jakimiś pocztówkami zarzucić, może jakieś zdjęcia. ;] Na początku jak tu wpadłem na forum to raczej nie myślałem, że tu napisze więcej niż pare postów, no ale sprawiłeś że postanowiłem zagrzać tu trochę. Postaram się być dalej "cudownym" użytkownikiem. ;]
A i żebys dorwał tam jakąś fajną pracę, np. w jednym z większych sexshopów w Anglii może... sprzedawałbyś huge dildosy nienasyconym klientkom (ew. klientom ;/ ) i takie tam. ;]
Albo ch*j tam, dorwij jakąkolwiek prace i zarabiaj. I jak dalej masz "ten stan" to mniej wyjebane na wszystko, odpręż się przy Wii lub pójdź do jakiegoś fajnego klubu. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Farewell
« Odpowiedź #91 dnia: Marca 15, 2007, 03:48:11 pm »
Cytuj
mozesz nam przynajmniej napisać czy kobiety są tak brzydkie jak się powszechnie przyjęło ;]
Bullshit. W Anglii sa piekne kobiety.


Turystki ;]

Anyway, jeb sie Gipsi ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Farewell
« Odpowiedź #92 dnia: Marca 15, 2007, 05:31:26 pm »
Wrócisz...  napewno.
Mam nadzieje że bedzie ci dobrze w angli

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Farewell
« Odpowiedź #93 dnia: Marca 15, 2007, 07:03:10 pm »
No cóż farewell Gipsi. Znadjź sobie tam fajną prace,ale nie zapominaj o jrpg'ach. No i oczywiście zacznij kibicować Realowi :D

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Farewell
« Odpowiedź #94 dnia: Marca 15, 2007, 07:12:31 pm »
Cytuj
No i oczywiście zacznij kibicować Realowi
musiało by go pogrzać nieźle

Maciej... jak Cie dorwie w tej Anglii kiedyś to Cie ukatrupie (a za rok jadę do Anglii)... gdzie 666 do mnie? ;/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Farewell
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 09, 2007, 01:29:49 pm »
To ze angielki sa brzydkie jak noc to stereotyp... i jak to czesto bywa przedawniony.
Owszem duzo tutaj grubych panien ale jest to ogolnie problem calego kraju nie tylko u kobiet, ale po za tym wiekszosc dziewczyn to typowe sredniaki ;] Jest tez duzo bardzo fajnych dziewczyn, i czesto zdarza sie super laski... mnie to jednak wali bo moja super laska zostala w polsce :(

Anyway pracowalem przez pierwsze 3 dni na takiej budowie i moja praca nie wiele sie roznila od tej ktora serge opisal w shoucie kiedys ;]
Pozniej teraz cal poprzedni tydzien robilem w takiej fabrce plastikow -takie buteleczki do kosmetkow szamponow i inne dupsy. Plus w poprzednim tygodniu 3 razy bylem w restauracji i od tego tygodnia juz zaczynam ronic na stale codziennie.
Ogolnie to teraz dopiero staje na ngi, wprowadzilem sie do swojego pokoju, teraz na poczatku nastepnego tygodnia otrzymam spory zastrzyk gotowki bo przyjdzie mi kasa za robote i z fabryki i z restauracji i pozniej to juz jakos poleci bedzie juz dobrze z kaa, bo narazie to nic w sumie swojego nie mam... jakies 30 funtow ponad ;]

Pozdro pozdro ziomki ;]
Aha a z tymi dziewczynami to jak teraz pracuje w pubo restauracji to wiele fajnych panien tutaj wbija wiec moze dlatego ja akurat mam takie zdanie ze angielki nei sa jakies mega brzudkie bo do restauracji najczesciej robi ie na bustwo... no ale fakt faktem ze wiele wyglada legancko. Aha i wiekszosc z nicg ma big tits ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Farewell
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 09, 2007, 04:10:17 pm »
Cytuj
To ze angielki sa brzydkie jak noc to stereotyp... i jak to czesto bywa przedawniony.
Owszem duzo tutaj grubych panien ale jest to ogolnie problem calego kraju nie tylko u kobiet, ale po za tym wiekszosc dziewczyn to typowe sredniaki ;] Jest tez duzo bardzo fajnych dziewczyn, i czesto zdarza sie super laski... mnie to jednak wali bo moja super laska zostala w polsce
To widocznie zalezy od regionu... Tam, gdzie ja bylem (Great Yarmouth, jesli cos ci to mowi ;]) byla tragedia... Turystki byly ladne, owszem, ale miejscowe to niezja ch*jnia ;]

Cytuj
Aha i wiekszosc z nicg ma big tits ;]
I nie tylko to maja "big" ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Farewell
« Odpowiedź #97 dnia: Kwietnia 09, 2007, 04:27:27 pm »
Cytuj
To ze angielki sa brzydkie jak noc to stereotyp... i jak to czesto bywa przedawniony.
Owszem duzo tutaj grubych panien ale jest to ogolnie problem calego kraju nie tylko u kobiet, ale po za tym wiekszosc dziewczyn to typowe sredniaki ;] Jest tez duzo bardzo fajnych dziewczyn, i czesto zdarza sie super laski... mnie to jednak wali bo moja super laska zostala w polsce
To widocznie zalezy od regionu... Tam, gdzie ja bylem (Great Yarmouth, jesli cos ci to mowi ;]) byla tragedia... Turystki byly ladne, owszem, ale miejscowe to niezja ch*jnia ;]

Cytuj
Aha i wiekszosc z nicg ma big tits ;]
I nie tylko to maja "big" ;]
Hahahahahha... pracuje w Great Yarmouth ;] Po cos ty tu byl? Chyba nie po to aby, wykapac sie w tym cudownie krystalicznie czystym morzu? ;] Anyway, swiat na serio jest maly ;]
Anyway moz rzeczywiscie jednak do restauracjopubow przychodza same odszprycowane suki bo na serio wiele tutaj ladnych dziewczyn. A na miescie za dupami sie raczej nie rozgladam bo nie one mi w glowie jak tesknie za dziewczyna ;/

Ale wogole tutaj jest tyle grubasow ze lach... wiecie w anglii starsi udzie maja takie elektryczne pojazdy na ktorych sobie fachowo jezdza zeby nie musiec chodzic i moga se na lajcie po sklepach jezdzic... ale tutaj grubasy tak sie rozleniwily ze nawet sie im chodzic nie chce i tez sobie takimi furkami jezdza ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Farewell
« Odpowiedź #98 dnia: Kwietnia 09, 2007, 04:40:19 pm »
Cytuj
Hahahahahha... pracuje w Great Yarmouth ;] Po cos ty tu byl? Chyba nie po to aby, wykapac sie w tym cudownie krystalicznie czystym morzu? ;]
Wykapac? No co ty... Robilem to tak, jak na kazdego Anglika przystalo - siedzialem w samochodzie niedaleko brzegu i w nocy obserwowalem morze wpieprzajac chipsy ;]  (tak, to jest dla Anglikow rozrywka... widzialem na wlasne oczy - dop. red.)
A bylem tam u ciotki w odwiedziny ;]

Cytuj
Anyway moz rzeczywiscie jednak do restauracjopubow przychodza same odszprycowane suki bo na serio wiele tutaj ladnych dziewczyn.
Hmm... Mam 2 teorie:
Pierwsza - "odszprycowane suki" przesiaduja tylko w restauracjopubach i w domach, na miescie nie wystepuja NIGDY, poniewaz teleportuja sie pomiedzy ww. lokacjami.
Druga (bardziej prawdopodobna) - masz ch*jowy gust ;] Ale to w sumie nie dziwne, bo mi sie bardzo rzadko nawet w Polsce jakas dziewczyna podoba (tylko prosze bez dopiskow w stylu "no tak, wolisz chlopcow" ;])
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Farewell
« Odpowiedź #99 dnia: Kwietnia 09, 2007, 06:41:30 pm »
Cytuj
Hmm... Mam 2 teorie:
Pierwsza - "odszprycowane suki" przesiaduja tylko w restauracjopubach i w domach, na miescie nie wystepuja NIGDY, poniewaz teleportuja sie pomiedzy ww. lokacjami.
Druga (bardziej prawdopodobna) - masz ch*jowy gust ;] Ale to w sumie nie dziwne, bo mi sie bardzo rzadko nawet w Polsce jakas dziewczyna podoba (tylko prosze bez dopiskow w stylu "no tak, wolisz chlopcow" ;])
no tak, wolisz chlopcow ;]