Autor Wątek: Wymiana avów  (Przeczytany 55463 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Wymiana avów
« Odpowiedź #60 dnia: Września 28, 2005, 05:36:37 pm »
ołł men;].. jak ja nienawidze kagayi czy jak to studio tam sie nazywa<zaraz na mnie angry mob z tantem na czele naskoczy =p> no ale coż, niebęde marudził ;)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #61 dnia: Września 28, 2005, 05:38:51 pm »
mi najbardziej się podobają dla mnie,dla Marva,dla Musiola i Serge'a...ale reszta też jest super  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #62 dnia: Września 28, 2005, 05:40:46 pm »
Cytuj
ołł men;].. jak ja nienawidze kagayi czy jak to studio tam sie nazywa<zaraz na mnie angry mob z tantem na czele naskoczy =p> no ale coż, niebęde marudził

GRAGHGRHGH.... Kagaya jest miodzio. To jest fragment grafiki Aries, z kolekcji Starry Tales. Fpyte grafika, ty się Molu nie znasz i jesteś bamber...

A co do mojego, to nie jest taki zły jak mnie Hisoka ostrzegała.... jest słodki hehehehhehe

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Wymiana avów
« Odpowiedź #63 dnia: Września 28, 2005, 05:41:07 pm »
łał podoba się mój?? nice..jak długo nosimy te avy??

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #64 dnia: Września 28, 2005, 05:42:43 pm »
ile chcecie....ale minimum tydzień  :devil:

Tant>>nie ostrzegałam,że jest zły,ale,że straszliwy XD [pasują ci oczy :F]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Wymiana avów
« Odpowiedź #65 dnia: Września 28, 2005, 05:46:02 pm »
Cytuj
GRAGHGRHGH.... Kagaya jest miodzio. To jest fragment grafiki Aries, z kolekcji Starry Tales. Fpyte grafika, ty się Molu nie znasz i jesteś bamber...
ale straszne słodziaki z nich -_-'' gdyby dostali zlecenie na obrazek przedstawiający kruka na cmentarzu to by pewnie był rooshoffy i się mienił milionem kolorków a wokół latały by światełka ;] to sa najbardziej oczojebne obrazki jakie widziałem ;] ale tak patrząc teraz na mój nowy av to całkiem fajny jest ;] i nawet do takiej długości sobie włosy niedługo scinam chyba wkoncu..l tylko raczej na zielen nie farbne =p

a najfajniejsze IMo wyszły dla Serga, Tanta i His ;] noi Mravego... baardzo fajny smok ;] ma w sobie "coś z dziecka" albo cos mi sie tylko zdaje :P ale sie usmiecha słodko ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #66 dnia: Września 28, 2005, 06:32:12 pm »
tant ma bezsprzecznie i niezaprzeczalnie najzajebistszego ava z tych 11... oczywiscie jesli nie liczymy tego, co ja zrobilem musiolikowi khehehe
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Wymiana avów
« Odpowiedź #67 dnia: Września 28, 2005, 07:35:07 pm »
Mi najbardziej podoba się Tanta, Yuz, S&S, Marva ;] no i mój emanuje złem..

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #68 dnia: Września 28, 2005, 07:42:07 pm »
Nie zrobię oceny w topicu Avatary, ale zrobię to tutaj. Oceniam dawcę.

Marv - Dla tamayi taka słodka panienka pasuje, ale ona woli Rena. Tak czy inaczej nie rozpoznałbym w jej Zeldy gdyby nie charakterystyczne nakrycie głowy, ale twarz nie fajna. I ten języczek 4/10

Mol - szkoda że nie oglądałem Naruto. Razej średnio 5/10

Yuz - coś młody Squall. Nafet fajnie 6/10

Musiolik - Jak na marva jak ulał, a sam smoczek mimo, iż trochę za łagodnie wygląda jest super 9/10

Serge - wiem. Nie chciało ci sie szukać 1/10

Glenn - eeeeeeeeeeee. Nie podoba misię. Za duża głowa 2/10

Tamaya - bardzo ładna. tło też jest ciekawe. 8/10

Belial - pewnieś przeczytał "teatrzyk" i pokazałeś Tanta po torturach. hehehehe zabujczo. Trochę wygląd gryzie, ale mi się podoba. 5/10

Tant - i oczywiście His poprawiła Siga, by pasował. Bardzo ładny Seph. Kogoś mi przypomina, ale nie wiem kogo. 9/10

His - I zrobiłaś mały zonk. Nie podoba mi się wygląd twarzy. Rozumiem czemu Yuz nie wrzuciła na swój av 3/10

Zell - beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee (tłumaczenie: w swim stylu. bardzo ciekawe evil inside 6/10)

zaś najfajnieszy dla mnie jest smoczek Musiolika dla Marva. Chłopie przełam się i wsadź go.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2005, 07:42:25 pm wysłana przez The_Reaver »
I'm in Space!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Wymiana avów
« Odpowiedź #69 dnia: Września 28, 2005, 07:45:31 pm »
O cholercia, nie wiedziałem, że mój av do Marva będzie tak miło oceniany..to tylko podbudowuje do dlaszej pracy.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #70 dnia: Września 28, 2005, 08:08:45 pm »
ja tam ava nie zmieniam bardzo ladny i stary dobry mol sie postaral ;]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #71 dnia: Września 29, 2005, 11:14:03 am »
Heh...nawet nie wiedziałam kiedy zaczeła się zamiana avków XD...ale wczoraj na pocztę nie mogłam wejść,a nie chciało mi się po topicach szukać ;P.Ale powiedziałam,że biorę w tym udział więc zmieniam (dobrze,że minimum to tydzień XD).Właściwie to Tifa wygląda na nim...hm...jakby z jakiegoś hentaja...ale mam nadzieje,że to tylko moje głupie wrażenie XD.
Co do aktualnych avów XD.Najfajniej wyglądają...wszystkie^^.Ale jeśli mam już coś o nich powiedzieć...
1.Marv-nawet pasuje Tamayi...ale przyzwyczaiłam się do Reny.
2.Mol-Glennowi pasuje idealnie
3.A tu nic nie musze mówić...w końcu chciałam zobaczyć choć raz u Serdża Squalla...
4.Musiolik-fajny ten smok^^
5.Serdz-rotfl XD
6.Glenn-rotfl XD...nie no fajny
7.Tamaya-hm...jakoś sama nie wiem,ale dla Mola może być XD
8.Belial-super Tant wyglada w końcu jak należy XD
9.Tant-świetnie pasuje do His
10.His-hm...w końcu to Tifa^^
11.Zell-kozy rządzą^^
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2005, 11:14:29 am wysłana przez Yuzuriha »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #72 dnia: Września 29, 2005, 12:21:09 pm »
No to teraz ja skomentuje...

Marv dla Tamayi-> w sumie jej pasuje,ale jakość jest nienajlepsza

Mol dla Glenna-podoba mi się i pasuje Glennowi...z tego co pamiętam to Glenn nawet Jiray miał już kiedyś w avie. Poza tym fajnie zblurowane

Yuz dla Serge-bardzo ładny...jeden z najładniejszych.Kolorystyka super i jesienna.Poza tym sam art jest już bardzo ładny

Musiol dla Marva-najbardziej mi się podoba. Świetnie dopasowł ava do właściciela,znalazł ślicznego i marviastego smoka,wszystko dobrze złożył i wyszedł  genialny av

Serge dla Zella-olał sprawę...choć na swój sposób mi to pasuje do Zella :F Mimo wszystko jeśli będzie następna wymiana,to niec ruszy tyłek,poświęci temu chwilę i zrobi coś lepszego

Glenn dla Belala-podobna uwaga...tyle,że Kon mi do Beliala nie pasuje. Wygaje mi sie,że po prostu szukałeś gotowca zamiast zrobić samemu.

Tamaya dla MOla- av ładny i klimatyczny. Paduje mi do optymistycznego mola,choć prędzej dałabym mu na ava faceta w podobnym stylu

Belial dla Tanta- hehe...podoba mi się. Po oczach od razu wiadać,że to tant.,który swój nędzy żywot spędza na dystansie komp-konsola...

Tant dla mnie-podoba mi się i chyba pasuje. W końcu Seph był mroczny, zły i potężny...chyba mi pasuje XD

His dla Yuz-stężenie Tify na moim dysku jest niebezpiecznie duże przez tą wymianę ;) Wybrałam tego. Chyba nie jest z hentaica. Wydaje mi się,że to osobny ecci art

Zell dla Musiolika-brzydko wykonany...ale z charakterem XD Cute..
 

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Wymiana avów
« Odpowiedź #73 dnia: Września 29, 2005, 02:09:01 pm »
Bardzo sympatyczny, Marv. Już zmieniłam :)

Patrząc pod kontekstem dobrania do osób ogólem wszystkie prezentują się ciekawie, ale najbardziej poza tym dla mnie: Serge'a, Marva, His, Yuz i Musiolika.  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #74 dnia: Września 29, 2005, 05:38:57 pm »
Cytuj
Zell dla Musiolika-brzydko wykonany
w koncu nie na darmo jest sie mistrzem w painta na 4um :F ale tak jak mowilem, ja nie stawiam na piekno tylko na abstrakcje... nie rozumiecie tego avka :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Wymiana avów
« Odpowiedź #75 dnia: Września 29, 2005, 06:27:08 pm »
MarvelliX dla Tamayi - Mi się nie podoba za bardzo ten av. Niby grafika nie jest zła, ale jakieś takie nie wypolerowane i jeno wycięte z tapety i zmniejszone. Z twoją znajomością Photoshopem, to ja liczyłem na więcej.

Morchol dla Glenna - Bardzo dobrze dobrany, ciekawie wyblurowane i napis też nie jest zły. Tylko ten znak zapytania powinien chyba być w tej samej linii co litery... albo wogóle go nie powinno być.

Yuzuriha dla Serge'a - Jeden z ładniejszych w tej serii. Na początku nie mogłem pozna Squalla bez blizny, ale nikt inny nie ma takiej fryzury.

Musiolik dla Marva - Chyba najładniejszy ze wszystkich. Bardzo dobrze dobrany smok ze ślicznie wykonanej grafiki i dobrze pasujący napis. Chociaż ja bym go widział w poziomie w dolnym lewym rogu... ale to szczegół.

Serge dla Zella - Pamiętam tego ava z akcji drużyny J.A.J.N.I.K. Nie postarałeś się ani troche, tylko odgrzałeś starego ava. Dałeś ciała Serge...

Glenn dla Beliala - Niby zabawny i wykonany dość dobrze, ale mi jakoś nie podszedł.

Tamaya dla Morchola - Yaaaay.... bardzo lubie Kagayę i sam kiedyś nawet zrobiłem kumplowi ava na SZ z kolekcji Starry Tales (Lemaxowi konkretnie). Tylko, że ja wykorzystałem Aquariusa, a ty zrobiłaś z Aries. Podoba mi się, ale głównie dlatego, że tak lubię to studio.

Belial dla mnie - Tego się spodziewałem hehehehe... mi się podoba. Jest mroczny, zły i niewiele temu strachu na wróble brakuje, by być bishonenem hehehehe... i jeszcze ma róże w ustach, co oddaje moją romantyczną naturę. Bardzo dobry av heh...

Ja dla Hisoki - Myślałem, że znalezienie dla niej ava będzie trudniejsze. Cieszę się, że się podoba i jednak nie wszystko co zrobie jest beznadziejne.

Hisoka dla Yuzurihy - Podoba mi się. Widziałem tego arta i to wbrew pozorom nie jest wcale hentai... jeno ecchi i to skromne, bo ona tylko siedzi na ziemi i się rumieni jak widać na rysunku. No ale Hisoka lubi takie avy, więc można się było po niej spodziewać.

Zell dla Musiolika - Nie podoba mi się... niby kozi i mroczny, ale jakieś wykonanie mało fajne... może gdyby Zell miał rączki, to by mu lepiej wyszło..
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2005, 06:27:46 pm wysłana przez Tantalus »

MarvelliX

  • Gość
Wymiana avów
« Odpowiedź #76 dnia: Września 30, 2005, 12:53:22 am »
Cytuj
MarvelliX dla Tamayi - Mi się nie podoba za bardzo ten av. Niby grafika nie jest zła, ale jakieś takie nie wypolerowane i jeno wycięte z tapety i zmniejszone. Z twoją znajomością Photoshopem, to ja liczyłem na więcej.
heheh ta wycięty z tapety XD tyle że to digital art :F i to nie wiele zmniejszylem żeby sie w wymiarach zmiesciło :F

(a i wszystkie wasze avy wyiadły :F bo tylko ja pomyślałem i na własny serw dałem :P)
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2005, 10:53:09 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #77 dnia: Października 02, 2005, 09:23:48 pm »
Cytuj
Glenn dla Belala-podobna uwaga...tyle,że Kon mi do Beliala nie pasuje. Wygaje mi sie,że po prostu szukałeś gotowca zamiast zrobić samemu.
 
OŻ ta zniewaga krwi wymaga !! to nie gotowiec to wykonany wlasnorencznie przezemnie avatar a NIE JAKIS TAM GOTOWIEC ZROZUMIANO !!  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #78 dnia: Października 02, 2005, 09:26:07 pm »
heh...w takim razie to dobrze ;)

poza tym pytam tak na przyszłość-kto jest za tym,żeby kiedyś przeprowadzić jeszcze jedną wymianę?
 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Wymiana avów
« Odpowiedź #79 dnia: Października 02, 2005, 09:28:26 pm »
ja i marvy pewno
mozna by tez do tego zrobic sigi ;]
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2005, 09:30:07 pm wysłana przez Glenn »