Autor Wątek: Seks  (Przeczytany 30743 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #120 dnia: Stycznia 15, 2006, 11:46:33 pm »
Ja wolę jedrną pupe niż ładne piersi... poza tym nie specjalnie lubię duże piersi.... wolę mniejsze niż poduszki powietrzne... a nogi... na nogi ciężko jest spojrzeć, bo teraz wszystkie dziewczyny w spodniach chodzą (głupia moda...)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Seks
« Odpowiedź #121 dnia: Stycznia 15, 2006, 11:48:20 pm »
no masz racje Tant, ja preferuje średnie....tyłeczek też musi być jędry, pozatym ta moda na spodnie do kiczowata jest, dlatego dziewczyna w sukience to ładny widok, a jak jest ładna to już lepiej
 XD
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2006, 11:48:36 pm wysłana przez Musiolik »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #122 dnia: Stycznia 15, 2006, 11:54:30 pm »
łah.... skoro moda na spodnie to kicz, to w takim razie Musiol i Tant po co je nosicie?
Ja tam osobiście chyba raczej piersi preferuję, chociaż ładnym tyłecziem też bym nie pogardził .... hehe.... właśnie wyobraziłem sobie Musiola kiedy tak chodzi po szkole z wywalonym językiem i prayląda się dziewczętom... to musi być in teresujące :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Seks
« Odpowiedź #123 dnia: Stycznia 15, 2006, 11:55:55 pm »
ej no.....ty sobie mnie nie wyobrażaj...a spodnie nosze bo czy ja exhibicjonista?? a nie latam z wywieszonym jęzorem...a...i powiec wizardowi by nie gwałcił mojego misia

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #124 dnia: Stycznia 16, 2006, 01:05:05 am »
Cytuj
Pierwsze Prawo Licealisty: żadna klasow piękność nie zwróci na Ciebie uwagi
Bulszit :) Ja nie narzekam :)

Cytuj
Drugie Prawo Licealisty: będą na Ciebie leciały wszystkie klasowe pasztety i inne poczwary
brrr.. :)
Cytuj
wiem z doświadczenia,że patrzeniena damsie tyłki nie ułatwia nauki
Mi w ogóle patrzenie na damy nie ułatwia zycia. przewaznie jak doznam chwilowego zauroczenia, co następuje przynajmniej 3-4 razy w tygodniu mam przesrane, jak to się mówi :)

Cytuj
a piersi to co ? zeby.gif (choć i tak większośc nic tam nie ma zeby.gif)
Kwestia obranego ideału urody.dla mnie kazda ładna pani jest ładna i tyle.  A czy ma większy czy mniejszy biust to juz mniejsza z tym. Chociaz wolałbym bardzo mały, niz jakieś przerosty.

Cytuj
no... toście sobie znaleźli temat do dłuższej polemiki. Proponowałbym przejść z tym od azu do ółka filozoficznego i podzielić się ze światem filozoficznymi poglądami na temat patrzenia na dziewczęce tyłki .... Cholera... i co ta szkoła robi z ludźmi ech.....
Ganz? is that you?

Cytuj
piersi są gorsze niż tyłki....zasze wolałam patrzeć na nogi i pupy
mnie nogi i stopy, jak juz powiedziałem hipnotyzują.. pupy tez, zresztą kazda cześć kobiecego ciała to obiekt moich fascynacji  :devil:  W sumie dobrze ze się facetem urodziłem, bo gdybym byłkobietą..
No, a najwazniejsza chyba jest buzia... nie?

Cytuj
Ja wolę jedrną pupe niż ładne piersi... poza tym nie specjalnie lubię duże piersi.... wolę mniejsze niż poduszki powietrzne... a nogi... na nogi ciężko jest spojrzeć, bo teraz wszystkie dziewczyny w spodniach chodzą (głupia moda...)
teraz? ano tak, zapomniałem ze w normalnych miastach mieszkacie. W słupsku inwazja rózowych barbi. wszystkie w dzinsach, albo rózowych spodniach. a sam wole w sumie kobiety ubierające się klasycznie- niekoniecznie wiktoriańskie spódnice, ale jakieś takie spódniczki do kolan, a uwielbiam szorty dzinsowe.. mniam ;)

Cytuj
ej no.....ty sobie mnie nie wyobrażaj...a spodnie nosze bo czy ja exhibicjonista?? a nie latam z wywieszonym jęzorem...a...i powiec wizardowi by nie gwałcił mojego misia
Lepiej z wywieszonym jęzorem niz.. pis-iorem (ew. musiolem :D - juz wiem skąd twoja ksywka)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #125 dnia: Stycznia 16, 2006, 01:07:52 am »
jak Wizard może mieć Twojego misia, skoro ostatnio ja go przygarnąłem :F
spodnie to kicz :F nośmy spódnice. patrzcie, szkoci je noszą i żyją :F a jaka oszczędność materiału :F ja u dziewczyn na pierwszym miejscu zwracam uwahę na włosy.... muszą być długie, naturalnej barwy, najlepiej ciemne i kręcone.... potem patrzę na oczy.... potem na figurę ogólnie. a co do biustów i pośladków: umiarkowanie duży biust, umiarkowanie jędrny tyłeczek, no i umiarkowanie długie nogi. i nie przeszkadza mi niewielka ilośćtłuszczyku na ciele kobiety. przynajmiej jest siędo czego przytulić, a nie te kościste anorektyczne brzydule z toną makijażu i bóg wie jakim wyobrażeniem o sobie :F
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #126 dnia: Stycznia 16, 2006, 01:17:44 am »
Cytuj
spodnie to kicz :F nośmy spódnice. patrzcie, szkoci je noszą i żyją :F a jaka oszczędność materiału :F ja u dziewczyn na pierwszym miejscu zwracam uwahę na włosy.... muszą być długie, naturalnej barwy, najlepiej ciemne i kręcone.... potem patrzę na oczy.... potem na figurę ogólnie. a co do biustów i pośladków: umiarkowanie duży biust, umiarkowanie jędrny tyłeczek, no i umiarkowanie długie nogi. i nie przeszkadza mi niewielka ilośćtłuszczyku na ciele kobiety. przynajmiej jest siędo czego przytulić, a nie te kościste anorektyczne brzydule z toną makijażu i bóg wie jakim wyobrażeniem o sobie :F
ja nie patrzę na włosy- podobają mi się zarówno długie, b. długie, krótkie, b.krótkie.. w ogóle kwestią wszystkiego jest ładna buzia.. no i grubasów nie lubie tez- wogóle mam obrzydzenie do ludzi grubych.. reszta to kwestia gustu. ale gdy buzia zla to reszta chocby nie wiem jak cudna była, będzie zła. a jak buzia ładna to iwszystko ładne ;) dlatego nie mozna chyba mówic czy brunetka czy blondynka, czy co.. no ale to tylko IMO (sory za brak shiftów, ale kawiatura coś szwankuje)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #127 dnia: Stycznia 16, 2006, 01:11:02 pm »
najwarzneijsza jest twarz i usmiech...jak to jest ladne to ciezko zeby reszta ladna nie byla:P

Cytuj
na nogi ciężko jest spojrzeć, bo teraz wszystkie dziewczyny w spodniach chodzą (głupia moda...)
bardzo glupia...mini sa lepsze ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Seks
« Odpowiedź #128 dnia: Stycznia 16, 2006, 03:05:53 pm »
Cytuj
Lepiej z wywieszonym jęzorem niz.. pis-iorem (ew. musiolem biggrin.gif - juz wiem skąd twoja ksywka)
ej...Czif tyś się na mnie uwziął or somf ?? <_< bo cośtak czuje
pozatym buzia się liczy i to dużo, jak Sergippo powiedział, też wolę mini....i jeszcze jak kusicielka ma długie nogi, a osobiście preferuje:
brunetki
rude lub blondynki (kolejność zamierzona)
 

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #129 dnia: Stycznia 16, 2006, 03:56:14 pm »
Cytuj
ej...Czif tyś się na mnie uwziął or somf ?? <_< bo cośtak czuje
Bo tym co razem przeszliśmy, powinieneś czuć jeno miłość :* Nic się nie uwziął..wynagrodze ci to musiaczku ;)


Cytuj
bardzo glupia...mini sa lepsze ;]
A bikini jeszcze lepsze (ew. BSDM ciuszki)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #130 dnia: Stycznia 16, 2006, 05:26:31 pm »
ja tam nie wiem co wy od spodni chcecie... dzinsy obcisle np fajnie uwidaczniaja niektore czesci ciala :P chociaz i tak wiadomo ze nic nie umywa sie do czarnej miniowki + bialej koszuli (tak jak np. na maturze sie ubieraja)... biale koszule u dziewczyn to baaardzo czad... poza tym dlugie, krwistoczerwone scisle przylegajace do niektorych czesci ciala suknie tez rzadza ;F za to bardzo nieelo sa sukienki, poza tym wszelkie ubrania zawierajace kolor, ktorego nazwy boje sie wypowiadac...

poza tym nie bede oryginalny, najwazniejsza jest twarz i fryzura (jak jeszcze wlosy sa kruczoczarne, to juz wogole czad i bardzo elo), wlosy musza byc proste, ew. falowane (krecone sa baaaaaaaaardzo nieelo). moze to dziwne, ale podobaja mi sie tez czasem np. ladne dziewczyny w okularach... niektorym po prostu dodaja "tego czegos", a combo biale bluzki + ladne okulary to juz geniusz (odsylam do teledysku rammsteina - keine lust ;F)

kwestia biustu - nie za duzy, nie za maly, chociaz i tak tylek rlz ;F

Cytuj
dla mnie kazda ładna pani jest ładna
tiaaa.... tanie piwo jest dobre bo jest dobre i tanie

Cytuj
ale gdy buzia zla to reszta chocby nie wiem jak cudna była, będzie zła.
popieram... czegos o twarzy paris hilton to bym patykiem 5 metrowym nawet nie tknal ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Seks
« Odpowiedź #131 dnia: Stycznia 16, 2006, 09:17:38 pm »
Cytuj
poza tym wszelkie ubrania zawierajace kolor, ktorego nazwy boje sie wypowiadac...
rushofy? a gdyby stanela przed toba dziewushka w rózowych ponczochach i podwiazkach z jaskrawo różawą skórzaną mini (tak mysle ze siakies 20cmtrowa? ;f) i w skórzanej jaskrawo rózowej marynarce... bez stanika :P ?


Cytuj
moze to dziwne, ale podobaja mi sie tez czasem np. ladne dziewczyny w okularach...
mi tez... moze to pociag do intelektualistek? ;f

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Seks
« Odpowiedź #132 dnia: Stycznia 16, 2006, 09:26:07 pm »
nom okulary dodaja uroku wielu kobietom jeśli sa dobrze dopasowane bo jesli baba nosi jakies "mandarynowo-dodowe" okulary to oczy mnie juz bola  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Seks
« Odpowiedź #133 dnia: Stycznia 16, 2006, 09:27:37 pm »
no okulary+biała koszula+czarn mini lub spódniczka=ohh......miodzio....i jeszcze krótki krawat :P takie moje zboczenie

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #134 dnia: Stycznia 16, 2006, 10:16:44 pm »
Cytuj
rushofy? a gdyby stanela przed toba dziewushka w rózowych ponczochach i podwiazkach z jaskrawo różawą skórzaną mini (tak mysle ze siakies 20cmtrowa? ;f) i w skórzanej jaskrawo rózowej marynarce... bez stanika  ?
rozwazmy rozwiazania tej funkcji kwadratowej:

1. parametr "twarz" = paris hilton => zell w 3 sekundy znajduje sie od miejsca zdarzenia

2. parametr "twarz" = chuck norris => zell nie patrzac na x przytula sie do y <=> x = niepotrzebne elementy odziezy /\ y = wlochy czaka na klacie

3. parametr "twarz" = zaj***sta dziewczyna => zell przy pomocy obceg, ew. innego patyka usuwa x, po czym bierze sie do akcji

Cytuj
i jeszcze krótki krawat
ja tam wole bez... jak nie ma krawatu i jest rozpiety pierwszy guzik to jest najlepiej, bo kolnierzyki tak fajnie odstaja i obojczyki widac :F
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2006, 10:17:40 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Seks
« Odpowiedź #135 dnia: Stycznia 16, 2006, 10:20:37 pm »
Zell - tak też, ale czy nie można połączyć tych dwóch?? pozatym lepiej jak krawat jest luźny... :F ahh...bo chyba mi pała stanie z tego wszystkiego XD XD XD ......nie no...żartowałem :F

kuna...no myśle, że może sobie już powoli jakąś dziewczyne szukać?? jak myślicie ?? :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2006, 10:23:17 pm wysłana przez Musiolik »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Seks
« Odpowiedź #136 dnia: Stycznia 16, 2006, 10:51:34 pm »
Cytuj
2. parametr "twarz" = chuck norris => zell nie patrzac na x przytula sie do y <=> x = niepotrzebne elementy odziezy /\ y = wlochy czaka na klacie
 
raczej zell po 2 sek dostaje kopniak z półobrotu w twarz ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Seks
« Odpowiedź #137 dnia: Stycznia 16, 2006, 10:54:02 pm »
ejj Glenn nie offtopuj bo poszczuje modem :P
pozatym tak na temat....
wolicie szpilki, adidasy czy jakieś inne obuwie ??

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Seks
« Odpowiedź #138 dnia: Stycznia 16, 2006, 10:58:54 pm »
do stroju oficjalnego, tj. biala bluzka plus krotka spodniczka zdecydowanie oczywiscie buty na obcasie, coby tak seksownie stukaly :F a tak na ogol to raczej normalne adidasy
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Seks
« Odpowiedź #139 dnia: Stycznia 16, 2006, 11:03:12 pm »
no logiczne, że szpilki na oficjala....
a co do adidasów...poniekąd w szkole zazwyczaj sie tak chodzi P: