Autor Wątek: Zdjęcia użytkowników  (Przeczytany 266944 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #900 dnia: Września 19, 2006, 06:50:16 pm »
Dawalas lepsze Tamiko ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #901 dnia: Września 19, 2006, 06:53:42 pm »
szczególnie to topless XD :giggle:

ukrzyżujcie mnie, ale nie mogłem sie powstrzymać ;]

Offline Zenny

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 72
  • "I Prefer Gingers"
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #902 dnia: Września 19, 2006, 06:58:48 pm »
Musiol - na pierwszym wyglondasz hoby jakis alfons kiery bedzie zarazl szedl zbierac jalmozne ze swojich dziwek a na drugim wyglondasz jak burak alfons ktory juz pozbieral kase z dziwek i jest happy NO OFFENCE OF COURSE ( no moze na 20 lat wyglondasz ale co z tego)
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2006, 06:59:52 pm wysłana przez Zenny »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #903 dnia: Września 19, 2006, 07:32:34 pm »
Gipsiego to kompletnie inaczej sobie wyobrażałam~! Bo ja to w sumie go pierwszy raz widzę (kiedyś mi niby mignęło jakieś zdjęcie, ale już zapomniałam jak wyglądał). No i wygląda na conajmniej 2 lata młodszego niż jest naprawdę.
Tamiko, eh, a ty znowu swoje, żebym ja tak ładnie na zdjęciach wychodziła... Fajne zdjęcie. Aczkolwiek koleżanka mogłaby jednak spojrzeć w obiektyw ;]
Musiol, cóż, parasolka mówi, że zabawa udana była, i fajny uśmieszek zrobiłeś na drugim zdjęciu. ;>

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #904 dnia: Września 19, 2006, 09:41:27 pm »
Gipsi - też inaczej sobie ciebie wyobrażałem, może tak jak pisał Chief w rzeczywistości jesteś skrytym romantykiem XD Chyba Tant został zdetronizowany jako miejscowy bishonen XD  
Firey Bird - dziewczyna nawet ładna, ale ogólnie nie jest w moim typie,  :F
Tamiko - napisałbym że jesteś bardzo ładna, ale obawiam się reakcji Musiolika (:)), więc powiem tylko że wyglądasz o wiele dojrzalej niż wskazuje na to twój wiek (no ale tym stwierdzeniem Ameryki chyba nie odkryłem)
Musiolik-fajne foty  
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2006, 10:30:59 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #905 dnia: Września 19, 2006, 10:39:24 pm »
Cytuj
Tamiko - napisałbym że jesteś bardzo ładna, ale obawiam się reakcji Musiolika
ej, WTF? jakiej reakcji? O_o

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #906 dnia: Września 19, 2006, 10:45:26 pm »
Cytuj
Cytuj
Tamiko - napisałbym że jesteś bardzo ładna, ale obawiam się reakcji Musiolika
ej, WTF? jakiej reakcji? O_o
No może tylko coś sobie ubzdurałem, forget about it :)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #907 dnia: Września 19, 2006, 11:39:17 pm »
Oookeyy... Leonardo di Caprio jest blondynem ma niebieskie oczy i krotko przystrzyzone wlosy ewentualnie z wczesniejszym imidzem mial "cipke" na glowie (w sensie "przedziałek" bo nie wiem jak to w innych regionach na to sie owi ;]).
Chore bylo to porownanie ;]

Ej to jest wogole sciema w chu* z waszymi profilami... Musiol w koszuli wyglada na 24 lata! Jeszcze z tym kielonem po wodce to juz wogole... w chu* ty jestes dojzaly... dlatego pewnie w naszym zwiazku robisz za faceta ;]
No ale zdjecia ofkoz wporzo, fajna masz koszule. No ale tak po za tym to tego parasola we wlosach mogles sobie darowac ;]

Tamiko ofkoz wyszla bardzo ladinei to kolejna osoba ktora wygladabardzo dojzale na swoj wiek... a kuzynka rzeczywiscie łądna ;]

Cytuj
Musiol - na pierwszym wyglondasz hoby jakis alfons kiery bedzie zarazl szedl zbierac jalmozne ze swojich dziwek a na drugim wyglondasz jak burak alfons ktory juz pozbieral kase z dziwek i jest happy NO OFFENCE OF COURSE ( no moze na 20 lat wyglondasz ale co z tego)
Kocham twój styl pisania ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #908 dnia: Września 19, 2006, 11:44:23 pm »
Tak sobie dziś jechałem samochodem i pstryknełem fotkę bo akurat miałem pod ręką komórkę starej.
deleted
Jak dorwę aparat kumpla to zrobie sobie fotek na pół roku ;)

Cytuj
Oookeyy... Leonardo di Caprio jest blondynem ma niebieskie oczy i krotko przystrzyzone wlosy ewentualnie z wczesniejszym imidzem mial "cipke" na glowie (w sensie "przedziałek" bo nie wiem jak to w innych regionach na to sie owi ;]).
Chore bylo to porownanie ;]
Nie użyjesz już określenia "pyta" dlatego , że może być różnie rozumiane ? ;)
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2006, 10:57:14 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #909 dnia: Września 19, 2006, 11:46:50 pm »
1
zdjęcie tak stare, że aż czarno-białe. XD

edit:
G-1 dałbyś zdjęcie bez czapeczki ^^ swoją drogą kogoś mi bardzo przypominasz 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2007, 03:17:55 pm wysłana przez Anouk »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #910 dnia: Września 19, 2006, 11:47:31 pm »
Cytuj
Tak sobie dziś jechałem samochodem i pstryknełem fotkę bo akurat miałem pod ręką komórkę starej.
http://img396.imageshack.us/img396/4425/zdj281cie004ml5.jpg
Jak dorwę aparat kumpla to zrobie sobie fotek na pół roku ;)

Cytuj
Oookeyy... Leonardo di Caprio jest blondynem ma niebieskie oczy i krotko przystrzyzone wlosy ewentualnie z wczesniejszym imidzem mial "cipke" na glowie (w sensie "przedziałek" bo nie wiem jak to w innych regionach na to sie owi ;]).
Chore bylo to porownanie ;]
Nie używasz już określenia pyta ? ;)
Kurde, wyglądasz tak jakoś.. kawaii :F Serio, gdybyś bródkę zgolił i mniej groźne spojrzenie narzucił  to byłbyś taki bishie ;)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #911 dnia: Września 19, 2006, 11:51:23 pm »
Cytuj
Kurde, wyglądasz tak jakoś.. kawaii szczerb 2.gif Serio, gdybyś bródkę zgolił i mniej groźne spojrzenie narzucił to byłbyś taki bishie wink.gif
Mam zamiar zapóścić bródkę na taką splecioną 20 cm , tak chartkorowo , żeby wyglądała :)
Na zdjęciach z tego phone'a wychodzę dziwnie trochę , wiec jak dorwę aparat kumpla to dopiero bedą foty ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #912 dnia: Września 19, 2006, 11:54:23 pm »
Gipsi - czy juz mówiłem, ze jestes moim bogiem ? :P
Musiol - na tych zdjciach wyglądasz starzej nawet ode mnie. masz pecha, ze nie pijesz, bo w sklepie na bank nikt Cię o dowód nie zapyta ;]
Sol - grzeczny, spiący chłopiec :] i to jest ten nasz grozny pilot wojskowych mysliwców ;]
G-1 - zgól bródkę, zapuść włosy i tak jak Chieffu pisał - bedziesz kolejnym bishonenem na forum i przy okazji Tanta zdetronizujesz (chyba powoli sie szykuje mała rewolucja... Tant, aby mnie udobruchac, Australia juz nie wystarczy :] przyda sie jeszcze RPA :F
Anouk - przeeeeeeeeeśliczna jestes :] jak to Chieffu robi te serduszka.... <3<3<3<3<3 <cmok>
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #913 dnia: Września 19, 2006, 11:58:38 pm »
Cytuj
Nie użyjesz już określenia "pyta" dlatego , że może być różnie rozumiane ? ;)
Nie, nie, nie... poprostu na fryzure z przedzialkiem (tak jak mial Di Caprio kiedys czy tez koles z serialu M jak Milosc) mowi sie ze ktos ma "na cipke".
Pytka to wciaz pytka czyli cipuszka ;]

Kure ale zdziwiles mnie twoja fota ;] Ja myslalemze jestes jakims robotewm albo cyborgiem tudziez terminatorem a tu takie zaskocznie (to pewnie przez te avy twoje ;]).
Wygladasz na wporzo kolesia ;] I brudka pasuje tylko ze taka zapuszczona to raczej pasowac juz nie bedzie... ale to ofkoz juz kwestia gustu.

Anouk -kawaiii!!!!! zaj***sta fotka ;] Slicznie tutaj wyszlas i strasznie pasuje ci ta fryzura. Przez ta fotke sprawilas ze pewnie wiekszosc z facetow chce jeszcze wiecej i wiecej twoich fot teraz ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #914 dnia: Września 20, 2006, 12:00:00 am »
Cytuj
G-1 - zgól bródkę, zapuść włosy i tak jak Chieffu pisał - bedziesz kolejnym bishonenem na forum i przy okazji Tanta zdetronizujesz (chyba powoli sie szykuje mała rewolucja... Tant, aby mnie udobruchac, Australia juz nie wystarczy splash.gif przyda sie jeszcze RPA szczerb 2.gif
A z bródką nie wyglądałbym już tak bishon. ?
Włosy to zapuszczam odkąd z woja wróciłem , jakieś witaminki miałem zamiar kupić ,żeby szybciej rosły. ;)

Cytuj
Kure ale zdziwiles mnie twoja fota ;] Ja myslalemze jestes jakims robotewm albo cyborgiem tudziez terminatorem a tu takie zaskocznie (to pewnie przez te avy twoje ;]).
Wygladasz na wporzo kolesia ;] I brudka pasuje tylko ze taka zapuszczona to raczej pasowac juz nie bedzie... ale to ofkoz juz kwestia gustu.
Zapuszczę bródkę ala Gimli i warkocze uplotę ;) Albo Dredy sobie zrobię , albo na punka , albo to i to ;)
Nie widzieliście mnie jeszcze bez bródki ;)

Edit::
Kwestia gustu czy nie, to wiem , że lepiej wyglądam bez bródki. W sumie to chciałbym zobaczyć jakbym wyglądał z taką zaplecioną 20 cm bródką ;)
He he ty też wyglądasz na spoko kolesia ;)     ( wyglądasz ;) )
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2006, 02:05:23 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #915 dnia: Września 20, 2006, 12:12:06 am »
Cytuj
zgól bródkę, zapuść włosy i tak jak Chieffu pisał - bedziesz kolejnym bishonenem na forum i przy okazji Tanta zdetronizujesz

Cytuj
Chyba Tant został zdetronizowany jako miejscowy bishonen

No macie kurde szczęście, że mi się aparat zepsuł i nie mogę wam się odgryźć. Ale wszyscy wiedzą, że to ja tu jestem największym bishonenem. A ty smogu, może byś chciał kawałek tajgi na syberii za to knucie za plecami władcy planety?

Anouk - ślicznie wyszłaś. Cholera.. ty, Tamiko i Selphie rozrywacie mi serce na kawałki. Dobrze, że mam drugie w zamrażarce.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #916 dnia: Września 20, 2006, 09:05:19 am »
Cytuj
zdjęcie tak stare, że aż czarno-białe.

...Anouk...wiele o tobie mówi napis na koszulce...
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2006, 09:08:33 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #917 dnia: Września 20, 2006, 03:25:39 pm »
Anouk... jak jeszcze raz powiesz mi, że na zdjęciach wychodzisz strasznie to pojadę to Częstochowy i Cię trzepnę! Chciałam przez to powiedzieć, że oczywiście pięknie wyszłaś na tym zdjęciu ;)

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #918 dnia: Września 20, 2006, 05:14:41 pm »
( Heh no nie wiem kto do kogo powinien się przejechać ;)) Może gdybym twoich zdjęć nie widziała, to bym tak nie mówiła heheh... nie no żartuję ^^'

Cytuj
...Anouk...wiele o tobie mówi napis na koszulce...
Dlatego ją lubię ^^ )

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Zdjęcia użytkowników
« Odpowiedź #919 dnia: Września 20, 2006, 06:33:50 pm »
Anouk - umarlem X_X! I was waiting for this pain! ;] Wiecej dawaj fotek jak masz ;]